Şimdi Ara

Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlığımdan da anlaşılacağı gibi İstanbul Leventten Sabiha Gökçen'e nasıl gidebilirim? Uçağım Cmrts Sabah 08:45'te.

Aşağıdaki gibi bir yol var fakat alternetif başka yollarda arıyorum. (Örneğin otobüsü kaçırırsam gibisinden ? )

1. Yol 4. leventteki otobüs durağında E3 otobüsleri gidiyormuş.

• kadoköy yapıp ordan e-10a binebilirsin,express olanına,45 dakka sürer.
  • metrobüse bin uzunçayırda in e10 a bin son durak sabiha gökçen.16s var bide sabiha gökçene gidiyor ama kesinlikle binme çok uzatıyor
  • Levent'ten gelen e-3 diye bir otobüs var ama saatlari çok seyrek. iett'nin sitesinden saatlerini öğrenebilirsin.
  • En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
    Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
    Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

Teşekkürler herkese telefondan gördüm fakat cvp veremedim. @comm teşekkür ederim senin söylediğin gibi yaptım. İlk başta 4 leventten iett'ye bineyim dedim ama arkadaşlarında söylediği gibi çok seyrek kalkıyormuş ve saati uymuyordu o saatden sonra kadıköye gitmekde uzun sürerdi bende Taksimden Havaş ile gittim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.