Şimdi Ara

App Store den uygulama indiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
38.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone dan iTunes tan birsey indirmeye çalıştığımda ( bilgisayarınızda iTunes oturumu açtığınızda kullanılabilir olacaktır) diyor bilgisayara bağladım iTunes oradan o programı indiriyor. Kısacası iphone app storeden indirmek istiyorum uygulamaları. Teşekkürler.

• kullanici hesabi acman gerekiyor. bence sormadan once bi google'da arastirsaydin dostum ?
  • Kayıt olacaksın ilk önce bence google dan geniş bir araştırma yap sen daha çok şey öğrenmen lazım ben de çok zorlandım ilk zamanlar.
  • Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.
  • evet aynısı bende de var sürekli sorup duruyo 2 uygulama indiyomm hopp bilgisayarına bağla öyle indir diyo neden bole anlamadım
  • Uygulamaların karşısında + bu işaret olanları itunes ile doğrulanması gerek veya ordan indirilecek bu durum bazı uygulamalar için gererlidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: semender86

Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.

Sorunu bide soyle dene bende oldu itunes te yukarda store bolumunde chek for available download .. bas bende sanki artık cıkmıyo
  • soniki gündür bende itunes ten herhangi bişi indiremiyorum,
    ancak, update olan programlarımı indirebiliyorum, sorunumuz aynımı bilmem ama free olanlarda bile download başlamıyor,,,,
  • Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myformat

Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.

Doğru söylemişsiniz. Bu bağlantı firewall tarafından engellendiği zaman sorun olabiliyor.
  • Bu problem bende esimin iPhone una kendi hesabımdan bir uygulama indirdiğimde oluyordu. Kendi telimin iTunes unu açıp kapatinca düzeliyor
  • Arkadaslar bende ise güncelleme bilgisi olan bir uygulamayı update yapmaya çalıştığımda ise kart bilgime bağlanıyor ve indirmiyor. Free bir uygulama indirmeye çalıştım onda da kart bilgisi geliyor ekrana ve yine indirmiyor. Nasıl oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı.
  • cevaplar için teşekkürler, işyeri kısıtlamalarında sıkıntı olmuş,
    dediğiniz gibi düzelttirdim, şu an giriyor...
  • arkadaşlar bu sorun herkeste olan bir sorun eger bir uygulamayı indirmeyip öyle diyorsa hemen baska bi uygulamayı indirmeyi deneyin ama baska bi uygulama olacak kesin indiriyor onu indirdikten sonra indiremediginiz uyarı veren uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin kesin oluyor ben denedim en fazla 3 farklı uygulama degistiriyorsunuz ama 3 üncüde indiremediginizi kesin indirebilirsiniz deneyin
  • arkadaşlar bugün ben de iphone 4 satın aldım ve uygulama yüklemeye çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum..itunesden de kullanıcı adımı yazıp giriş yaptım ancak sorun hallolmadı bazı uygulamaları yüklemeye çalıştığımda sürekli bu uyarıyı alıyorum.. yardımcı olursanız sevinim
  • Yok mu yardımcı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Yok mu yardımcı olacak?

Wifi baglantin falan tam mi ?
  • Evet...
  • Bende de aynı hata mesajı çıkmaya başladı. Hata aynen şöyle ".... programı bilgisayarınızda itunes oturumu açtığınızda indirme kullanılabilir olacaktır" .
    Bence bu hata apple ID ile ilgili. Çünkü Ipad'imde de aynı mesaj çıkmaya başladı. Hatta aynı hesabı kullandığım bir başka iphoneda da aynı mesaj çıkıyor.
  • DNS ayarlarınızı sıfırlayın arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.