Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamboy14

quote:

Orijinalden alıntı: aliyuksel

quote:

quote:

Arkadaşlar bende Samsung GT-S3353 var . Wifiden baglanıyorum modemime ilk baglandıgım esnada cok güzel aradan 1 kac dakika geçiyo sanki internet gidiyo gibi sayfalar acılmıyor aynı internet baglantısı gider beklersinizya onun gibi.sonra tekrar geliyo tekrar seri bi şekilde acıyo yani kısacası 1 kac dakika hızlı 1 kac dakika duruyor hiç biyere gitmiyo internet gider gibi sonra tekrar baglanıyo hep bu sekilde nedendir acaba bu wifinin ayarı vs birşeylerimi war yada tarayıcının bir ayarı felanmı var ?bu wifide wps pbc felan var daha sonra tarayıcının secenekleridne felan bi ayarlama kısımları felan var buralarımı yapmam gerekiyo . yada ayrı bi ayarı war benmı yapamıyorum { modemim zyxel }

Hocam benim modemde ZyXEL ama henüz öyle bi sorunla karşılaşmadım.Benim bitek evin telefonu çalarsa internet gidiyo :) onuda telefondan pc'nin olduğu odaya kablo çekerek halledicem.

özel bi ayar yaptınmı wifi için hangi tarayıcıyla baglanıyorsun bi düzen tutturamadım wifisine baglanıyorum önce 1 kac dakika hızlı güzel ama bi duruyo sonra hiç bi yere gitmiyor öyle duruyo baglanıyor yazıyo we duruyo aradan 1 kac dakka gecıyo ttekrar hızlanıyo felan :S

Hiç bi ayar yapmadım tarayıcı olarak Opera Mini 6 kullanıyorum.WPS PBS yide biraz araştırdım;

WPS : Wifi Protected Setup (Korumalı Wifi bağlantısı)

PBS : Push button Setup (Basmalı Aktivasyon)
    Bu tür korumalı bağlantı için modeminizin WPS desteği olması gerekir.

Diyelimki modeminizde WPS desteği var

WPS-PBS yi tıkladığınızda basmalı aktivasyon için hazır hale gelir modemdeki WPS butonuna belli bir süre basarsanız modemle telefon arasında WPS-PBS bağlantısı yani korumalı bir bağlantı kurulmuş olur. Yani modeminizde bir butona basmadan bağlantı sağlamak mümkün değildir bu da ciddi bir korumadır.
    (Alıntıdır)

6 yı kuramıyorum ya indiriyorum kurarken installingde kalıyo devam etmıyo sonra int baglantısı yok dıyo ama war tarayıcıdan kullanıyorm :S

• ARKADAŞLAR OPERA 6.0 ı kuramıyorum yükleniyor diyo we öyle kalıyo çözüm yokmu ? :(
  • genel sorun postu:

usb kablosu çok rahat bulabileceğiniz bir kablo, telefoncuya gidin, 10-15 liraya alın.
    telefon txt uzantısı desteklemiyor, txt dosyalarını görüntülemek için java programı lazım, arayıp bulacaksınız.
    opera 6.0 ve 6.1 kurulumu biraz nazlı. wi-fi ile kurmaya çalışın, olmazsa farklı bir baz istasyonuna bağlıyken deneyin kurulumu.
    wireless bağlantısında sorun varsa ayarlar kısmından bağlantılara girin oradan mevcut wifi profili bızıklayıp kaydedip tekrar deneyin.

http://www.zurrani.com/blog/teknoloji/87-samsung-gt-s3353-trevi-cht-335-detay-inceleme.html
    yazımda 100 küsür yorum var, farklı sorular sorulmuş ve ben cevap verdim hemen hepsine, karşılaştığınız sorunlara cevap %90 orada.

yaşadığınız sorunların büyük kısmı doğru ayarı yapamamanızdan kaynaklanıyor son kullanıcı

telefonun forumu bir kaç sayfadır aynı sorularla geçiyor.

bir arkadaş java porgram arşivi derleyip paylaşacaktı ama paylaşmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

genel sorun postu:

usb kablosu çok rahat bulabileceğiniz bir kablo, telefoncuya gidin, 10-15 liraya alın.
    telefon txt uzantısı desteklemiyor, txt dosyalarını görüntülemek için java programı lazım, arayıp bulacaksınız.
    opera 6.0 ve 6.1 kurulumu biraz nazlı. wi-fi ile kurmaya çalışın, olmazsa farklı bir baz istasyonuna bağlıyken deneyin kurulumu.
    wireless bağlantısında sorun varsa ayarlar kısmından bağlantılara girin oradan mevcut wifi profili bızıklayıp kaydedip tekrar deneyin.

http://www.zurrani.com/blog/teknoloji/87-samsung-gt-s3353-trevi-cht-335-detay-inceleme.html
    yazımda 100 küsür yorum var, farklı sorular sorulmuş ve ben cevap verdim hemen hepsine, karşılaştığınız sorunlara cevap %90 orada.

yaşadığınız sorunların büyük kısmı doğru ayarı yapamamanızdan kaynaklanıyor son kullanıcı

zaten wifiden yapıyorum dostm . s3353 için opera 6 linki werirmisin bana

• quote:

quote:

genel sorun postu:

Hocam telefonun tarayıcısından Google'a gir "Opera Mini 6 indir" yaz ordan indirirsin,m.opera.com'da opera mini 6 yok :)

• quote:

quote:

quote:

genel sorun postu:

Hocam telefonun tarayıcısından Google'a gir "Opera Mini 6 indir" yaz ordan indirirsin,m.opera.com'da opera mini 6 yok :) Ayrıca benim bi sorum var telefoncularda ekran için jelatin vs varmı? geçen gün siyah slikon kılıf almıştım.

Ayrıca benim bi sorum var telefoncularda ekran için jelatin vs varmı? geçen gün siyah slikon kılıf almıştım.

• benimde soruma keske cevap verseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

benimde soruma keske cevap verseniz

Hocam senin sorununun pek bi çözümü yok gibi geldi :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

benimde soruma keske cevap verseniz

Hocam senin sorununun pek bi çözümü yok gibi geldi :)

morallarim bozuluyor hocam ama ya offff
  • ya bi anlıyamadım yükleniyor diyo ve öyle kalıyo opera 6
  • quote:

ya bi anlıyamadım yükleniyor diyo ve öyle kalıyo opera 6

Aynısı bende de olmuştu sanırım hocam wi-fi ile giriosan İnternet>Ayarlar>Vod Profili>Bağlandığın Ağı seç hocam bunu yaparsan düzelir belki.
  • quote:

quote:

ya bi anlıyamadım yükleniyor diyo ve öyle kalıyo opera 6

Aynısı bende de olmuştu sanırım hocam wi-fi ile giriosan İnternet>Ayarlar>Vod Profili>Bağlandığın Ağı seç hocam bunu yaparsan düzelir belki.

olmadı ya :(
  • uzun süre yükleniyorda bekledikden sonra internete baglanılamıyor lütfen ayarlarınızı gözden geçirin diyo
  • 4.3'ü çalıştırıyorsa 6'yıda çalıştırır.
  • bu sorn kendılıgınden düzeldi ama 4.3 daha seriydi 4.3 de hızlı sekılde gezinirken birden acayip bi yavaslama oluyor o neden olabilir :S cok hızlı gezinirken arada cok asırı yavaslıyo netmi gidiyo acaba ? ayarı felan yokmu arkadaşlar
  • quote:

bu sorn kendılıgınden düzeldi ama 4.3 daha seriydi 4.3 de hızlı sekılde gezinirken birden acayip bi yavaslama oluyor o neden olabilir :S cok hızlı gezinirken arada cok asırı yavaslıyo netmi gidiyo acaba ? ayarı felan yokmu arkadaşlar

bazen bendede yavaşlama oluyor :)
  • quote:

quote:

bu sorn kendılıgınden düzeldi ama 4.3 daha seriydi 4.3 de hızlı sekılde gezinirken birden acayip bi yavaslama oluyor o neden olabilir :S cok hızlı gezinirken arada cok asırı yavaslıyo netmi gidiyo acaba ? ayarı felan yokmu arkadaşlar

bazen bendede yavaşlama oluyor :)

wifidenmi baglanıyorsun
  • ben internette gezme hizini pek sevmedim bu telefonun
  • Simdi gayet hizli ama yazimdaki 'g' harfini alt+4 e basarak yapabiliyorum sizdedemi boyle
  • telefonun fiyatında kıpırdanmalar oldu sanırım euronun ve doların artmasından dolayı hepsi burada gene +10 tl zam yapmış geçende yapmıştı forumdaki reklamlarda 250 tl den aşağı 1 tane ilan kaldı...teknosa 329 tl yaptı yükselmeye başladı fiyat
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.