Şimdi Ara

### DH Body Builders ###

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

### DH Body Builders ###
  • Protein tozunu bırakın demiyorumki,günlük protein ihtiyacını karşılaşdıktan sonra gereksiz olduğunu savunuyorum,ayrıca kas yıkımı olayıda yine gün içinde aldığın proteine bağlıdır,gerekli proteini almazsan kası onaramazsın.. Antrenmandan 5 dk sonra protein tozunu içmezsen kas yıkımı mı oluyor,bütün kazançlar gidiyor dimi? 1940 öncesi Whey protein Isolate falan mı vardıda John Grimek o fiziğini oluşturdu ??http://perlbal.hi-pi.com/blog-images/201226/gd/1229332300/Halterophile-John-Grimek-en-1936-epoque-ou-il-etait-prepare-pour-les-Jeux.jpg

1936 dan görüntü sana.. ''Antrenman bitti,off whey proteini evde unutmuşum yaa tüm kaslar gitti,şimdi eve gitmem 20 dk yı bulcak!!! '' Böyle birşey yok arkadaşlar.. Fitness Magazin dergilerinin yazdığı şeyleri hocanızdan,ordan burdan duyup gelip konuşmayın lütfen..
    Birde bana emredermiş gibi konuşuyorsun ''Bilgi verde ozaman protein tozunu bırakalım'' cümleye bakarmısın..

Neye inanıyorsanız uygulayın arkadaşlar,ben size birşey dayatmıyorum,zorlamıyorum.. Öğrendiğim Bilgilerimi paylaşıyorum,deneme-yanılma yoluyla öğrendiklerimi,tecrübelerimi paylaşıyorum benim yaptığım hataları başkalarıda yapmasın diye. Sizin kararlarınız,sizin doğrularınız ben birşey diyemem,ama gelipte bana böyle emredermiş gibi.. Çirkin şeyler bunlar lütfen.
    Arkadaşlar uzun süredir siyaset hakkında kendi çevremle bile tartışmam/fikir alışverişinde bile bulunmam.
    Ülke dümdüz boka doğru gidiyor. İster katılın ister katılmayın.

Sporcu adamsınız kafanız çalışır, ülkede üretimin olmadığını bile bile tüm dünya ile ipleri koparıp ekonominin ayaklanacağını düşünüp, sağlam kalabilmek için hayalperest olmak gerekir.
  • zengin84 Z kullanıcısına yanıt
    Protein tozunu bırakın demiyorumki,günlük protein ihtiyacını karşılaşdıktan sonra gereksiz olduğunu savunuyorum,ayrıca kas yıkımı olayıda yine gün içinde aldığın proteine bağlıdır,gerekli proteini almazsan kası onaramazsın.. Antrenmandan 5 dk sonra protein tozunu içmezsen kas yıkımı mı oluyor,bütün kazançlar gidiyor dimi? 1940 öncesi Whey protein Isolate falan mı vardıda John Grimek o fiziğini oluşturdu ??http://perlbal.hi-pi.com/blog-images/201226/gd/1229332300/Halterophile-John-Grimek-en-1936-epoque-ou-il-etait-prepare-pour-les-Jeux.jpg

1936 dan görüntü sana.. ''Antrenman bitti,off whey proteini evde unutmuşum yaa tüm kaslar gitti,şimdi eve gitmem 20 dk yı bulcak!!! '' Böyle birşey yok arkadaşlar.. Fitness Magazin dergilerinin yazdığı şeyleri hocanızdan,ordan burdan duyup gelip konuşmayın lütfen..
    Birde bana emredermiş gibi konuşuyorsun ''Bilgi verde ozaman protein tozunu bırakalım'' cümleye bakarmısın..

Neye inanıyorsanız uygulayın arkadaşlar,ben size birşey dayatmıyorum,zorlamıyorum.. Öğrendiğim Bilgilerimi paylaşıyorum,deneme-yanılma yoluyla öğrendiklerimi,tecrübelerimi paylaşıyorum benim yaptığım hataları başkalarıda yapmasın diye. Sizin kararlarınız,sizin doğrularınız ben birşey diyemem,ama gelipte bana böyle emredermiş gibi.. Çirkin şeyler bunlar lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

Beyne ağırlık verin ;)

herkes eksik olduğu bölgeye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disclosure X

eğer boyun 175 ve aşağısıysa kreatin ya da arjinin sana gelmez
    bence gainer + bcaa amino ile 45 gün yapabildiğinin en iyisini yap 70 kilo falan olduğun zaman arjinin ve proteinle devam edersin(ağır antremanla)

çünkü gerçekten arjinin ya da kreatinin verdiği etkiyi vücuttan atabilecek kadar spor yapamazsan sıkıntı olabilir

### DH Body Builders ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EricTheodoreCartman -- 2 Haziran 2015; 9:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

Şöyle bir motivasyon fotoğrafı atalım.
     ### DH Body Builders ###

Merhaba

Hiç motive olmadım hocam

İyi Forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

83 den 78.7 kg belki 72 ye kadar inerim ama kuculmuyor napim
    Bu mesaja eklenen görseller:

### DH Body Builders ###

killer o çıbık gibi önkolla utanmıyormusun foto çekinmeye :)))
  • quote:

Benim sirtim senin yattigin yatak kadar, parcali kismi icin bekle ve gor sadece
    Bu mesaja eklenen görseller:

### DH Body Builders ###

göbeğinde başımı koydugum yastık kadar pofuduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 12 Mart 2016; 9:27:24 >
  • Arkadaşlar uzun süredir siyaset hakkında kendi çevremle bile tartışmam/fikir alışverişinde bile bulunmam.
    Ülke dümdüz boka doğru gidiyor. İster katılın ister katılmayın.

Sporcu adamsınız kafanız çalışır, ülkede üretimin olmadığını bile bile tüm dünya ile ipleri koparıp ekonominin ayaklanacağını düşünüp, sağlam kalabilmek için hayalperest olmak gerekir.
  • Beyler özel mesaj denilen bir şey var. Keşfetmediyseniz tavsiye ederim, konuyla ilgisi olmayan sadece kendinizin anladığı mesajları buraya yazmayın.
    LÜTFEN
  • DH Body Building sporu ile ilgilenenlerin buluşma noktası,
    Grupta Fotoğraflarımızı,Yararlı bilgileri,ve yeni başlayan arkadaşlarımıza yardımcı olacağız.

İMZAMIZ

[center][image]https://store.donanimhaber.com/a2/55/37/a2553797d97fe22a48120726bac366fc.jpg[/image] 
    [/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_47511058/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47511058] [color=black][u][b]DH Body Builders[/b][/u][/color][/link]
    [/center]

### DH Body Builders ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bul3nt -- 27 Kasım 2014; 0:11:51 >
    BLUE PASİFİK FİTNESS CLUB bu mesajı paylaştı
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 22 Mart 2015; 23:00:34 >
  • Ulas. kullanıcısına yanıt
    atmıycaksan video buraya 180 yaptım 190 yaptım yazmanında gereği yok kardaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bicepss

quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

Merhaba daha önce bana forumdan birkaç arkadaş compound hareketlere yönel dedi compound hareketlere baktım squat vb. vardı ben salonda hiç o tür hareketler yapmıyorum bisiklet ardından, aletlere geçiyorum (5-6 alet) onun ardından mekik, yeni başladım ve yanlış çalışmak istemem hocam kilon ideal dedi koşu bandı vs. gereksiz dedi yardımck olursanız sevinirim.
    Ha bu arada aletler ve mekiğe ek olarak omuzlarım dar ve düşük onun için dumble larla yana açma hareketi yapıyorum.

Boyum: 1.83
    Kilom: 70

Forumda zaten sana compound hareketlere yönel diye söylemişler compound hareketlerin olduğu bir ağırlık programı yap aynı zamanda beslenmeni oturt

Benim anlamadığım şey bana verilen antrenman neden öyle değil ve bana beslenmene o kadar dikkat etmene gerek yok denildi, ton balığı vs. ye un,şeker,tuzdanda uzak dur denildi ne yapacağımu şaşırdım beslenme programı sana lazım değil sen profesyonelmisin dedi, ben gerçekten sonuç almak için gidiyorum daha yolun başındayken konuşup halletmem gerek özelden olur farketmez yardımcı olabilirsen sevinirim, yarışma fotoğraflarından gördüğüm kadarıyla anlıyor gibisin başarılar bu arada..

Offf aga o nik ne ya mr biceps
    Makroları Ayrıntılı saymana gerek yok ama aşağı yukarı ne yediğini bil.

Ya tek dert nick mi oldu aklıma bir şey gelmedi foruma soru sormak için kaydolmuştum açıklamak zorundada değilimdr neyse..

Sana cevap veren kafama ...
    Mr biceps seni HIAAAMMMMNA
    Ulan ne hayatlar yaşıyor şu insanlar

Off yemin ederim senin gibi insanları tanıdıkça moralim bozuluyor, ailene, arkadaşlarına yakınlarına Allah sabır versin taktığın şey sadece bir nick ne koyayım kendi ismimi koyayım crazyboy mu koyayım koydum işte bir şey bunda bu kadar takılacak bir şey yok sen zaten cevap verme sorularıma cevap arıyorum ben senin salak saçma nick takıntına değil, boşuna vakit ve elektrik israfısın, mümkünse daha muhattap olma nick takıntılı çocuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VONMOGER -- 18 Nisan 2016; 21:16:46 >
  • Beyler işin sırrı kiraz sapı,ppl yada if değil.Biraz beyin,özgüven ve azim.Sizde son iki var ama ilkinin olmadıgına kesinlikle eminim.sizin gibi tipler yüzünden insanlar konuya vücutlarını atıp yorum almaktan yada eksik oldukları konuyu buraya yazıp bilgi almaktan çekinir oldu.Bende arada trollüyorum insanları ama sizinki cidden fazla.Ulaş ında ileride cok daha iyi olacagına eminim.
    Birde bazı obezler çareyi kirazın sapında aramasın onları ancak liposuction paklar :)

Ne de güzel söylemiş şair;Haterz gonna hate...
  • quote:

99 lu kardesim kacinizdan daha iyi acaba
     ### DH Body Builders ###

99lu kardeşin sırt pozu veriyor sen t-shirtten sıyırıp kolunu gösteriyon
  •  ### DH Body Builders ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulas. -- 25 Kasım 2015; 3:51:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

### DH Body Builders ###

A D A M

benim bu ülkeye ve geleceğe dair hiç bir umudum kalmadı şu ana kadar hiç gidecem bilmem ne demedim ama şu an gerçekten httrp gitmek istiyorum bu ülkeden. ne halleri varsa görsünler.

Tam bir loser bu eleman ahahaha Mercedes CLS 550 bonoyom bon mosorotomo alsam . La bindigin araba 15k dolar ne kafasi yasiyon derler adama .

aslinda bu adami hakli cikaranda sizin soylediginiz degilmi?

benim hayatim boyunca calisarak alabilecegim tek araba megane 2 ve onu benzin ile kullanamayacagim.

Ama amerikadaki bir keko bile mercedese binebiliyor.

hayatimiz ve hayat kalitemiz diplerde ama şakşaktan geri kalmiyoruz. Suclusuda dis mihraklar degil kendi oy verdigimiz siyasi partilerimiz.

neyse spor konusuna siyaset sokmak istemem ama yazmadan duramadim. Rahatsiz olan olursa mesajimi silerim.
  • quote:

31 cm kol ne la ben annemin karnindan direk 40 dogdum sizin durum vahimmis

Keşke geri girsen çıktığın yere.
  • Steroidle şişen adamların yaptiğı goygoyda hiç çekilmiyor arkadaş..
  • Günaydın hacılar..

### DH Body Builders ###
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.