Şimdi Ara

Telsiz telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ev kullanımı için telsiz telefon bakıyorum, önerilerinizi bekliyorum. 30-60 tl arası ürünler tercihimdir.

• http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=1227758

3 senedir kullanıyorum gayet memnunum.küçük hafif çekme sorunu yok...
  • yorumunuz için teşekkürler.

bir kaç gün önce hepsiburada.com dan philips in en çok satılan modelini aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

yorumunuz için teşekkürler.

bir kaç gün önce hepsiburada.com dan philips in en çok satılan modelini aldım.

o halde hayırlı olsun.philips teller de çok başarılı üretimlerdir.
  • arkadaşlar ananeme telsiz telefon almak istiyorum çok önemli 2 kriterim var. 1.si handfree olacak 2. ise ses hem yüksek çıkacak hem de ses kalitesi mükemmel olmalı. Tuş takımları da büyük ve rahat olursa benim için süper bir seçenek olur. Malum yaşlılık görme duyma problemleri oluşuyor. Rakam önemli değil ama astronomik rakamlarda veremem tabii ki şu özellikte olsun diye bir kaygım yok sadece tuşa basıp arama yapacak cevaplayacak. Acil tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Ses kalitesi en iyi olanlar Panasonic ve Philips miş. Ben Philips aldım anneme. Ben denemedim henüz farklı şehirlerdeyiz ancak güzel diyordu telefona. Bundan önceki telefon Siemens ti nedense ben beğenmiyordum onu. Bayağı tavsiye edilir ama dect telefonlarda bu 3 markadan konuşuluyor. Ses seviyeleri hakkında çoğu telefondan şikayet ediliyordu. Ancak bu markaların handsfree leri 100+ tl idi. Benim aldığımda handsfree yok. Ancak uygun fiyata ttech marka var. Sanırım 60 tl civarlarına handsfree li bir telefonları vardı. Ancak olumlu yorumlar alamamıştım marka hakkında. Dolayısı ile 100+ gibi bir rakamı gözden çıkardıysanız Panasonic ve Philips in handsfree li bir telefonunu almanızı tavsiye ederim.
  • panasonicte fiyat performans modeli tavsiye edebilecek var mı arkadaşlar.

En önemli 3 özellik

1yüksek ses ve kalitesi
    2handsfree olması
    3tuş takımları normalden küçük olmasın büyük olması tercih sebebi(gerçi panasonicler fix ve gayet uygun)

diğer özellikler önemli değil rakamda önemli değil 100 tl nin üzerinde bir rakama çıkabilirim..
  • panasonic

(tuş takımı da ışıklı olsun, gece işkence çekmemek için)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.