Şimdi Ara

Illuminati, Rockefeller, Rothschild 'DÜNYAYI YÖNETENLER'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
45.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

19. yüzyılın başlarında ünlü Alman filozof Hegel'in katılımıyla canlanan ve eski parlak günlerine dönen İlluminati, bu yıllarda, üyesi olan Hegel'in tez-antitez kuramlarıyla Yeni Dünya Düzeni düşüncesinin geliştiği bir ütopya topluluğu haline gelmişti. Dünya üzerindeki çeşitli toplulukları etkileyen bu düşüncenin mirasçıları bugün halen çalışmalarını sürdürdüğüne dair komplo teorileri vardır. aynı zamanda 21. yüzyılda dünyayı gizli birşekilde yöneten bir örgüt oldugu düşünülüyor.Bu topluluğa daha sonra İtalya'da ünlü rönesansçı insanlar girmiş ve Katolik Kilisesi'ne karşı siyasi bir savaş açmıştır.Bu gelişmeler sonucu İlluminati'nin kolları heryere ulaşmıştır.Rönesançı üyelerin bir diğer amacı ise bilimin ispatladığı gerçekleri kileseye ikna ettirmekti

Rockefeller Ailesi:

Bu aile Protestan bir görünüm kamuflajında “Yahudi Dönmesi” bir aile olup 1870’li yıllarda ABD’de Rothschidlerle işbirliği ve aile evlilikleri kurarak finans çevrelerinde, petrol ve maden işletmelerinde çok büyük gelirler elde ettiler. Bu aileyle ABD yüksek mahkemesi de baş edememiştir. Bu aile ayrıca aktif siyasetle de ilgilenmiş, N. Rockefeller ABD başkan yardımcılığı da yapmıştır. Yine bu aile, CFR, Bilderberg, Trilatiral, IMF gibi dünya dengelerini ve değerlerini değiştiren ve sömüren kurumların hem kurucularından hem de finansörlerinden olmuşlardır.

Rothschild Ailesi:

Bu ailenin ana ilkesi “Bir ulusun parasının denetimi elimde olsun, onun kanunlarının ne olduğu umurumda değildir” anlayışıdır.
    Bu ailenin iki asırlık bir zaman diliminde Avrupa’nın hatta dünyanın ekonomik, siyasi, politik tarihi üzerinde derin izleri ve etkileri bulunmaktadır.
    Bu hanedanlığın kurucusu 1744 Frankfurt doğumlu MAYER tefecilikle işe başlayarak Avrupa’nın diğer finans merkezlerine göndererek finans hanedanlığını genişletmeye çalışmıştır..

Gelelim Sorulara :

Dünyayı yöneten, istediğini en tepeye çıkarıp istediğini en aşağı hatta ölüme bile götüren illuminatiyi kimler yönetiyor ? Masonlarmı Rockefeller ailesimi yoksa Rothschild ailesimi ? eğer bunlar yönetmiyorsa illuminatimi onları yönetiyor ? Amerikanın para basma yetkisi hangisine ait ? bu ailelerin farkları ne ? neden bunlara dünyayı yöneten örgüt veya aile diyorlar, nasıl bu kadar büyümüşler ? hangi ünlüler bu örgütlere üye hangileri değil, karşı çıkanlara ne oluyor ?

• Hatırladığım kadarıyla Rockefeller ailesi petrolün ilerde değerneleceğini düşünüp onun üzerine yoğunlaşmıştı ve köşeyi dönüp en zengin aile olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Hatırladığım kadarıyla Rockefeller ailesi petrolün ilerde değerneleceğini düşünüp onun üzerine yoğunlaşmıştı ve köşeyi dönüp en zengin aile olmuştu.

ekleme : Bahçelide illuminatidenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can ! -- 12 Mart 2011; 14:36:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFade0ut

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Günaydın.

Rahmetli Erbakan'ın bu konu hakkındaki,son derece derin ve önem arz eden bilgilerini bir dinleyin,daha net anlayacaksınız neyin ne olduğunu,Dünya'da ve Türkiye'de işlerin hangi çarklarla döndüğünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Günaydın.

Rahmetli Erbakan'ın bu konu hakkındaki,son derece derin ve önem arz eden bilgilerini bir dinleyin,daha net anlayacaksınız neyin ne olduğunu,Dünya'da ve Türkiye'de işlerin hangi çarklarla döndüğünü.

Alıntıları Göster
    İlluminati ilk olarak sanırım almanyada kiliseye karşı olarak kurulmuş sonra ilk yılında 80 üye yapmış ondan sonra gerisi gelmiş zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: TruuChainz

İlluminati ilk olarak sanırım almanyada kiliseye karşı olarak kurulmuş sonra ilk yılında 80 üye yapmış ondan sonra gerisi gelmiş zaten

Alıntıları Göster
    Bu konu, insanın kanını donduran bir konu aslında. googleda görseller kısmına veya youtubeda,

"illuminati Lady GaGa "
    "illuminati Beyonce "
    "illuminati Rihanna "
    "illuminati Madonna "
    "illuminati Shakira "
    "illuminati Katy Perry "
    "illuminati Jay-Z "
    "illuminati Lil Wayne "
    "illuminati Eminem "
    "illuminati Kesha "
    "illuminati Britney Spears "
    "illuminati Christina Aguilera "
    "illuminati Justin Bieber "
    "illuminati Justin Timberlake "
    "illuminati Avril Lavigne "
    "illuminati Selena Gomez "
    "illuminati Obama "
    "illuminati Kobe Bryant "
    "illuminati LeBron James "
    ....
    yazarsanız, kölelerini de görmüş olursunuz. Şaka gibi gelebilir ama değil. Kendileri de zaten açık açık kabul ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alish

Bu konu, insanın kanını donduran bir konu aslında. googleda görseller kısmına veya youtubeda,

"illuminati Lady GaGa "
    "illuminati Beyonce "
    "illuminati Rihanna "
    "illuminati Madonna "
    "illuminati Shakira "
    "illuminati Katy Perry "
    "illuminati Jay-Z "
    "illuminati Lil Wayne "
    "illuminati Eminem "
    "illuminati Kesha "
    "illuminati Britney Spears "
    "illuminati Christina Aguilera "
    "illuminati Justin Bieber "
    "illuminati Justin Timberlake "
    "illuminati Avril Lavigne "
    "illuminati Obama "
    "illuminati Kobe Bryant "
    "illuminati LeBron James "
    ....
    yazarsanız, kölelerini de görmüş olursunuz. Şaka gibi gelebilir ama değil. Kendileri de zaten açık açık kabul ediyorlar.

Alıntıları Göster
    A
    AA
    AAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 15 Nisan 2011; 17:05:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Can !

ekleme : Bahçelide illuminatidenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OOOOOO

A
    AA
    AAA

Alıntıları Göster
    bu illuminatinin kölesi olmak için ne yapabiliriz?
  • quote:

Günaydın.

Adam haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

sorumu yineliyorum. illuminatiye katılmak istiyorum, nasıl olacak bu iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

quote:

Günaydın.

Adam haklı.

Alıntıları Göster

• quote:

quote:

+1.
  • quote:

quote:

CV'ni yolla bana ben hallederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OOOOOO

A
    AA
    AAA

Alıntıları Göster
    Bu insanları gözünüzde büyütebildiğiniz kadar büyütün.Çünkü gerçekten çok güçlüler para sayesinde.Ama insan olduklarını unutmayın.İşin içinde insan varsa ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar mutlaka zayıf noktaları vardır.Bu aileler 1500'lü yıllarda ingiliz kraliyet sarayındaki ihaleleri kazanarak zamanla büyümüşler,zenginleşmişler.Savaşlar,darbeler hepsi bunların elinden çıkıyor.Para için,amaçları için insanları hiç düşünmeden öldürebiliyorlar.Aaron Russo'nun röportajı:http://turkdirilis.0fees.net/index.php/aron

Bu röportajdan birkaç ay sonra kendisi öldü.Yaptıklarının,bizim görebildiğimiz kısmı.Olan her türlü olay bu adamların lehine oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Alish

....

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

quote:

Günaydın.

Adam haklı.

Alıntıları Göster
    Alıntı yapıyorum gençler, önemli bilgiler var:

quote:

saadet partisindeki karmaşadan ve numan kurtulmuş'un parti dışına itilmesinden sonra şaşkınlık yaratan şekilde tekrar aktif siyasete dönen necmettin erbakan son günlerde bir çok tv kanalında boy gösteriyor;

erbakan'ın üzerinde en çok durduğu konu 28 şubat süreci,yakın tarihe ışık tutan çıklamaları gerçekten dinlemeye değer.

bu konu başlığı altında en dikkat çeken başlık genelde bir şehir efsanesi tadında bahsedilen gizli dünya devleti (gdd) veya erbakan'ın deyimi ile 300 ler meclisi.

28 şubat sürecine bu meclisin karar verdiğine inanıyor ve idda ediyor...

erbakan'a göre meclisin başkanı amerika'lı ünlü zengin rockefeller,dünya'nın en zengin 300 yahudi'si bu meclisi oluşturuyor,kimi kaynaklara göre bu hiyerarşinin daha üstünde çok daha az sayıda kişi var,son basamak 3 kişiye kadar iniyor.kimin devlet başkanı olacağına,kimin savaşıp kimin fakirleşiceğine,kimin zenginleşip kimin öleceğine bunlar karar veriyor diyor.

quote:

Deniz Harp Okulu Komutanlığı görevinden istifa eden Tuğamiral Türker Ertürk,’’28 şubat korkunç bir hataydı. fikirlerini paylaşmasanız da erbakan antiemperyalisttir, asla işbirlikçi değildir’’ dedi.

http://www.dailymotion.com/video/xg7gwn_erbakan-haberturk-te-1_news
    http://www.dailymotion.com/video/xg7gx8_erbakan-haberturk-te-2_news (ÖZELLİKLE BUNU İZLEYİN ROCKEFELLER'den BAHSEDİYOR)
    http://www.dailymotion.com/video/xg7gxu_erbakan-haberturk-te-3_news

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

quote:

ciddiyim ben. baksana kölelere hiç fakir var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 01deadman01

o nazar boncuğu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.