Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kız arkadaşım mms den msj Attı gelen kutusuna giriyorum ''AL'' diyo tıklıyorum oraya biraz bekledikden sonra multimedia msj alınamadı diyo msj boyutu 250 kb olarak görünüyo ne yapmam lazım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

arkadaşlar hiç internete girmeden 10 dakika kadar telefonla görüşme ve 200-250 civarı mesaj attım 3 gün gitti şarjı normalmi ? yazılım son sürüm...sizin nasıl gidiyor bataryalarınız

Şimdi kardeş; Normal yani. Ben internet, wifi, görüşme, mesaj eksik etmem. bu 3. gün. 2 çizgi kalmıştı wifiyi sürekli açık bıraktığım zamanlar falan da oldu. Abandım artık şarjı bitsin diye zorlaya zorlaya anca bitirdim. 3,5 gün falan gidermiş aslında seninki de.
  • arkadaşlar merhaba (:

artık bende samsung chat kullanıcısıyım bugün beyaz kasasını aldım
    çok şık duruşu var öncelikle. kullanımı da keyifli fiyat/performans açısından alınabilicek cazip qwerty telefonlardan.

bütün konuyu okudum diyebilirim . bakalım bende şarjı ne kadar gidicek. wi fi sorunu olacakmı falan filan merak ediyorum
    umarım herşey yolunda gider saygılar...
  • beyler ben bu telefondan aldım ama daha birgün olmasına rağmen 1 günde touchpadin solundaki aramanın tuşunun sağındaki tuş gıcırdamaay başladı onun simetriğindede hafif bir gıcırdı var.sizde böyle bir sorun varmı?kullanımda bir sıkıntı yaratmıyordu işte kafaya taktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnakeMannn

arkadaşlar merhaba (:

artık bende samsung chat kullanıcısıyım bugün beyaz kasasını aldım
    çok şık duruşu var öncelikle. kullanımı da keyifli fiyat/performans açısından alınabilicek cazip qwerty telefonlardan.

bütün konuyu okudum diyebilirim . bakalım bende şarjı ne kadar gidicek. wi fi sorunu olacakmı falan filan merak ediyorum
    umarım herşey yolunda gider saygılar...

hayırlı olsun
    güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

beyler ben bu telefondan aldım ama daha birgün olmasına rağmen 1 günde touchpadin solundaki aramanın tuşunun sağındaki tuş gıcırdamaay başladı onun simetriğindede hafif bir gıcırdı var.sizde böyle bir sorun varmı?kullanımda bir sıkıntı yaratmıyordu işte kafaya taktım.

yok hayır. tuşlar gayet sağlam benimkinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

quote:

beyler ben bu telefondan aldım ama daha birgün olmasına rağmen 1 günde touchpadin solundaki aramanın tuşunun sağındaki tuş gıcırdamaay başladı onun simetriğindede hafif bir gıcırdı var.sizde böyle bir sorun varmı?kullanımda bir sıkıntı yaratmıyordu işte kafaya taktım.

hayret bişey ya herşey beni buluyor ne yapmamı önerirsiniz serivs yardımcı olmaz zaten çünkü tuşun çalışmasında bir sıkıntı yok.değiştirmezlerde goldda.bizim sınıftan bir kızında o tuş bozulmuş zor basıyor ondan kafama takıldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

quote:

hayret bişey ya herşey beni buluyor ne yapmamı önerirsiniz serivs yardımcı olmaz zaten çünkü tuşun çalışmasında bir sıkıntı yok.değiştirmezlerde goldda.bizim sınıftan bir kızında o tuş bozulmuş zor basıyor ondan kafama takıldı.

direkt garanti kapsamında değiştirtmeni öneririm.

• Neyse servisle ugrasamam gittigi yere kadar gider sonra degistirim sonucta tusun calismasinda bir bozukluk yok degisim yapmazlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Arkadaşlar kız arkadaşım mms den msj Attı gelen kutusuna giriyorum ''AL'' diyo tıklıyorum oraya biraz bekledikden sonra multimedia msj alınamadı diyo msj boyutu 250 kb olarak görünüyo ne yapmam lazım :S

Yardım edecek yokmu beyler o kadar kişiden
  • quote:

quote:

Arkadaşlar kız arkadaşım mms den msj Attı gelen kutusuna giriyorum ''AL'' diyo tıklıyorum oraya biraz bekledikden sonra multimedia msj alınamadı diyo msj boyutu 250 kb olarak görünüyo ne yapmam lazım :S

mms profilinde bir sorun var gibi duruyor.
  • Bluethoot çok yavaş resimler açılırken donuyor ne yapmalıyım nasıl düzeltirim?
  • Bluetooth yavas dogru...ama resimleri acarken donmasi yazilimsal olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Bluetooth yavas dogru...ama resimleri acarken donmasi yazilimsal olabilir

bluetooth'a çözüm bulunamaz mı yazılım güncelleme vs. halledilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

quote:

mms profilinde bir sorun var gibi duruyor.

Sen anlıyosun bu konulardan yardım eder misin lütfen

• Bende son surum yuklu gene yavas malesef donanim olarak yavas herhalde
  • Resimleri açarken donma olayı nasıl oluyor bıraz açarmısın. Yani tel kilitleniyormu yada resmi açmasımı uzun sürüyor. Bende hiç problem yaşatmadı. Resim boyutu belli bir ölçüden büyük ise zaten açmıyor ( standart Samsung problemidir )
    Bluetooth problemini ise yazılımsal olarak aşabileceğimizi zannetmiyorum. Daha çok donanımla alakalı bir sorun.
  • merhaba arkadaşlar. bu cihaz için temaların desenine uygun wallpaper'lar hazırlayacağım. o yüzden screen capture(ekran görüntüsü yakalama) alan bir uygulama arıyorum. bi el atsanız çok makbule geçer.
  • kullanıcı yazılımsal güncellemeyi çok kullanıyor ama şöyle bir gerçek var.
    telefonun yazılımı standart ise yazılım güncellemesi telefon çıktıktan sonra yılda bir kere gelirse iyidir.
    telefonun yazılımı akıllı işletim sistemi tadında ise (rim symbian android winmo bada) daha çok güncelleme gelir,
    ayrıca son kullanıcı yazılıma müdahele ederek teknik olarak kişiselleştirebilir.

bizim telefonun yazılımı standart.
    satın alanların çoğu hepsiburadadan aldığı varsayımına gidersek, herkesin de firmware yazılımı güncel.
    mevcut yazılımın ise bazı problemleri var. bazılarında ise mevcut problemlere ek sorunlar var.
    (bazı sorunlar ise kullanıcının cihazın ilgili özelliklerini tam kullanamaması ve ayar sorunları)
    bunlar teknik servislik iştir, kalanı kroniktir.
    samsungdan bir yazılım güncellemesi gelmeden bizim müdahele ederek veya burada konuşarak çözebileceğimiz bir şey yok.

telefon stereo bt destekliyor, eski standart değil, bt'ye yavaş diyen arakdaşın kafada kıyas ettiği başka bt cihazların hızını merak ettim açıkçası.
    bt olayı da al ver iki cihaza da bağlı bir performans veri alıp vermede.

Kablo bağlantısını ortadan kaldıran kısa mesafe radyo frekansı(RF) teknolojisinin adıdır. Bluetooth bilgisayar, çevre birimleri, ve diğer cihazların birbirleri ile kablo bağlantısı olmadan görüş doğrultusu dışında bile olsalar haberleşmelerine olanak sağlar. Bluetooth teknolojisi 2.4 ghz ISM frekans bandında çalışmakta olup, ses ve veri iletimi yapabilmektedir. 721 kbps'a kadar veri aktarabilen bluetooth destekli cihazların etkin olduğu mesafe yaklaşık 10 ile 100 metredir. vikipedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 19 Temmuz 2011; 11:28:31 >

• arkadaşlar telefonun yanında verilen hm1500 kulaklıkta bluetoth ile müzik dinleyemedim benim cihazda ancak arkadaşın nokia ile eşleştirdim ondan müzik dinleniyor telefon desteklemiyormu bluetoth muzik özelliğini acaba :S
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.