Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zurrani saol cevabın için. Galiba başkalarında da olmuş aynı problem. Zaman bulup teknosaya gidince buradan yazarım sonucu.
  • Arkadaslar ben telefona skype yuklemeye calistim ama beceremedim . Skype yukleyebilen biri varsa link uazabilir mi yada nasil indirebilecegimi anlatabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KappadoKS

http://hotfile.com/dl/120997222/8ac820e/...R.rar.html

hepsi denenmiş olup birbirinden güzel oyunlar.samsung s3353 te tam ekranda oyun oynamanın keyfine varacaksınız.içindeki oyunlar

1916 Dogfight
    Bobby's Blocks ** (harika bir oyun)
    Crash Arena 3D
    Golf Superstars
    Independence Day 3D
    Jump Free Running
    Konami Contra4
    Panzer Panic
    PES2011 ** (fazla lafa gerek yok bundan iyisini bulamazsınız)
    Russian Mafia
    Tabledance
    Tiki Towers
    Unga Unga
    3D Racing evolution

bugün bakabilme şansım oldu, saol paylaşım için

• Şu ana kadar çevremde bir sürü c3 servise gitti, hatta toplayacaklar filan dediler, konuyla alakam yok tesadüfen gördüm, bildiğimi paylaşayım dedim, ch@t hakkında da bilgim yok :)
    quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

galiba en mantıklı ürün bu olsa gerek nokia c3 gene kronik yazılım hatalı galiba beyaz ekran kapanıp açılma sorunları söyleniyor bir sorum olacak ellerim çok terliyor bu telefonun orta tuşu dokunmatik dokunmatiği kullanırken sorun yaşarmıyım sizce ?
  • kıes e bağlanan varmı arkadaşlar bu telefonla
  • kablo ile bağlanıyor...
  • kablo ile bağlandım
    ama kies telefonu görmedi.
    problem nerede olabilir?
  • her yerde olabilir

telefon sürücüleri düzgün yüklenmemiş olabilir mesela.
    telefonu bağlarken kies mod ayarlanmamış olabilir.

win 7 kullanıyorsan aygıtlar kısmında telefonun gözüküyor mu bakıver.
    özelliklerine bak, bir sıkıntı var mı kontrol et.

bir de bağlarken kies mod diye ayarlamak gerek sanırım.

bunlar harici bir sıkıntı olması düşük ihtimal...
  • Telefonu dün aldım.Bütün sayfaları okudum fakat sizdeki sorunlar bende yok.İlginç.
  • yazılanların çoğu sorun değil zaten, kullanımı tam anlamamak ile alakalı.

hiç biri yoksa ama mesela bizde olup sende olmayan bir kaç sorun yaz da üzülelim biz de
  • son günlerde çok dikkatimi çeken bir telefon, büyük ihtimal alıcam umarım bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

her yerde olabilir

telefon sürücüleri düzgün yüklenmemiş olabilir mesela.
    telefonu bağlarken kies mod ayarlanmamış olabilir.

win 7 kullanıyorsan aygıtlar kısmında telefonun gözüküyor mu bakıver.
    özelliklerine bak, bir sıkıntı var mı kontrol et.

bir de bağlarken kies mod diye ayarlamak gerek sanırım.

bunlar harici bir sıkıntı olması düşük ihtimal...

bilgisayar win 7 ve aygıtlar kısmında telefon gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

son günlerde çok dikkatimi çeken bir telefon, büyük ihtimal alıcam umarım bulabilirim

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-s3353-trevi-cht-335/ProductDetails.aspx?productId=telcepsams3353&categoryId=16001

• Fotoğraf kaydederken, çekerken hafıza kartı sorunu devam ediyor mu? Yeni bir hafıza kartı alsam aynı sorunu yaşar mıyım acaba? Herkeste oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 28 Haziran 2011; 18:40:17 >
  • Merhabalar, benimde 1/2 sorum olucak. Telefonu 2 gun once aldım, cok güzel ve kullanıslı, bir kac kötü özelliği dısında bir problemi yok. Örneğin; Resimleri duvar kağıdı yaparken 1MB den büyk olan resimleri acmiyor, boyutu büyük olan resimleri duvar kağıdı yapmak için ( kırp,ortala,döndür, gibi )
    Benim yasadığım sorun ise su : bazen telefondan wifiden internete girerken,IOplorer:null gibi bir hata verip baqlanmıyor, sonra Opera mini 4,3 yukledim, sıkıntı yasıyorum kücük kücük baqlantı yapmıyor falan, ve browsere adres yazarken klavyeyi kullanamıyorsun, normal numerik tusların üzerinden yazabiliorsun. Normal telefonlar gibi. Klavyeyi kullanamadıkdan sonra, ne önemi kaldi :) Bolt yuklemeye calistim, bolt installer diyor orada kaliyor 15 20 dakika bekledim, yüklemedi, opera mini 6 yı yuklemeye clistim, oda aynı sekilde indirdikten sonra kurarken yükleniyor dedi, öyle kaldi 15 20 dakika oda. Nasil düzeltebiliriz bunları ? Resimleri kırpmaması önemli değil, bilgisayardan kücültür döndürür geri atariz.. Ama bu browser olayına kafam takildi

• başlıkta opera mini 6 yükleme (daha doğrusu yükledikten sonra internete çıkma) hakkında bişiler yazıldı sanırım, bir incele.
    önceki opera sürümlerinde klavyeyi kullanamama ben de yaşadım sanırım. opera 6 sürümünü yüklemen lazım.
    wi-fi sorunları senin bağlı olduğun ağ ayarları ve o ayarları telefonuna doğru girmenle alakalı.
    genelde şifre yazıp direk giriyor ama bazı ağlarda telefon ayarlar kısmından bir iki bızıklaman gerekebiliyor ağ özelliklerine göre.
    başıma iki kere geldi, birinde çözdüm, birinde çözemedim (çözemediğim şehirlerarası otobüste idi)...

şarj konusunda sıkıntı yaşayan bir iki arkadaş vardı. dün akşam telefonumu şarjdan aldım.
    biraz sudoku çözdüm, onun dışında 10-15 dk görüşme ve sms yattım.
    sabah pilde 2 diş kalmıştı, sonrasında az önce pil uyarısı verdi, şarja taktım.
    wi-fi falan kapalıydı. yazılımından kaynaklanan bir kaynak tüketme olabilir,
    bugün de bakacam duruma, belki şarj konusunda sorun yaşayan arkadaşlara da bir şey çıkar
    yoksa pilin birden bu kadar hızlı düşmesi ancak yazılımından olabilir.

yazılım güzel ama stabilitesini, iç dinamiğini biz bilemeyiz, anca biraz fikir sahibi olabiliriz.

hafıza kartına fotoğraf çekme sorunu bende devam ediyor, şöyle çözdüm.
    telefona kaydediyorum, sonra ara ara toplu hafıza kartına taşıyorum.
    benim telefon bazen fotoğraf modunda çek diyorum çekmiyor, çeker gibi yapıp yine de.
    göster kısmına bir kere girip çıkınca düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 29 Haziran 2011; 12:43:30 >

• şarjı az giden arkadaşlar muhakkak bi sorun var bende kullanıyorum bu telefonu yoğun kullanım ile 3 gün rahat gidiyor ilk aldığım zamanlarda tam 7 gün gidiyordu sonradan bataryasında bir düşüş oldu şuan hatırladığım 4 saat konuşma ve 4 gün gitmişti telefon tabi wifi falan kullanmıyorum birde sms çok şarj yiyor bunuda bilin
  • Opera 6 yı yuklerken, installer de takılı kalıyor yüklenmiyor. Sinirimi bozmaya basladı.. ve arkadaslar diyorki 7 gun gidiyordu, benim ilk taktım sarja kullandım 1 gun gitti, sonra 2. sarjını taktım bu sabah cıkardım sarjdan, bakalim kac gun gidicek onuda buraya belirticem.
  • arkadaşlar forumu takip ettim mesajlar attım ve artık telefonu kısmetse almaya karar verdim bi aksilik çıkmazsa akşam gidip alabilirim c3 de galiba kronik hatalar mevcut sesin az gelmesi ve mesajların silinmemesi gibi sizce hangisi almalıyım son kez soruyorum artık bugün almazsam max 1 haftaya kalmaz alırım artık
  • ArkadaşLar bn bnu telefondan alıcam Ama kafamda 1-2 soru var facebook m üzerinden değilde normal face gibi giriyor mu veya diğer başka google üzerinden sitelere de nasıL giriyor ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.