Şimdi Ara

2012 SAHTE UFO İSTİLASI (SAHTE KIYAMET) ILLUMINATI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
10
Favori
31.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu konuya mesaj yazan kaç kişi melekler ve şeytanları okudu acaba? hani masonlar deseniz tamam da illuminati diyorlar
  • Türkiye'ye ufo istilası sıkıntılı yalnız..

2012 SAHTE UFO İSTİLASI (SAHTE KIYAMET) ILLUMINATI

2012 SAHTE UFO İSTİLASI (SAHTE KIYAMET) ILLUMINATI

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalmutu

gelenleri izlemenizi tavsiye ederim

imzamda link var

hotfile'e upload güzel olmuş.izleyim bakalım...
  • Adamlar zeminI kurdu bile :D acikladilar ya ufolar var diye tamam iste. Zaten koskoca evrende bi tek biz olamazyiz. Adamlar diyo 100.000.000 isik yili. Bilmeyenler icin soyleyim isik hizinda 100.000.000 yilda gidilen yerler :D yok ebenin lebron james yani :D bende bizden baskalarida var yani. :D
  • ufo istilasından sonra,illuminatiyi herkes farkedecek zaten.umursamıyorlar çünkü onlardan başka güç olmayacak,şuan öğrenmemizide panik yaratmayacak şekilde umursamıyorlar,bu bilgileri onların stratejilerinden anladık,kendileri sızdırmıyor bilgileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Diğer konuyada yazdık pek sallayan olmadı burayada kopyalıyorum. Çok yönlü düşünürseniz bunun olma ihtimali yüksek..

Sahte uzaylı istilası falan diyoruzda, bu adamların dünya üzerinde bi istila yapabilmesi için 1 milyon kadar uzay aracı gerekli degilmi? Peki bu adamlar bu uzay araçlarını imal ettiyse bunları nerede saklıyolar? Bana saklamaları imkansız gibi geliyo açıkcası.. Birde bu uzay araçlarınıda en az 1 milyon kişinin kullanması gerekmezmi? Bu 1 milyon kişinin içinden illaki birileri bu bilgileri sızdırmazmıydı bugüne kadar? Sahte uzaylı istilasının olacagına inanlardan biriydim ama böyle düşününce acaba diyorum sahte değilde gerçekten uzaylılar iyi niyetle dünyaya gelecek ve uzaylılara karşı insanları kışkırtmak için yapılan bir oyunmu bu sahte uzaylı istilası söylentileri.. Yani onlar iyi niyetle gelseler bile biz onlara saldırınca onlarda karşı atağa geçecekler. Yada onlar illuminati örgütüyle iş birliği halinde savas baslatacaklar ve insanlık kaybedecek kazanan illuminati olacak.. Ve New World Order...

1.Okadar uzay gemisine gerek yok,birkaç bin yeter arkadaşın dediği gibi.
    2.1milyon pilota falan hiç gerek yok,tek bir yazlımla bile hepsini kontrol edebilirsin,0 pilot yeterli bir rakam yani:)
  • buyursun gelsinler kafama folyo kağıdı geçirip tv izlerim :D
  • konuya ciddi arkadaşlar girsin
  • tamam
  • Olsada Taşlasak Ufoları
    Rakamlara Çok Takmayalım 666=06.06.06 Şeytanın Günü Gibi Birşey Söylediler Bi Halt Olduğu Yok,999=09.09.09 Dediler Ondada Bişi Olmadı Şimid de Mayası Tutmayan Birkaç Kişinin Söylediği Tarih:21-12-2012.Filmi Bile Çıktı Ben Yinede Geçmiş Zamanın Gösterdiği Gibi Tarihin Tekerrür Edeceğini Düşünüyorum.
    Ha Bu Arada Filmlerdeki Olaylarada Bunların Sayesinde İnanlarda Olacak Artık.
    Hayırlısı Diyelim.
  • Takip edicem
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:39:27 >
  • Kısaca 1-2 şey yazacağım, akşam devam edeceğim.

Öncelikle, Illuminati'nin son zamanlarda belirginleşmesinin nedeni bir çok arkadaşın da dediği gibi insanların işe uyanmaya başlamaları sonucu kendi istekleri doğrultusunda bu bilgiler ortaya sızdı. Bir bilgi, ne kadar çok tekrar ediliyorsa sizin bilinç altınızda öyle bir noktaya gelir ki, sıradanlaşır. Yapılanların temel amacı da bu. Yıllardır filmlerde uzaylı uzaylı dediler, artık insanlık alıştı bu duruma. 2012 denildi, film çekildi, herkes demek ki tüm bu söylenenler filmin hazırlığı imiş dedi. Devam etmek isterim fakat vaktim yok, umarım konu gereksiz nedenlerle silinmez.
  • Usaf'in uzay mekigi gibi gemileri var zaten :D Zaten uzaylilarda varmis gelselerde gorsek :D
  • Merakla bekliyorum.
  • Dursun, yazıcam.
  • Baştan söylüyorum , uzun diye okumamazlık ediyorsanız zaten bu konuda işiniz yok. Amacımız fikir paylaşımı.
    Korku ; insanda baskı yaratır , güvende olma isteği uyandırır. Birçok filme konu olan da bu değil mi zaten ? Yani halk bir savaştadır ve her şey sarpa sarar. Ordu bocalamak üzeredir , maliye bakanı devlet bankalarının iflas ettiğini söyler vs vs. İşte tam bu sırada bir lider halkı bir çatı altında toplar ve artık her şey onun elindedir. Tüm koz onundur. İnsanlar da gün geçtikçe onun kölesi gibi olurlar ve giderek anlaşılan bir durum vardır ki bu da HER ŞEYİN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLMADIĞI. Böyle örnekler dünyanın birçok ülkesinde var , tarihte hepsi sıralanmış vaziyette.
    1900'lü yıllardan sonra dünyadaki yeraltı ve yer üstü kaynaklarının büyük bir bölümünün tüketilmiş olduğu bazı büyük hükumetler tarafından biliniyordu. Bu yüzden , en kısa sürede ham madde ve güvenli bölge arayışına girdiler. Amerika'da bulunan Area 51 (51. Bölge) denilen yer de bu düşünceyi olduğundan daha kasvetli ve daha egzantrik bir şekilde dünyaya lanse etti.
    Bu konuyu 2012'ye bağlayacak olursak ; uzaylılara inanan bir din vardı bilmemneizm diye adı aklımda değil şu an. Bu din ve bu dini destekleyenler toplumda giderek öne çıkmakta. 2012'de de gerçekleşecek bir çok olay ve açıklama da uzaylılara olan inancın , istilaların ve kıyamet senaryolarının çoğunun gerçek olduğuna ve gerçekleşmek üzere olduğuna inandırmak üzere ortaya çıkacak.
    2012 filmini izleyen mutlaka vardır. Hatırlarsanız filmin sonunda Sadece Afrika Kıtası su üstünde kalmıştı. Bu kıtada bulunan Ümit Burnu , olayın tabi ki filme etki eden dramatik bölümüydü. Ama filmde bahsettiğimiz bu olay , resmi belgelerle kanıtlanmış nitelikte. (Wikileaks'tan sızdırılan belgeler arasında Afrika Kıtası'nın yer kabuğu kalınlığı , magma yoğunluğu ve akla hayale gelemeyecek daha bir çok şey vardı ancak panik yaratmamak için halka hiçbir şekilde açıklanmadı.) Yani demek istediğim ; Amerika , Orta Doğu'da karışıklıklar ve ayaklanmalar yaratarak mevcut hükumetleri çökertmek ve buralara daha çabuk yerleşmeye çalışıyor. (Abi hepsi Amerika yüzünden diyenlerle karıştırmayın beni. Sadece size gerçekleri açıklamakla yükümlüyüm.) Orta Doğu diye bahsedilen yer Afrika Kıtası'nda bulunmakta ve burada Libya , Tunus , Mısır , Fas , Cezayir gibi ülkeler bulunmakta. Bahsedildiği gibi bir su baskını ve kıyamet senaryoları gerçek olursa buradaki insanların bir bölümü yaşama şansı bulacak ve sonrasında yeni bir din , yeni bir inanç , yeni bir beşeri sistem , yeni bir hükumet kurulacak. Bu hükumetin temel yönetim şekli de şu anda hepimizin tartıştığı ILLUMINATI'ye dayalı olacak. Bakın tamamen ILLUMINATI demiyorum , buna dayalı olacak diyorum. Bu sayede , korku ve baskı altında ezilmiş bir millete hükmetmek , bağımsızlık hayalinde koşan bir millete hükmetmekten çok daha kolay olacaktır. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

Orijinalden alıntı: Atech4

Bence illimünati veya masonlar böyle şeyleri yapabilecek kadar güçlüyseler;yapacakları şeylerin dışarıya sızmasına sizin,benim gibi sıradan insanların bunları öğrenmesine imkan vermezler...Yanlış mı düşünüyorum?

1. amaç:korkutmak

2.amaç:insan sürekli duyduğu bir şeyden sıkılır ve ilgilenmez

3.amaç:senin düşündüğün gibi "bu kadar güçlü olsalardı bu bilgilerin sızmasına izin verilmezdi"dedirtmek ve inanmamalarını sağlamak

Ben duydukça dahada meraklanıyorum valla.
  • Komplo teorisinin teorisinin teorisini kurmaya gerek yok.
    Gelince o gün göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.