DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
internetten alınan malın iadesi
5
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> internetten alınan malın iadesi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3201 Mesaj
      11 Nisan 2011 22:48:37
      arkadaslar ben hepsıburada dan basınclı oto yıkama makınesı aldım altta lınkı olan urun fakat ben urunu ılk denememde memnum kalmadım aracın uzerındekı kırlerı sokmekte benım kıstaslarımı karsılamadı fıyatı uygun olduğu ıcın almıstım ama memnun kalmadım urunun acıklamasında ıse kullanıldıktan sonra ıade alınmadığı yazıyor fakat bende urunu memnum olmadığın ıcın gerı ıade etmek ıstıyorum

sızce hepsıburada bu urunu gerı ıade almak zorundamı acaba

http://www.hepsiburada....300b&categoryId=20004372

• Binbaşı
      1051 Mesaj
      12 Nisan 2011 19:05:12
      Benim bildiğim kadarıyla internetten aldığınız ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilir ancak burada sayfa üzerinde açık açık yazmışlar kullandıktan sonra iade olmaz diye. Bence öncelikle sözleşmenizi bir okuyun orada ne yazdığı önemli. Eğer sözleşmede iade edilemez diye yazdılarsa sanırım şansınız düşük olur. Bunun yanında en doğru bilgiyi tüketici mahkemelerinden alırsınız. Çok yardımcı oluyorlar. Bulunduğunuz Kaymakamlığa bağlı çalışıyorlar. Telefonla bile cevap vereceklerini düşünüyorum. Bir sorun bence...

• Yarbay
      3201 Mesaj
      12 Nisan 2011 20:07:15
      cevap için tesekkür ederim hepsiburadadaki görevli istersem iade edebileceğimi fakat önce iade formu doldurmam gerektiğini söyledi bende iade formunu doldurdum ve göderdim e-mail ile bilgilendirme yapacaklarmıs sonucu bekliyorum inşallah iade almayı kabul ederler

• Yarbay
      11043 Mesaj
      12 Nisan 2011 23:19:15

quote:

Orijinalden alıntı: mitto

Benim bildiğim kadarıyla internetten aldığınız ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilir ancak burada sayfa üzerinde açık açık yazmışlar kullandıktan sonra iade olmaz diye. Bence öncelikle sözleşmenizi bir okuyun orada ne yazdığı önemli. Eğer sözleşmede iade edilemez diye yazdılarsa sanırım şansınız düşük olur. Bunun yanında en doğru bilgiyi tüketici mahkemelerinden alırsınız. Çok yardımcı oluyorlar. Bulunduğunuz Kaymakamlığa bağlı çalışıyorlar. Telefonla bile cevap vereceklerini düşünüyorum. Bir sorun bence...

İstediklerini yazsınlar üzerine.

Mesafeli satışlarda 7 gün içinde sorgusuz sualsiz cayma hakkım var.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Nisan 2011 18:06:17

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Alıntıları Göster

İstediklerini yazsınlar üzerine.

Mesafeli satışlarda 7 gün içinde sorgusuz sualsiz cayma hakkım var.

Arkadaşın dediği doğru internet üzerinden bizde satış yapıyoruz. Yasa gereği 7 gün içersinde memnun kalınmazsa cayma hakkı vardır. Tabi ürünü kullanılamaz duruma getirmemek kaydıyla.

BORA DİYOR Kİ
      -MEMNUN 1 MÜŞTERİ ARKASINDAN 3 MÜŞTERİ GETİRİR�
      -KARGO TÜRKİYENİN HER YERİNE SADECE 3.5 TL !!!
      -İRTİBAT TELEFONUMUZ : 0212 294 67 17
      http://www.bora-oto.com/;
    • Yüzbaşı
      717 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:08:53
      7 gün içersinde cayma hakkı, peki ürünün kaç gün içinde gönderilmesi gerekir

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> internetten alınan malın iadesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.