Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogussonmez

quote:

Orijinalden alıntı: mctug

Yaptığımız olay flashlamak oluyor korkma bi sorun yok düzeldi 2. kere yapıcaksın aynı olayı unutma.

Dostum Ben bunu yukledım dıyelım. suan ıcındekı halıne nasıl donucem onu bana bı anlatırmısın aynı rommu nasıl yuklucem. bunu bılsem hemen yaparım korkuyorumda donemem dıye

Aynı romu yükleyemezsin çünki aynı rom yok.I9003JVKD1 Bulursan banada haber ver tabi bulabilirsen 2 aydır arıyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alderondor01 -- 7 Eylül 2011; 23:17:39 >
  • neyı ıkı kere yapıcam
  • bende kı o ddeğil kı JXKA4

BIDE ROOT OLAYINDAN SONRA KIESTEN GUNCELLEME ALABILIYORMUYUZ SUAN ROOTLU BENIM MAKINA
  • quote:

neyı ıkı kere yapıcam

Kardeşim zaten yenisin girme flashlama isine.En geç 15-20 güne kiesten güncelleme gelir diye düşünüyoruz.Sabret sık dişini
  • quote:

Aynı kod ile geçen başka bi rom var uzantısı da jvkd incele bulacaksın. 2 kere yap çünkü kamerada sorun veriyor 2 kere yapınca düzeliyor.

orjinal rom :http://hotfile.com/dl/120663910/f3ff0d9/I9003JPKE1_OJPKC2_JXKA4.rar.html

Bu orjinal rom değil:)I9003JVKD1 Orjinal.Bu JPKE1
  • quote:

Tamam senin dediğin olsun.

Evet benim Dediğim çünkü denemediğim rom yol kalmadı:)Dene sende göreceksin:)Orjinal romu almaya çalışacaz bi kaç güne.başarırsak paylaşcaz zaten.Bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alderondor01

quote:

neyı ıkı kere yapıcam

Kardeşim zaten yenisin girme flashlama isine.En geç 15-20 güne kiesten güncelleme gelir diye düşünüyoruz.Sabret sık dişini

SOYLEDE BIR DURUM VAR

BIZIM MEMLEKETE BUNUN GUNCELLEMESI DAHA GELMEDI GELSE BU AY 3-4 AYDA ANCA GELIYOR. BI SONRAKI GUNCELLEME DE AYNI SEY OLUCAK 1 YILDA ONU BEKLICEZ BELKI GELMICEK ASLINDA ENINDE SONUNDA BUNU YAPMAK ZORUNDA KALICAZ KANIMCA
  • quote:

quote:

quote:

neyı ıkı kere yapıcam

SOYLEDE BIR DURUM VAR

BIZIM MEMLEKETE BUNUN GUNCELLEMESI DAHA GELMEDI GELSE BU AY 3-4 AYDA ANCA GELIYOR. BI SONRAKI GUNCELLEME DE AYNI SEY OLUCAK 1 YILDA ONU BEKLICEZ BELKI GELMICEK ASLINDA ENINDE SONUNDA BUNU YAPMAK ZORUNDA KALICAZ KANIMCA

Tamam ozaman neyi biliyosanız onu yapın iyiakşamlar:)

• quote:

JXKA4 bende bu gözüküyordu saygılar.

Yapım numarasına iyi bak en alta JVKD1 Saygılar.JXKA4 odinde Modem md5 i.PDA kısmı JVKD1 olması lazım.Neyse Flashladın zaten dönebilirsen birebir stock roma haber ver:D
  • quote:

quote:

JXKA4 bende bu gözüküyordu saygılar.

Yapım numarasına iyi bak en alta JVKD1 Saygılar.JXKA4 odinde Modem md5 i.PDA kısmı JVKD1 olması lazım.Neyse Flashladın zaten dönebilirsen birebir stock roma haber ver:D

Ben Satış yapmıyorum uyarıyorum.yapmayın diye dövecek değiliz Biz Sadece Fikir paylaşıyoruz.Konunun en başlarından bakarsan konuya ne kadar alakadar olduğumu anlarsın.Satışla işimiz olmaz Bizim.ben ve Jimi Stock rom almak için uğraşıyoruz ama sizin gibiler için bulsamda paylaşmak içimden gelmiyor

• quote:

biliyoz JVKD1 olduğunu hayırlı işler. Ama aynı zamanda JXKA4 da görüyor saygıları bizden. Orjinal değilmiş arkadaşım benim verdiğim sonra sen verdin neden yanlış yönlendiriyon deme. Bilmiyorum artislik yapıyorum.

Garantiye işin düşer umarım artist:)
  • dOSTUM YAPTIM AMA KAMERA CALISMIYOR KITLENIYOR KAPANIYOR YANDIK IYIMI :(
  • bırsey farkettım yanılıyorsam soyle
    foto cekerken basıyorum tusa once netlıyor sonra cekıyor daha once basar basmaz cekıyordu sanırım ?
  • Arkadaşlar telefonum kendini kapadığı için dün factory format atmıstım bır sorun yoktu..sabah kalktıgımda telefon kendını tekrar kapatmıs..sonra şarjı bitmiş şarja taktım derken suan telefonu acamıyorum..Samsung Galaxy S gt i9003 yazısı cıkıyor sonra telefon tekrar kapanıyor ve bu sekılde tekrarlıyor anlıycanız telefon gıttı..servis yolları gozuktu sanırım..Sadece paylasmak ıstedım..Bu arada kendim duzeltebılırmıyım telefonu odinle falan ?
  • her zaman diorum orjinal her zman daha iidir
  • quote:

bırsey farkettım yanılıyorsam soyle
    foto cekerken basıyorum tusa once netlıyor sonra cekıyor daha once basar basmaz cekıyordu sanırım ?

Orjinal rom da kamerayı doğru kullanmadığın için yanılgıya düşmüşsün orjinal rom da ekran da kameranın odaklanmasını istediğin yere dokunursun oraya odaklanır sonra çekim tuşuna basarsın ve çeker direk çekim'e basarsan odaklanmadan çeker tabiki .
  • quote:

Artistim var mı kuzen zoruna mı . ?? zozi.net artistlik ajansım saygılar.

velet sen daha yenisin galiba üstadlara laf atıyorsun o laf attığın adam konunun başından beri olaya hakim ve herkese bilgisiyle yardım eden yol gösteren birisi ve emin ol onun kadar bilgin yok hi şimdi artizsin madem kafana göre takılmaya devam et ama yeri gelince haddini de bil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDComrade -- 8 Eylül 2011; 13:44:40 >
  • arkadaşlar çektiğimiz çile valla. Daha geçen xperia x10'a güncelleme gelmicek dediler 2.3 güncellemesi orjinal olarak geldi bizde hala tık yok!!
    moralim alt üst yaw
  • Ben yaptım Çok da Güzel Calışıyor stabil Sorunsuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogussonmez -- 8 Eylül 2011; 16:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustumegelme

Arkadaşlar telefonum kendini kapadığı için dün factory format atmıstım bır sorun yoktu..sabah kalktıgımda telefon kendını tekrar kapatmıs..sonra şarjı bitmiş şarja taktım derken suan telefonu acamıyorum..Samsung Galaxy S gt i9003 yazısı cıkıyor sonra telefon tekrar kapanıyor ve bu sekılde tekrarlıyor anlıycanız telefon gıttı..servis yolları gozuktu sanırım..Sadece paylasmak ıstedım..Bu arada kendim duzeltebılırmıyım telefonu odinle falan ?

ustadlar yokmu bana yardım edebılcek? dedıgınız gıbı yapsam telefon acılırmı rootlasam kendım yoksa servısemı gotureyım ?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.