Şimdi Ara

airbag lambası sönmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
1
Favori
82.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi ay önce düz vites 307 xt aldım aldığımdan beri araçla giderken airbag sinyali veriyo yol bilgisayarında aldığım adama sordum park sensörü taktırdım o sırada oldu dedi eletirik kabloları ile ilgili bi sorun kesinlikle airbag patlak falan değil dedi aldığım adamı tanımıyorum ama gerçekten çok güvenilir temiz bi adamdı kesinlikle yalan söyleyeceğini sanmıyorum yani umarım öyledir bizim mahallede bi oto elektirikcisi var ona götürecektim fakat burda yaşanan bsi beyin sorununu gördüm korktum şimdi durduk yere masraf çıkmasın diye sizce ne yapmam lazım beyinle ilgili başka hiç bi sorun yok sadece airbag yazısı yazıyor durmadan anahtarla airbag kilidini kapattım sönmedi ne yapmam lazım biri yardım ederse çok sevinirim

• Merhabalar. Ankara'da her marka ve model aracın airbag sargısı tamiri ve çıkma parçası için irtibata geçebilirsiniz. 0543 935 12 89

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-airbag-sargisi-tamiri-doner-kontaktor-tamiri-airbag-zemberegi-134143826/detay

airbag lambası sönmüyor
     airbag lambası sönmüyor
     airbag lambası sönmüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.