Şimdi Ara

YENİ CİTROEN DS5 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
7
Favori
134.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

koca izmirde 1 tane gördüm

Bende 2 tane gördüm ikiside test aracıydı.
  • http://otomobilden.com/

Güncel otomobil testleri pazartesi günü DS5 yer alacak..
  • Ankara'da geçen ilk defa gördüm park halinde sedefli beyaz.
    Tip tarz şekil duruş olarak diğer tüm araçları öttürür. Abartmıyorum anca yanına bir CLS falan parkederse dikkati çekebilir.

Gerçekten çok güzel bir araba
  • http://otomobilden.com/kokpitin-karadaki-hali/

DS 5 TEST SÜRÜŞÜ...
    KOKPİT GİBİ MAŞALLAH :D
  • görüntü olarak çok güzel.. içi de çok şık..
    ama fiyatı 98.000 TL civarıydı bayide gördüğün e-hdi mcp aracın..
  • Alanlar 2 sene sonra 15.000tl zararla sataren alınabilirrrr orasından burasından ses gelmiyorsa akrabaları gibi
  • Daha Ankara'da göremedim aracı.
  • Ben istanbulda 4-5 defa gördüm, gördüklerimin hepsinde çift egzos çıkışı vardı. 1.6 dizellerde yok sanınırım çift egzos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avcılar da var bir tane beyaz,maşallah yer uçağı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

Ben istanbulda 4-5 defa gördüm, gördüklerimin hepsinde çift egzos çıkışı vardı. 1.6 dizellerde yok sanınırım çift egzos

Hocam bende istanbulda 4-5 tane gordum heosi beyaz renkti cok iyi duruyor dun citroen kar plazada inceledim 1.6 dizel ve bnzinli araclara cift egzos standart olarak geliyor bilginize

• Bugün bi tane daha gördüm, şöyle alıcı gözle baktım dışardan, çok şekil araba gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

Bugün bi tane daha gördüm, şöyle alıcı gözle baktım dışardan, çok şekil araba gerçekten

Arabanın hakkını vermişler imkan olsa bugün sipariş verip alırım
  • Şahsen test sürüşü yaptım. O 1.6 motor o koca kasayı çekmiyor. Ayrıca yarı otomatik vites gerçekten rezalet. Gazı kökledim vites atlarken küüttt diye yavaşladı. Vites değiştirken ayağı gazdan çekmek gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

Şahsen test sürüşü yaptım. O 1.6 motor o koca kasayı çekmiyor. Ayrıca yarı otomatik vites gerçekten rezalet. Gazı kökledim vites atlarken küüttt diye yavaşladı. Vites değiştirken ayağı gazdan çekmek gerekiyormuş.

Hocam bende test surusu dusunuyorum nerde yaptiniz acaba ? O kadar kotu olmamali

• quote:

Orijinalden alıntı: popcorn41

aracın bugün yayınlanan testi;

http://www.arabam.com/Test/Citroen-DS5-16-THP-DSPORT-BVA/Detay-296124

Testi okudum genel anlamda guzel anlatilmis yakit ortalama 8Lt performans ve konfor olarak kullanisli mcp sanzumani merak ediyorum test baylasta varmidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DouKaN_38

quote:

Şahsen test sürüşü yaptım. O 1.6 motor o koca kasayı çekmiyor. Ayrıca yarı otomatik vites gerçekten rezalet. Gazı kökledim vites atlarken küüttt diye yavaşladı. Vites değiştirken ayağı gazdan çekmek gerekiyormuş.

Hocam bende test surusu dusunuyorum nerde yaptiniz acaba ? O kadar kotu olmamali

Ankara neziroğlunda sürdüm. Aslında c4 için gitmiştim. O arada ds5 vardı gelin bunu sürün dedi satıcı bayan. Sürdüm fakat motor çekişini beğenmedim. Hani c4 için ideal olabilir motor fakat DS5 için küçük. Aynı şekilde vites geçişleri yavaş. Gidince bir gazı kökleyin, dediğimi anlayacaksınız.

• Tasarımı harika. İçi uçak gibi. Müzelik araç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DouKaN_38

quote:

Ankara neziroğlunda sürdüm. Aslında c4 için gitmiştim. O arada ds5 vardı gelin bunu sürün dedi satıcı bayan. Sürdüm fakat motor çekişini beğenmedim. Hani c4 için ideal olabilir motor fakat DS5 için küçük. Aynı şekilde vites geçişleri yavaş. Gidince bir gazı kökleyin, dediğimi anlayacaksınız.

Tesekkur ederim hocam istinye baylas ile irtibata geceyim orda varmis

• quote:

Orijinalden alıntı: deli_yek

şu ç.k gibi vites koluna bitiyorum ya...ufacık...reno fantezi için üretiyo mübarek...

renonun otomatik vitesini gördün mü özellikle megane 2 otomatikleri :D bildiğin zenci fantezisi :D

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.