Şimdi Ara

Ygs kimlik değiştirme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
29.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo80 -- 16 Mart 2015; 15:30:54 >
  • Sanmıyorum sınavın iptal olacağını. Şöyle düşününce benzemiyor deyip de sınava almazlarsa sonra ne diyecekler? Pardon, bir yanlışlık olmuş gelecek sene tekrar girin mi? Benzemiyor, almayalım olayını çok zorda kalmadıkça kullanmazlar bence. Ne bileyim kimlikte soğuk damga olmaz, fotoğraf çok çok küçük haline ait olur veya fotoğrafsız olur o zaman sorun çıkabilir. Bunlar benim görüşlerim tabii, bana uyup da değiştirmemezlik yaparsınız bir şey çıkarsa mesuliyet kabul etmiyorum :D

Ben değiştirmedim, 2010 da değiştirmiştim o zamandan beri aynı. Çekildiğimde 17 yaşındaydım. Pek bir değişim olmadı görünüşümde. Kimlikte kısa saçlı fotoğraf var, giriş belgesinde uzun, şimdiki saçım kısa :D Sorun olacağını sanmıyorum. İlk girdiğimde de kimlikte kısa saçlıydım, normal halim uzun saçlıydı bir sorun olmamıştı. Umarım bir sorun olmaz yine. Riske girmeyeyim diyorsanız gidip değiştirin.

• Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo80 -- 16 Mart 2015; 15:30:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.