Şimdi Ara

erkek bacak kıllarını almalı mı ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
4
Favori
125.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

Gerek yok, hiç bir kadın erkeğin bacağı kıllı diye rahatsız olacağını sanmıyorum. Bu kadınların saçının uzun olması kadar doğal bir şey.

Alıntıları Göster
    Basketbol oynadigim icin bacagimdaki tuyleri tuy dokucuyle falan aliyordum ala ala iyice cogaldilar simdi mekani ayarladim lazer yaptiracagim cunku iyice cogaldilar. Lazerdede tamamen aldirmiyacagim sadece 1-2 seans gidip seyreklestiricegim profosyonel spor yapilmicaksa 0 tuyle gezmenin manasi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baronious -- 6 Haziran 2011; 9:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilton

erkek dediğin kıllı olmalıdır.

Alıntıları Göster
    Bisikletçiyim, bacak kullarımı da alıyorum.
    Kıllı bölgede olan yaralanmanın tedavisi çok daha zor oluyor

Hatta, dikiş atılacaksa; önce yaralı bölgenin üzerini jiletle alıp daha sonra dikiş atıyorlar. Buna katlanmak yerine önceden alıyorum, rahat rahat geziyorum
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bacakları alalım, kollarıda alalım yarında kaşları alalım kalem sürelim. Size bir hikaye anlatayım o zaman.

Devlet harcamalarında olduğu gibi şahsi harcamalarında da sadeliği ön planda tutan Yavuz Sultan Selim, lüks ve israfa kaçan süslü elbiseleri giymeyi sevmezdi Süslü elbiselerin kadınlara yakıştığını düşünür ve erkeklerin böyle giyinmelerini de doğru bulmazdı Günün birinde oğlu Şehzade Süleyman, pek süslü ve parlak elbiseler giyinmiş ve pahalı mücevherleri takınmış olduğu halde huzuruna çıktı Oğlunun bu süslü giyiminden hoşnut olmayan Yavuz Sultan Selim, şöyle dedi: “Sen böyle giyinirsen anan ne giyinsin Süleyman? Anana takacak ziynet bırakmamışsın”

Gün gelecekki kadınlar ile erkekleri ayırmak zor olacak bugün örnekleride var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Kesmeden giyersen en fazla, "Amma kıl varmış" derler. Fakat kesip giyersen, "Epilasyon mu yapıyon lan?", "Kadın bacağı bu kadar bakımlı değildir heeheheue", "Off pürüzsüz muahaha", "Sevgilinin epilasyon aletini mi kullanıyon eheheu", "Gay mi acaba?", "Göğüs kıllarını da alıyon mu?" derler.

• Bende kıllıyım hemde epey.. Sadece koltuk altına ağda yapıyorum jiletle her hafta uğraşmaya değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucjar

Cinsel organda yazın şortta kapride ereksiyon hale gelince belli oluyor kızlar iğrnç görüyor.Sizin mantığa göre oda kesilmeli..

Hay allahım.Millet kız uğruna neler yapıyor.Yakında sütyen , mini etek v.s gibi şeyler giyilirse şaşırmam artık...Eee nede olsa medenileşiyoruz !!

Not : Akif der'ki : Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar !!

Biz mağaralarımızda mutluyuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylvanas Windrunner

quote:

Orijinalden alıntı: Knock Out

bacak ters teperde gögüs kıllarımı almayı düşünüyorum şu sıralar

Al abi ne öyle maymun gibi

bazı sizin gibi düşünenlere göre sonuçta maymundan geldik ne gereği var atalarımızı biraz örnek alalım demi.... ayrıca kişinin kendi tercihidir ister alır ister almaz ama ben almam çünki kıllarım memnumum barışığım .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

quote:

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

Diğer ülkelerdeki erkeklerin çoğu alıyor ne yani topmu onlar neymiş erkeğin simgesiymiş ozaman gezersin yazın maymun gibi

Burası Türkiye, %99 Müslüman. Dinde bu haramdır. Açıklaması budur.

Peygamberin gözüne sürme çekmesini nasıl açıklayacaksın? O güneşten rahatsız olup sürme çekiyor caiz, adam kılın kokusundan, görüntüsünden rahatsız olup temizliyor haram...

al işte senin kıllarının aroması ney acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaZZencii -- 6 Haziran 2011; 12:04:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucjar

Sırf kızlara kötü görünüyor diye bugun kıl alan yarın kızlara daha yakın olmak için malm bölgeyi kestirir.

Sırf kızlara hoş görünmek için erkekliklerinden ödün verenlerden nefret ederim.Delikanlı olun az.Kız beğenmiyorsa s.ktir olup gitsin.Kızmı yok be..

Alıntıları Göster
    Bacak kıllarını almayınca her uzayan kıl için +sevap point alırmıyız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndacOZER -- 6 Haziran 2011; 12:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FC Barcelona

malum yaz geliyor. bacaklarda mübarek karınca atsak orman sanar.

erkekler bacak kıllarını almalı mıdır ? şort giyecegiz. karşı tarafın tepkisi ne olur ?

bu aralar bu başlıklar çoğalmaya başladı. Uyuz olmaya başladım arkadaş ne demek yahu kaş göğüs kılı bacak alma ne demek bu mantığım almıyor.malum yaz geliyormuş da şort giyecekmiş arkadaş. Ne yapayım diyor. Giy kardeşim şortunu kıllı bacaklarınla sen erkeksin kim ne der buna yada ne demeye hakkı var. Entel dantel ayağına bu gençlere ne oluyor anlamadım gitti...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Futbolcu yada koşu gibi sporlarla uraşmıyorsan gereksiz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Futbolcu yada koşu gibi sporlarla uraşmıyorsan gereksiz bence.

Alıntıları Göster
    Erkekliği kılda arayanlar basmış burayı.Bu arada kadınlardan tek farkımız bacak kılıymış onuda öğrenmiş olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

quote:

Orijinalden alıntı: FC Barcelona

malum yaz geliyor. bacaklarda mübarek karınca atsak orman sanar.

erkekler bacak kıllarını almalı mıdır ? şort giyecegiz. karşı tarafın tepkisi ne olur ?

bu aralar bu başlıklar çoğalmaya başladı. Uyuz olmaya başladım arkadaş ne demek yahu kaş göğüs kılı bacak alma ne demek bu mantığım almıyor.malum yaz geliyormuş da şort giyecekmiş arkadaş. Ne yapayım diyor. Giy kardeşim şortunu kıllı bacaklarınla sen erkeksin kim ne der buna yada ne demeye hakkı var. Entel dantel ayağına bu gençlere ne oluyor anlamadım gitti...
    Tüy-kıl konularını biraz kafaya takınca,Anneannem "kıl merhametli insanlarda olur" demişti.Ulaa biraz "zalim"doğaydım nolurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raimond

Tüy-kıl konularını biraz kafaya takınca,Anneannem "kıl merhametli insanlarda olur" demişti.Ulaa biraz "zalim"doğaydım nolurdu

Alıntıları Göster
    sporla uğraşılmıyorsa aldırılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndacOZER

Bacak kıllarını almayınca her uzayan kıl için +sevap point alırmıyız ?

Alıntıları Göster
    Ya demiyim demiyim diyorum ama "kılda keramet olsa..."

Siz adamın bacak kıllarının olmasını erkeklik sayarsanız başkası bunun alakasının olmadığını düşünür...
    Ne yani Mike Tyson bacak kıllarını kesince erkeklikten mi çıktı?
     erkek bacak kıllarını almalı mı ?

Şimdi bana gelip adam sporcu-boksör demeyin. Bacak kıllarını kesmeyen boksörler de var..

Geçende de lavuğun biri neden sakallarınızı kesiyorsunuz böyle kızlar gibi jilet kaydı yapıyorsunuz diye konu açmış..
    Erkek gibi bıraksanıza sakallarınızı diye konu açmış. Sonra herifin facebook profilini buldular:
    Nike marka bereli, çember sakallı bir tip çıktı..

Ben size bir şey göstereceğim. Kılla erkek olunmadığını göstermek için..
    Aşağıdaki fotoğrafta Afgan askerlerini görüyoruz...Hepsi "sakal premium"

Şu fotoğrafta ise Türk bordo berelisini görüyoruz.

Şimdi normalde Türk askeri ile Afgan askeri savaşmaz. İkisi de müslüman bir kere..
    Fakat varsayalım ki biz bu bordo bereli ve yukardaki Afgan askerlerini gecenin bir yarısı bir ormana birbirlerini
    öldürmek için salıverdik. Ne olur?
    Bir şey diyeyim mi, bu bizim asker ormanda bu heriflerin hepsine erkeği gösterir hiç merak etmeyin..
    O adamları sakalları da koruyamaz

Sizin burada bahsetmiş olduğunuz şeyin cinsiyetten erkeklik olmadığı, daha çok erkek duruşu olduğu açık..
    Ben size o halde şunu söyleyeyim. Erkeklik savaş alanında şarapnellerin arasından zafere koşmaktır.
    Erkeklik askerlikten kaçmamaktır. Erkeklik, karşındaki senin ailene küfrettiğinde bu kişi senden güçlü bile olsa
    adamın suratına kafayı gömme iradesini göstermektir.
    O manadan gideceksek, öyle sadece kılı tüyü var diye bir insana erkek falan denilmez. Geçiniz o işleri..

Hadi güzel durur durmaz falan diyin de, erkek gibi görünür görünmez falan diyince orada işler biraz karışır beyler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lath.Crusader -- 6 Haziran 2011; 12:57:04 >
  • Nasıl kafa yapınız var anlamıyorumSen sırf kızlar istiyor diye alırsam o kılları seni görenler bıyıklarını burup iç geçirirler.Kılın nesinden utanıyorsunuz
  • Ben de kıl dökücü krem aldım ama kokusundan kullanamıyorum. Bisiklet sürüyorum, bacaklar kaslı, aslında çok da kıl yok ama bu sene alayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

Nasıl kafa yapınız var anlamıyorumSen sırf kızlar istiyor diye alırsam o kılları seni görenler bıyıklarını burup iç geçirirler.Kılın nesinden utanıyorsunuz
    Almayın læ sonra bizimde almamız gerekecek . Taviz vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dRake^

abi kıl kıl diyosunuz da kılda keramet olsa dötte bitmezdi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Superior

Almayın læ sonra bizimde almamız gerekecek . Taviz vermeyin

Alıntıları Göster
    sakal az bacaklar orman anasını satayım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.