Şimdi Ara

Bireysel Emeklilikten 10 Yıldan Önce Ayrılanlardan Kesilen %15 Kesintinin Ödenmesi (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.097
Cevap
59
Favori
352.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Tebrikler sonunda aldınız.Geçmiş oldun.Darısı diğer alacakların başına

sorma.. kul sıkışmayınca Hızır yetişmeşmi misali...
  • benimde yattı fakat 240 TL yatması gerekirken 175 yattı. hiçbirşey anlamadım
  • Aylardır bu 212 267 0909 - 605 i arıyorum telefonu açan yok. Nasıl bir belaya bulaştık arkadaş ya.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 13 Şubat 2014; 15:26:18 >
  • Arkadaşlar 13 Şubat tarihi itibari ile param yatmıştır.. Umarım diğer arkadaslarımında yatar kısa zamanda...

Benim sorum olacak bilen arkadaslara

1097,82 TL bildirmiş olduğum ve beklemiş olduğum para..
    793 TL yatan paradır.. devlet memuruyum hiç bir vergi dairesinede borcum yok trafik cezam bile yok..

Kesintiler hakkında bilgi sahibi olan varsa yazarsa sevinirim.
  • Evrak Tarihi
    19.12.2012

Geldiği Tarih
    19.12.2012
    Sigorta Şirketi
    ING EMEKLİLİK ANONİMŞİRKETİ

13 Şubat 2014 para yatırılış tarihi ilgisini çeken olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovboy66

Merhaba,

Vallahi kafayı yiyeceğim forumda benim gibi bu vaziyette parası yatmayan çok varmı acaba

Evrak Tarihi
    26.11.2012
    Evrak No
    239242
    Geldiği Tarih
    26.11.2012
    Sigorta Şirketi
    ING EMEKLİLİK ANONİMŞİRKETİ

Merhaba

Sonunda Param 14.02.2014 tarihinde yattı
  • Bimere yaptığım başvuruya istinaden Gelir idaresi başkanlığından bugün posta ile gelen yazı :

".................. Avivasa Emeklilik ve Hayat AŞ ye ait E541140 nolu poliçenizin aktarımlı olması nedeniyle iadesi yapılamamıştır. Aktarımlı poliçelerin iade işlemleri devam etmektedir."

son kaç kişi kaldı bilen var mı?
  • selamlar,

2011 haziranında AvivaSa'dan bireysel emekliliğe 150 tl ile başlamıştım. Şu an ayda 175 TL ödüyorum. birkaç gün önce çıkmak istiyorum diye aradım ama burada okuğum kadarıyla bu olay o kadar da hızlı ilerlemiyor gibi. Kredi kartı borcumu ödeyemez hale geldim bu nedenle birikmiş olan 4800 TL'yi geri almam lazım.

390 TL giriş aidatım ve sanırım üzerinden de %15lik stopaj kesintim olacak ve elime 3800 civarı para geçecek diye tahmin ediyorum, doğru mudur?

Mail mi atmalıyım, yoksa dilekçe verip darlamalı mıyım yoksa çağrı gelmesini mi beklemem gerekiyor? Yardımcı olur musunuz?
  • 19.11.2012 tarihli başvurum için halen gelen giden yok..telefonla ulaşamıyorum..ne yapacağımı bilmiyorum..
  • 0212 2670909 NOLU TELEFONDAN DÜN ULAŞTIM. çıkan hanımefendi geri ödememin borcumdan az olduğu için beklediğini söyledi. bende vergi dairesinde yapılandırma yaptığımı tekrar bakmasını rica ettim. mevcut taksitlerimi ödedi, cezalarımı ödedi araç vergilerimi ödedi kalan paranın haftaya hesaba yatacağını söyledi. aramasak sormasak dönecek yok. takip edin arkadaşlar inat edin.... Aviva
  • az önce 02122670909 dan aradım karşıma çıkan bayan direkt tc istedi..baktı ve ödemeleriniz devam etmekte aktarım olmuş dedi...dedimki yahu el insaf tam 4 ay öncede ödeme aktarımlı hesabınız var güya yılbasına kadar ödeyecektiniz dedim..bi öff ledi ve tam 100 bin kişiden fazla ödeme bekleyen var dedi.bunlar sadece aktarımlı hesaptan para bekleyenler dedi..bii vaavvv çektim demekki bunlar aylardır yatıstalar hiç iş yapmamışlar dedim kendimce..az daha bastırarak konusunca bana 0 212 354 64 59 numaralı fax ı verdi..en son ayrıldığınız yerdeki sigorta şirketinden hesap özetini ve dilekçe yazarak fax çekin dedi.ama aktarım servisinin dikkatine diyerektende not düşün dedi...umarım bekleyen arkadaşlara yardımcı olabilirim..şimdi aegonu arayıp hesap özeti isteyelim ve akşamada fax ı çekelim..saygılar herkese
  • 29.05.2013 de gönderdim dilekce hala para yok
  • Merhaba,
    Esimin daha once aktarımı da olmus olan bes hesabi icin 2012 de basvurmustuk,hala para yatmadı
    Normal mi?yapabileceğim bir sey var mi baska?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi numara var mı ulaşmak için buraya çıkmıyor hiçbiri
  • (212) 267 09 09 dan 605-611 dahili hatları yüzlerce kez aradım yalnızca 2 defa alo dendi ve anında telefon yüzüme kapandı. Tam bir işkence makinesi. BİMER'e de yazdım mart ayında ne bir cevap var mail olarak ne de geri dönüş var. Tam bir dipsiz kuyu yemin ederim.
  • Benimde stopajım vergi borcum olduğu için eksik yatmış ama vergi dairesinden mahsuplaşmadığı için halen vergi borcum var görünüyor borçlu olduğum vergi dairesi bizim yapacak birşeyimiz yok diyor 9 ay oldu büyükmükellefler kesintiyi aktarmıyor arayıpta kimseden bilgi alamıyorum,ödediğim vergi için birde faiz işliyor nasıl iş bu anlamadım.
  • telefonlara ula?ylamyyor .S
  • ben bunların anasını avradını soyunu sopunu taaaa..ulan 18 ayda bi 500 lirayı yatıramıyolarsa alsınlar o 500 tl yi anneciklerine selam söylesinler..bu kadarmı bozuk bir sistem yavaş işleyen bir kurummu olur arkadas ya..adamlar artık bimeride sallamıyolar yeminle
  • Bende BES'imi kapatmak istiyorum 1 yılda 2400 TL Yatırıdım ancak giriş aidatı adı altında 600 TL kesmeye kalkıyorlar... Bu parayı geri almanın bir yolu var mı?
    Sadece anaparamı geri almak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.