Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]

uzun bir aradan sonra cihazımı güncelleyeyim dedim bu hatayı aldım nasıl çözebilirim bu hatayı
  • Selamlar,
    Naviextrastoolboz güncellemesi yayınlanmıştı; bunu yüklemişmiydiniz. Bu tip hatalar genelde 2 sebepten meydana gelir. 1- Server yoğunluğu 2- PC üzerinde bulunan Güvenlik yazılımlarından (Antispam, firewall gibi.)
    Sorun çözüldü mü? Tekrar denediniz mi?
  • Naviextras sitesini gezerken ücretsiz haritalar bölümünde 2016 Q1 haritasını koymuşlar ama aktif etmemişler kısa bir süre sonra paylaşırlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.yılmaz -- 20 Haziran 2016; 1:22:33 >
  • Bizim aracın navigasyonu hiç açılmıyor güncelleme mi yapılmalı yoksa servise mi vermeliyiz? Ayrıca güncellemeyi nasıl yapabilirim arabada takılı ilk sayfada baktığım ilk kurulum gibi anlatılmış.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117594676
    burdaki konuya bakarak çözdüm
  • Gözümüz aydın,bayrama yetişmedi ancak güncelleme yayınlanmış.(Temmuz ayında 2016 Q1 diye yayınlanmış ama bunada şükür)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]

• Selamlar,

Herkese günaydın. PND cihazlar için Turkiye 2016.Q1 Harita güncellemesi yayındadır arkadaşlar. Naviextras Toolbox ile cihazınızı bağlayıp güncellemelerinizi alabilirsiniz.

Hayırlı olsun.

1- Navigasyon cihazınızı açın, mümkünse bir pencere kenarında tamamen açılıp uyduları bulmasını bekleyin.
    2- Bilgisayarınızda Naviextras Toolbox yazılımını çalıştırın.
    3- Uygulamanın Cihaz Yöneticisi sekmesinin aktif olmasını bekleyin.

Sonra !!!

4- Cihazınızı USB Kablosu aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın.

Bu siralama PC ile PND cihaz arasındaki "görememe" sorununu yaşamanıza önlem olacaktır.

Önerim Tatil yerlerindeki arkadaşlara; Güncelleme sırasında çok nadir olarak yazılımsal sorunlar çıkabilmekte ve cihaz çalışmaz hale gelebilmektedir. Güncelleme yapmayın, Eski haritalarınızla da eve dönebilrsiniz. Döndüğünüzde güncellemelerinizi alıp riski en aza indirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Herkese keyifli bir eve dönüş yolculuğu diliyorum. Hız yapmayın, trafik kurallarına kesinlikle uyun.

Sevgi ve saygılar

Gece yapmayı denedim olmadı hata verdi hata raporu gönderdim sabah güncelleme tamamlandı sonunda 2016 Q1 haritasına sahip olduk.
  • r.yılmaz kullanıcısına yanıt
    Sevindim, hayırlı olsun
  • NAVITECH NEO TAB 75 i Fabrika ayarlarına geri yükledim. Harici belleği sil seçeneğini de seçtim.

Cihaz kapandı açıldı , programlar çalıştı android üzerine yüklü olanlar.

Ancak İGO yok.

Toolbox 'ı silip son sürümü yükledim.

Cihazı bağlayamadım.

USB Yığını açıyorum harici bellek ve dahili belleği pc de görüyorum ancak toolbox görmüyor.
  • Selamlar,

Cihazınızdaki Android ana dizininde iGO klasörü vardır. Bakın bakalım içinde install dosyası var mı? Varsa, tekrar kurarsınız. Yoksa Navitech Servis ile iletişim kurmanızı salık vereceğim.

Geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim, dışardayım sma büyük ihtimalle yok.

Bir ara yedek alırım diyordum ama almadım.

Elinde igo yüklü aynı cihaz olan biri biryere yukleyip link verebilir mi acaba ?

HocamLİNK bunu yüklesem olur mu acaba ?

http://www.****deposu.com/igo-primo-android-apk-navigasyon-full-indir.html

Edit: Hocam bu sitelerin likleri eklenmiyor. Googla igo 2016 yazınca ilk sitelerdeki programları yüklesem olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 26 Temmuz 2016; 23:21:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Cihazınızdaki Android ana dizininde iGO klasörü vardır. Bakın bakalım içinde install dosyası var mı? Varsa, tekrar kurarsınız. Yoksa Navitech Servis ile iletişim kurmanızı salık vereceğim.

Geçmiş olsun.

Yok hocam İGO klasörü.

Fabrika ayarlarına dönünce İGO neden silinir anlamış değilim. Navitech e mesaj attım bekliyorum. Garantiye 2 ay var bitmesine.
  • 2014 Mart Nisan ayında alınmış 2 yıl garantili cihazım için bugünlere kadar gecikmiş 2016.Q1 güncellemesi ücretsiz mi verilir? Ücretsiz mi verilmelidir?
    Kargo ile servise yolladım hocam.

• Mesudum kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Cihaz garantisi ile yazılım/harita güncellemesi farklı şeylerdir. Üretici firma ya göre değişir. En uygun yöntem cihazı Naviextras toolbox ile bağlayıp sonuca bakmaktır.olumsuzluk durumunda öncelikle cihazınızin uretici firmasıyla irtibat kurmalisiniz.
    Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Önerim geldiğinde tam bir yedek almanız olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam biz şimdi doğu Avrupa türü yapicaz ama maglum harita fiyatları pahalı bunu kısa yoldan indirm3 şansımız yok mu zaten Allahını navigasyon için araba alırken 5000 lira fazladan para ödedik sadece Türkiye çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.