DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
App Store den uygulama indiremiyorum
32
Cevap
3
Favori
36.408
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1740 Mesaj
      11 Nisan 2011 17:21:00
      iPhone dan iTunes tan birsey indirmeye çalıştığımda ( bilgisayarınızda iTunes oturumu açtığınızda kullanılabilir olacaktır) diyor bilgisayara bağladım iTunes oradan o programı indiriyor. Kısacası iphone app storeden indirmek istiyorum uygulamaları. Teşekkürler.

• Yüzbaşı
      714 Mesaj
      11 Nisan 2011 17:45:14
      kullanici hesabi acman gerekiyor. bence sormadan once bi google'da arastirsaydin dostum ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Nisan 2011 18:26:41
      Kayıt olacaksın ilk önce bence google dan geniş bir araştırma yap sen daha çok şey öğrenmen lazım ben de çok zorlandım ilk zamanlar.

• Binbaşı
      1740 Mesaj
      11 Nisan 2011 18:29:34
      Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.

• Teğmen
      159 Mesaj
      12 Nisan 2011 12:58:49
      evet aynısı bende de var sürekli sorup duruyo 2 uygulama indiyomm hopp bilgisayarına bağla öyle indir diyo neden bole anlamadım

imassage : dgngfb@icloud.com
    • Yarbay
      2862 Mesaj
      12 Nisan 2011 13:03:12
      Uygulamaların karşısında + bu işaret olanları itunes ile doğrulanması gerek veya ordan indirilecek bu durum bazı uygulamalar için gererlidir...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"
    • Teğmen
      159 Mesaj
      13 Nisan 2011 08:23:46

quote:

Orijinalden alıntı: semender86

Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.

Sorunu bide soyle dene bende oldu itunes te yukarda store bolumunde chek for available download .. bas bende sanki artık cıkmıyo

imassage : dgngfb@icloud.com
    • Teğmen
      186 Mesaj
      17 Nisan 2011 01:18:09
      soniki gündür bende itunes ten herhangi bişi indiremiyorum,
      ancak, update olan programlarımı indirebiliyorum, sorunumuz aynımı bilmem ama free olanlarda bile download başlamıyor,,,,

• Er
      5 Mesaj
      20 Nisan 2011 15:28:14
      Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.

• Yarbay
      10795 Mesaj
      20 Nisan 2011 17:42:57

quote:

Orijinalden alıntı: myformat

Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.

Doğru söylemişsiniz. Bu bağlantı firewall tarafından engellendiği zaman sorun olabiliyor.

• Teğmen
      210 Mesaj
      20 Nisan 2011 17:52:00
      Bu problem bende esimin iPhone una kendi hesabımdan bir uygulama indirdiğimde oluyordu. Kendi telimin iTunes unu açıp kapatinca düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Teğmen
      177 Mesaj
      20 Nisan 2011 21:20:40
      Arkadaslar bende ise güncelleme bilgisi olan bir uygulamayı update yapmaya çalıştığımda ise kart bilgime bağlanıyor ve indirmiyor. Free bir uygulama indirmeye çalıştım onda da kart bilgisi geliyor ekrana ve yine indirmiyor. Nasıl oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı.

• Teğmen
      186 Mesaj
      21 Nisan 2011 22:51:28
      cevaplar için teşekkürler, işyeri kısıtlamalarında sıkıntı olmuş,
      dediğiniz gibi düzelttirdim, şu an giriyor...

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      21 Nisan 2011 23:55:57
      arkadaşlar bu sorun herkeste olan bir sorun eger bir uygulamayı indirmeyip öyle diyorsa hemen baska bi uygulamayı indirmeyi deneyin ama baska bi uygulama olacak kesin indiriyor onu indirdikten sonra indiremediginiz uyarı veren uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin kesin oluyor ben denedim en fazla 3 farklı uygulama degistiriyorsunuz ama 3 üncüde indiremediginizi kesin indirebilirsiniz deneyin

• Teğmen
      238 Mesaj
      07 Mayıs 2011 20:49:06
      arkadaşlar bugün ben de iphone 4 satın aldım ve uygulama yüklemeye çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum..itunesden de kullanıcı adımı yazıp giriş yaptım ancak sorun hallolmadı bazı uygulamaları yüklemeye çalıştığımda sürekli bu uyarıyı alıyorum.. yardımcı olursanız sevinim

• Yarbay
      2288 Mesaj
      23 Temmuz 2011 16:28:44
      Yok mu yardımcı olacak?

• Yarbay
      2549 Mesaj
      23 Temmuz 2011 19:09:25

quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Yok mu yardımcı olacak?

Wifi baglantin falan tam mi ?

• Yarbay
      2288 Mesaj
      23 Temmuz 2011 19:12:33
      Evet...

• Er
      2 Mesaj
      25 Ağustos 2011 15:10:32
      Bende de aynı hata mesajı çıkmaya başladı. Hata aynen şöyle ".... programı bilgisayarınızda itunes oturumu açtığınızda indirme kullanılabilir olacaktır" .
      Bence bu hata apple ID ile ilgili. Çünkü Ipad'imde de aynı mesaj çıkmaya başladı. Hatta aynı hesabı kullandığım bir başka iphoneda da aynı mesaj çıkıyor.

• Er
      1 Mesaj
      26 Ağustos 2011 12:12:18
      DNS ayarlarınızı sıfırlayın arkadaşlar.

• Er
      5 Mesaj
      18 Eylül 2011 00:42:57

quote:

Orijinalden alıntı: des0uza

Arkadaslar bende ise güncelleme bilgisi olan bir uygulamayı update yapmaya çalıştığımda ise kart bilgime bağlanıyor ve indirmiyor. Free bir uygulama indirmeye çalıştım onda da kart bilgisi geliyor ekrana ve yine indirmiyor. Nasıl oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı.

Sorduğunda kkartinin güv nosunu gir indirir' olmazsa yine aynı id yi 5teldede kullanmissindir yeni id al

• Teğmen
      179 Mesaj
      18 Eylül 2011 00:54:30
      Aynı sorun bazen bende de oluyor. Bu uyarı gelince "Bitti" 'yi tıklayınca indirdiğim app ya sorunsuz yüklenmiş oluyor ya da tamamen gidiyor hiç yüklenmemiş gibi. Özellikle son 2 haftadır bunları yaşıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir ki? İnternete Turkcell 3G ile bağlanıyorum, dolayısıyla firewall vs. yok...

• iOS Beta Kullanıcısı
      5263 Mesaj
      01 Ekim 2011 14:16:37
      quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

Aynı sorun bazen bende de oluyor. Bu uyarı gelince "Bitti" 'yi tıklayınca indirdiğim app ya sorunsuz yüklenmiş oluyor ya da tamamen gidiyor hiç yüklenmemiş gibi. Özellikle son 2 haftadır bunları yaşıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir ki? İnternete Turkcell 3G ile bağlanıyorum, dolayısıyla firewall vs. yok...

Ya arkadaş dün 4.3.5 e geçtim aynı şey bendede oluyor hiçbirşey indiremiyorum.Bilgisayardan defalarca authorize yaptım bana mısın demiyor.

İmzamız karşıdakine verdiğimiz güvende saklıdır.
    • Yarbay
      5663 Mesaj
      11 Ekim 2011 19:14:54
      Arkadaşlar aynı sorun bende de var bunun kesin bir çözümü yok mu?

Opel Astra H 1.3 cdti / 2013 Skoda Fabia 1.2/ Sony Alpha A57 / HP DV6 1235 et/Lenovo U310 / İpad Mini Retina wifi 32GB / İPhone 4 16 GB / Nokia Lumia 520 / ASUS MS238H 23" LED/ İbanez GRG 170dx / Philips - LivingColor/
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      12 Ekim 2011 01:27:06
      Apple iOS5'a gecis asamasinda oldugu icin bole problemler var. Sistem tam gecis asamasinda. Hersey iki gune duzelir.

• Er
      6 Mesaj
      14 Kasım 2011 14:43:45
      itunes düzen tercihler mağaza içerisinde otomatik indirmeler uygulama kitap ları iptal edin ayrıca iphone ayarlar store otomatik indirmeleri iptal edin

• Er
      3 Mesaj
      05 Aralık 2012 23:48:02
      Arkadaslar bende 2gün önce iPhone 3g aldım. Sürümü 4.2.1 AppStore ye giriyorum uygulamalar için iOS 4.3 istiyor. Cogu uygulamalarda böyle iOS 4.2.1 e göre olan uygulamaları nasıl bulabilirim.

• Er
      3 Mesaj
      05 Aralık 2012 23:51:04
      Arkadaslar bende 2gün önce iPhone 3g aldım. Sürümü 4.2.1 AppStore ye giriyorum uygulamalar için iOS 4.3 istiyor. Cogu uygulamalarda böyle iOS 4.2.1 e göre olan uygulamaları nasıl bulabilirim.

• Er
      1 Mesaj
      16 Mayıs 2013 20:57:28
      dün iphone 4s aldım.telefonun ilk oyun kısmına baktım ve ordan apple kimliği edindim.sonra ücretsiz uygulmaları yükleme için apple kimliğini girdikten sonra benden kredi artı hesab nosu ve diğer bilgileri istedi. ben girdim ancak başka bir ödeme şekli isteyip kabul etmedi. ve orda tıkanıp kaldım. ayrıca 3g'yi apatmaya çalışyorum ama otomatik yazdığı için yine açılıyor ve biraz internet gidiyor. neyse bi yardım,fikir

• Teğmen
      193 Mesaj
      11 Ağustos 2013 00:52:57
      bende de aynen bu hata yı veriyor resimleri ekledim. whatsap ı güncellemek istiyorum. eski sürüm olduğundan güncelle diyor güncellerken de

bilgisayarınızda itunes store oturumunu açtığınızda indirme için kullanılabilir olacaktır uyarısı veriyor zaten telefon pc ye bağlı i tunes açık itunues üzerinden yükleme yaptığımda hiç bi hata uyarısı vermiyor yüklemede yapmıyor.

iphone 3G 8GB 4.3.4 frimware

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebyed -- 11 Ağustos 2013; 0:55:53 >

• Teğmen
      238 Mesaj
      12 Ağustos 2013 21:22:44
      yukarda da yazmışım 2011 senesinde bende de oluyordu bu sorun. sonra kendiliğinden halloldu, bir şeyi değiştirdiğimi hatırlamıyorum. bir anda olmamaya başladı.

• Teğmen
      193 Mesaj
      12 Ağustos 2013 22:40:00
      benim başımada yeni geldi çözüm bulamadım bende indirmiyorum.

• Er
      1 Mesaj
      22 Eylül 2015 11:31:27

Abi oyun indiremiom hesabım var boş alan var yazılım güncelleme yapıldı abi yardım edin ltfn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      Bahsedilenler: Herkes , Herke

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.