Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
12
Favori
281.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu telefonda bu son cıkan hd 3d fln kaliteli oyunları oynıyabılırmıyız bi nova 2 olsun bi aspalt 6 olsun...
  • beyler x5de sımdı hd oyunlar rahatca oynanabılcekmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadly_Angel

beyler bu telefonda bu son cıkan hd 3d fln kaliteli oyunları oynıyabılırmıyız bi nova 2 olsun bi aspalt 6 olsun...

Kağıt üstünde bakıldığında rahat oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

quote:

beyler bu telefonda bu son cıkan hd 3d fln kaliteli oyunları oynıyabılırmıyız bi nova 2 olsun bi aspalt 6 olsun...

peki huawei x5 le acer liquid e yi kıyaslıyabılırmısın bana blgın warsa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

quote:

peki huawei x5 le acer liquid e yi kıyaslıyabılırmısın bana blgın warsa

Liquid E 256k renk Ekran, 512 Mb dahili hafıza, Adreno 200, 1350 mAh batarya.
    Ideos X5 16M renk Ekran, 2/4 Gb dahili hafıza, Adreno 205, 1500 mAh batarya.

Kağıt üstünde Ideos X5 daha üstün. Fiyatı da daha ucuz.
    Huawei yabana atılacak bir firma değil ayrıca.

• x6'nın 2. çeyrekte satışa çıkması bekleniyor denilmiş
    http://ausdroid.net/2011/03/12/huawei-ideos-x6-coming-to-australia-during-q2/
    burada gördüm demek ki çıkması an meselesi gibi..
  • x5 alırsam 2 ay sonra x6 gelirse pişman olurum :)
    Baya fark var aralarında.Ama fiyat farkı fazla olmaz diye düşünüyorum.699 TL den gelebilir en fazla 799 TL olur diye düşünüyorum.Gerçi 1000 TL yi de hak ediyor huawei x6 fakat marka tanınmamış ucuz ürün sunması lazım :)
  • bu telefonun büyük takipçisi oldum, x6dan babam bahsetmişti o telefona dünden razı.eğer x6 gelmezse galaxys 2 veya dhd, wave alırım..
  • beyler sımdı x6nın ne zmn cıkcagıyla ılgılı bı bılgı warmı yoksa mart ayınca cıkcınca alalımmı x5i
  • quote:

beyler sımdı x6nın ne zmn cıkcagıyla ılgılı bı bılgı warmı yoksa mart ayınca cıkcınca alalımmı x5i

mart mı , mayısa giriyoruz hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

beyler sımdı x6nın ne zmn cıkcagıyla ılgılı bı bılgı warmı yoksa mart ayınca cıkcınca alalımmı x5i

Arkadaş dünyada yaşamıyor herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

• ya ne zaman çıkacak bu telefon mayısta çıkacaktı hani mayısa giriyoruz hiç şu tarihte çıkacak diye hiç biyerde haber yok.
  • daha dur hele bakalım, lansmanları yeni yapıldı telefonların. gelmezse büyük kayıp huawei için, bu telefon açıkça fiyatından da görüldüğü gibi gelişmekte olan ülkeler için ucuz ve kaliteli-burası biraz şüpheli-(?)..ki türkiye 30 yıldır gelişmekte ama.(!)..
  • bence denemekte yarar varr alt yapısı sağlam görünüyor firmanın bakalım bir gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohaybetion

daha dur hele bakalım, lansmanları yeni yapıldı telefonların. gelmezse büyük kayıp huawei için, bu telefon açıkça fiyatından da görüldüğü gibi gelişmekte olan ülkeler için ucuz ve kaliteli-burası biraz şüpheli-(?)..ki türkiye 30 yıldır gelişmekte ama.(!)..

Zaten gelişme öyle hemen olmuyor zamanla Kaliteli olur diye düşünüyorum inceleme videosunda öyle görünüyordu en azından

• iyi de 2010un sonunda duyurusu yapılmış hala ortada bişey yok

mayısta çıkacak deniliyor ama hala çıkış tarihi kesinleşmiş değil. bunu beklesem mi yarın gidip gioyu alsammı kararsızım sıkıldım beklemekten. ki bide beklediğimize değer bişey çıkmazsa boşuna beklemiş olacam
  • mart derken kastım mayıstı :D, beyler bunu alcam sımdı 2 ay sonra x6 cıkarmı dersınız:D?
  • mayısta çıkacak deniyor.Mayısın sonlarına doğru çıkar herhalde.x6 ile birlikte piyasa girerse yerle bir eder.Tabi marka ismi duyulmamış diye almayanlar olacaktır ama pek etkilemez.Huawei x6 699 TL'den gelirse acımazlar acımam :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.