DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
5
Cevap
0
Favori
8.922
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      588 Mesaj
      15 Nisan 2011 18:06:44
      Merhaba arkadaşlar başlığımdan da anlaşılacağı gibi İstanbul Leventten Sabiha Gökçen'e nasıl gidebilirim? Uçağım Cmrts Sabah 08:45'te.

Aşağıdaki gibi bir yol var fakat alternetif başka yollarda arıyorum. (Örneğin otobüsü kaçırırsam gibisinden ? )

1. Yol 4. leventteki otobüs durağında E3 otobüsleri gidiyormuş.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene..
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      15 Nisan 2011 18:32:04
      kadoköy yapıp ordan e-10a binebilirsin,express olanına,45 dakka sürer.

• Yarbay
      2002 Mesaj
      15 Nisan 2011 19:07:34
      metrobüse bin uzunçayırda in e10 a bin son durak sabiha gökçen.16s var bide sabiha gökçene gidiyor ama kesinlikle binme çok uzatıyor

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      16 Nisan 2011 00:28:09
      Levent'ten gelen e-3 diye bir otobüs var ama saatlari çok seyrek. iett'nin sitesinden saatlerini öğrenebilirsin.

• Binbaşı
      1220 Mesaj
      16 Nisan 2011 00:48:39
      En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
      Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

• Yüzbaşı
      588 Mesaj
      16 Nisan 2011 11:51:21

quote:

Orijinalden alıntı: comm

En iyisi taksim meydanında inip havaş'ın otobüsüne bin her yarım saatte bir var.Çok hızlı bir şekilde sabiha gökçen'e bırakıyor.

Adresi:

TAKSİM OTOBÜS HİZMET BİLGİLERİ
      Servis Hareket Yerleri

Taksim :Havaş Taksim Ofisi önü - Büyükşehir Sanat Galerisi yanı (THY ofisinin 20 mt. ilerisi)

Teşekkürler herkese telefondan gördüm fakat cvp veremedim. @comm teşekkür ederim senin söylediğin gibi yaptım. İlk başta 4 leventten iett'ye bineyim dedim ama arkadaşlarında söylediği gibi çok seyrek kalkıyormuş ve saati uymuyordu o saatden sonra kadıköye gitmekde uzun sürerdi bende Taksimden Havaş ile gittim.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene..
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.