Şimdi Ara

JEEP COMPASS 2011 59800 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
31.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    jeep compass ı cıkardı.
    2000 motor benzinli fiyat 59800 tl...
    aracı tip olarak cok begendim ama daha arac sanırım türkiyeye önümüzdeki günlerde gelecek.
    aslında vergi dezavantajı olmasa hemen gidip alırdım
    sizinde görüşlerinizi bekliyorum.

• aracla ilgili türkiye sayfasına henüz bilgi yok buradan bakabilirsiniz...

http://www.jeep.com/en/2011/compass/
  • Ben de Autocar'da görmüştüm fotosunu. Bu sefer güzel olmuş. QQ parasına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 14 Nisan 2011; 22:07:15 >
  • 60.000TL araca verip bunun vergisini düşünüyorsanız ne desem bilemiyorum.. Bir araba bir ev parası verip,bunun vergisini veya yakacağı benzini düşünmek çok saçma geliyor bana. Gecekonduda kalıp,kredi çekip arabaya yatırıyorsunuz sanırım?
  • su an normal bir c sınıfı 40-50000 tl arası olduguna göre artık 60000 tl bir araba için fazla değildir. tabii ki vergiyi düşünücez.. 1 araca 5 yıkda yaklasık 10000 tl ödemek az bir para değil...

quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

60.000TL araca verip bunun vergisini düşünüyorsanız ne desem bilemiyorum.. Bir araba bir ev parası verip,bunun vergisini veya yakacağı benzini düşünmek çok saçma geliyor bana. Gecekonduda kalıp,kredi çekip arabaya yatırıyorsunuz sanırım?
  • Baya guzel olmus arac. Fiyat da 2.0 motorlu bir arac icin uygun aslinda. En son yeni Grand Cherokee yi inceledim ve ic mekan kalitesi yine ben de hayal kirikligi yaratti. Resimlerden bu sinif icin yeterli gibi duruyor ama bir incelemek lazim yine de. Donanimi da onemli tabi o paraya bombos daha ucuza 1.6 motorlu alternatiflere bakilabilir.
  • ''tümden düzelttim ilk mesajımı,çünkü sitesinde hala eski kasasının bulunduğu için 60000lik fşyatı ona göre yorumlamıştım''
    Sahibindende karıştırırken denk geldim 2 yeni Compass'a biri 60000tl diğeri de 40000euro,donanım farklarındandır heralde.
    Ama tasarım çok başarılı,özellikle iç tasarımdaki ucuz görüntü ortadan kalkmış.Bence bu sınıfta araç düşünenler için eğer benzinli ve manuel olması sorun değilse 60000lik Compass gerçekten de dikkat çekici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müteferric -- 16 Nisan 2011; 16:59:33 >
  • abi 19,295$ diyor ya fiyata bak
  • bu defada arka kapı kolu tepede .illa bi acaiplik yapmasalar olmuyo.dizel otomatiği çıkarsa alınabilir bu haliyle zor.zaten vw motoru kulanılıyordu koy şuna 2.0 dizel 170lik dimi ama.
  • makine çok iyi, motoundan kaynaklı ÖTV yi düşünürsek fiyat çok iyi, Sportage 1.6 benzinli 55 milyar
  • Vergiyi geçtim, bu arabaya benzinde yetişmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 30 Nisan 2011; 2:23:06 >
  • araba cok iyi,birde 4 ceker olsaydi cok iyi olurdu,2.0 turbo motor performans olarak cok iyi cakma hunday jipe bu parayi verecegimize, tum bu tur araclarin isim babaligini yapan jeep'e bu parayi veririm, 1.6 gdi motordan bence en fazla 1 litre fazladan yakiyordur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

60.000TL araca verip bunun vergisini düşünüyorsanız ne desem bilemiyorum.. Bir araba bir ev parası verip,bunun vergisini veya yakacağı benzini düşünmek çok saçma geliyor bana. Gecekonduda kalıp,kredi çekip arabaya yatırıyorsunuz sanırım?

600.000 demiyor 60.000 diyor tamam haklısın ancak son yıllarda artık bu fiyatlara yavaş yavaş alışıyoruz, lüks daha cok hayatımızın icine girmeye basladı , dur durak bilmeden ilerliyor bunu büyüme hızıda cok tetikliyor
  • ben alıcam babama hediye sanki...
  • 4x4 olmamasina cok sasirdim gercekten oyle mi ?

Bence Jeep Compass cok guzel olmus ama dizel olmasi gerekirdi. Benzinli 2000 motor cok yakar gibime geliyor..
  • yıl sonu gibi dizel motoru da GELECEK deniyor.
    hayırlısı bakalım.,yakında gidip bu arabayı detaylı inceleyeceğim.,izmire geldi mi bilmiyorum tabii ki.., bide benzin tüketimi nasıl acaba...
  • Bu aracı test eden ve ya gören bir vatandaş var mı,varsa izlenimler lütfen..Benzim tüketimi hakkında bir fikri olan varsa değerlendirmeleri bekliyorum ya da şöyle söyliyim,İnsignia 1.6 180 Ps kadar yakarmı ve ya son olarak 316 i Bmw,bu üç arabanın arasında kaldım,lütfen yardım edin..
  • Bu aracı test eden ve ya gören bir vatandaş var mı,varsa izlenimler lütfen..Benzim tüketimi hakkında bir fikri olan varsa değerlendirmeleri bekliyorum ya da şöyle söyliyim,İnsignia 1.6 180 Ps kadar yakarmı ve ya son olarak 316 i Bmw,bu üç arabanın arasında kaldım,lütfen yardım edin..
  • İnsignia'nı al rahat et . Kaslı bir benzin canavarından başka birşey değil compass..
  • Yeni compass çok başarılı olmuş.
    Üstelik 59,500tl gibi bir rakama satılıyor.

Ancak ve ancak sadece benzinli ve düz ves seçeneği ile alınabiliyor.
    Halbuki dünya genelinde CVT2 gibi müthiş bir otomatik vites seçeneği var.
    Dizel seçeneği de var (passat ile aynı dizel motormuş 2,0 litre CRD 103 kW (140 PS) ama ithalatçı firmayı anlamak mümkün değil.
    Dizel ve otomatiğe bu kadar rağbet varken, güzelim arabayı benzinli ve düz getirtmek çoook saçma..

ayrıca wikipedia'da, bu ve kardeşi patriot'un üretimine 2012 yılında son verileceği ve yerlerine Chrysler'in %25'ine sahip olan Fiat markası altında tek bir suv çıkaracaklarını yazmış.

2012 yılından sonra üretilmeyecek olması sorun olur mu bilemem.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.