Şimdi Ara

Onu hepiniz tanıyorsunuz...!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu aslında hepimiz tanıyoruz ama bu yönünü bilmiyorduk.Ülkemizin en büyük sanayicilerinden olup aydın doğanın baş destekçisi ve aynı loca üyesi olmasından başka ülkemizin en yaşlı gayı olma ünvanı da elindeymiş.Her hafta sonu ege adalarına(yunan adaları demeyelim lütfen) gidiyormuş.Sevgilisi tarık tarcanı da yanına alarak hem oradaki kiliselerde rahatça ibadetini yapıyormuş hem de sevgilisiyle hoşça vakit geçiriyormuş.Kendisi bir süre önce patrik bartolomeusun elini öperek aklımızdaki ilk soru işaretlerini oluşturmuştu zaten.
    Kim sizce bu ünlü türk büyüğü?[dntw]

• forum.magazinhaber.com
  • kim abi sitede açılmıor merak ettim yaw..
  • Google dahi o siteyi bulamıyor. Chad biliyorsan link verir misin?
  • Abi salladım ya Ne linki
  • Sevgili arkadaşlar size bir ipucu vereyim.Bu ünlü türk geçtiğimiz büyük ekonomik krizde herkes zarar ederken %400 büyüme! başarısını da göstermiştir.Ayrıca yakında bilgisayar parçası ve donanım distribütörlüğü işine de girecektir.Tahmin eden yokmu?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Chad</i>
    <br />Abi salladım ya Ne linki
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Whay alçakk!![spam] Sen haa, bana haa..[rntg][dkkat]

[krl][krl]Biz de atlamışız üstüne..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Woodpecker</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Chad</i>
    <br />Abi salladım ya Ne linki
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Whay alçakk!![spam] Sen haa, bana haa..[rntg][dkkat]

[krl][krl]Biz de atlamışız üstüne..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

euheuebiraz öle oldu[krl] nebiliym ben googleden felan aratacağınızı[othr]
  • Google den aratmadım ama ben de ugraştım bir saat girebilmek için. Başına http:// koydum olmadı, www koydum olmadı..... [:(!]
  • Erol Aksoy tahminim,

Show TV'nin en parlak günlerinde en çok kazandıran program Çarkıfelek'ti. O yüzden kendine yakın hissediyordur Tarık'cığını.
  • KİM BİLİYORMUSUNUZ..
    RAHMİ KOÇ
    YAHU ADMAM OYLE BİR YUNAN VEYA MISYONERLIK HAYRANIKI
    GELİNLERİ BİLE HRİSTIYAN
  • NER DEN BULURLAR BOYLE VATANSEVER INSANLAR !!! BİZLERİ
    HALA ANLAYMADIM
  • koçççççç gibi adam desene. :))))
  • K:O:Ç

P:I:M:P
  • :))
  • Maydın kardeşim tebrik ederim.O vatanseverler! bizi bulmuyorlar,biz onları başımızda tutuyoruz.Ne satsalar alıyoruz,ne deseler inanıyoruz.
    Adam kapatmış tarık gibi bıcırı,elinde viskisiyle ege adalarından bizleri seyredip gülüyor halimize.Acaba babasının kemikleri sızlıyor mudur mezarında yoksa o da mı öyleydi?Yakında bize LEADTEK leri de o kakalayacakmış.Hayırlısı bakalım..
  • babasının kemikleri mezarında mı acaba yoksa başka bir yerde mi?
  • ?
  • Zincirlikuyu mezarlık soygunundan bahsediliyor di mi?

Ne olmuştu orada ya?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Acharad</i>
    <br />K:O:Ç

P:I:M:P
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Acharad "koç" u anladım da "pimp" ne oluyor acaba bi pm atsan olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.