Şimdi Ara

Polk Audio (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
15
Favori
36.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ampli mi speaker mı transport mu dac mı usb kablo mu interconnect mı speaker kablosu mu power kablosu mu statik elektrik mi şebeke dalgalanması mı ana sigorta mı ampli sigortası mı pre mi power mı aıustik mi yerleşim mi pencere mi perde mi çamaşır makinası mı buzdolabı mı tv den gelen ses mi oğlanın sesi mi lambadan gelen cızırtı mı zeminden gelen titreşim mi uzayda mıyım evde miyim....çok korkuyorum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raider311

Polk audio tsx440t ve tsx250c almış bulunmaktayım....aldığıma çok memnunum.tavsiye ederim.
     Polk Audio

Polklarınız hayırlı olsun,nacizane tavsiyem frontları üniteyi geçecek şekilde öne çıkarmanız,center ın da yerini değiştirmeniz.
    Mesalar avr nin yerine center'ı avr yide üste tv nin sağına doğru konumlandırın,bir diğer alternatif ünite yüksekliğini bilmiyorum
    ama ünitenin en üstüne ortalamanız.Yada tv yi bulunduğu yerin arkasına üniteye ,standını çıkararak asmanız yeterli yükseklik
    olursa da centeri altına koymanız.Bu dediklerimi ilk etap da test amaçlı deneyip,oto mcacc ayarlarını yapın mevcutta aldığınız sesten
    daha iyi olacağını tahmin ediyorum
  • Mecanica kullanıcısına yanıt
    herşey yolunda mı sn@Mecanica ,tedavi cevap verdi mi?
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Eksik olmayın teşekkürler ilginiz için.
    Herşey yolunda. Herhangi bir araz bırakmadan atlattık. Artık balance ayarım normal
    Ancak bu ara foto işlerine fena daldık bu nedenle pek buralarda gözükmüyorum.
    Görüşmek üzere
    Sevgiler

sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecanica

Ampli mi speaker mı transport mu dac mı usb kablo mu interconnect mı speaker kablosu mu power kablosu mu statik elektrik mi şebeke dalgalanması mı ana sigorta mı ampli sigortası mı pre mi power mı aıustik mi yerleşim mi pencere mi perde mi çamaşır makinası mı buzdolabı mı tv den gelen ses mi oğlanın sesi mi lambadan gelen cızırtı mı zeminden gelen titreşim mi uzayda mıyım evde miyim....çok korkuyorum....

Bizi de korkutuyorsun Burak hocam. Hepsi boş, en değerlisi sağlık ve huzur...Sağlıcakla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    deneyeceğim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Sorun Arcam ampli...Kaynak zaten değişmeli Lg dvd player ile film izlenir ama mecbur kalınmadıkça müzik dinlenmemeli çünkü dinlediğiniz müzikten alıp götürdüklerini bir bilseniz zaten dinlemezsiniz.. Farklı muadil sayılabilecek bir ampli ile deneyin anlayacaksınız farkı. Kullandığınız amplinin kronik sorunu bu zaten.

Nad C52 ile denedim ve eski tip bir amplim var technics onunla denedim sonuçlar pek farklı değil alt baslardaki o yumuşaklık bass ın tonlamasını değiştiriyor sanki bu her iki ampli ilede arcam ı kıyasladıgımda çok fazla detay farkı var böyle br kronik sorunu oldugunu ilk defa sizden duydum peki hangi ampliyi tavsiye edersiniz belkide hoparlörleri değiştirmem gerekli ses rengi vs çok iyi sadece bazı şarkılardaki bu basslar alışılmış gibi değil ama güzelde değil kayboluyor gibi anlatamıyorum.
    Burak nerelerdesin dostum aylardır yoksun öyle foto olaylarına dalıp buraları unutmak olmaz ;) Polk hoparlör kullanıp istediği verimi alamayan arkadaşın sıkıntısı arcam amplisinde demiştim bu cevabın ona istinaden mi yoksa senin sistemde bir sıkıntı var da onun nereden kaynaklandığına mı emin olamıyorsun?
  • atalayalper kullanıcısına yanıt
    Yok abi ya herhangi bşrşeye istinaden yazmadım. Genel olarak yazdım. Hepimizin bir dönem kafayı yediği şeyler aklıma geldi de o yüzden yazdım.
    Bu ara lenslere takık durumdayım.

• ersin.clk kullanıcısına yanıt
    O resimdekiler RTİ değil ama, yanlış olmuş
  • Thermaltake kullanıcısına yanıt
    Uyarınız için teşekkürler, görselden çıkınca renk tonu aynı olunca temsili olarak ekledim..
    Rti'nin cherry rengi, resimdekinden çok daha güzel zaten
  • Thermaltake kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
    Center i nerde bunun ersin

• Merhabalar;

Polk ların arkasındaki boş terminallere 921 imden ayrıca bir stereo amfi bağlamak istiyorum.ikisi birden bağlanırsa sorun çıkar mı?stereo amfiyi cd player ile kullanacağım.
  • quote:

Merhabalar;

Polk ların arkasındaki boş terminallere 921 imden ayrıca bir stereo amfi bağlamak istiyorum.ikisi birden bağlanırsa sorun çıkar mı?stereo amfiyi cd player ile kullanacağım.

Ikisinı yanlışlık la acarsın
    Biri yanar hatta kapalı iken bile olabilir

• quote:

Merhabalar;

http://www.beresford.me/products/TC-7220.html bu switchlerden almanız gerekir.
  • anladım.peki tr de satan var mı acaba?ben netten bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.