Şimdi Ara

Ehliyet İçin Savcılık Belgesi Yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16 Nisan'daki sınav için bu hafta kaydolmam gerekiyomuş.savcılık belgesi adı altında bi evrak istiyolar.sabıka kaydı sanırım istedikleri.istanbul'da en pratik şekilde nerden alabilirim onu? bir de kurs için 350 lira istediler, sınav ücreti ve sağlık raporu hariç.nasıl fiyat sizce?

• yardım beyler
  • Sana en yakın adliyeden alabilirsin. Sınava giriş harcı olarak 50 lira ziraat bankasına yatırıyorsun.
  • Hangi ilçedesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Hangi ilçedesin?

Kağıthane
  • Sultanahmet adliyesinden alabilirsin hızlı bir şekilde.

ekleme: ama sana en yakın Şişli adliyesi sanırım. Ancak sıra çok oluyor orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 15 Mart 2011; 10:39:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Sultanahmet adliyesinden alabilirsin hızlı bir şekilde.

ekleme: ama sana en yakın Şişli adliyesi sanırım. Ancak sıra çok oluyor orda.

cevaplar için çok teşekkürler
  • Forumdaşım 350 lira çok para bence ben Ankara'dayim bende 16 nisan'da ki sınava gireceğim suan kursta gözüküyorum harçlar ve diğer belgeler hariç 200 liraya yazıldım nerdeyse 2 katı istanbulda ki piyasayı bilemem ama pazarlık yap derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_mhmt

Forumdaşım 350 lira çok para bence ben Ankara'dayim bende 16 nisan'da ki sınava gireceğim suan kursta gözüküyorum harçlar ve diğer belgeler hariç 200 liraya yazıldım nerdeyse 2 katı istanbulda ki piyasayı bilemem ama pazarlık yap derim ben.

Peşine 300 olur diyor kurs müdürü, daha da aşşağıya indiremedim.3 gün içinde belgeleri tamamlamak zor olacak galiba, temmuza erteleyebilirim.
  • 350 cok. Ben bostancida ayakustu biryere ugradim belgeler haric 300 dedi. 10dk laflasam en kotu 275 yapardi. Bence baska kurslarrada bak. Savcilik belgesi cok kolay aliniyor sira yoksa 30sn de bitiyor.
  • Şişli veya Beşiktaş Adliyesi daha yakın olduğundan oralardan alabilirsin.
  • bende yazılmayı düşünüyorum savcılık belgesı ıcın para verılıyormu birde saglık raporu cıkarıcagım hastaneden ücretlimi acaba yardım edersenız sevınırım teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: smt06

bende yazılmayı düşünüyorum savcılık belgesı ıcın para verılıyormu birde saglık raporu cıkarıcagım hastaneden ücretlimi acaba yardım edersenız sevınırım teşekürler

Savcılık belgesi 5 lira.

Sağlık raporu 40 lira civarında
  • 200 e yazıldım ben Konya'da.
  • teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: smt06

bende yazılmayı düşünüyorum savcılık belgesı ıcın para verılıyormu birde saglık raporu cıkarıcagım hastaneden ücretlimi acaba yardım edersenız sevınırım teşekürler

Savcılık belgesi 5 lira.

Sağlık raporu 40 lira civarında

Sağlık raporu 40 TL'mi

Aile Hekimine yanında 3 adet fotoğrafla ehliyet için sağlık raporu istiyorum dersen ücretsiz veriyorlar

Şahsen ben öyle yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtanGrkn

Sağlık raporu 40 TL'mi

Aile Hekimine yanında 3 adet fotoğrafla ehliyet için sağlık raporu istiyorum dersen ücretsiz veriyorlar

Şahsen ben öyle yaptım

Bu dediğini de yaptım en başta.fakat aile hekimi yanlış bir şekilde vermiş raporu.emniyetten randevu almaya gittiğimde sıkıntı çıktı, az kalsın randevum yanıyordu.koşa koşa gidip 40 liraya rapor almak zorunda kaldım.

Not:Kanunen, aile hekiminin sağlık raporu vermesi için elinizde göz muayene sonucu olması gerekiyor.Bilginiz olsun.

• hort için özür dilerim ama bana 850 fiyat çektiler

bu ülke nereye gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.