DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
erkek bacak kıllarını almalı mı ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
143
Cevap
3
Favori
58.902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> erkek bacak kıllarını almalı mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      08 Nisan 2011 13:55:49
      malum yaz geliyor. bacaklarda mübarek karınca atsak orman sanar.

erkekler bacak kıllarını almalı mıdır ? şort giyecegiz. karşı tarafın tepkisi ne olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      281 Mesaj
      08 Nisan 2011 13:57:29
      bugün bacakların kıllarını alan yarın...

• Yarbay
      3305 Mesaj
      08 Nisan 2011 13:57:42
      Ben futbolcuyum, 2 yıldır alıyorum. Çevremdikler futbolcu olduğum için birşey demiyor normal karşılıyorlar ama sana gelecek tepkileri hayal edemiyorum. Bacağın kaslı değilse sakın alma, bayan bacağı gibi olur yoksa.

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<
    • Yarbay
      2710 Mesaj
      08 Nisan 2011 13:58:41
      Kesmeden giyersen en fazla, "Amma kıl varmış" derler. Fakat kesip giyersen, "Epilasyon mu yapıyon lan?", "Kadın bacağı bu kadar bakımlı değildir heeheheue", "Off pürüzsüz muahaha", "Sevgilinin epilasyon aletini mi kullanıyon eheheu", "Gay mi acaba?", "Göğüs kıllarını da alıyon mu?" derler.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
    • Binbaşı
      1359 Mesaj
      08 Nisan 2011 13:59:46
      al hocam eğer çok varsa o kadar fazla yoksa uğraşma erkek adam bacak kıllarını almaz diye birşey yok.Şort giyince rezil olmanın anlamı yok yakışmıyosa alıcaksın

M.K.A
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Nisan 2011 13:59:55
      futbolcu değilim.bacaklarım kaslı,ince değil. merak ettiğim aşırı kıllardan karşı tarafın tepkisi ne olur.
      yorumlarınız için teşekkürler.

08 Nisan 2011 14:05:28
      almamalı.

08 Nisan 2011 14:14:18

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:22:50

quote:

Orijinalden alıntı: Adınıza sevindim

geçenlerde otobüs beklerken bacak kıllarını almış kapri giyen biri zayıf-diğeri şişman iki kişi geçmişti

şişman olanla kimse ilgilmemiş ama zayıf olanın önce bacağına sonra gözüne bakan çok olmuştu

aha dejavu oldum

ya bırak gideyim ya da yükseleyim
    • Teğmen
      101 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:45:28
      Makasla kisalt. Kimse cakmaz.

• Yarbay
      2115 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:49:43
      quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

kıllarını ısır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazze -- 8 Nisan 2011; 14:53:47 >

08 Nisan 2011 14:49:50

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

Sonrada oksijenli suyla sarart

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:52:00
      bıde esmersen vay halıne ama sunu unutma eger alırsan dahada sık ve sert cıkar

• Yarbay
      2270 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:52:16
      sen al en iyisi

iPhone 6 Plus 64 GB
    • Yarbay
      2105 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:56:08
      ne farkınız kaldı kadından. kıl erkeğin simgesidir. oldu olacak birde şey taktırın. yada kestirin gitsin. delikanlımısnız siz?

Astra J 1.6 CDTI 2015 Sport Still
      MSI GE70 2OE-209XTR
      Iphone 6
    • Yarbay
      5070 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:56:44

• Yarbay
      5070 Mesaj
      08 Nisan 2011 14:59:38
      Sakın bunu reelde çevrenizdekilere sormayın adınız çıkar mazallah

• Binbaşı
      1983 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:01:35
      Ben oksijenli suyla sarart derim.
      Yok alıcam çok kötü görünüyor diyosan, eczaneden soğuk ağda bantı al. Önce duş al kıllar yumuşasın yoksa canın çok yanar.
      Kılları aldıktan sonra epilasyon yaptırman ya da sürekli alman şart.
      Öle kulaktan dolma bilgilerle yola çıkarsan kıllar dahada sıklaşıp kalınlaşır.
      Futbolcu arkadaşlar daha iyi bilir. Çevrende bu tür spor etkinlikleriyle uğraşan insanlar varsa onlardan yardım al.

Binek 7.30 Ld
      Garaj cla 350 , zx10r
    • Yüzbaşı
      663 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:02:04
      bende çok yok ama bacağın arka tarafındaki bazı bölgelerde hiç yok kendimi bildim bileli oralarda hiç çıkmadı,bacaklarınımı alıyon lan diyenlere hee alıyorum diğer taraflarına ağda param yetmedi diyorum susuyolar

• Binbaşı
      1740 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:08:31
      Erkeğim bacak kıllarını alması haramdır. Yaratılışa mühadaledir. Erkekler sadece malum bölgedelerde yapması helaldir. Çiftlerde ise kadının erkeğe itici gelmemesi için temizlik yapmasına izin var diye biliyorum.

Yanıyorsak aşkımızdan Steam: Pride and Prejudice ツ
    • Binbaşı
      1661 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:16:19
      Beyaz tenliysen,kıllarsa sarıyla alma.Kapkara vsyse al.Arkadaşım vardı ilk okulden beri rezil olurdu kıllandan.MaşALLAH yemin billah derisi görünmüyordu.

08 Nisan 2011 15:16:51
      Sırf kızlara kötü görünüyor diye bugun kıl alan yarın kızlara daha yakın olmak için malm bölgeyi kestirir.

Sırf kızlara hoş görünmek için erkekliklerinden ödün verenlerden nefret ederim.Delikanlı olun az.Kız beğenmiyorsa s.ktir olup gitsin.Kızmı yok be..

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:21:42
      quote:

Orijinalden alıntı: tucjar

Sırf kızlara kötü görünüyor diye bugun kıl alan yarın kızlara daha yakın olmak için malm bölgeyi kestirir.

Sırf kızlara hoş görünmek için erkekliklerinden ödün verenlerden nefret ederim.Delikanlı olun az.Kız beğenmiyorsa s.ktir olup gitsin.Kızmı yok be..

herkesi rahatsız edici boyutlardaysa alınmalı. evet erkeğin bacağı tüylü olmalı. bazı insanların tüyü bacaklı gibi bacak görünmüyorsa işte orası temizlenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JeRoMaX- -- 7 Eylül 2013; 0:31:58 >

• Yarbay
      9551 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:22:54
      Kaslı vücudun yoksa alma hiç gerek yok. Kıl oranı post-kürk seviyesindeyse ve rahatsız oluyorsan epilasyon seni paklar.

• Er
      1 Mesaj
      08 Nisan 2011 15:52:45
      Çoksa alınmalı.

• Yarbay
      3056 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:03:48

quote:

Orijinalden alıntı: fatih86

Erkeğim bacak kıllarını alması haramdır. Yaratılışa mühadaledir. Erkekler sadece malum bölgedelerde yapması helaldir. Çiftlerde ise kadının erkeğe itici gelmemesi için temizlik yapmasına izin var diye biliyorum.

tm da ben almasam 30 cm oluyordu belımdekıler. desene 30cm x 1 tuy = baya günah

• Yüzbaşı
      490 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:05:03

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

ne farkınız kaldı kadından. kıl erkeğin simgesidir. oldu olacak birde şey taktırın. yada kestirin gitsin. delikanlımısnız siz?

21.yüzyılı yaşamamış birisi ancak boyle bır yorum yapabılır dıye dusunuyordum harbıden varmış sizin mağara nerde kanka

Müzik burda ==> || Kontrolsüz Müzik İçin Tıkla
    • Yüzbaşı
      630 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:13:58

Ben arada alıyorum sadece ayak kısmını allaha sukurler olsun kı kıl sorunum yok baska :) sporcu oldugumuzu bıldıklerı ıcın problem olmuyor. Arkadaslarında dedıgı gıbı zayıf olupta bembeyaz bacagın varsa kılların kesılmesı komık olur :)))

• Teğmen
      164 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:21:24
      Diğer ülkelerdeki erkeklerin çoğu alıyor ne yani topmu onlar neymiş erkeğin simgesiymiş ozaman gezersin yazın maymun gibi

• Yarbay
      2710 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:27:28

quote:

Orijinalden alıntı: fatih86

- Erkek alınca yaratılışa müdahale oluyor da kadın alınca neden müdahale olmuyor? [Çelişki]
      - Kadının erkeğe itici gelmemesi için yaratılışa müdahale edebilirken erkeğin kadına itici gelmemesi umursanmıyor. [Bariz haksızlık]

Şu an İslam adına millete bilgiler verdin. Bu bilgilerin kaynağını istiyorum senden. Aksi halde milleti yanlış bilgilendirmiş oluyorsun. Hem de İslam'ı kullanarak. Bu da çok büyük bir mesuliyet.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
    • Yarbay
      2906 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:33:28
      Rahatsız ediyorsa al ]

Katılım Tarihi : 31 Ağustos 2006
    • Yüzbaşı
      899 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:41:44
      almamalı

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
      08 Nisan 2011 17:10:03
      Cinsel organda yazın şortta kapride ereksiyon hale gelince belli oluyor kızlar iğrnç görüyor.Sizin mantığa göre oda kesilmeli..

Hay allahım.Millet kız uğruna neler yapıyor.Yakında sütyen , mini etek v.s gibi şeyler giyilirse şaşırmam artık...Eee nede olsa medenileşiyoruz !!

Not : Akif der'ki : Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar !!

Biz mağaralarımızda mutluyuz...

• Yarbay
      2105 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:26:34

quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

Alıntıları Göster

21.yüzyılı yaşamamış birisi ancak boyle bır yorum yapabılır dıye dusunuyordum harbıden varmış sizin mağara nerde kanka

arkadaşım biz geleneklerimize göreneklerimize bağlıyız. bizde erkek erkek gibi, kadın kadın gibi olur. mağara meselesine gelince, 2 tane lisans diplomam var.
      ben böyle birşey yapsam annem babam yüzüme tükürür.

MSI GE70 2OE-209XTR
      Iphone 6
    • Yarbay
      2105 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:29:05

quote:

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

Diğer ülkelerdeki erkeklerin çoğu alıyor ne yani topmu onlar neymiş erkeğin simgesiymiş ozaman gezersin yazın maymun gibi

Burası Türkiye, %99 Müslüman. Dinde bu haramdır. Açıklaması budur.

MSI GE70 2OE-209XTR
      Iphone 6
    • Teğmen
      241 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:33:22

quote:

Alıntıları Göster

kişinin tercih meselesi, kimse karışamaz ama bana sorarsanız orman gibide olsa almazdım

İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler çünkü birbirlerinden korkarlar; birbirlerinden korkarlar çünkü birbirlerini tanımazlar; birbirlerini tanımazlar çünkü iletişim kurmazlar; iletişim kurmazlar çünkü sınıflara ayrılmışlardır.
    • Yarbay
      12486 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:35:16

quote:

Alıntıları Göster

Peygamberin gözüne sürme çekmesini nasıl açıklayacaksın? O güneşten rahatsız olup sürme çekiyor caiz, adam kılın kokusundan, görüntüsünden rahatsız olup temizliyor haram...

"Erol Egemen benim."
    • Binbaşı
      1234 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:35:55

quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Kesmeden giyersen en fazla, "Amma kıl varmış" derler. Fakat kesip giyersen, "Epilasyon mu yapıyon lan?", "Kadın bacağı bu kadar bakımlı değildir heeheheue", "Off pürüzsüz muahaha", "Sevgilinin epilasyon aletini mi kullanıyon eheheu", "Gay mi acaba?", "Göğüs kıllarını da alıyon mu?" derler.

koltuktan düştüm

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
      ECZACI
      08 Nisan 2011 18:36:37
      kıllarını aldıranlar bacaklarının ss lerini koyabilirmi

ulaşmaya çalıştığınız üye şu an bir başkasıyla imzalaşıyor
      08 Nisan 2011 18:56:59
      Sporcuysan alabilirsin çünkü oyuna kıllı bacaklarla çıkartmıyorlar.Ayrıca kılın bildiğim kadarıyla kas gelişimine engeli var bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

• Yarbay
      3462 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:58:24
      Benim bacaklarım kaslı. Alsam ne giderim olur

VW Golf 7 1.4 TSI 122 hp Bixenon
      HTC One A9
      08 Nisan 2011 19:09:05

quote:

Alıntıları Göster

Hanefîlere göre, erkeklerin sırt ve göğsünü tıraş etmesi edebe aykırıdır(Cezerî, a.g.y.). Bu ifadeden anlaşılıyor ki, Hanefilere göre de sırt ve göğüs kıllarını aldırmak, haram veya tahrimen mekruh değildir. Olsa olsa, tenzihen mekruhtur, edebe aykırıdır.
      Malikîlere göre, -erkek olsun, kadın olsun-güzelliği bozan, insanı rahatsız eden bedendeki bütün kılların temizlenmesi caizdir. Kocanın hoşlanmadığı kılların temizlenmesi ise, kadına vaciptir(Cezerî, el-Fıkhu ala’al-mezahibi’l-arbaa-, 2/45).

Kaynak

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      08 Nisan 2011 19:10:49

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Ben futbolcuyum, 2 yıldır alıyorum. Çevremdikler futbolcu olduğum için birşey demiyor normal karşılıyorlar ama sana gelecek tepkileri hayal edemiyorum. Bacağın kaslı değilse sakın alma, bayan bacağı gibi olur yoksa.

anladik bacagin var

• Yarbay
      3305 Mesaj
      08 Nisan 2011 19:14:55

quote:

Orijinalden alıntı: -TOSUN-

Alıntıları Göster

anladik bacagin var

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<
    • Yarbay
      9551 Mesaj
      08 Nisan 2011 19:15:45

quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Alıntıları Göster

- Erkek alınca yaratılışa müdahale oluyor da kadın alınca neden müdahale olmuyor? [Çelişki]
      - Kadının erkeğe itici gelmemesi için yaratılışa müdahale edebilirken erkeğin kadına itici gelmemesi umursanmıyor. [Bariz haksızlık]

Şu an İslam adına millete bilgiler verdin. Bu bilgilerin kaynağını istiyorum senden. Aksi halde milleti yanlış bilgilendirmiş oluyorsun. Hem de İslam'ı kullanarak. Bu da çok büyük bir mesuliyet.

Şimdi biri çıkar dinimizde erkek kadından bilmem kaç kat üstündür vs der ve çıkar işin içinden

• Yarbay
      12486 Mesaj
      08 Nisan 2011 19:19:18

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Alıntıları Göster

Şimdi biri çıkar dinimizde erkek kadından bilmem kaç kat üstündür vs der ve çıkar işin içinden

Geç şu şakirtleri.

"Erol Egemen benim."
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      08 Nisan 2011 19:21:41

quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte
      bugün bacakların kıllarını alan yarın...

Bunu yaZmak icin girmistim

• Yarbay
      3732 Mesaj
      08 Nisan 2011 19:23:58
      peki nasıl alıyorsunuz jilet dışında ?

HAZRET KÜTÜKLE VURDU HERİF YÜRÜDÜ
    • Yarbay
      5312 Mesaj
      08 Nisan 2011 22:10:29
      yaratılışa müdahale demiş bazı IQ yetmezliği yaşayanlar, o zaman neden erkekler sünnet oluyor güzel kardeşim bi açıklasana bana? inandığın Allah hani mükemmel yaratmıştı?

Katılım tarihi: 8 Ocak 2005

You can breathe. You can blink. You can cry. Hell, they're all gonna be doing that.

Negan

• Binbaşı
      1323 Mesaj
      14 Nisan 2011 12:50:39
      inanmak eğer doğrudan test ederek ve adım adım inceleyerek yürümekle desteklenmezse taraftarlık olarak kendini gösterir. bu durum ise zıt fikirdeki öteki taraftarlık karşısında fanatikliğe düşme tehlikesini getirebilir.

bu sebeple bence, kaynakçalı atıf bile yapılsa kişinin bu konuyu kendi hayatında nereye koyduğu ve kendi gibi düşünmeyenlere nasıl empatik yaklaşabildiğine bakmak gereklidir.

beden kıllarına gelince,
      ağda ve laser gibi kalıcı çözümler çok radikal değişiklik göstereceğinden çevrenin dikkatini çekeceği doğru görünüyor. hem doğrudan fiziksel müdahele olduğundan kıl gelişiminde değişiklik meydana getirebilir. bu gerek toplumsal gerek dini çekinceleri akla getiriyor...

traş etmek, bu işe alışık olmayanlar için ya saatlerce banyoda kapalı kalmak demek yada hızlı hızlı yapıp her tarafını kesmek demek. bu da hoş değil...

trim ise bu iş için üretilmiş büyük marketlerde bulunabilen ve ayarlı kafa yapısı ile değişik boylarda kısaltma yapabilen şarjlı ve pratik cihazlarla yapılabiliyor. benim de önerim zaten bu şık olacak. hem cilt altına müdahele yok, hem cilt yüzeyini tahriş yok, hem birden değişen bir bacak görüntüsü yok...

teknik nimetler: Canon 7D 10-20;18-270 ve 100mm Samsung Galaxy 510F; Jeep Renegade 2014
    • Binbaşı
      1323 Mesaj
      06 Haziran 2011 05:32:16

teknik nimetler: Canon 7D 10-20;18-270 ve 100mm Samsung Galaxy 510F; Jeep Renegade 2014
    • Yüzbaşı
      756 Mesaj
      06 Haziran 2011 05:52:28
      bacak ters teperde gögüs kıllarımı almayı düşünüyorum şu sıralar

06 Haziran 2011 06:42:27

quote:

Orijinalden alıntı: Knock Out

bacak ters teperde gögüs kıllarımı almayı düşünüyorum şu sıralar

Al abi ne öyle maymun gibi

06 Haziran 2011 07:26:07
      Pasif eşcinsel isen al.

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

Mercedes C180K AMG PAKET
    • Binbaşı
      1732 Mesaj
      06 Haziran 2011 07:27:52
      Alabilir bence. Sirf almak icin fitnessa baslayacagim

Harley-Davidson. Live to Ride, Ride to Live
      The Road Starts here. It never Ends.
    • Binbaşı
      1327 Mesaj
      06 Haziran 2011 08:55:24
      Konuyu açan arkadaşı Neptün'e sınırsız göndermişler galiba... Yine de okuyorsan söyleyeyim...
      İster göğüs ister bacak olsun farketmez. Kaslarına güveniyorsan istersen al, istersen alma...

Ha yok, çiroz gibi bir adamsan, biri ittirse yere kapaklanacak bir tipsen, patates kızartması
      gibi bacakların varsa alma. Zaten ince bacakların kılları alınca daha bir ince görünmesin.

Sporcu ol olma farketmez. Bacak kıllarını almak, kaslıysan daha güzel gösterebilir.
      Zayıf tıknaz bir adamsan, çöp gibi bacakların varsa işte o zaman kız bacağı gibi görünür.
      Ha bunu karşı cins için yapacaksan söyleyeyim, hatunların bacaktan daha da fazla dikkat ettiği şeyler var.

• Yarbay
      4381 Mesaj
      06 Haziran 2011 09:26:36
      alcaksan jiletle alma.

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      06 Haziran 2011 09:28:55
      kadinlardan ne farkin kalir ki

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      06 Haziran 2011 09:30:30
      erkek dediğin kıllı olmalıdır.

• Yarbay
      4544 Mesaj
      06 Haziran 2011 09:43:22
      Gerek yok, hiç bir kadın erkeğin bacağı kıllı diye rahatsız olacağını sanmıyorum. Bu kadınların saçının uzun olması kadar doğal bir şey.

Sayfa: [1] 2 3   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> erkek bacak kıllarını almalı mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.