Şimdi Ara

TURKCELL 20TL’ye 100TL’lik HER YÖNE Nar Kampanyası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
95.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 TL karşılığında her yöne 30 gün boyunca hem konuşurken hem de mesajlaşırken kullanabileceğiniz 100 TL sizi bekliyor.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/20tye100tlKampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 22 Mart 2011; 21:03:29 >

• 20 TL’ye her yöne 100TL paketinden bireysel, Hazır Kartlı, Şubat ya da Mart Sürprizi kampanyasına kayıtlı veya 1 Şubat’tan sonra faturalıdan Hazır Kart’a geçmiş, gençTarife’li olmayan aboneler 30 Nisan 2011'e kadar yararlanabilir.
    Paketi satın almak için EVET yazıp 2390'a kısa mesaj göndermek yeterlidir.
    Paket başvurusu sonrasında yeterli bakiyeniz varsa hattınızdan 20 TL düşecek ve karşılığında 100 TL yüklenecektir. Paketiniz hattınıza tanımlandığında kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.
    Paketinizdeki 100 TL'yi 30 gün boyunca yurtiçi her yöne konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilirsiniz. 100 TL tarifenizin ücretleri ve ücretlendirme periyoduyla ücretlendirilecektir.
    Kampanyaya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir.
  • 100 TL kaç dakikaya eşit bilen var mı? Yani 100 TL yüklemişsek kaç dakika kullanabiliriz??
  • sadece turkcellilerle konusmak için 250 dk çok saçma bence bunun yerine aveanın telefonunu alıp ave ahatla birlikte 20 tl yüklemeye 300 dk kullanmak daha mantıklı 20 tl niz hesabınızda kalsın ister sms alıp kullanın ister biriktirn
  • 20 tl yükledim heryone 100 tl nar yaptım ama sadece turkcellileri arıya biliyorum. neden sizce??
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih_

100 TL kaç dakikaya eşit bilen var mı? Yani 100 TL yüklemişsek kaç dakika kullanabiliriz??

herkes kendi tarifesi üzerinde ücretlendiriliyor
  • çok saçma bi kampanya hattımda hiç tl yoktu 20 tl yükledim nar kampanyasından yararlanmak için yeterli bakiyeniz yok diyo sağolsun devlet her tl yüklediğimizde hemen vergiyi kesiyo dolayısıyla hattınızda yeterli bakiye olmuyo 100 tl yapmak için şerefsiz bunlar yaa
  • 20TL değilde direk nar paketi yükletirsen sorun kalmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.