Şimdi Ara

100mb internet ile whatsapp kullanan? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
68.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ister wifi ister 3g h olarak whatsapp kullanabilirsiniz . güzel bir mesajlaşma yazılımıdır.

ben galaxy note ile vodofon üzerinden tüm ay açık şekilde kullanıyorum msn face mailler ntv haber ve net bazen 120mb bazen 200mb oluyor. vodofon sınırsız interneti kullanıyorum aylık 7 tl olan bana fazlasıyla yetiyor.
  • Vodafone faturalı hat sahıbıyım ve kız arkadasım yurt dısına cıktıgından ıkımızde whatapp ındırdık, benım telefonum nokıa e71, whatsapp ayarlarından wıfıyı sectım ve wıfıden baglı su anda,ınternetten degıl. ama ılk kez kullanınca ınsan korkuyor acaba bu gonderdıgım mesajlar normal mesajlardan msj atıyor gıbı fatura gelmez degıl mı? wıreless baglı gozukuyor ,vodafone ınternete baglı degıl emınım ama normal mesaj tarıfesı uzerınden faturama para yazmaz degıl mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elsalvador92

Vodafone faturalı hat sahıbıyım ve kız arkadasım yurt dısına cıktıgından ıkımızde whatapp ındırdık, benım telefonum nokıa e71, whatsapp ayarlarından wıfıyı sectım ve wıfıden baglı su anda,ınternetten degıl. ama ılk kez kullanınca ınsan korkuyor acaba bu gonderdıgım mesajlar normal mesajlardan msj atıyor gıbı fatura gelmez degıl mı? wıreless baglı gozukuyor ,vodafone ınternete baglı degıl emınım ama normal mesaj tarıfesı uzerınden faturama para yazmaz degıl mı?

rahat rahat kullan kardesim, aylarca kullandım ben 1 kurusum bile gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: elsalvador92

Vodafone faturalı hat sahıbıyım ve kız arkadasım yurt dısına cıktıgından ıkımızde whatapp ındırdık, benım telefonum nokıa e71, whatsapp ayarlarından wıfıyı sectım ve wıfıden baglı su anda,ınternetten degıl. ama ılk kez kullanınca ınsan korkuyor acaba bu gonderdıgım mesajlar normal mesajlardan msj atıyor gıbı fatura gelmez degıl mı? wıreless baglı gozukuyor ,vodafone ınternete baglı degıl emınım ama normal mesaj tarıfesı uzerınden faturama para yazmaz degıl mı?

rahat rahat kullan kardesim, aylarca kullandım ben 1 kurusum bile gitmedi

tesekkur ederım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Hocam normal telefonda ben bir ayda 150 mb felan harcıyordum..

Iphonede durum farklı gidiyor valla. Web sitelerini rahat açmaktan kaynaklımı artık bilmiyorum..

4 günde 3G : 123.82MB
    bu kadar harcamışım :-\

Akşamlarıda wifi var başka yok..

Tabi bende ebuddy,facebook,twitter,foursqauare,whatsapp sürekli açık..ntv dende haber okuyorum. birde vodafone3g denemesi için ntv mobilde tv izlemiştim 2 dk :)

Ancak dediğin gibi

SADECE whatsapp ve bir kaç kez haber sitesine girersen rahat yetmesi lazım.

100 mb yetmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidse whatsapp disindakileri droidwallla baglantilarini kesersin yeter bence

• nokia x3 var bende de whatsapp yüklemek istiyorum fakat internet paketim olmasına rağmen kurulumunu yapamıyorum wifi istiyo hep wifi ili bağlanmak zorunda mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: busraltinkuslar

nokia x3 var bende de whatsapp yüklemek istiyorum fakat internet paketim olmasına rağmen kurulumunu yapamıyorum wifi istiyo hep wifi ili bağlanmak zorunda mıyım ?

Ben de kurulumda wifi den bağlanmasını isterken inadına edge den bağlanıyordu.. :) wifi li bir yerde kurulumu yapın daha sonra ayar kısmı var edgeden sınırsız takılırsınız

• Bence çevrenizde telefonu uyumlu olan kişilere whats app kullandırın, sms paketi derdinden kurtulun. Türkiyede whats app kültürüne alışsa insanlar mesaj paketleri çok ucuzlar.
  • whatsapp pek goturmuyor korkma
  • arkadaşlar whatsapp kurulu 4s te şarj süresi çok fark ediyormu?
  • benim hiç bir internet paketim yok telefonum 5800, kurdum telefonumda para da yoktu ama çalıştı. şebekeyi gösteren yerde E harfi vardı. 3 gün kullandım yani öyle bildirim falan da gelmiyodu ama bi kaç kişi telefonum kapalıyken yazmışlar onu gördüm, cevap verdim 2 gün sonra cevap geldi. uygulamayı kaldırdım 2.5 tl gitti. şimdi bu uygulama ücretsiz mi değil mi tam anlayamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koala yavrusu

benim hiç bir internet paketim yok telefonum 5800, kurdum telefonumda para da yoktu ama çalıştı. şebekeyi gösteren yerde E harfi vardı. 3 gün kullandım yani öyle bildirim falan da gelmiyodu ama bi kaç kişi telefonum kapalıyken yazmışlar onu gördüm, cevap verdim 2 gün sonra cevap geldi. uygulamayı kaldırdım 2.5 tl gitti. şimdi bu uygulama ücretsiz mi değil mi tam anlayamadım?

Uygulama ucretsiz ama calismasi icin internet baglantisi gerekiyor. İnternet parali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koala yavrusu

benim hiç bir internet paketim yok telefonum 5800, kurdum telefonumda para da yoktu ama çalıştı. şebekeyi gösteren yerde E harfi vardı. 3 gün kullandım yani öyle bildirim falan da gelmiyodu ama bi kaç kişi telefonum kapalıyken yazmışlar onu gördüm, cevap verdim 2 gün sonra cevap geldi. uygulamayı kaldırdım 2.5 tl gitti. şimdi bu uygulama ücretsiz mi değil mi tam anlayamadım?

Telefonunda para yoktu, 2,5 tl nasıl gitti? Sonradan yükleyince mi kestiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

oooo cok guzel bir programmis kendisi :) acaba indirip sadece wi-fi oldugunda girme secenegi felan var miki oyle varsa bende yukliyim hemen bilginiz var mi acaba :)

Blackberry'leri bilmiyorum. Nokia'larda mumkun değil. Iphone'da mumkun. Bildirimleri kapatmanız yeterli wi-fi açık değil ise.

bende nokia701 var ve sadece wi-fi ile bağlanıyorum. yanlış bilgi vermeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

quote:

quote:

oooo cok guzel bir programmis kendisi :) acaba indirip sadece wi-fi oldugunda girme secenegi felan var miki oyle varsa bende yukliyim hemen bilginiz var mi acaba :)

Blackberry'leri bilmiyorum. Nokia'larda mumkun değil. Iphone'da mumkun. Bildirimleri kapatmanız yeterli wi-fi açık değil ise.

Mesajı yazdığım tarihe baktınız mı acaba? 2 sene öncesinden alıntı yapmışsınız. Gelmis ahkam kesiyorsunuz.. 2 sene önce yazdıgım gibiydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 11 Mart 2013; 19:08:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mesajı yazdığım tarihe baktınız mı acaba? 2 sene öncesinden alıntı yapmışsınız. Gelmis ahkam kesiyorsunuz.. 2 sene önce yazdıgım gibiydi..

2 sene önce de nokia701 yoktu birader. ne ahkam kesmesi neyin gerginliğini yaşıyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 sene önce de nokia701 yoktu birader. ne ahkam kesmesi neyin gerginliğini yaşıyorsun?

2 sene önce yazmış oldugum bir mesajdan alıntı yapıyorsunuz ve insanları yanlış yönlendirdiğimden bahsediyorsunuz.

Bak kendiniz de soylediniz 2 sene önce Nokia 701 yoktu diye..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 sene önce yazmış oldugum bir mesajdan alıntı yapıyorsunuz ve insanları yanlış yönlendirdiğimden bahsediyorsunuz.

Bak kendiniz de soylediniz 2 sene önce Nokia 701 yoktu diye..

evet onu söylüyorum işte. 701 ve muadili nokialar girebiliyor. yanlış yönlendirme yanlış olmuş ok.

• whatsupi bilgisayara kurdum, bluestack programiyla, internete ordan baglaniyo:)) boylece whatsup kullanalardan geri kalmiyorum.

viberda kurdum ama sesini calistiramadim. sadece smsler gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.