DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Volkana gol atmak..
97
Cevap
0
Favori
2.737
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Milli Takımlar >> Volkana gol atmak..
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      601 Mesaj
      29 Mart 2011 22:16:31
      Penaltıdan önce kesin kurtaracak dedim..bir kaleci bukadar güven verebilir anca

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      29 Mart 2011 22:18:12
      Halen TR'de ki diğer kalecilerle kıyaslayanlar var.

• Yarbay
      2194 Mesaj
      29 Mart 2011 22:19:11
      Aynen bende kurtarir dedim e guvenimizi bosa cikarmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Mart 2011 22:20:16

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Halen TR'de ki diğer kalecilerle kıyaslayanlar var.

+1

Kocaman Umutlarımızın Sahibisin!
    • Yüzbaşı
      601 Mesaj
      29 Mart 2011 22:20:58
      volkan sanırım son 3-4 penaltıdır gol yemiyor,nazar değmesin müthiş bir kaleci..kıyaslayanları kendi haline bırakmak lazım

• Yarbay
      3324 Mesaj
      29 Mart 2011 22:22:32
      Tahtaya vurun nazar değmesin

29 Mart 2011 22:25:41

Kocaman Umutlarımızın Sahibisin!
    • Yarbay
      2134 Mesaj
      29 Mart 2011 22:25:46
      Bana da kurtaracak gibi geldi. Yıllardır kaleci özlemimiz nedeniyle adamı hayranlıkla izliyorum.
      DN:Gsliyim.

• Binbaşı
      1585 Mesaj
      29 Mart 2011 22:27:26
      Hakemlere inat kurtar dedim. Sağ olsun mahcup etmedi.

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

• Yarbay
      5874 Mesaj
      29 Mart 2011 22:31:24
      fb yönetiminin ve taraftarının hakkını vermek gerekir,adamın o kadar saçma sapan hareketlerine(hem saha içi hem saha dışı) çok iyi dayandılar,güzel sabrettiler,meyvesini yiyorlar şimdi.sağlam kaleci harbiden.

• Yarbay
      6712 Mesaj
      29 Mart 2011 22:33:08
      Karakterini hiç sevmem,bu da gayet normal ama kaleciliğini takdir etmeye başladım.

• Yarbay
      4165 Mesaj
      29 Mart 2011 23:00:54
      Adam kaledeyken güven veriyor. Taraftar için bundan daha güzel ne olabilirki ?
      Biz de Zapatanın Ufuğun üstüne top atsınlar da kurtarsınlar diye bekliyoruz her maç. Gerçi üstüne geleni de içeri almasını beceriyorlar ya neyse.

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      29 Mart 2011 23:01:48
      maşallah maşallah
      helal olsun iyi hırs var, kurtardıktan sonra kükremeye başladı kurt adam olacak sandım

• Yüzbaşı
      600 Mesaj
      29 Mart 2011 23:05:09
      Bende Gsli ve kendisini sevmememe ragmen takdir ettim hele atılmadan birkac sn onceki haline bakarsaniz rahat ve guven veriyordu.Ne diyim helal olsun.

• Teğmen
      140 Mesaj
      29 Mart 2011 23:15:43
      adamda bir fizik var forvetler tırsıyor abi kaleci dediğin böyle olur bu adam anca uzaktan falan denk gelirse gol yer helal olsun volkan

• Yarbay
      5698 Mesaj
      29 Mart 2011 23:27:07
      düne kadar jölesiyle saçıyla dalga geçenler şimdi alkışlıyor, HELAL OLSUN KOÇUM VOLKAN

May The Force Be With You
    • Yüzbaşı
      601 Mesaj
      29 Mart 2011 23:39:00

• Binbaşı
      1361 Mesaj
      29 Mart 2011 23:56:57
      Kişiliğinden nefret ediyorum ama Türkiye'nin en iyi kalecisi kuşkusuz. Milli maçlar için Maşallah.

• Yarbay
      2304 Mesaj
      30 Mart 2011 00:05:52
      Valla çok iyi kaleci yukarıda Allah var.

• Binbaşı
      1609 Mesaj
      30 Mart 2011 00:33:13
      Dunyanin en iyilerinden, abartisiz.

Aptal olduğun için aptal olduğunu anlayamıyorsun. | Dunning-Kruger Effect
    • Yarbay
      4006 Mesaj
      30 Mart 2011 00:33:40
      O Schalke maçındaki hatası yüzünden ne zaman Volkan'a geri top gelse bi heyecanlanırım,doğruya doğru. Ama son 2-3 sezondur,özellikle de bu sezon tek kelimeyle müthiş,Allah nazardan saklasın.

• Binbaşı
      1555 Mesaj
      30 Mart 2011 00:34:16
      Aksini iddaa eden futboldan anlamıyordur kesinlikle. Volkan çok çok iyi bir kaleci.

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 12 saat 57 dakika kadarı kaldı.
      30 Mart 2011 00:56:21

quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

Penaltıdan önce kesin kurtaracak dedim..bir kaleci bukadar güven verebilir anca

bende kurtaracagını hıssettım gerçekten alkışlar VOLKAN'a

30 Mart 2011 00:59:48

Gol olmasa bile vurduğu top yanlışlıkla rakibe gitseydi burda 5 sayfa olmuştu konu bu mu Milli takım kalecisi diye

HER 18 KİŞİ 17 YÜREK BİR SANAR, 1 TEK YÜREK FENER ATAR
    • Yarbay
      4373 Mesaj
      30 Mart 2011 01:04:45
      o gol olsaydı.. avusturya o gazla bitirebilirdi bizi.. helal olsun volkan a

• iOS Beta Kullanıcısı
      3842 Mesaj
      30 Mart 2011 06:34:02
      Alıştık artık Volkan'ın penaltı kurtarmasına. Şaşırmadık

" He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight "

• Yarbay
      3324 Mesaj
      30 Mart 2011 07:25:22

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal
      O Schalke maçındaki hatası yüzünden ne zaman Volkan'a geri top gelse bi heyecanlanırım,doğruya doğru. Ama son 2-3 sezondur,özellikle de bu sezon tek kelimeyle müthiş,Allah nazardan saklasın.

Emin ol 20 milyon Fenerli aynı sekilde o pozisyonda heyecanlaniyor.

• Yarbay
      2194 Mesaj
      30 Mart 2011 07:42:24

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Alıntıları Göster

Emin ol 20 milyon Fenerli aynı sekilde o pozisyonda heyecanlaniyor.

Aynen volkana top gelirken korkuyorum kacirir diye

• Yarbay
      3519 Mesaj
      30 Mart 2011 08:04:38
      Seyredemedigimiz ligleri bilemiyorum ama eğer Kamboçya'da guetemalada Guam'da futbol bu seviyede degilse Volkan dunyanın en iyi üç kalecisinden biridir
      fb adına güzel birsey var Volkan'dan sonra kalemiİ koruyacak olan Mert de ileride Volkan kadar iyi olabilecek kapasitededir

• Yarbay
      3855 Mesaj
      30 Mart 2011 09:34:30

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

aynen yıllar geçti ben de halen nezaman geri pas gelse gol olacak sanıyorum :)

ego primum tollo nominor quoniam leo
    • Yarbay
      2293 Mesaj
      30 Mart 2011 09:56:07
      quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

Alıntıları Göster

aynen yıllar geçti ben de halen nezaman geri pas gelse gol olacak sanıyorum :)

Bende de bir tedirginlik oluyor.

Halbuki geri pasları uzaklaştırma konusunda son derece başarılı, çok sıkıştığında bile taca atmadan oyuna sokabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 30 Mart 2011; 10:01:38 >

• Yarbay
      7116 Mesaj
      30 Mart 2011 10:01:18
      Bende de ilk tepki "Volkan kurtarir" oldu. Birde kurtardiktan sonra icindeki Volkan'i disari cikarmasa...

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" FHD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

HP ENVY dv6-7300et FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
    • Yüzbaşı
      865 Mesaj
      30 Mart 2011 10:10:13

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Bende de ilk tepki "Volkan kurtarir" oldu. Birde kurtardiktan sonra icindeki Volkan'i disari cikarmasa...

çıkarsın ne var ki gaza getiriyor işte takımı?

• Binbaşı
      1143 Mesaj
      30 Mart 2011 10:33:14
      Volkan'a sabır gösterilmesinin nedeni o hataları yaptığı zamanlarda bile gösteriyordu yeteneğini.
      Sadece bir dönem gerçekten konsantrasyon eksikliği yaşıyordu, renkdaşlarım hatırlar auta giden topa planjon yapan adam kaleye giden topları sadece gözleriyle takip ediyordu.
      Ancak şimdi gerçekten uluslarası düzeyde bir kaleci oldu.

Kaleciliğin tecrübeyle geliştiği açık o yüzden ışık veren kalecilere tahammül edilmeli. Üstelik kendine bakan kaleciler 38'ine kadar zorlanmadan oynayabiliyorlar. O yüzden yerli bir kaleci kazanmak çok önemli bence.

• Yarbay
      3988 Mesaj
      30 Mart 2011 13:21:32
      Olan Mert'e olacak. Bence o çocukta da potansiyel var. En az Volkan kadar iyi olacağını düşünüyorum onun.

Gerçi FB' de kalırsa oynamadan nasıl tecrübe kazanacak oda ayrı konu.

30 Mart 2011 13:27:48
      11 m uzaklıktan 7.32 m genişliğinde 2.44 m yüksekliğinde ki kaleye yapılan düzgün bir vuruşun kaleye ortalama 70-80 kmhz la gittiğinde kalecinin yerinden kıpırdayana kadar top ağlarla buluşacağından, kalecinin hiç bir çaresi yoktur. aksi olduğu taktirde kaleci kurtarmış sayılır. penaltı kurtarılmaz kaçırılır.

Bana verilen cezanın forum kurallarında yeri yoktur, bana verilen ceza forumun ne kadar şahsi, hukuksuz ve temelsiz yönetildiğinin bir kanıtıdır.
    • Yarbay
      2025 Mesaj
      30 Mart 2011 13:45:03

quote:

Orijinalden alıntı: soho

11 m uzaklıktan 7.32 m genişliğinde 2.44 m yüksekliğinde ki kaleye yapılan düzgün bir vuruşun kaleye ortalama 70-80 kmhz la gittiğinde kalecinin yerinden kıpırdayana kadar top ağlarla buluşacağından, kalecinin hiç bir çaresi yoktur. aksi olduğu taktirde kaleci kurtarmış sayılır. penaltı kurtarılmaz kaçırılır.

Dün atılan penaltıyı tekrar izle. Topa ne kadar sert vurduğunu gör Avusturyalı futbolcunun. O kadar kolay değil hakkını yemek kalecilerin.

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      30 Mart 2011 13:45:55

quote:

Orijinalden alıntı: soho

tamam volkan kötü kaleci şimdi başka zaman uğraşırsın

• Yarbay
      4405 Mesaj
      30 Mart 2011 13:50:09

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Alıntıları Göster

Aynen volkana top gelirken korkuyorum kacirir diye

Tek korkan ben değilmişim

• Teğmen
      225 Mesaj
      30 Mart 2011 13:54:16

quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Olan Mert'e olacak. Bence o çocukta da potansiyel var. En az Volkan kadar iyi olacağını düşünüyorum onun.

Maçın durumuna göre ikinci yarılarda şanş verilebilir. Hiç seyretmedim ama dediğiniz gibidir inşallah , önceki turnuvada cezası yüzünde almanya maçında yoktu rüştü nasıl goller yedi hatırlamak lazım alternatifleri olması şart .
      Ama volkan güven vermeye başladı helal olsun.Eyer penaltı gol olsaydı maç dönebilirdi .

• Yarbay
      3524 Mesaj
      30 Mart 2011 14:08:04
      bende kurtarır dedim, babamda kurtarır dedi (babam fb'li) demek çoğu kişi kurtarır dedi trabzon ve fener çok şanslı..bizde eskiden şanslıydık taffarel fln

The BEST Player
    • Yarbay
      5243 Mesaj
      30 Mart 2011 14:28:58
      Valla son 2-3 sezondur çok güven veriyor, ben geri toplarda dahi artık hiç heyecanlanmıyorum.Kendini çok geliştirdi

• Yarbay
      2957 Mesaj
      30 Mart 2011 14:48:35
      Galatasaray kaleci ve defans bahtsızlığı yüzünden her maça 2-0 geriden başlıyorsa, Fenerde Volkan ve lugano sayesinde 2-0 ilerde başlıyor.

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.
    • Yarbay
      2013 Mesaj
      30 Mart 2011 15:27:24

quote:

Gelir hocam, ona da sıra gelir. Rüştü kaleyi nasıl aldıysa Engin'den(Allah Volkan'a sakatlık vermesin tabi), Mert'ede bir gün sıra gelir elbet. Yeter ki o gün hazır olsun.

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      30 Mart 2011 15:45:15

quote:

Abi "En az Volkan kadar iyi olma" yı çok kolay bir şeymiş gibi yazmışsın,bir daha düşün

• Binbaşı
      1599 Mesaj
      30 Mart 2011 16:43:00

quote:

Volkan Fenerbahçe'den ayrılasıya kadar bize kiralayın

Bizimkilerin doğru düzgün bir kaleci bulacağı yok.

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
      İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
      M.K.Atatürk (1881-193∞)
    • Yarbay
      5030 Mesaj
      30 Mart 2011 17:17:26
      Kaleciliğin tecrübe işi olduğunu Volkan bize malesef acı şekilde gösterdi tüm kariyeri boyunca Schalke maçı zaten benim gibi binlerce kişinin gözünün önünden bir ömür gitmez zaten, özellikle önem düzeyi düşük maçlarda kalp sağlığımı zorluyordu Volkan geçen sezona kadar ama neyseki potansiyelini ortaya koymaya başladı. Geçen seneye hatta bu seneye kadar Volkan'ın en büyük sezonu maçı tamamıyla yaşayamamasıydı. Yani top ona ne kadar çok gelirse, ne kadar çok pozisyon olur ve kurtarırsa o ölçüde iyi oynamaya başlıyor ama kendisine fazla iş düşmeyen maçlarda özellikle orta saha mücadelesi ile geçen maçlarda ciddi hatalar yapıyordu, artık o esnada manitayı mı düşünüyordu veya hareketsizlikten buz mu kesiyordu bilemem
      Ama 2 sezondur Allah nazarlardan saklasın
      Bu arada Mert ile bir iki kere muhabbet etme şansım oldu, çok iyi çocuk ve futbol olarakta ciddi ışık veriyor. Volkan'dan sonra pekte kaleci sıkıntımız olmayacak yani. Yanlız sorun şu ki Volkan futbolu bizde bırakırsa Mert o esnada gerekli tecrübeyi kazanamadan yaşı ilerlemiş olacak o yüzden bu adamın kiralık falan gönderilip TSL seviyesinde bir takımda oynaması gerekiyor.
      Volkan zamanında Rüştü'nün arkasında oturup ondan çok şey öğrenmiştir ve Rüştü öğretmiştir ama Volkan o tarz bir adam değil, yani arkasındaki çaylağı yetiştirmek ile uğraşacağına gerekli çabayı göstereceğine inanmıyorum.

A! Elbereth Gilthoniel! Silivren penna míiriel. O menel aglar elenath, Gilthoniel, A! Elbereth! A Elbereth Gilthoniel. O menel palan-díriel. Le nallon sí. Di-nguruthos. A tiro nin, Fanuilos!
      MSI X99A Gaming 7, Nvidia Gtx980, Core i7 5820K, Dark N10, Logitech Z523, Samsung 46C750, Philips 273ELH, Samsung Note 10.1, iPhone 6 Plus 64GB, Razer Kraken 7.1, Sony PS4,
    • Yarbay
      6712 Mesaj
      30 Mart 2011 17:30:59
      Mert öncesi Serdar vardı.Fenerbahçe sabredebilseydi ya da Volkan'ı gönderseydi çok daha iyi kaleci olacaktı.

• Yüzbaşı
      918 Mesaj
      30 Mart 2011 17:32:31
      Her ne kadar gs maçlarında türlü türlü maymunluklar yapsada, milli takım kalecimiz olduğu için severim kendisini. Ayrıca gökhanda mükemmel bir gol attı kutlarım.
      Türkiyenin en iyi kalecisini ve sağ beki sizde, güle güle kullanın

• Binbaşı
      1587 Mesaj
      30 Mart 2011 17:38:31

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Karakterini hiç sevmem,bu da gayet normal ama kaleciliğini takdir etmeye başladım.

+1
      bende karakter olarak sevmem ama kaleciligi güzel

• Yarbay
      5483 Mesaj
      30 Mart 2011 18:55:52
      Daha önceden de söylüyordum şimdi de söylüyorum Volkan Türkiye'nin en iyi kalecisidir

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yarbay
      2342 Mesaj
      30 Mart 2011 19:10:36
      Volkan
      Alex
      Gökhan Gönül
      Emre

Bu adamlar bizim takımda olsa...

30 Mart 2011 19:23:15

quote:

Orijinalden alıntı: jamez

o gol olsaydı.. avusturya o gazla bitirebilirdi bizi.. helal olsun volkan a

Tamam çok önemli bi penaltı kurtardı, bi o kadarda zor helal olsun Volkan'a ama abartmayın yahu.

Fernandes mükemmel olabilir,Buda size koyabilir
    • Binbaşı
      1435 Mesaj
      30 Mart 2011 19:26:45

quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

beşiktaşlı olarak volkanı pek sevmiyorum..doğal olarak

ama gerçekten güven veriyor takım arkadaşlarına ve bize. kaledeki heybeti yeter.

30 Mart 2011 19:50:54

quote:

Orijinalden alıntı: Dx

Alıntıları Göster

tamam volkan kötü kaleci şimdi başka zaman uğraşırsın

Bırakın yahu. Bloklayacaksın gidecek bu kadar basit.

Sırf Fener düşmanlığı ile prim yapıyor işte, 1 ay içinde tükürdüğünü yalıyor. Sonra ahkam kesiyor.

30 Mart 2011 19:57:38

quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Alıntıları Göster

Bırakın yahu. Bloklayacaksın gidecek bu kadar basit.

Sırf Fener düşmanlığı ile prim yapıyor işte, 1 ay içinde tükürdüğünü yalıyor. Sonra ahkam kesiyor.

İyi para varmıdır bu işte ?

Fernandes mükemmel olabilir,Buda size koyabilir
    • iOS Beta Kullanıcısı
      7285 Mesaj
      30 Mart 2011 20:26:05
      Fenerbahçe'de 3 futbolcu var ...

1-LUGANO
      2-GÖKHAN GÖNÜL
      3-VOLKAN DEMİREL.

3'üde hakkını veriyor.Ruhları varı.

Bizde ise şuan için bir Baroş ve Cluio var...Onlarda tek başına olmuyor işte...Ahh ahh nerede o eski GALATASARAY ?

LinkedIn Profilim'e ulaşabilirsiniz.

PlayStation Network : TheMarjinal | Instagram : aslanhaneren |

Donanım Tercihlerim

iPhone 6S Plus 64GB Space Gray | iPhone 5C 16GB White| Mac Mini | MacBook Pro Retina Display 13''| Apple TV | Time Capsule | Sony PS4 | Sony 46'' KDL46v4000 | LG 55'' LA660s |

30 Mart 2011 20:27:09

quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Volkan
      Alex
      Gökhan Gönül
      Emre

Bu adamlar bizim takımda olsa...

yok artık gökhan hariç hiç bir fenerliyi takımda görmek istemem iyi oyuncular olabilir ama karakter yok malesef gökhan hariç hiç birinde.

Volkan iyi kaleci fizik yönünden iyi olduğu için bu kadar güven veriyor. Mesela Cenk ile neredeyse aynı boydalar fakat volkan heralde 7-24 body yapmış.

30 Mart 2011 20:53:02

quote:

Orijinalden alıntı: demrelicom

Alıntıları Göster

yok artık gökhan hariç hiç bir fenerliyi takımda görmek istemem iyi oyuncular olabilir ama karakter yok malesef gökhan hariç hiç birinde.

Volkan iyi kaleci fizik yönünden iyi olduğu için bu kadar güven veriyor. Mesela Cenk ile neredeyse aynı boydalar fakat volkan heralde 7-24 body yapmış.

Alex'in ne karaktersizliğini gördün?3 gol attı diye mi karaktersiz oldu

ŞAMPİYON !
      30 Mart 2011 21:04:07
      Biz memnunuz oyuncularımızdan. Karakterleri hakkında dileyen istediğini desin. Onların kendi fikridir.

Alex'e zaten diyen varsa geçersin.

Kendisini kaf dağında görüyor bazıları.

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Milli Takımlar >> Volkana gol atmak..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.