Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

4.2.1 sürümde kullanıyordum ben, bu sürümde denemedim hiç
    uyumsuzdur belki

Anladım teşekkürler..olabilir.. eşdeğer program varmı acaba o zaman? veya 4.3.3e uygunlugunu nasıl öğrenebiliriz programların..
  • quote:

uyumsuzdur belki

1.8.9 versiyonunu indirdim, çalışıyor artık :) tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

celeste kullanıp dosya almayı becerebilen var mı?

Dosya alma konusunda sıkıntı yok. SS eklerim istersen. Modmyi'deki son sürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

uyumsuzdur belki

1.8.9 versiyonunu indirdim, çalışıyor artık :) tşkler

rica ederim,calısıyorsa bende kurayım bari
  • bende transfer yapmayı başaramadım birtürlü görüyor ama göndermiyor almıyor
  • Arkadaşlar bazı videolarda mesaj kısmında reklerin farklı olduğunu görüyorum.

Bu kullanılan tema ile mi alakalı yoksa başka bir şey mi ?
  • fotoğraf albümüne girdiğimizde bi fotoğrafı açıp sol alttan ok tuşuyla devam eden menüde mms ile gönder yazdır duvarkağıdı yap kısmına facebookta paylaş kısmı ekleyebiliyormuyuz cydia ile falan ?
  • bi program buldum telefonunuzla klavyeden girilen herşeyi kaydediyor.Aslında biraz özele giriyor ama aile arasında özel olmadığından takip amaçlı kullanılabilir

ikeyguard-key logger
  • Arkadaslar safaride yeni sekme actikmi oraya otomatik gecmeyi engelleyen bir program vardi adini hatirlayan yazsin lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem

Arkadaslar safaride yeni sekme actikmi oraya otomatik gecmeyi engelleyen bir program vardi adini hatirlayan yazsin lutfen.

EnhancedTabs olmasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLiTY41

fotoğraf albümüne girdiğimizde bi fotoğrafı açıp sol alttan ok tuşuyla devam eden menüde mms ile gönder yazdır duvarkağıdı yap kısmına facebookta paylaş kısmı ekleyebiliyormuyuz cydia ile falan ?

Fbuploader
  • Arkadaslar kilit ekraninda durum çubuğunun ortasindaki kilit işaretinin yanında saati gosteren bi ayar vardi restoreden once kullaniyodum ama şimdi bulamıyorum nerden yaptığımı ya da hangi cydia eklentisiydi bilen var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

Arkadaslar kilit ekraninda durum çubuğunun ortasindaki kilit işaretinin yanında saati gosteren bi ayar vardi restoreden once kullaniyodum ama şimdi bulamıyorum nerden yaptığımı ya da hangi cydia eklentisiydi bilen var mi ?

bende bunu arıyorum
  • lockscreen clock hide olabilir ben yine bi bakayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sermet Apin

lockscreen clock hide olabilir ben yine bi bakayim

o bende yüklü de o saati gizleyince çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozan

arkadaşlar iphone 4 üm var, 4.3.3 ve jail break yaptım, fakat ana sayfadaki soldaki arama sayfası aşırı luzumsuz geliyor oraya rehberi koymak gibi bişey yapma şansım varmı?

yokmu kimse :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

hocam ben lockinfo kullaniyorun hem lockinfonun hem de statusbar in saati ayni anda cikiyor diger turlu bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

hocam ben lockinfo kullaniyorun hem lockinfonun hem de statusbar in saati ayni anda cikiyor diger turlu bilemiyorum

lockinfoyu ben disabled yaptım her an açık bırakmıyorum.activator ile durum çubuğunu sola sürükleyince çıkıyor.ayrıca clock hide yaptım ki 2 tane saat çıkmasın diye.neyse çok lazım değil durum çubuğunda saat ne yapalım

• @madozan

hocam o söylediğiniz olmuyor sadece arama sayfasını komple kaldırabiliyorsunuz
  • transparan klavye arıyorum.cydia da birtane buldum çalışmadı var mı bildiğiniz ,bir de hala kilit ekranında durum çubuğu için saat arıyorum
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.