Şimdi Ara

Tel rehberim silindi veya uçtu diyen iphone sahipleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
63.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Restore yaparken veya dfu-recovery modda bazen siz nolduğunu bile anlamadan bir bakarsınız rehber komple uçmuş. Yapılan en klasik hareket ayarlar menüsünden simdeki kişileri iphone a aktarmaktır ama ya yakın zamanda iphone a kaydettiğiniz kişileri nasıl geri getireceksiniz? Bildiğiniz gibi şphone rehberindeki kişileri sime kopyalayamıyorsunuz. Cydia da simanager diye bir program var bu işlemi yapan ama simkartınızın elverdiği sayıda kişiyi senkronize edebiliyorsunuz ve bu programda zaman zaman sapıtabiliyor. Tüm bunların çözümü eğer bir gmail hesabınız varsa çok kolay:

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740&topic=14252

linkteki işlemleri uygulayıp iphone da kişi listesini contacts olarak seçerseniz telde eklediğiniz veya sildiğiniz kişiler anında gmail rehberiyle senkronize oluyor. Bütün kişiler telden silinse bile bu yöntemle geri getirebiliyorsunuz. Rehber problemimi ben bu şekilde çözdüm umarım sizinde işinize yarar. Daha önce forumda bu bilgi verildiyse kusura bakmayın.

edit: konuyu yanlış yere açmışım. şikayet edip taşıtabilirsiniz. ben kendimi şikayet edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARKU -- 10 Nisan 2011; 14:11:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

Restore yaparken veya dfu-recovery modda bazen siz nolduğunu bile anlamadan bir bakarsınız rehber komple uçmuş. Yapılan en klasik hareket ayarlar menüsünden simdeki kişileri iphone a aktarmaktır ama ya yakın zamanda iphone a kaydettiğiniz kişileri nasıl geri getireceksiniz? Bildiğiniz gibi şphone rehberindeki kişileri sime kopyalayamıyorsunuz. Cydia da simanager diye bir program var bu işlemi yapan ama simkartınızın elverdiği sayıda kişiyi senkronize edebiliyorsunuz ve bu programda zaman zaman sapıtabiliyor. Tüm bunların çözümü eğer bir gmail hesabınız varsa çok kolay:

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740&topic=14252

linkteki işlemleri uygulayıp iphone da kişi listesini contacts olarak seçerseniz telde eklediğiniz veya sildiğiniz kişiler anında gmail rehberiyle senkronize oluyor. Bütün kişiler telden silinse bile bu yöntemle geri getirebiliyorsunuz. Rehber problemimi ben bu şekilde çözdüm umarım sizinde işinize yarar. Daha önce forumda bu bilgi verildiyse kusura bakmayın.

edit: konuyu yanlış yere açmışım. şikayet edip taşıtabilirsiniz. ben kendimi şikayet edemiyorum

iyi günler bende tam bu işlemi araştırıyorum iphone 3g var satıp galaxy 2 alıcam rehberi ona nasıl geçirirm acaba? burda anlatılan işlemi yaptım ama doğru yaptığıma emin değilim nasıl kontrol edebilirm teşekküler
  • For the best solutions of the iPhone or the iPhone data recovery data backup, you can refer
    http://www.any-data-recovery.com/product/iphone-data-recovery.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.