Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kies ten güncellemek kolaymı bu teli. riski varmı? goog dan bi araştırma yaptım kies görmüyor gibi sorunlar var. okadar kararsız kaldımki. i9000 yoksa 9003 mü diye? gpu ve işlemcileri farklı olması soğutuyor beni i9003 den. ya oyunlarda takılma yaşarsam sonra neden i9000 almadım diye kendimi yerim sonra. ne yapayım. kafa patladı sabahtan beri araştırıyorum telleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: hahahahuhuhu

Arkadaşlar telefon hd videoları açamıyor alternatif oynatıcılardada yavaşlıyor hd videoları sorunsuz açma yöntemi yada programı var mıdır ?

hd videoların 720 olanları çalıştırıyor 1080 olanları çalıştırmıyor. önceki sayfalarda bununla ilgili birşeyler yazılı idi.
  • Deodex XXKPE
    deodex nedir telefona nasıl yöklenilir
    javascript:void(AddText(''))
    bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirmi

TEŞEKÜRLER
  • lord987

bende 9003 almadan önce aklımda sürekli 9000 vardı oyun öyle bagımlı olarak degıl vakit geçsin diye oynarım telefonda o kadar

2. el uygun fiyata oldugu için ben 9003 aldım eğer sıfır alıcaksınız arada 200tl civarı fark var galiba telpa başarı garantili cihazlarda sanırım bu farkı vermeye değmez bana göre 9003 900tl iken 9000 1100-1050tl civarı sanırım

eğer 2. el alıcaksanız garantisi yüksek temiz 9000 alın

2. el piyasası belli zaten fiyat olarak neredeyse aynı fiyata satıyorlar cihazları
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

kies ten güncellemek kolaymı bu teli. riski varmı? goog dan bi araştırma yaptım kies görmüyor gibi sorunlar var. okadar kararsız kaldımki. i9000 yoksa 9003 mü diye? gpu ve işlemcileri farklı olması soğutuyor beni i9003 den. ya oyunlarda takılma yaşarsam sonra neden i9000 almadım diye kendimi yerim sonra. ne yapayım. kafa patladı sabahtan beri araştırıyorum telleri

kiesten güncelleme yeterki güncelleme çıkmış olsun çok kolay. oyunlara gelince daha önceki sayfalarda oyun linkleri verilmiş. bu oyunlarda takılma olmuyor. ben şu samuray oyununu oynadım hiç takılmadı. nfs asphalt oyunları hiç takılmadı. bilmiyorum başka daha ne oyunu oynayacaksin. angry birds gibi oyunlar oynamak çok zevkli. bence al 9003. bak keyfine...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Arkadaşlar telefonu %100 doluyken *#0228# yaparak batarya voltajını soylebilir misiniz acaba kaç v çıkıyor

Duyduk duymadık demeyin.
    9003 lerde batarya%100 iken 4200.mv çıkış yapıyor ve batarya 3.7volt üretebiliyor ken ilginç.
    ve sabit durmuyor batarya azaldıkça çıkış voltuda düşüyor.
    Bu sıkıntıyı çözen varmı.
    *#0228# yapıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

quote:

Arkadaşlar telefonu %100 doluyken *#0228# yaparak batarya voltajını soylebilir misiniz acaba kaç v çıkıyor

Duyduk duymadık demeyin.
    9003 lerde batarya%100 iken 4200.mv çıkış yapıyor ve batarya 3.7volt üretebiliyor ken ilginç.
    *#0228# yapıyoruz.

4200 milivolt olmasın o ? 4.2 voltla aynı şey değildir çunki

belki amperi yüksekse 4.2 volt çekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 8 Ağustos 2011; 1:14:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

quote:

Duyduk duymadık demeyin.
    *#0228# yapıyoruz.

yaw durduk yerde sıkıntı çıkartmaya çalışmayın cillop gibi telefonu kötülemeye çalışmanın anlamı yok...
  • Yeni telefonda yapmam ve yüklemem gerekenleri söyleyebilir misiniz? veya bunun için bir rehber var mı? ilk defa android kullanıcıyım bu arada.
  • facebookta yazılanlara göre bir yerlere (hindistan olabilir) gingerbread güncellemesi official olarak ağustosun ikinci haftası gelecekmiş. ama türkiyeye ne zaman gelir belli değil.
  • samsungun yeni çıkacak telefonlarıda froyo 2.2. , stabil bi sistem olduğundan bunu kullanıyorlar
    bizede gelir yakında merak etmeyin belki 1 ay sürer ama gelicek .. ben 1 ay içinde gelmez diyorum bidahaki ayın başında flan anca gelir
  • quote:

Hocam zaten SL alarak en mantıklısını yapmışsın, S.Amoled Plus olan yeni ekran tamam fakat geçen seneki teknoloji olan Super Amoled ekranın beyaz renkteki güç tüketimini biliyoruz, %300 civarı, böyle saçma bir güç tüketimi yüzünden özellikle internet deneyiminin ne kadar keyifsiz olacağı aşikardır.
  • damn2u

selam nasılsın

valla 550-600 lira param vardı elimde telefon için wave ii alıcaktım paralel ithalat 550 liraya vazgeçtim 4 aylık sl yi 550 ye aldım bakalım ne kadar süre gidicek bize
  • quote:

damn2u

selam nasılsın

valla 550-600 lira param vardı elimde telefon için wave ii alıcaktım paralel ithalat 550 liraya vazgeçtim 4 aylık sl yi 550 ye aldım bakalım ne kadar süre gidicek bize

oha acayip kelepir almışsın :D
  • quote:

damn2u

selam nasılsın

Selam dostum iyilik sağlık.

Çok çok iyi fiyata almışsın, Wave II benimde sürekli aklımda olan bir model fiyatıda git gide düşüyor belki yakın zamanda yine alırım, Android'de Bada'da insanlara ihtiyaçları doğrultusunda gerekeni veriyorlar. Aslında modeller çoğaldıkça fiyatlar düşüyor seçimler daha kolay oluyor. En son Galaxy Ace kullandım, şimdi alıp en az 1.5 sene gidecek bir telefon arayışındayım bende.

Aldığın Galaxy SL dist. garantili ikinci el miydi? Yoksa yurt dışı mı?

• gelen kutunu kontrol et hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayısızDr

quote:

Orijinalden alıntı: berkayaslan58

Navigasyondan bir yer arıyorum" hedefiniz için navigasyon özelliği mevcut değil" diyor.Ayrıca Navigasyona girdiğimde Google haritalar bu konumda henüz kullanılamıyor diyor.Ne yapmam gerek?

igo yüklemen lazım... benim telefonda da o navigasyon denen menüyu hiç kullanamadım. galiba o direkt google haritalara bağlı. google haritalarda ülkemiz için navigasyon hizmeti vermiyor.

Cevap için teşekkürler.
  • beyler türkiye romunu bulun şu telefonun kiesten güncelleme alamayacağız yoksa
  • BEN BİR AY ÖNCE ALDIM ROOTLAMADIM
    AMA TELEFON HOŞUMA GİTTİ
    ROOT OLAYINA KİES OLAYINA BİRAZ YABANCIYIM
    ŞİMDİLİK ACİL İNTERNET
    ALO BİRAZ OYUN KİTAP GÜNCEL HABERLER
  • 2.3 gelcek eninde sonunda .. sabredin 1 ay içinde gelicek bence
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.