Şimdi Ara

FIAT LINEA NASIL BİR ARAÇ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
44.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şirket aracı olarak bir süre kullandım, 1.4 t-jet motor vardı. siz dizel alacaksınız herhalde o yüzden performans olarak birşey diyemem ama şunu söyleyebilirim ki iç mekanın malzeme kalitesi gerçekten çok düşük, sert plastikten yapılma ve direksiyondaki teyp kumandası filan çok kalitesiz. bence o fiyata sıfır almak yerine 1-2 yaşında ve garantisi devam eden daha kaliteli bir araç alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelll

ARKADAŞLAR MERHABALAR ,BEN BU FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.SİZLERE BİR SORUM OLACAK CEVAPLAYABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

YAKIN ZAMANDA SIFIR BİR ARAÇ ALMAYI PLANLIYORUM 30000-35000 ARASI PARA VEREBİLİRİM.

FİYATININ UYGUNLUĞUNDAN DOLAYI FIAT LINEA ALMAYI PLANLIYORUM.ANCAK 1,3DİZEL Mİ,1.6 DİZEL Mİ ALSAM EMİN OLAMIYORUM.HATTA FIAT LINEA DAN DA EMİN OLAMIYORUM.BU ARACI KULLANAN VEYA ARAÇ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA BANA BU ARACIN MOTORU,DONANIMI,YAKITI,İÇ GENİŞLİĞİ GİBİ KONULARIYLA İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ.

TEŞEKKÜRLER....

Kardeş biz sana ne desek boş.Bence bayiye git,deneme sürüşü yap.Çünkü burda bazı sempatizanlar var araç sırf Fiat marka diye yerden yere vuruluyor.
  • Cok begendigim bir Arac

Ucuz, yedek parca bollugu, estetik olarak
    Fena sayilmaz.Kisacasi Tofas TR nin yapmis oldugu
    En iyi atac diyebilirim.

Nasip fluansmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 1 Kasım 2014; 14:16:13 >
  • Arkadaşlar bence fiat linea.... hyundai..citroen..renault dan çok üstün bir araç diyeçeksiniz ki niye kaportası daha sağlam ve kaslı ondan ziyade motordan bir kere farkı koyuyor sınıfında rakibi yok hangi motor 700..800 bin km gidiyor maalesef hiçbiri helal olsun diyorum... tabikide bir ww veya opel.audi. toyota gibi olmaz ama çoğu markayım diyenlerede 10 basar her türlü aşağa yukarı bir çok değişik araç kullandım multijet kadar dayanıklı sorunsuz motor görmedim memurun ve işçinin mercedesidir kim nederse desin bundan sonra fiattan şaşmam arkadaş
  • ARKADAŞLAR MERHABALAR ,BEN BU FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.SİZLERE BİR SORUM OLACAK CEVAPLAYABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

YAKIN ZAMANDA SIFIR BİR ARAÇ ALMAYI PLANLIYORUM 30000-35000 ARASI PARA VEREBİLİRİM.

FİYATININ UYGUNLUĞUNDAN DOLAYI FIAT LINEA ALMAYI PLANLIYORUM.ANCAK 1,3DİZEL Mİ,1.6 DİZEL Mİ ALSAM EMİN OLAMIYORUM.HATTA FIAT LINEA DAN DA EMİN OLAMIYORUM.BU ARACI KULLANAN VEYA ARAÇ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA BANA BU ARACIN MOTORU,DONANIMI,YAKITI,İÇ GENİŞLİĞİ GİBİ KONULARIYLA İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ.

TEŞEKKÜRLER....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelll -- 28 Mart 2011; 10:46:57 >

• ARKADAŞLAR CEVAP VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

ACİL KARAR VERMEM LAZIM,MART AYINDA KAMPANYA BİTİYORMUŞ.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...........
  • 1.6 dizel almanızı tavsiye ederim 1.3 e göre oldukça üstün.Bana göre bütçenize göre alabileceğiniz dizel en iyi seçenek Linea.Fiyatı uygun olmasına ragmen donanımlı modelleri çok güzeldir.Pişman etmez.Yakıtı az,servis,parça fiyatları uygun,servis ağı yaygın daha ne olsun.Bizde bir ara almayı düşünüyorduk bu aracı ama sedan olduğu için vazgeçmiştik hb araç almıştık.
  • Bence kesinlikle parasını hak eden bir araç 1.6 dizelini almaya gayret edin pişman olmazsınız sınıfının en ucuz arabası Fiatın dizel motorları zaten gayet başarılı servisi bol yedek parça ucuz daha ne olsun
  • Lineanın tasarımını kötü bulmuyorum göze batan tek kusuru uzun ve ince bir formda olması.Ayrıca lancerın arka tasarımına göre lineanınki bir Rihanna ayarında
  • quote:

ARKADAŞLAR MERHABALAR ,BEN BU FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.SİZLERE BİR SORUM OLACAK CEVAPLAYABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

TEŞEKKÜRLER....

geniş bir araç aramıyorsan lineayı kaçırma hemde 0 alacaksın. Ancak haftasonları ailecek falan seyahat ediyorsanız ilk yarım saatten sonra araç işkence olacaktır söylemedi deme
  • Fiyatına göre iyi bir araç...30.000-32.000 TL civarına alabileceğiniz en iyi dizel sedan arabadır. Emsalleri Symbol, Era'dan daha iyi bence.
  • dış görünüm olarak muadillerinin en iyisi bence. motor olarak zaten bir sorun yok. iç mekan olarak da güzel görünümlü. pişman edeceğini düşünmüyorum.
  • 2 gün önce fiat bayisindeydim. Direk girişe bordo renginde olanı koymuşlar ve en full olanıydı görünüş olarak güzel ama fiyatı 40bin i geçiyordu biraz
  • Arkadaşlar,herkese çok teşekkür ederim,herkes elinden geldiğince cevap vermiş.Bugün fiat bayisine gittim,linea yı hiç beğenmedim.Doblo bana dah sempatik geldi.Özellikle doblo nun iç mekan genişliği çok hoşuma gitti.(boyum 1.92 ,130 kiloyum ).Ancak doblo için de süspansiyon ve konfor gibi konulardas şüphem var.Gerçi,yeni dobloda süspansiyon sistemi değişmiş.
    Hasılı DOBLO konusunda da fikrinize ihtiyacım var,aile için uygun bir araç mı,uzun yolda konfor konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
  • Doblo ile ilgili aradığınız çoğu yanıt burda var:http://forum.donanimhaber.com/m_38457092/tm.htm

quote:

Arkadaşlar,herkese çok teşekkür ederim,herkes elinden geldiğince cevap vermiş.Bugün fiat bayisine gittim,linea yı hiç beğenmedim.Doblo bana dah sempatik geldi.Özellikle doblo nun iç mekan genişliği çok hoşuma gitti.(boyum 1.92 ,130 kiloyum ).Ancak doblo için de süspansiyon ve konfor gibi konulardas şüphem var.Gerçi,yeni dobloda süspansiyon sistemi değişmiş.
    Hasılı DOBLO konusunda da fikrinize ihtiyacım var,aile için uygun bir araç mı,uzun yolda konfor konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
  • Arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 2009 model 1.6 m.jet dynamic modeli 58000 km de dediğine göre boyasız bir araba var arkadaşımda. sizce bu araba ne eder. güzel midir araba? okudum o kadar ama. arkadaş 27000 istiyor sizin yorumlarınız nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararsiz_3434

Arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 2009 model 1.6 m.jet dynamic modeli 58000 km de dediğine göre boyasız bir araba var arkadaşımda. sizce bu araba ne eder. güzel midir araba? okudum o kadar ama. arkadaş 27000 istiyor sizin yorumlarınız nelerdir?

Araba temiz kullanıldıysa km falan da fena değil fiyat normal.Bir de esp var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararsiz_3434

Arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 2009 model 1.6 m.jet dynamic modeli 58000 km de dediğine göre boyasız bir araba var arkadaşımda. sizce bu araba ne eder. güzel midir araba? okudum o kadar ama. arkadaş 27000 istiyor sizin yorumlarınız nelerdir?

Beğendiyseniz o fiyata alınacak iyi bir araç.1.6 mtj motor gayet güçlü ve seri.tavsiye ederim.
  • esp varmış evet. araba çok hoşuma gidiyor ama fiyatı pahalı mı onu merak ettim sadece. tşk ederim...
  • son zamanlarda alan arkadaşlar varsa aldıkları fiyatı öğrenebilir miyim? yarın netleştiricem durumu. kararsızım hala:(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.