Şimdi Ara

İphone'um Açılmıyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar telefonum İphone 3G. Bugün telefonumu başkasına vereceğimden dolayı restore yapmak istedim. Silme işlemleri tamamlandı şu anda usb den bağlı olan telefonumun üstünde itunes simgesi ve usb kablosu çıkıyor. İtunesden restore diyorum shift + restore yaparak kendim fireware yi yüklüyorum. İşlemler sonucunda aşağıdaki hata geliyor. Bu hatayı nasıl giderebilirim ?

İphone'um Açılmıyor !!!

• bilgisayarim - c - windows - system 32 - driver - etc klasorune gir ordaki host dosyalarini not defteri ile ac ve yazan ne varsa sil snra kaydet cik bilgisayara reset at snra dene olacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLhnTa

bilgisayarim - c - windows - system 32 - driver - etc klasorune gir ordaki host dosyalarini not defteri ile ac ve yazan ne varsa sil snra kaydet cik bilgisayara reset at snra dene olacak .

Bu yöntem tutmadı başka yöndem varmı ?
  • ireb veya tiny umbrella ile dene
  • SEN EN İYİSİ TELEFONUN VERSİONUNU YÜKSELT YANİ SIFIRDAN JAİLBREAK YAPWWW.İKAYNAK.COM BU SİTEYE BAK BEN BURDAN YAPTIM TAM TARİF ETTİĞİN OLAY DÜN BAŞIMA GELDİ ORDAN BİLİYORUM .KOLAY GELİSN
  • 4.3.1. geç zaten 4.3.1 Jailbreak'ide çıktı
  • Sürümünüz nedir acaba? Bu hata mesajı, iPhone’un modem firmware’i yenilenemeyince çıkar. Örneğin iPhone’unuzu 3.0'dan 2.2.1'e düşürdüğünüzde bu hatayı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf29

SEN EN İYİSİ TELEFONUN VERSİONUNU YÜKSELT YANİ SIFIRDAN JAİLBREAK YAPWWW.İKAYNAK.COM BU SİTEYE BAK BEN BURDAN YAPTIM TAM TARİF ETTİĞİN OLAY DÜN BAŞIMA GELDİ ORDAN BİLİYORUM .KOLAY GELİSN

Ben bu sitedeki jailbreakleri denedim olmadı. Ordakinin farkı ne ?
  • HOCAM DAHA DÜN YAPTIM AYNI SORUNDAN BAK BULDUM ŞURDAN YAP O SİTEDEN BULDUM DÜNKÜ YAPTIĞIM BUYDU ADIM ADIM YAP

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/18787-ios-4-0-4-1-jailbreak-iphone-3g-ipod-touch-2g-redsn0w-0-9-6b1.html
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_ozturk34

quote:

SEN EN İYİSİ TELEFONUN VERSİONUNU YÜKSELT YANİ SIFIRDAN JAİLBREAK YAPWWW.İKAYNAK.COM BU SİTEYE BAK BEN BURDAN YAPTIM TAM TARİF ETTİĞİN OLAY DÜN BAŞIMA GELDİ ORDAN BİLİYORUM .KOLAY GELİSN

HOCAM DAHA DÜN YAPTIM AYNI SORUNDAN BAK BULDUM ŞURDAN YAP O SİTEDEN BULDUM DÜNKÜ YAPTIĞIM BUYDU ADIM ADIM YAP

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/18787-ios-4-0-4-1-jailbreak-iphone-3g-ipod-touch-2g-redsn0w-0-9-6b1.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

Sürümünüz nedir acaba? Bu hata mesajı, iPhone’un modem firmware’i yenilenemeyince çıkar. Örneğin iPhone’unuzu 3.0'dan 2.2.1'e düşürdüğünüzde bu hatayı verir.

İphone 3g kullanıyorum ve 4.2.1 vardı ?
  • quote:

HOCAM DAHA DÜN YAPTIM AYNI SORUNDAN BAK BULDUM ŞURDAN YAP O SİTEDEN BULDUM DÜNKÜ YAPTIĞIM BUYDU ADIM ADIM YAP

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ozturk34

quote:

Siteye giriyorum dedeğin gibi redsn0w 0.9.6b1 programını açıyorum ama freware yi seçtiğimde olmuyor sen hangi frewareyi yükledin onuda söylüyebilir misin ?

• telefonu DFU moda almayı denedin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamonSalvatore
    telefonu DFU moda almayı denedin mi ?

Hepsini denedim jailbreak yaparken aktivasyon diye bi yerde kaliyor orayı gecmedi tel icinde sim kart yok ondan olabilirmi acaba
  • hocam eger adım adım dediğim yerden yaptıysa kesin olcaktır çünki ben jb den kesinlikle anlamaz idim ama adım adım yaptım oldu ilk defa yaptım birde sen yaparken telefon yeşil ekranda kaldığı oluyor mu
  • ama anlamadığım şey telefon açılmıyorsa jb nasıl yapabilir ki
  • Arkadaşlar telefon açılıyor ama şu usb kablosu ile itunes simgesinin olduğu yerde kalıyor. Jb için moda alıyorum başlıyor telefon ekranındaki siyah ekran geçiyor o ananas resmi gelince ortada aktivasyon falan yazıyor orda kalıyor. Versiyonların hepsini denedim olmadı
  • quote:

hocam eger adım adım dediğim yerden yaptıysa kesin olcaktır çünki ben jb den kesinlikle anlamaz idim ama adım adım yaptım oldu ilk defa yaptım birde sen yaparken telefon yeşil ekranda kaldığı oluyor mu

Senin yüklediğin ios versiyonu neydi üstat ?
  • Yokmu arkadaşlar yardım edecek kimse ???
  • Anladığım kadarıyla cihazınız jb liydi.
    cihazınızı ireble dfu moda alın daha sonra itunesla shift+restore ile 4.2.1 dosyasını gösterin.

Eğer restore sırasında hata alıyorsanız host dosyasını ellediğiniz içindir. Not defterini yönetici modunda açın. Dosya aça tıklayın ve C:\Windows\System32\drivers\etc klasöründeki host dosyasını açın. İçindekileri silin ve aşağıdakilerini yapıştırın. Kaydedip kapatın. İşlemlere itunestan devam edebilirsiniz.

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # 127.0.0.1 localhost
    # ::1 localhost
    74.208.10.249 gs.apple.com
    #127.0.0.1 gs.apple.com

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.