Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRANSFERS: Barcelona are reportedly to start plans to lure Coutinho to the Nou Camp. (Source: Sky Sports) #LFC

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

TRANSFERS: Barcelona are reportedly to start plans to lure Coutinho to the Nou Camp. (Source: Sky Sports) #LFC

Müthiş olur. Orta sahada tam aranan kan.

Coutinho orta saha oynamıyor artık. Sol ön oynuyor. Neymar'ın oynadığı bölge diyebiliriz.
  • Abi ne derseniz diyin ama messi harbiden anlatıldığı kadar yok bunu bir kez daha gördüm bu arada ronaldocu falan değilim ki normalde böyle polemiklerle girmem ama söylediklerimin arkasindayim

• Messi kötü bir oyuncu demedimki aksine messiyi izlemek çok keyifli ama fazla abartılıyor

• Messi bence de abartılıyor.

Sonuçta dünyanın en iyi çalımcısı, driblingcisi, pasörü olması bir şey ifade etmez ki. Üstüne bir de müthiş bir oyun görüşü, frikikten attığı goller falan çok gereksiz. Hem oyun kurucu hem de golcü olması ve o olmayınca takımın büyük güç kaybetmesi de tamamen tesadüf zaten.

Ayrıca son maçta Brezilya'ya karşı gol atamadı ve takımı yenildi. Ondan önce de Manchester City maçında yenilmişti. 2 maç üst üste kaybetmesi kabul edilemez bir durum. Tabi arada Sevilla'yı dağıttı ama o sayılmaz. Bütün maçlarda takımı sırtlayıp da senede 2 kere kötü oynaması abartıldığına dair büyük bir kanıttır.

Ha bir de penaltı yüzdesi düşük. İsterseniz frikikleri dağlara taşlara vurun, attığınız gollerin çoğu 6 pastan olsun ama iyi penaltı atıyorsanız abartılmıyorsunuzdur.

• @VYC Majoris

Bende hayatim boyunca Ronaldo kadar abartilan bir oyuncu gormedim. Ona gore Real maclarini izledim bir sezon belki taraftarlarinin gordugu benim goremedigim bir seyler vardir diye. Ne calim atmayi bilir, ne pas atmayi bilir, ne de dribling yetenegi var. Bitiriciligide ust duzey degil bos pozisyonlarda kacirdigi cok goller var. Bir tek iyi pozisyon almasi var yani bos kaleye gol atmak icin nerde dayanmasini cok iyi biliyor. Overrated kelimesinin tanimina tam uygun isim. Ha o kadar kotumu degil tabiki. Bale, Suarez, Lewandowski, Aguero ve .s bu tarz oyunculardan ayrilip Messi ile kiyaslanacagi bir ozelligi yok.
  • Messiye dünyanın Ronaldo'dan sonra en iyi oyuncusu diyorlar. Haksızlık ediyorlar. Sonrasında bale, Neymar gibi oyuncular var. Sonra messi konuşulabilir.

• Messiyi genel olarak takıma odaklanarak incelediğimde abartıldığını düşnüyordum ama eşleşme olarak baktım. Adamın karşısına boateng geldi dağıttı john stones geldi dağıttı. Dünyanın en iyi denen bütün defans oyuncularını pamuk ediyor adam. Adamı durdurabilecek defans oyuncusu yok yav cidden akıl alır şey değil.neymar ronaldo falan mümkün değil bence kıyaslanması.

• messi bu sezon diğer tüm futbolculardan daha iyi performans gösteriyor.

hiç sevmem sinsi de gelir bana.2012 yılından önce inanılmaz ötesi oynardı, kimilerine göre dünyanın en iyisi oldu her zaman.

burda messi dünyanın en iyisi diyene karşı çıkılmaz bence.

• Coutinho haberleri cok sikilasmaya basladi. Ne derseniz takima katkisi ne olur?
  • messi bey diyeceksiniz
  • Coutinho mis gibi olur ya. Çok beğendiğim bir isim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi Barcelona'nın yeni sözleşme teklifine hayır cevabı vermiş. Şaşırttı.

Tevez gibi erken mi veda edecek yoksa farklı bir Avrupa takımına mı gidecek. Belkide Arjantin old boyz a gider.

• Chelsea'e gidecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Chelsea'e gidecekmiş

Gelsin tabi, Willian a rotasyon oyuncusu Lazım.

• Naptı willian sakattı en son.

• Messi haberini paylasan gazete marca
  • Gece vakti senlendirelim buralari

• Xavi: "Coutinho, Barcelona'yı geliştirebilecek bir oyuncu"

Katalan ekibi Barcelona'da 18 sezon forma giyen ve Al-Sadd'da top koşturan Xavi Hernandez, Brezilyalı orta saha Coutinho hakkında açıklamalarda bulundu.

"KLOPP İLE BAŞKA SEVİYEDE"
    Liverpool'un 24 yaşındaki oyuncusunun özel yeteneklere sahip olduğunu vurgulayan Xavi, "Coutinho her zaman özel olduğunu düşündüğüm bir oyuncuydu ve Klopp ile başka bir seviyeye çıktı" ifadelerini kullandı.

"DAHA İYİSİ YOK"
    Coutinho'nun Barcelona'yı geliştirebilecek az oyuncudan biri olduğunu dile getiren Xavi, "Şu anda Avrupa'da onun formunda bir orta saha yok. Dünyada Barcelona'yı geliştirebilecek az oyuncudan biri. Barcelona'nın felsefesine iyi uyacaktır" şeklinde konuştu.

Inter'den 2013 yılında 13 milyon euroya Liverpool'a transfer olan Philippe Coutinho, bu sezon 12 maçta 6 gol attı ve 6 asist yaptı.

+Şimdi olmaz, sezon sonu gelin. Tabi 100 milyon getirmek şartıyla..

• Messi tarihi bir performans sergiledi dün. 1 gol 2 asist:

• 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.