Şimdi Ara

HM1500 OTOMATİK ARAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3GS'de kullanmak üzere Samsung HM1500 Bluetooth kulaklık aldım herhangi bir uyum sorunu vs. olmadı.
    Ancak kulaklığın üzerinde bulunan düğme en ufak bir dokunmada son aranan numarayı tekrar arıyor. Bu özelliği telefon üzerinden kapatmanın bir yolu var mıdır? veya aynı tip kulaklık kullananlar varsa bu sorunu nasıl çözdüklerini yazarlarsa çok sevinirim.

• bu sorun bende de var, bende bulamadım bir çözüm yolunu.
  • Bende 2 gün öncesinde bu kulaklıktan aldım fakat danışmak istedigim
    ses kalitesi gercekten kötü dış ortamlarda görüşme yaparken sizlerde de ses çok boguk, bas agırlıklı geliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper_

Bende 2 gün öncesinde bu kulaklıktan aldım fakat danışmak istedigim
    ses kalitesi gercekten kötü dış ortamlarda görüşme yaparken sizlerde de ses çok boguk, bas agırlıklı geliyor mu ?

sanırım sizin kulaklıkta bir problem var. Benim kulaklığın sesi çok net hatta iphone'nin orjinal kulaklığından dahi net olduğunu söyleyebilirim. karşı tarafa giden sesin iyi olduğunu da konuştuğum kişiler söylüyor.
  • bu kulaklık için çok iyi diyorlar bende almayı düşünüyorum,varsa olumlu-olumsuz yorumlarınız paylaşırsanız sevinirim.
  • Dün aldım bu kulaklıktan. Konuştuğum kişiler dış ortamdaki seslerin çok geldiğini ve benim konuştuklarımı anlamadıklarını söylüyorlar. Dış ortamdan gelen sesler oldukça yüksek ve rahatsız edici seviyede. Benim kulaklıkta mı bir problem var acaba?
  • bendede hm1100 vardı gerçekten adamı hasta eder, 1 ay boyunca son numaraları arayıp durdu birine verdim
  • her 3 ayda bir konu hortluyor.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.