Şimdi Ara

Polk Audio (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
15
Favori
36.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet polkaudio speakerlarıma sonunda kendime en uygun AVR'yi buldum; Marantz 1402 (gümüş rengi olanı). Onu da Can Hifi'dan aldım. 2 gündür yaptığım denemelere göre amfi ve speakerlar arasında bir uyumsuzluk sezmedim. Alacak olanlara tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecanica

Josh Groban - Mi Morena. Closer albümünden. Tavsiye ederim.

Araştırmalarım sonucu polk audio gerçekten fiyatının çok üstünde bir kalite sunuyor. Dolayısıyla hoparlör tercihimi bu markadan yana kullanacağım.

İlk defa böyle bir sistem kurduğum için size birkaç sorum daha olacak. canhifi.com'dan fiyatları toparlıyorum. Alacağım anfi 7.2 veya 9.2 destekli olacak ancak ben 5.1 kullanacağım. Apartman dairesi için daha fazlasının gerkeli olmayacağını düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Center olarak TSi CS10 alacağım. Siz cs20 önermişsiniz ancak bütçe nedeniyle biraz kısıntıya gittim. 2 ürün arasında aşırı bir fark varmıdır?

Bookshelf olarak 2 adet TSi200 alacağım. Ancak bunlar tekli mi satılıyor yoksa 2 li mi satılıyor bilemedim.http://www.canhifi.com/product_detail.aspx?pid=245 adresinde 385 euro diyor. Acaba tek fiyat mıdır?

Floorstanding olarakta TSi300 düşünüyorum.http://www.canhifi.com/product_detail.aspx?pid=220 adresinde 510 euro çift olarak belirtilmiş. Sanırım tsi200 lerin tanesi 385 euro çünkü o sayfada çift ibaresi yoktu. Ama tsi300 lerin 2 adeti bu kadarken tsi200 bunun 1,5 katı olacak değil herhalde. Firmayı aramadan size sormak istedim.

Dolayısıyla sonuçta şu şekilde bir sistem oluşacak:
    1 adet cs10
    2 adet tsi200
    2 adet tsi300

subwoofer yazmadım. Siz subwoofer kullanıyormusunuz? Forumdan bir arkadaş jamo sub 300 önerdi. Ne dersiniz? Evde logitech x5500 in subwooferı var. Fena değil ama sizce bu sistemle kullanılır mı? Apartman dairesinde olduğumdan daha fazlasına gerek olmayacağı düşüncesindeyim ama sizinde bir görüşünüzü almak istedim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: Mecanica

Josh Groban - Mi Morena. Closer albümünden. Tavsiye ederim.

Araştırmalarım sonucu polk audio gerçekten fiyatının çok üstünde bir kalite sunuyor. Dolayısıyla hoparlör tercihimi bu markadan yana kullanacağım.

İlk defa böyle bir sistem kurduğum için size birkaç sorum daha olacak. canhifi.com'dan fiyatları toparlıyorum. Alacağım anfi 7.2 veya 9.2 destekli olacak ancak ben 5.1 kullanacağım. Apartman dairesi için daha fazlasının gerkeli olmayacağını düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Center olarak TSi CS10 alacağım. Siz cs20 önermişsiniz ancak bütçe nedeniyle biraz kısıntıya gittim. 2 ürün arasında aşırı bir fark varmıdır?

Bookshelf olarak 2 adet TSi200 alacağım. Ancak bunlar tekli mi satılıyor yoksa 2 li mi satılıyor bilemedim.http://www.canhifi.com/product_detail.aspx?pid=245 adresinde 385 euro diyor. Acaba tek fiyat mıdır?

Floorstanding olarakta TSi300 düşünüyorum.http://www.canhifi.com/product_detail.aspx?pid=220 adresinde 510 euro çift olarak belirtilmiş. Sanırım tsi200 lerin tanesi 385 euro çünkü o sayfada çift ibaresi yoktu. Ama tsi300 lerin 2 adeti bu kadarken tsi200 bunun 1,5 katı olacak değil herhalde. Firmayı aramadan size sormak istedim.

Dolayısıyla sonuçta şu şekilde bir sistem oluşacak:
    1 adet cs10
    2 adet tsi200
    2 adet tsi300

subwoofer yazmadım. Siz subwoofer kullanıyormusunuz? Forumdan bir arkadaş jamo sub 300 önerdi. Ne dersiniz? Evde logitech x5500 in subwooferı var. Fena değil ama sizce bu sistemle kullanılır mı? Apartman dairesinde olduğumdan daha fazlasına gerek olmayacağı düşüncesindeyim ama sizinde bir görüşünüzü almak istedim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Evet Polk Audio gerçekten fiyatının bariz bir şekilde üstünde bir kalite sunuyor..

Bana göre gerek yok.5.1 fazlasıyla yeterli olur.Eğer 100-150 m2 bir odada kullanacaksanız problem yok 7,9 kanal ve 2 subwoofer kullanabilirsiniz.Ama 30-35 m2 için hiç gerek yok.

İki ürün arasındaki fark oda boyutuna vs.. göre değişir.Fakat izlediğiniz filmin %90'ı Center'da geçtiğinde göre üst modeli almak daha avantajlı olacaktır.

Bookshelfler ikili olarak satılıyor yani gördüğünüz 385 Euroluk etiket çift fiyatı,keza Floorstanding'te de geçerli.

Subwoofer sinema için fazlasıyla gerekli bir ekipman,bir Fight Club,Se7en ya da The Shawshank Redemption izlerseniz çok gerek duymazsınız..Fakat bir Transformers ya da efeklere boğulmuş filmlerden hoşlanıyorsanız mutlaka lazım tabi.Jamo markasını bu arada size önermem.Önerim Polk Audio'dan devam etmeniz..Çok başarılı subwooferları var.PSW110,PSW111 veya PSW125 işinizi fazlasıyla görecektir..

Şimdiden hayırlı olsun..

• Bu arada,
    6 aylık,çok az kullanılmış,daha burn sürecini bile tamamlamamış POLK AUDIO TSI 400 Floorstanding Hoparlörlerim üst serilere geçeceğim için satılıktır..

İlgili arkadaşlar pm atabilir..
  • Arkadaşlar bende Polk Audio PSW 12 sub. kullanıyorum, sub düşünenlere tavsiye ederim. Müzik performansı ayrı bir güzel oluyor.
  • Polk severler gün geçtikce çoğalıyor gibi. birde şu hoparlör tipleri yani hop un orta kısmı biraz daha yeni bir model olsaydı daha bi güzel olurdu.
  • Ürünlerin f/p oranı çok iyi.
  • öyle gözüküyor.
  • Bu tsi 400leri pioneer vsx 520ye almayı düşünüyorum ama başka seçeneğimde yok anfi konusunda.başka hoparlör tavsiyelerinize de açığım.ayrıca subwooferim var.surroundlar uydu tipi,centerde öyle.max ödeyeceğim miktarda 1000ler civarı.bu anfi hakkını verebilirmi 400lerin?
  • Fp olarak polklar gayet başarılı özellikle a9 lar baya sağlam kurulu sistemim olmasa 6 adet a9 ve centerını düşünebilirdim
  • POLK AUDIO Blackstone TL1600 ile RM705 arasında temel bir fark varmıdır? Özellikleri aynı gibi ama bilmediğim birşeyler var sanırım. aradaki fiyat farkına da değermi acaba?
  • slmlar,

Haftasonu daha önce dinlediğim Polk Audio Blackstone T1600 aldım. iyiki almışım. Bose alıp almama kararsızlığındayken polk dinledim. hayran kaldım. kesisinlikle tavsiye ederim.
  • Sanki bookshelf hoparlörmüş gibi çalıyor değil mi? Güle güle kullanın güzel ürün. Amfiniz neydi?
  • bende çok eskidn aldığım Denon AVR390 Amfi ve Hoparlör vardı. Çok fazla para harcamamak için almıştım. Şimdi set olarak satıyorum. Pioneer 921 hedefim. Şimdilik Denon 390a bağlı blackstone'lar. Amfiy değiştirince asıl performansı alacağım inşallah..
  • bende bu ay icinde tsi 400leri dinlemeye gidicem ist beyogluna.bakalim nasil performansi cokmerak ediyorum acikcasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordfish

POLK AUDIO Blackstone TL1600 ile RM705 arasında temel bir fark varmıdır? Özellikleri aynı gibi ama bilmediğim birşeyler var sanırım. aradaki fiyat farkına da değermi acaba?

Henüz gelmedi ama Yine de cevap bekliyorum soruma. Bilen yada fikri olan arkadaslardan.
  • ARKADAŞLAR YABANCI KAYNAKLARDAN çeviridir(google)
    TSi500 Müşteri Yorumları

4.55 (22 kullanıcı)

Kendi yorumunuzu yazın

pvsat
    (22 Nisan 2009)

52 53 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Ayrıntılı orta ve yüksek frekansların
    Yeterince bas daha .. .. 40 iniyor 80Hz at üzerinde geçti ve onlar bile daha iyi ses

Zayıf Yanları:
    Izgara hoparlörleriyle karşılaştırıldığında ucuz görünüyor .. onlar karşılaştırılabilir klipsh, PSB, paradigma ürünleri yenmek için yeniden tasarlanmış gerekir.

İNCELEME:
    Hoparlörler var ve başa parlak kiraz kaplama inanılmaz bir manzara onları çözdükten. Eşim kesinlikle sevdim.

Bir giriş seviyesi R300 sisteminden TSI500 ve CS20 cephede kadar hareket ediyorum. Tüm ses alanı 3-4 kat daha geniş oldu. Harici bir emotiva amp kullanarak kuleleri çalıştırıyorum ve stereo ses kesinlikle şaşırtıcı. Hardcore audiophile kendi ihtiyaçlarını karşılamak için bir alt gerekebilir ... ben müziği duyduğunda i dışarı almak HT için bir alt çalıştığı halde. Piyano, keman ve çoğaltmak hoparlörler için zor olan tüm araçlar bunlar üzerinde kolaylıkla yapılır.

HT için bu hayvanlar vardır ... ışıklar sönünce bir kez bir tiyatro deneyimi sağlar.

Bu fiyat aralığında sunulan düpedüz değeri için satın almalısınız. Onlara daha iyi bile Simgeler ve TSI400s ses Klipsh ile karşılaştırdı. yüksek ses kalitesi arayanlar için satın defenite. Ben bir müzisyen (piyano / bas ve davul çalmak) am ve daha pahalı sistemleri (Paradigma Studios, birkaç isim PSB Görüntü T65s) dinlemiş olarak kendimi bir giriş seviyesi audiophile düşünün .... ama ur değeri dönüş Eğer hoparlörler çalıştırmak için yüksek kaliteli ekipman yatırımı değilse para bu kadar değil.

Bütün bir ev sinema sistemi için 1-2K bütçe için yeterli paraya sahip herhangi bir kişi Polk gelen TSI çizgi .. inanılmaz değerde yakından bakmak gerekir için.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Conradicles
    (14 Temmuz 2009)

72 kişi 70 Bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Bu çok cazip konuşanlar, görünüyor.
    Alt ateşleme noktası bas yanıtı yardımcı olur ve port gürültü azalır.

Zayıf Yanları:
    Bir zaaf, ama belki gerçekten düşük bas cevabı bulmak çok zor.

İNCELEME:
    Her şeyden önce, bu H / T ve 2-kanal için büyük bir hoparlör vardır. Benim değerlendirilmesi sırasında, bunlar 3 farklı amplifikatörler ile 2 farklı odalara yerleştirildi.

1. set-up: 18 'x 12' hakkında H / T oda. TSi500 en uzun duvarına yerleştirilen ve 8 ohm'da kanal başına 150 watt iterek bir Audiosoure AMP300 tarafından tahrik edildi. Benim sistem düzgün kalibre edildiğinde Polk SDA'nın büyük bas tepkisi üretmek çünkü benim H / T sistemi bir subwoofer kullanan olmadığı birkaç biriyim. Bu TSI Kullanıcı vardı fantastik görüntüleme ve detay üst çentik oldu. Onlar SDA'nın oldukça olarak düşük kazmak değildi, bu yüzden ben bu hoparlörler ile bir alt kullanabilirsiniz. Ama yine de zaman zaman titreşimli koltuk hissediyordu!

2. 'x 23' ve bir çok "canlı" bir oda yaklaşık 24 = 2-kanal oda set-up. Ben gerçekten bu hoparlörler etkilendim yerdir. Onlar çok müzikal vardır. 120 watt @ 8 ohms iterek bir harman / kardon HK-3490 stereo tarafından Driven, bu ipeksi pürüzsüz vardır. Ben tweeter tasarımı gerçekten seviyorum. Sonra patlak eski Denon POA-1500 amfi 8 ohm'da kanal başına 150 watt, TSi500 hayatını geldi bir wow puan! Çamurlu bas temizlenir ve bu giderdim ne kadar yüksek bir sınır vardı. En millet yapacak son derece yüksek seviyede olursa olsun hiçbir bozulma "BU AŞAĞI! TURN" deyin.

Sonunda, bu en uygun fiyatlı hoparlörler sahibi bile layık olmayan bir çağda fantastik floorstanders vardır. Büyük iş Polk Audio!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    "Ole Geezer"
    (22 Haziran, 2010)

20 21 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Sonically üstün, astheically hoş, onlar banka kırmadım.

Zayıf Yanları:
    Bekleyen 15 ile 30 saat ara-şimdi bir konudur dizi gerçekleştirmek için dönem. Bunun dışında ... Ne zayıf?

İNCELEME:
    Eh, birkaç yıl sonra ben benim ev ses sistemi güncellemek zamanı olduğuna karar verdi. Eski Denon ve yeni bir Yamaha ile dışarı. 130 watt bir yan ve 7.1 bazı yeni kutular içine beslemek için. Ben dilimlenmiş ekmek beri en iyi şey olarak yorumlanan bir HK Surround seti ile başladı. Onlar ev sineması için çok çok iyi gitmiş ve benim müzikal tadı için sadece korkunç. Iyi bir fiyat için Craigslist TSi300s bir dizi Bulundu ve benim cephede çevreler için HKS tutmak gibi mix katmıştır. TSi300s sadece HKS öldürdü. Ben Polk hata vardı. Uzun lafın kısası ... Benim AV odanız artık TSi500 cepheleri, bir CS20 merkezi, 2 TSi200s, 2 TSi100s ve benim Velodyne DLS4000R alt oluşmaktadır. Ben 5,10 ilgili şeyler duyuyorum, ve 20 yaşındaki CD ve Vinil daha önce hiç duymamıştım. Onlar görmek ve dinlemek için onların film getirebilir Ve eğer kadarıyla ev sineması gibi, komşular soruyor. Ben ev sinema sistemi için alt kullanırım ama şimdi 500s kendimi tamamen alt ortadan kaldırarak "Pure Direct" içine benim Yamaha koyarak ve TSi500s dinlemek bulmak kırık olduğunu fabulously tam müzik spektrum taşırlar. Inşa kalitesi mükemmeldir. ses aralığı için ölmeye ve asthetically tasarım onların basitlik kendisini kendi güzelliğidir. Piyano parlak üstleri de öyle bir artı olduğunu benim Velodyne subwoofer maç. Eğer "görünümlü" iseniz ... dur, bak, ve Polks dinleyin. Paramı Polks size düşünebilirsiniz paranın karşılığını en iyi bang olduğu için.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    John
    (12 Şubat 2010)

14 15 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Büyük görünüm ve fiyat için sesleri.

Zayıf Yanları:
    Nakliye kutuları nakliye sırasında meydana gelen dings ve sıyrıklar tutmak için yeterli dolgusu yok. Imzalamadan önce kontrol edin.

İNCELEME:
    Güzel fiyat için üstün performans ile hoparlör arıyorum. Ben ev sineması uygulamaları için çoğunlukla maden kullanın. Müzik sonu da çok iyi. Yine fiyat. Ben de Polk müşteri hizmetleri iltifat gerekir. Ben Newegg gelen TSi500 Kullanıcı bir çift aldım. Daha sonra Onlar Newegg temasa geçti. Polk anlaşma için bir 10 "güçlendirilmiş alt ekleyerek özel bir olduğunu öğrendim ve ben gün içinde benim alt vardı. Büyük ürünü, büyük bir şirket.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    reeltrouble1
    (18 Kasım 2009)

27 29 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Çok müzikal ayrıca HT uygulamada iyi yapacağız hoparlör sesi. Diyalog ve film sesleri net vardır. Hoparlör görünümlü güzel.

Zayıf Yanları:
    Bazı bas bir subwoofer olmayan bir faktörü ile HT kurulumunda, gevşek bir bit ses belirtiyor. Bile olmayan küçük bir şeydir.

İNCELEME:
    -------------------------------------------------- ------------------------------

Öncelikle Polk Audio RT hattı ile tanıdık eğer bu hoparlör sadakatle çift kullanımlı tiyatro / müzik hoparlörler için köklü Polk ses şöyle bilmeli. Genel tını "orada" olan müzisyen bir anlamda, Steely Dan Deacon Blues oynarken tezler hoparlörlerin önünde yürüdü biliyorum olmayan bir ses bayan ile canlı ve onlar sağ burada oynayan gibi "wow, onlar ses yorumladı oda ". Orada belli bir ayrıntılı hırs vardı, ama oldukça çabuk ve ayak vurma söyleyebilirim herhangi bir konuda kesinlikle bir zorba sert değil.

İlk oyun üzerine bas sürücüsü bir gevşeklik alt Hz orta aralıkları ile sorunsuz entegrasyon bas sıkın çıkarmadığı için aktive edildiğinde neyse sistemde kullanılan amplifikatörün hangi bir ayarlanabilir devre incorprorated, hazır bulundu. Bu oldukça keyifli, ses bir tam vücut sonuçlandı. Ben kesinlikle bu hoparlör sergilenen perfomance az biraz geri alındı. Plato büyük değildi rağmen, yeterli ve görüntüleme değil ben kullandım ama hala aletleri de kolaylıkla kaydedilen CD ile yerleştirilmiş olabilir eski Polk 2.3TL SDA Carver Amazings veya Dörtlüler düzeyinde oldukça iyiydi, sahne derinliği oldu biraz düz arkalarında bulunan en baskın ileri ses ve diğer araçlar sağlayan vokal ile sondaj. Güçlendirilmiş dişli tüplü kullanıldığında orta sınıf araçlar oldukça sıvı vardı. Yumuşak kubbeli tweeter ışıltı bol sağlanan ve tüp güç sağlanan en son düzgünlüğü iyi yanıt verir gibiydi. Alison Krause hava ve Senet arasında boşluk mevcut duygusu vardı - New Favorite SACD, dudakların onu tamamen mükemmel bir saha ile tiz gevşek icar fısıldyrosun ıslak gelen Krause sesi için bol tam vücut sağlanan başlık parça hoparlör sadakatle tüm duygu ele geçirdi.

Bu hoparlörler bakmak çok güzel. Siyah parlak üst Polk Kullanıcı ahşap kaplama geri dönüş, hoparlör istenmeyen rezonans azaltmak için kavisli bir kabine kullanır, kesinlikle ben çok VM hattına bu görünüm tercih, bu sıska o "plastik" bir görünüm olmadan oturma odasında uyacak Birçok konuşmacının üreticinin kitle pazarı ürünleri artık inşa etmeye benziyor.

Bu gözler iyi cüzdan ve ses yapıyor kolay bir floorstander ile orada ev ses içine ses ses veya mola hızlandırmaya isteyen herkes için kolay bir önerisi vardır.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Tim
    (5 Ekim 2008)

36 39 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Net highs.Performance katı bas İyi tasarım net aralık ses hayal daha fazladır.

Zayıf Yanları:
    Eğer aynı fiyata şu anda bile rtia Kullanıcı rti kadar adım olabilir veya dışında Yok.

İNCELEME:
    Bir kez daha Polk kaliteli bir speaker.I ile ile geliyor şimdi tam tsi hat 7.0 var
    Ve ben çok cake.I üzerine krema hemen these.I ile benim monitör 50 Kullanıcı değiştirdikten sonra neredeyse 10db artış fark nerede happy.These göz seviyorum ve iyi bir dizi dışına kiraz dolapları çok güzel ve bu pompa vardır tasarlamak am ses ve orada üzerinde durabilen dışarı sahip bir alt kolayca 38hz.Midrange aşağı vurmak ve yüksekler tüm Polk olduğu gibi her zaman açık ve nettir!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Nate Perrine
    (18 Aralık 2009)

15 17 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Onlar bakmak ve muhteşem ses

Zayıf Yanları:
    Ben bunlardan çok bas almak istemiyorum sanırım, ama bir alt için ne thats.

İNCELEME:
    Ben bir kaç hafta önce Tsi 500 bir çift var var ve sadece ben bu hoparlörler ne kadar etkilendiğimi yazmak istedim. Şu anda önünde bu TSi 500 en sahiptir, ve TSi 300, bir çift arka çevre için. Benim alıcı kanal başına 110 watt bunları çalışır. Yani ben, müzik dinlemek film izlemek, hepsi etrafında iyi performans. Ben sadece bir 11 TAKIM zorluyor ve benim pencere titriyordu ve ben sadece yüzümde kocaman bir sırıtış vardı, i duramazdı gibi yaklaşık olarak yüksek olduğu ve her şeyin kristal berraklığında sondaj yapıldı. Kesinlikle kimseye tavsiye ederim. Bu benim ilk ev sineması / stereo kurulum ve benim için daha iyi bir ses nasıl emin değil im. Bir gün hasta LS veya RS modelleri ses ama şimdi im çok memnun nasıl duymaya çalışın sanırım. Harika ürünler yapmak için Polk teşekkürler. Youve kesinlikle yeni bir sadık müşteri kazandı!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    shawn474
    (28. May, 2008)

19 22 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Bu konuşanların uygun ve bitiş güzel. Ses şaşırtıcı ve en yüksek, orta ya da ben bulabilirsiniz alçak hiçbir eksiklik vardır.

Zayıf Yanları:
    WAF faktörü - Bu büyük vardır! Biraz pahalı.

İNCELEME:
    TSi500 Polk hoparlör ailesinin en giriştir. Ben öncelikle bir ev sineması kurulumu bu kullanılan ve sürekli olarak bu hoparlör çeşitliliği etkilendim. Birçok konuşmacılar bu boyutu çamurlu bas ve net yüksek ve tam tersi, bir hile midilli vardır. Bu hoparlör tüm aralıklarında olağanüstü - bas tepkisi sıkı, orta açık ve en yüksek doğrudur. 2 kanal modunda, hoparlörler çok iyi bir aletti. Ben oranı çok kendi HT performansı 2 kanal dinleme daha, ama değil mi.

Bu konuşanların uygun ve bitiş etkileyici! Neşeli bitirmek güzel ve parlak piyano başında hoş bir dokunuş.

Genel görünüm, performans ve değeri dikkate alındığında, ben bu sağlam bir 5 yıldızlı değerlendirirsiniz. Polk çapında en iyi müşteri hizmeti ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler yapmaya devam ediyor.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Ment
    (7 Mart, 2009)

11 13 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    iyi görüntüleme. iyi bas. değil sert (ama geri koydu ki). Çok İyi Berraklık

Zayıf Yanları:
    hiçbiri

İNCELEME:
    çocuk bu mağaza ve geri benim yerden yaklaşık 90km seyahat değerdi ..... ilk başta ben şüpheliydim. çok daha pahalı diğer İngiliz Ben seçmelere başardı marka ve polk en RTI-a serisi isteyen oldu ..... ama para ile başka öncelikleri var yana. Ben tehlike ve bu benim kendi var ...

Hiç bir uzlaşma olmadığı ortaya çıkıyor ..... bunu ben yapmış çok iyi bir karardı. çok çok stereo ses güzel .... Sadece doğru tatlılık. Çok sert değil ..... bir subwoofer eklemek ve bu hoparlörlerden gelen düşük frekanslı keserek ve ayrıntılı ve güzel nazik Midbas alırız ... Tüm bu iyi fiyat

Kesinlikle tüm arkadaşlarıma bu tavsiye ederim. Polk teşekkürler!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Upstatemax
    (12 Ocak 2010)

24 29 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Onlar ne için düşük sonunda oldukça sert ve sıkı vurdu görünüyor.

Zayıf Yanları:
    Olarak ayrıntılı ve ben istiyorum gibi sıvı değil, kurulum bağlı olarak, onlar overpowers ve kulis almak olabilir. Çok fazla HT uygulaması odaklanarak, ben bu "ikili uygulama" hoparlörler geri adım atmak düşünüyorum.

İNCELEME:
    İşte TSI 500 bu benim Monitör 70 karşı benim düşünce vardır:

Tipler: Ben piyano siyahı üst hakkında duyacaktı nasıl tereddüt vardı, ben arıyorum sevimsiz olarak hayal ve hoparlör uzak alacaktı. Ancak, ben öldüm yanlış, güzel görünecek. Çok güzel benim Monitör 70A daha arıyor?? S, itâ?? Sadece rekabet yok.

Büyük â?? Upgradeâ?? â bence görünüyor olduğunu?? woodâ?? hoparlör ızgarası altında fasya, ucuz gümüş aksine bir Monitör hattı vardır. Ben bu hoparlörler gerçekten ucuz görünmesini sağlar düşünüyorum beri benim hoparlör kapalı ızgara asla. Tam tersi bence Tsi hattı için doğrudur, ben ızgara kapalı olarak onları daha iyi sevdim.

Ses: bir başlangıç ​​olarak benim sistemin ne aşağı koşmak gerekir sanırım; Denon AVR-2808ci alıcı, oyun ve Blu-Ray için PS3, Genellikle Monitör 70A var s ön şebeke, CS2 merkezi, FXI-3 gibi?? , PSW10 alt çevreler (?? ben berbat biliyorum, ama itâ s ne Gota |?). Yüz offâ ilk â???? John Mayer â attı?? Işık İsa nerede?? Blu-Ray, ben gerçekten sadece blues ve golleri gitar (2 kanal oynadı) üzerine Trio, büyük odaklı orta seti dinleyin. ?? I s Tsi 500A biraz daha sert vurmak için düşük sonunda bulundu ve thata, sıkı görünüyordu s nerede testa vurgular sonu??? |

En son, orta mesafeli idi farkı fark Monitörler, tüm az farklı görünmüyordu. Hiç de akmaya değil gibiydi ve ben Monitörler göre müzik kopuk hissettim. Ses alanı da monitörler çok daha dar gibi görünüyordu, ben gerçekten oturmuş ve benim ölçerler ile hiç bu hoparlör yerleşimi nerede bir prim koymak zorunda kaldı.

Müzik sonra Iron Man (Blu-Ray) koymak ve Tsi 500A ile HT pirzola test?? S. Ben s? Polk Tsi 500A?? S Monitörler 70A göre daha verimli olduğunu söylüyor? Biliyorum, ama beş dakika film (ilk kez beş kanalda dinleme) oynadıktan sonra benim CS2 aşağı krank vardı Bu Tsi 500A baskın beri?? s. Ben, film durdurmak bir kalibrasyon çalıştırmak ve yeniden karar verdi. Bir kez sistemin Tsiâ için kalibre edildi?? Ben filmi yeniden ve çok daha iyi olduğu bulunmuştur. Tsi 500A?? Lar çok daha iyi onlar müzik mi daha HT ele, gerçekten HT tuttu sıkı lowend, ancak bazı etkileri hala uzak geldi ve kesildi.

Birkaç gün sonra â koydu?? Nerede Işık İsa?? arka ve 5 channelâ içinde bir koşuşturma verdi |??? Ben imkansız bir kez daha CS2 sadece Tsiâ eziliyo s dinlemek bulundu. Sadece kayıt değildi emin olmak için, ben 5 kanal ve 2 kanal birkaç diğer kayıtlar oynadı. David Gilmore â?? Gdanska Live in??, Metallica â?? S & MA??, ZZ Top â?? Storytellersâ?? ?? ve â Texasâ Live From, Coldplay â Storytellersâ â |????????? Tüm, Tsiâ aynı sorunu vardı sadece arka plana düşmek gibiydi ve Gerçekten kendilerini asla. Müstakil hissi ile ben 2 kanal dinleme onlardan aldığım birleştirin, ben gerçekten sadece benim Monitör 70A özledim başladı sa??? |

Tabii onlar gibi güzel, bir alt ucunda (Tsi 500A?? Ler daha sert ve sıkı hit) olarak hoş olmayabilir olmayabilir, ama çok daha akıcı ve ayrıntılı bana ben Polk gibi hissediyorum vardır geriye gitti Tsi 500A?? s. Ana konu Polk daha geleneksel bir crossover ile Cascade çapraz takas olduğu görünmektedir. Ben dışarı dinleyebilir sadece diğer büyük değişiklik itâ, liman?? S zemine ateş hoparlör altına hoparlörün ön taşınmıştır.

Bu benim ilk gerçek HT alım vardı ve eğer alt satırında, ben büyük olasılıkla bu daha gibi benim Monitörler duymadım, ama şimdi onlara karşı koymak için bir şey var ki ben sadece kısa düşüşler olduğunu hissediyorum. Onlar para için büyük bir hoparlör olduğunu düşünüyorum çünkü hala bu dört yıldız sayısı verecek, ben sadece lookâ kadar iyi geliyordu istiyor? |

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    brian
    (28 Haziran 2009)

4 5 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Netlik ve yüksekler. Kiraz kaplama bu sitede resim daha iyi görünüyor.

Zayıf Yanları:
    Yok.

İNCELEME:
    Bu hoparlörler harika! Polk orada eğer bir değil en iyi hoparlör üreticileri olduğunu.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    DORSEY
    (30 Aralık 2010)

3 kişiden 2 Bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    SES

Zayıf Yanları:
    YOK

İNCELEME:
    Ben KLIPSCH HOPARLÖRLER ALIŞ planlıyordu AMA POLKS duyduğumda aklım DEĞİŞTİREBİLİR VEYA Ben POLKS fikrimi değiştirdim SAY GEREKMEKTEDİR. KLIPSCH MALİYET DAHA VE SATIŞ KİŞİ POLKS iyi geldi OLDUĞUNU KABUL.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Richard
    (4. May 2010)

3 kişiden 2 Bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Mükemmel ses, harika görünüyor ve fiyatı hoparlör bu quaility için çok düşüktür.

Zayıf Yanları:
    komşum Ben müzik dinlemek ne tür söylüyorum, YOK!! daha iyi başka

İNCELEME:
    Şimdi bu patlak ve denemek için yeterli zaman vardı ki, ben hoparlörlerin başka bir marka arıyor olmayacak bulduk! Ben bu ve TSi200 kitaplık, TSi20 merkez kanal hoparlör satın almış, ben onları bir Yamaha RX-V1065 güç alarak çalışan ve şimdi yapmak istiyorum tüm müzik dinlemek, benim HDTV nadiren açık olur. Ben fiyata kadar iyi çalmaya hoparlörler olsun hiç düşünmemiştim ama polk truely fikrimi değiştirdi, güç ve kick'n için de alıcısı ile ben bu hoparlörler bozulma noktasını bulmak için henüz, ve hatta bir Dokuz inchnails, jackyl, Godsmack vb .... Ben de klasik caz, dinliyorsanız, bunu tahmin edebilirsiniz, ben de aynı sonuçlar var. Mükemmel ses kalitesi ve hatta herhangi bir şikayet değil, bu darbe olacak bir endişe.

Ben bu fiyat için duyduğum en iyi olduğu gibi bu denediler, herkes evn düşünme için, en kısa sürede bunu.

Bana sadece benden bir mil 1/8 canlı komşum sormak inanmıyorum. Hatta bana ne şarkılar oynuyorlardı ve hangi sırada!!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    BAL VAN
    (31 Ocak 2011)

1 2 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Çok yakında buluşacak

Zayıf Yanları:
    YOK

İNCELEME:
    Hala polk CS10 ve tsi100 kullanarak başlamadı. Ben test için bunları satın alır ama bu yorumları okurken, ben ilk etapta üzerinde değerlendirme okumalısınız eminim. Ben bestbuy bunları duyduğumda sesler karşısında hayrete düştü. Ben çok yakında yeni hoparlörler ve değerlendirmeleri Polk Audio sitesinde geri olacağını düşünüyorum. Faydalı yorumlar için teşekkürler herkese.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Jeremy
    (14 Nisan 2009)

4 11 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Clarity, stil, orta bas, yüksekler.

Zayıf Yanları:
    YOK

İNCELEME:
    Ben T15 kitaplık bir çift hoparlör ile gitmek için bu merkezi satın ... benim sony merkezi T15 Kullanıcı ile duramazdın. Bu merkez, büyük bir değerdir. Sadece karşılaştırmak için, birkaç farklı marka baktım ve çok bu hoparlör etkilendim. Bu müzik ve daha iyi filmler ile harika. Filmlerde vokal iletişim gerçekten bu merkezi ile siteye gelen ve çok iyi dengelenmiştir. Bu, hiç fiyat için çok iyi ses sert değildir.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    jain
    (7 Aralık 2010)

7 kişilik 2 Bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Büyük Looks Şok Fiyat

Zayıf Yanları:
    Bir şey üzerinde geliştirmek için bir olasılığı her zaman vardır

İNCELEME:
    Geçenlerde CS 20, GB 125 ve OWM3 (surround) ile TSI 500 çifti var. Ben Hindistan merkezli am

Ben önerilen kombinasyon var sanırım, ancak ses bir sorun var. Benim Denon AVR 1911, ayarı ile uygun değildir çünkü öyle çok eminim. Hoparlörler gerekli çıkışı ve ses kalitesi veren değildir. Herkes bana yardımcı olabilir?

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    John Adams
    (2 Ekim 2008)

47 kişi 7 bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Şekillendirici ve ses kalitesi.

Zayıf Yanları:
    Kötü bas ve ucuz dolap

İNCELEME:
    Şaşırtıcı ucuz hoparlör kabini. O olmalıdır yarısı kalınlığı var gibi ben kabinin yan çalıp zaman, bunu hissediyor.
    Çok güzel tasarım ve stil. Bu fiyat için çok hoş geliyor.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Don
    (26 Haziran 2010)

0 1 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Tasarım düz veya odanın içine kadar açılı bir yer olmasını sağlar.

Zayıf Yanları:
    Ben fark ettik Yok

İNCELEME:
    Ben bir müzik kalitesi merkezi istedim ve CS10 iyi bir fiyat için iş yapar. Benim 7.1 alıcısının Dolby Pro Logic IIx kullanarak bir stereo kaynaktan müzik dinlemek, merkez hoparlör çok önemlidir. Bu açılar kadar çünkü yerleştirildiği çok önemlidir bu nedenle ters çevirerek açıklamak. Ben CS10 satın Bir sonraki en iyi seçenek daha 100 $ için bir Klipsch oldu. Pişman değilim değilim. Bu iyi bir seyir hoparlör var. Çok müzik merkez hoparlörden gelir dvd veya Blu Ray konserler için bu hoparlör bu Bose 301 Kullanıcı bir çift ile odada kendi var tutar. Kısıtlı bir bütçe ile olmak, bu en iyi seçim olduğunu hissediyorum ve ben hayal kırıklığına henüz ettik.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    JAMES BOND
    (18 Ocak 2012)

GÜÇLÜ:
    yüksek ses seviyelerinde mükemmel bas ve oyun çok yüksek sesle ve net

Zayıf Yanları:
    kötü stereo ayrımı, zayıf tweeter değil, müzik dinlemek için iyi bir seçim

İNCELEME:
    ben sadece bu bir dizi purchaced ve 1984 bose 501 serisi 4 hoparlör seti yükseltme edildi. i kadar bu yeni hoparlörleri bağladım ve ben fark ilk şey Tweeter'ler çok zayıf olmasıdır, onlar büyük bas var ve çok yüksek sesle ve net oynamak ama benim bose 501 ile karşılaştırıldığında çok yoksul stereo ayrımı var. i de bose 501'in çok daha fazla müzik pick up hemen hemen her şarkıyı dinlerken, eksik müziğin büyük miktarda olduğunu fark ettim. böylece bose 501 sizden yükseltme çok bu tatmin edilecektir. yüksek sesle bassy hoparlör istiyorsanız bu sizin için. i bu hoparlörler ile mutlu değilim bu yüzden bir şarkı her şeyi duymak istiyorum.

Polk Tepki:
    Tweeter'ler herhangi bir hoparlör sistemin en zayıf halkasıdır. Tweeter'ler düzenli olarak zarar ediliyor, sistem sadece çok yüksek sesle çalınan. Anahtar her şeyi kendi sınırlarını, hoparlörler ve hoparlörler güç amplifikatör içinde oynanacak olan vardır. Amplifikatör kendi sınırları ötesinde itiliyor ise, amplifikatör Tweeter'ler için çok zararlı olan, deforme olacaktır.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Camp21178
    (16 Aralık 2011)

GÜÇLÜ:
    Düzgün, temiz, yorucu ses. Harika görünüyor, ve duvara monte etmek çok kolay.

Zayıf Yanları:
    Ben arka çevreler gibi ben bu bir çift sığdırmak isterdim, ama oda yok.

İNCELEME:
    Duvar benim küçük (13,5 x 13,5) TV odasında cephede monte gibi ben bunları kullanın. Bu amaç için mükemmeldir. Düşük bas büyük değil, ama bu benim 12 inç Velodyne subwoofer için ne olduğunu. Sadece tüm sonra 5.5 inç woofer var. Sadece büyük yüksek ve mediumlarını keyfini çıkarın.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Tom
    (6 Aralık 2011)

GÜÇLÜ:
    Clarity, Fiziksel görünüm, görüntüleme, ses alanı, müşteri hizmetleri.

Zayıf Yanları:
    Henüz olarak Yoktur.

İNCELEME:
    Aslen TSi400 Kullanıcı satın almış ancak bazı nakliye hasarı ve diğer bazı kaygılar nedeniyle, ben 500 en yükseltildi.

Bu olursa olsun fantastik bir hoparlör olup olmadığını fiyat noktası faktör ya da değil. Benim son hoparlör sistemi tüm Definitive hoparlörleri ve oldukça yüksek fiyatlı nerede. Söyledi, bu hoparlörler çok iyi rekabet. Onlar daha iyi netlik, karşılaştırılabilir dengesi ve işin garibi var ... onlar Def Tech vardı kabaca aynı üstün görüntü var gibi. Def Tech teorisi, gelişmiş görüntüleme ön ve arka firing Bi-Polar çünkü ben yeterince "garip" deyin. 500'de açıkça onlar her hoparlör amp'd subs inşa gibi Def Tech sağladığı bas yok. Ben çok bu hoparlör etkilendim, söyleniyor. Görünüm ve performans hem de Fantastic hoparlör.

Yukarda söylediğim gibi, ben 400 Kullanıcı ile sahip olduğu herhangi bir rahatsızlık için 500 en yükseltildi. Polk at Müşteri hizmetleri hiçbiri ikinci. Onlar hiçbir ücret ödemeden bana yükseltmek için sunulan, bana e-posta yoluyla gönderilen tutulan, her şeyi hallettim, ve her şeyin üzerinde her iki yönde gönderilmesi için ödedi. Ben uzun bir süredir elektronik oldum ve baştan sona bir kişi konuşmak ve tüm süreç boyunca bu rep kalmak, telefonu çevirmek için şaşırtıcı. Onların çaba ve kendi ürün ben bir yaşam için Polk müşteri geçeceğinden emin.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Clark Manning
    (14 Eylül 2011)

GÜÇLÜ:
    Yeterli ancak baskın olmayan bas ile temiz ses temizleyin. Hoparlörler tüm ses seviyelerinde iyi bir ses. Onlar kaliteli malzeme ile inşa edilmiş ve bunlar müthiş bekliyoruz.

Zayıf Yanları:
    Ben ayrı bir alt tamamen müzik, tv ve film sesi doldurur hissediyorum. Izgara benimle tamam. Eğer ızgara istemiyorsanız, onları çıkarıyorum. Hoparlörler ızgara-az da iyi görünüyorsun.

İNCELEME:
    Haven'y yıllardır iyi bir müzik seti vardı. Ben sadece tek bir göze alamazdı düşündüm. Ben spor motosikleti gibi başka öncelikleri vardı. Bu web sitesi ve büyük fiyatlar bulundu. Arama vardı. Ben büyük mağazalar kutusu gitti ve dinledi. Iyi bir sesi sistemleri tüm ikili veya üçlü benim bütçe vardı benziyordu. Ben bir Pioneer Elite vsx33 bir anlaşma bulundu. Ben Tsi 500'de var. Eh, ben de etkilendim değildi. Ben daha fazla bekliyordum. 2 hafta sonra ben CS20 merkezi ve PSW125 alt almaya karar verdi. Hala etkilendim değil. Ben 5.1 sistemi tamamlamak için sardığını TSI300s almaya karar verdi. Ben 7.1 gerekmez. Benim alıcı 9.1 yapacağız.

Ben alıcı ayarları ile oynarken bu kadar zaman. Şimdi, yaklaşık 4 ay sonra, bu sistem gerçekten MÜKEMMEL çalıyor! Ben sadece bana vsx33 sürücü bu mükemmel hoparlörler nasıl anlamaya uzun bir zaman aldı düşünüyorum. Ben yüksek ses seviyelerinde kendilerine oynamak istemiyorum. Ben film veya kablo izlemek daha ben daha fazla müzik dinliyor. Pandora olumlu şaşırtıcı geliyor. Bu son hafta ya da öylesine, hatta TV çok daha iyi çalmaya edilmiştir. Netflix çok büyük geliyor. Ben gerçekten bir şey yoktur belki hırsızlık şey alacaksanız, ama yok. Bu Polk TSI sistemi artık tweaked var sonra, ben daha binlerce Best Buy dinliyordu sistemleri gibi geliyor. Ben siyah hoparlörler var. Kiraz yenilenmiş olanları anda mevcut değildi. Sanırım şimdi bakın. Benim yeni sistem ile son derece mutluyum. Ben 12 ga kullanıyorum. Amazon bazı güzel muz ile teller.Düzenlemeleri geri al

TSİ 400 İNCELEME
    GÜÇLÜ:
    genellikle özledim küçük detaylar duymak

Zayıf Yanları:
    benim komşular uyanıyor hakkında endişeliyim.

İNCELEME:
    Başar hoparlörler. i blue ray bir sürü izlemek, her zaman PS3 ve XBOX 360 bir sürü oyun ve müzik dinleyebilirsiniz. bir subwoofer ile karışık bu hoparlörler tamamen benim deneyim, müthiş değişti. i 7.1 surround ses sistemi var ama bu kadar ön iki hoparlör değiştirmek zaman inanılmaz oldu.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Michael
    (23 Temmuz 2008)

41 kişi 39 Bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Fiyat için büyük bir ses.

Zayıf Yanları:
    En perakende mağazalarında rti8 aynı hakkında Maliyet.

İNCELEME:
    Çok memnunum. Ben rti8s benim zevkime çok parlak olduğu bulunmuştur sonra aldılar. Bu müthiş bir ses. Ben mutlu olamazdı.

Küçük bir arka plan: Ben onlar AVSForum üzerinde ne kadar muhteşem hakkında dinledikten sonra rti8s kayıtsız şartsız, ama ben onları sınamak için bir Fry'ın gitti çok sevindim edildi. Onlar büyüktü, beni yanlış anlamayın, ama sadece tweeter hoparlör kalan boyun eğdirdi. Belki o hoparlör, oda, ya da bana (ve aynı sonuca geldi arkadaşım) idi, ama hiç hoşuma gitmedi. Bunun yerine bu var.

Ancak alt satırda, her zaman kişisel tat hakkındaki tüm nedeniyle satın alma konusunda planlamanıza hoparlörleri dinlemek.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    ahmet cicero arciaga
    (27 Kasım 2010)

8 9 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    dahili ve platodaki! paralel olarak paranızın değerini nedeniyle dahili ve sınıf (piyano fin) ve dokunmatik bir materpiece olarak alma odasında gösterişle edilebilir. vinil üzerine ateş zaman bence ayrıntıları (mediumlarını n yüksek) açık esp vardır.

Zayıf Yanları:
    değil rtia7 benim diğer çifti gibi yumruk; i yerine rtia7 2 çift aldım keşke

İNCELEME:
    Aynı fiyat ve kategorideki diğer konuşmacılar ile dikkat çekiyor; cesur kararı o klas piyano Fin (muhteşem görünüm ve his) birleştiren. Eğer düşük kalmak istedim ama hala korumak istiyorsa ayrıntıları sadece bu çiftleri kullanılarak SPKR b geçin.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Rafael
    (8 Şubat 2010)

8 kişilik 7 bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    - Ince tasarım
    - Sıcak bas
    - Çok detaylı bir ses
    - Hiçbir müzikal yorgunluk

Zayıf Yanları:
    Onlar i 5.1 kurulum lutfen benim diğer konuşmacılar değiştirmeniz gerekir çok iyi gelebilir. Ben tamamlamak için surround merkezi, subwoofer ve 2 dipol / bi arka gerekir.

İNCELEME:
    Zaten benim arabada bir polk ses sistemi (SR subwoofer tr DB bileşeni hoparlör sistemi ve MM bileşeni hoparlörler) sahip. Evde ben, izledim için kullanılan dinledi ve komple bir kurulum JBL Northridge ile müzik / film yaşadı. Benim 2 ön hoparlör E60 vardır. Bu sadece ama müzik dinlemeye film izlemek için güzel bir hoparlör. Çok fazla bass alırsınız ve ses yorgun alırsınız. ANCAK sadece benim TSI 400 tr JBL hoparlörler ile değiştirmiştir aldık. Ben hoparlörleri açtı ve ince bir tasarım ve güzel bir görünüm hoparlör gördüm ediyorum. Bu yüzden bazı Luther Vandross açık ve sadece müzik dinledi .... Bu bir yolculuk gibi .. sadece Delleniverdim ... Düşük en sıcak ve derin, orta ve en yüksek derece ayrıntılı olarak güçlü vardır. Luther'in ses, Precize açıktır. Bir gitar tuzak Vibrance gibi en küçük ayrıntıları duyabilirsiniz. Sadece ne i Polk adresindeki arkadaşlar beklenmektedir.

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Tucson Müzik Fan
    (26 Aralık 2008)

19 22 kişi bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Oda müziği ve ses için güzel ve gerçekçi bir ses. Kiraz kaplama bizim mobilya ile hoş görünüyor.

Zayıf Yanları:
    Opera eşim daha sık oynamaya teşvik edecek şekilde, çok çok gerçekçi geliyor. ;-)

İNCELEME:
    Bu hoparlörler Noel bu yıl sunuyor idi. Eşim sağ hoparlör verdi. Bana sol verdi. . . ya da ters oldu? Her halükarda, biz sık sık Tucson mükemmel oda müziği serisi performansları çok da dahil olmak üzere klasik müzik konserleri devam etmektedir. Bizim evde benzer müzik için stereo hoparlörler bir çift olarak kullanılır, bu çok ikna edici!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Tony
    (5 Ocak 2010)

7 kişi 6 Bu yararlı buldu
    GÜÇLÜ:
    Düşük Çok iyi aralığı yükselişlere orta üzere.

Çok sağlam yapılmış.

Zayıf Yanları:
    Siz paketi dinleme tarzı tiz ve bas ayarlayabilirsiniz ama Polk sub-woofer bu tamamlamak için almak daha mutlu olacağını düşünüyorum.

İNCELEME:
    Ben çok TSi400 ile memnunum. Ben gerçekten güzel bir stereo sistem vardı ve büyük bir kutu mağaza kontrol karar hiç. Ben farklı bir marka satın almak için gidiyordu ama satıcı ben bu hoparlörlerin yanında Polk duymak kadar beklememi söyledi. Wow! Fark inanılmazdı. Ben çok daha ucuz (non Polk) üretici modeli değil, ben eksik bildiğini asla TSi400 satın almıştı. Şimdi sadece müziği duymuyorum, ben müzik deneyimi!

Bu yorum yardımcı oldu?
    EVET HAYIR
    .
    Tom Tebo
    (14 Kasım 2011)

GÜÇLÜ:
    Clarity, görüntüleme, görünüm, denge, müşteri hizmetleri.

Zayıf Yanları:
    Polk ya da hoparlör için Yok. Polk sevkıyat ortakları ancak onlar gemi ürünleri ile daha nazik olmak duramazdı.

İNCELEME:
    Ben uzun süre onları yoktu iki TSi400 Kullanıcı Polk doğrudan ve bazı nakliye hasar nedeniyle emretti. Yani onların maliyeti göz önüne alınca inanılmaz bir sondaj hoparlör vardır, dedi. Onlarla çok mutlu iken, onlar çok daha yüksek bir fiyat etiketi komuta tüm Definitive Technology ve My Önceki kurulum. Amplifiye subs inşa öngörebilir bas hariç, bu 400 en iyi rekabet. Onlar çok iyi güçlü, açık ve görüntü vardır. Benim görüşüme göre büyük bir fiyat için sadece büyük bir hoparlör.

Ben Polk Audio müşteri hizmetleri hakkında bir şeyler eklemek zorunda. Kesinlikle en üst kalitede ve profesyonel kısa bir şey. Ben üzgün ve belki de tartışmacı olarak bile, benim müşteri hizmetleri temsilcisi benim memnuniyetini sağlamak için yukarıda ve ötesine geçti. Elektronik Bugünün dünyasında, bu nadir görülen bir şeydir. Yani, ürünün kalitesi ile birleştirilmiş ve fiyatını noktası I Polk ürünleri ile sistemi tamamlamak etmesi garanti altına yaptık.Düzenlemeleri geri al
    Yeni! Alternatif çevirileri görmek ve düzenlemek için yukarıdaki kelimeleri tıklayın. Kapat
    Sözlükİşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi ÇevirmeniGlobal Pazar Fırsatları AracıAnında çeviriyi kapatGoogle Çeviri HakkındaMobilGizlilikYardımGeri bildirim gönder►
    Alternatif çevirileri görmek ve düzenlemek için tıklayın
    Yeniden sıralamak için ÜstKrktr tuşu basılıyken sürükleyin.

• arkadaşlar bugün jamo,dali concept 6,polk audio tsi 300,wharfedale 9.6,yamaha (fiyatı 500 tl olan modeliydi) ları ayrı ayrı dükkanlarda fakat çok dikkatli bir şekilde dinledim:)şöyle söyleyebilirim dali ve polk ciddi şekilde ayrıldı diğerlerinden.wharfedale müzikal bir sese sahip ancak çokta tatmin etmedi.yamaha da çok parlaktı.jamolarda fena değildi.ancak dali ve polk çok detaylı ses veriyorlar.ben polk tsi 300 ü daliden daha çok beğendim,daha yumuşak ve kaliteli sesi var bana göre.polk tsi 400 almak şart oldu artık

• Selamlar,

Öncelikle, şu an Sony DH520 + Blackstone TL1600 kullanıyorum ve sesten oldukça memnunum. Sorum ise; amfi üzerinden front,center ve surround lar için crossover ayarlama olanağı var. Şu an 5 hoparlor için de crossover değerleri 130'da. Kullandığım set için ideal crossover değerlerini kaç yapmalıyım? Yabancı sitelerde de kalburüstü araştırmalarım oldu ama net bir bilgi bulamadım.

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
  • Bu konu baya bi ölmüş belli ki,
    ben araştırdığım kadarıyla vardığım sonucu söyliğim:

TL1600'lerin manual'unda yazan açıklama şöyle:

Receiver Settings:
    Front, Center, and Surrounds = “SMALL”
    Subwoofer = “ON,” or “YES,” or “PRESENT”
    Set the crossover frequency on the receiver to 120Hz.

CanHiFi'den Uğraş Bey'in yazdığı mail ise şöyle:

TL1 satellite ‘ların frekans aralığı 120Hz-22kHz dir. Ama bass sönüm frekansınıda dikkate alırsanız crossover’ı 130 ile 140 Hz arasına ayarlamak ideal olacaktır.
    İyi günler…
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.