Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sermet Apin

quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01
    SERMET ARPİN ARKADASIMA SONSUZ TESEKKURLERIMI SUNARIM GERCEKTEN COK IYI NIYETLI BIRISI COK SAGOL HOCAM SENIN GBISI AZ BULUNUR

estagfurullah sonucta vedava dk var iki dk arayip konusmaktan erimeyiz ya:)

bu arada installous un programdan atma sorununu cozdum ama ne indirsem invalid ipa hatasi aliyorum.

var midir bir fikri olan?

mrb arkadasım senın yazmıs oldugun invialid ipa hatasını ben bır ara aldım cok ugrastım ama coızumunu bulmadıydım restore etdım cıhazı ve yenıden kurdum install0us u sorun ortadan kalktı bılgıne sunarım saygılarımla
  • Sevgili N-Hakan dostum oncelıkle tsk ederım gercekten cok faydalı oldu bu bolum,
    benim problemımde su 'arama yonlendırme eykın yazısı' benı delı edıyor bunu kapatmak ıcın forwardmessage fix+ programı deıler ancak bulamadım veya tavsıye edecegın bır yol varmı 9 sayfayıda okudum ancak bunu goremedım ....
  • Ayrıca dreamboard ile ilgilenen varmı hosuma gitti ancak tema sıkıntısı var gıbı fıkırlerınız nedır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlay1

Sevgili N-Hakan dostum oncelıkle tsk ederım gercekten cok faydalı oldu bu bolum,
    benim problemımde su 'arama yonlendırme eykın yazısı' benı delı edıyor bunu kapatmak ıcın forwardmessage fix+ programı deıler ancak bulamadım veya tavsıye edecegın bır yol varmı 9 sayfayıda okudum ancak bunu goremedım ....

Telefonuzun /System/Library/Carier Bundles/Unknow.bundle/ klasöndeki carrier.plist dosyasında bulunan ShowCallForwarded ve ShowCallForwarding kısımlarında yazan true yazısını false olarak değiştirin.

denediğim cihaz ip4 4.2.1 jb hat vodafone
  • N-Hakan dostum dedigini aynen yaptım ama ^'arama yonlendirme etkin ' yazısı hala cıkıyor.Bu aynı zaman da bırcok kısının sorunu dıye bılıyorum.
    cihazım ip4 4.2.1 jb hat avea cvbın ıcın sımdıden tsk ederım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlay1

N-Hakan dostum dedigini aynen yaptım ama ^'arama yonlendirme etkin ' yazısı hala cıkıyor.Bu aynı zaman da bırcok kısının sorunu dıye bılıyorum.
    cihazım ip4 4.2.1 jb hat avea cvbın ıcın sımdıden tsk ederım....

Hocam avea hat olmadığı için deneyemiyorum.Deneyen halleden arkadaşlar varsa yazar inşallah buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogubanklı

ne söylesem az kalır adamsın tesekkurler

Rica ederiz.
  • Hocam ben bu sleepFX yükledim ve sorun şu iphone u restartladığımda gayet iyi çalışıyor 3-4 kez beklemeye aldığımda çalışmamaya başlıyor neyden kaynaklanabilir ?

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ritmic -- 3 Nisan 2011; 13:11:52 >
  • Hocam şu anyring programınıda bi resimli anlatsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: finiito

Hocam ben bu sleepFX yükledim ve sorun şu iphone u restartladığımda gayet iyi çalışıyor 3-4 kez beklemeye aldığımda çalışmamaya başlıyor neyden kaynaklanabilir ?

Şimdiden teşekkürler...

insanelyi sourceda 1.0 vardır sanırım o sorunsuz, 1.1 de dediğiniz sorun oluyor
  • quote:

Hocam ben bu sleepFX yükledim ve sorun şu iphone u restartladığımda gayet iyi çalışıyor 3-4 kez beklemeye aldığımda çalışmamaya başlıyor neyden kaynaklanabilir ?

Şimdiden teşekkürler...

Aynı sorun bendede vardı. Sorun 1.1 numaralı sürümden kaynaklanıyor. Benim versiyonum 4.2.1
    1.0 Sürümünü yükledim , gayet stabil çalışıyor.
  • arkadaşlar merhaba,

şöyle bir problemim var, telefonumu aracımdaki bluetooth ile eşleştiriyorum, sorun yok.
    ama yaptığım 10 aramadan 5inde telefon kitleniyor ve reset atmam gerekiyor.

telefonu aldığım gün JB yaptığım için, sorun Cydia'dan mı kaynaklanıyor yoksa iphone ile uyumsuz mu emin olamıyorum.

eski telefonumda böyle bir sorun yaşamadığım için arabada sorun yok diye düşünüyorum.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canzz

Çorbada tuzumuz olsun değilmi ? Bunu paylaşmıştım bu başlık altında da bulunsun istedim. N-hakan istersen ilk başlığa eklersin dostum.

Typophone 4 için yapmanız gerekn şey

1-Cydia'dan typophone diye aratıyorsunuz typophone 4 ü indiriyorsunuz.

2-ana ekrandaki saati kaldırmak için Clock hide ı indiriyorsunuz.

3-slide to unlock yazısı hala orda mevcut olduğu ve üzerinde de temanın kendi unlock yazısı bulunduğu için birinden birini kaldırmamız gerekiyor.. Malesef slide to unlock yazısını kaldırmayı birtek paralı olan 0.99 luk ishrink ile becerebildim oyüzden

a)ishrink i indirip programın içinde ana ekrandaki slide to unlock yazan kısmı silip boş bırakıyoruz (bedava programlarda var aslında ama bende çalışmadı sizde deneyin isterseniz.

b)yada Unlock yazısını kaldırmalıyız.. Bunuda typophone 4 sistem dosyalarına girip
    style.css adlı soyanın içerisinde en aşşağılarda Unlock yazan yeri bulup parantezin içine visibility:hidden yazısını eklemeniz yeterli.. Böylece görünmeyecek..

HAVA DURUMU yaması da aynı şekilde typophone diye arattıpınızda görebilirsiniz... indirdiğinizde orjinalinde bedhesda mı ne öyle bir yer çıkıyor.. değiştirmemiz gerekn yerler şehir ve sıcaklık birimi.

temanın sistem klasörüne giriyoruz

weather.txt dosyasının içerisinde FAHRENHEİT yazan yeri silip Celcius yazıyoruz..

city name olarak gözüken Bedhesda yazan yeri mesela Istanbul şeklinde değiştiriyoruz ( aşşağıdakini de )
    ilk cityname yazan satırdaki zip: ten sonra gelen yere TUXX0014,,, aşşağıdaki cityname in karşısında gelen zip: kısmına da 34000 yazıyoruz ve RESPRING

UMARIM ANLAŞILIR OLMUŞTUR

BUNU LOCKINFO YAMASI DA ÇIKTI.

Bunu da lockinfoyu yükledikten sonra Cydia da typography lockinfo yaması olarak bulabilirsiniz..

Hocam temanın sistem klasörüne nasıl giriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Şimdiden teşekkürler...

insanelyi sourceda 1.0 vardır sanırım o sorunsuz, 1.1 de dediğiniz sorun oluyor

Hocam teşekkürler dediğiniz gibi yaptım sorunsuz kullanıyorum
  • Arkadaslar sbsettings acmak için durum çubuğunu saga kaydardigimda sbsettings ile beraber camera açılıyor activatorden baktım durum çubuğunu saga kaydırınca açılacaklarda yalnızca sbsettings var sbsettings ile aktivatoru yeniden yükledim ama sorun devam ediyor

Bilen biri yardımcı olursa sevinirm...
  • pwn tunesi kurdum fakat nasıl yapıcaz?
  • quote:

Arkadaslar sbsettings acmak için durum çubuğunu saga kaydardigimda sbsettings ile beraber camera açılıyor activatorden baktım durum çubuğunu saga kaydırınca açılacaklarda yalnızca sbsettings var sbsettings ile aktivatoru yeniden yükledim ama sorun devam ediyor

Belki camera ikonuna denk geliyor diyeceğim. O ikonu başka tarafa alınca ne oluyor?
  • quote:

Arkadaslar sbsettings acmak için durum çubuğunu saga kaydardigimda sbsettings ile beraber camera açılıyor activatorden baktım durum çubuğunu saga kaydırınca açılacaklarda yalnızca sbsettings var sbsettings ile aktivatoru yeniden yükledim ama sorun devam ediyor

Fastsnap kurulumu acaba. Bende de vardı bu sorun bir aralar. Fastsnap'tan kaynaklaniyordu. Fastsnap kurulu ise ayarlardan fastanap'a gelip Cam on Status Drag'ın 0 oldugundan emin olun.
  • Arkadaşlar böyle birşey başına gelen var mı?
    Takvimde bir notification geldiğinde uyarı veriyor fakat görüp kapatmama rağmen hatta etkinliği silmeme rağmen uyarı gelmeye devar ediyor? lockinfo ile bir alakası olabilir ama acaba düzeltilebilinir mi? Respring e basıyorum activatör üzerinde anca o zaman düzeliyor.
  • Hakan değerli kardeşim iki sorum var bir bu activator'ü kurdum ama nerden nasıl kullanacagım saatin oralara basıyorum hiç bir şey olmuyor, Loctopusu kurdum ondada master code diyor ama nerden nasıl şifreleme yapacagım ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.