Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim kullandığım fiberoptik şeklinde yani tüm türkiyede yok en iyisi bi ara sor sen yanlış bilgi vermiyeyim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

benim kullandığım fiberoptik şeklinde yani tüm türkiyede yok en iyisi bi ara sor sen yanlış bilgi vermiyeyim sana

Baktım fiber optik nerelerde diyede bizim burda yok
  • arkadaşlar yazdığım konu dışı biliyorum internette forumlarda gezerken telefon tavsiyelerinde blackberry 8520 öneriliyor acaba neye göre öneriyorlar içlerinde kullanan varmı sadece isime göre sanırsam siz ne düşünüyorsunuz
  • 400 liraya alınabilecek en iyi klavyeli akıllı telefon kendisi çünkü. ondan çok öneriliyor. param olsaydı blackberry curve alırdım mesela ben de.

az param vardı, o hariç en makul fiyat performans klavyeli telefonu aldım.
    400 liran varsa kesinlikle bb curve al.
  • telefonda geri dönüşüm kutusu diye bisey ayarlarda orada silmis oldugunuz seyler saklaniyo. Bende bi tane resim var onu silemiyorum. Silmek istegimde basarisiz diyo. Fabrika ayarlarina alicam. Merak ettigim su; Fabrika ayarlarina alinca ilk aldigi sekle geri mi donuyor? Bide gif resim destegi yok bugun fark ettim
  • Selam arkadaşlar s3353 bende de var ama çoğu kişi youtube'dan video izlenebiliyor diyor ama ben izleyemiyorum onun için program falan mı gerekiyor anlamış değilim. Yardımcı olursanız sevinirim. Flash player bulamadım s3353 için bulan varsa paylaşabilir mi ?
  • Gif destegi var kardes denemek amaciyla tmistim calistirmisti ama arka plan yapmamisti...youtubeden video izleniyor sorunsuz eger opera kullaniyorsan hem operayi hemde telfonun tarayicisini gprs veya kullaniyorsan wifi ye cevir cunku kend tarayicisini aciyor akisi baslat diyorsun izleniyor sorun yasanmiyor izlerken...
  • amma çok yipraniyorsunuz hocam telefondan girip napcaksiniz neti sizde afedersiniz ama kucucuk ekran yani bu kadar ugrastigina degmez
  • Bu açılıştaki yazıyı türkce yapıcam yokmu bunun çözümünü bilen arkadaşlar :) How are you today yazıyo fabrika ayarından sonra böyle oldu . Nasıl türkce yapıcam yada nasıl kaldırıcagım :S
  • Facete yer bildirimi yapma imkanı var mı bu telde ya ?
  • 1)Açılıştaki "How are you Today" zamanla "Bugün Nasılsın"a dönüşüyor 2 gün önce bende fabrika ayarlarına döndüm hala "How are you Today" geliyor ve bi endişemde yok.
    2)Arkadaşlar operadan youtube'a girdiğimde videoyu kendi tarayıcısında açmaması için ne yapmalıyım?
  • Konuda paylaşılan kılıflar güzelmiş acaba, istanbuldan elden satın alabileceğim yerler varmıdır.
  • arkadaşlar bu telefonla youtube veya faceboktan video izleyebiliyormuyuz birde facebook un sohbet kısmında chat yapabiliyormuyuz???
  • youtube video izleniyor ch@t olmuyor facede...bugün nasılsın olayını bence pek kafaya takmayın sonuçta bi zararı yok telefonu kullanmaya..youtubede kendi tarayıcısı açması kapatılmıyor zannedersem mecbur oradan izleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamboy14

Neden hızım bu kadar düşük anlamadım tarifem NetLimitsiz(8 mbit'e kadar) 8 mbit'ten zaten yararlanamıyoruz hızımızı kendi isteğimizle 1 mbit'e indirdiler.Tarife değişikliğide yapamıyoruz.TTnetten yetkililer gelmişti bizim buraya fiber optik ağ döşiceklermiş :) Yakında neti komple kapattırcam.Önceki tarifemde 1 mbit sınırsızdı ve gayet memnundum.

Ttneti telefonla ararsan düzeltiyorlar.Aynı durum bende de olmuştu.Ttneti aradık telefonla.5 dk içinde hız tavan yapmıştı.2. aya girdi hala hızım düşmedi.Ne yapıyorlarsa ordan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoren

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Benim bu telefondaki sorunu cözmem lazım arkadaslar ben internetten pc ye sarki sözü felan indiririm bazi sözler cok hosuma gider nokia'da pc suite ile baglanip pc üzernden o yazilari gönderebiliyorum.acaba bu modeldede birsey yapsak olmaz mi ? belgeyi felan blututla gönderiyorum ama acilmiyor dosya telefonda bir caresi yok mu

http://www.getjar.com/mobile/39638/lyrics-search-for-samsung-gt-s3350-ch%40t/?ref=0&lvt=1313860830&sid=ig2sc1l6arhirvsf&c=lm3z5qw6c8ry0et033&f=579469312&lang=tr

Böyle bir şeye denk geldim ben ama. Denemedim açıkçası. Bir bakmakta fayda var.

tesekkur ederimde hocam ben kendim pc den tect yapip atmayi tercih ediyorum

• arkadaşlar telefonda mesaj attım internete girdim ve şarjım tam 5 gün gitti müthiş bişey benim için 5130 da max 2-3 gün gidiyodu üstelik kullanmadan bunu kullanmasam herhalde 1 hafta kesin gider
  • Evet şarj süresi gayet güzel.Ben ekran parlaklığını en düşük seviyeye getiriyorum hem gözümüde almıyo :)
  • millet nerelerdesiniz yaw
  • Arkadaşlar ben telefonu dün aldım. Bugün gidip bi usb kablosu alıp pcye bağladım ama samsung kies ve hafıza kartı açılmıyor. Usb yi bilgisayara takdığım zaman kies mi yığın bellek diye soruyor ama seçince bilgisayar görmüyor
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.