Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.607
Cevap
13
Favori
160.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

abi, mükemmel bi kare ya,

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • Dunden eksik kalmis sunuda ekliyim , ordan icardi olayina donus yapacagim.

"Daha once soyledigim gibi , icardi forvet oyuncumuzken cok fazla gol atacagimizi dusunmuyorum , yeterli sayida gol atacagimizi dusunuyorum.
    Icardi ana santra**** oldugu sure zarfindan beri(3 sene) attigimiz gol sayisi diplerde. ki istatistikler bunu kanitliyor.
    Sezon baslmadan once icardi nin bu sezon 30 gol atacagini okuyor yaziyorduk.
    Kafamdaki soru su , bu adam forvet hattinda oldugu zaman biz cok atacak miyiz? Nedenine gelirsek ileride hareket eksikligi var. Ancak tabi ki ederi yerine koyarim en azindan kosuyor diye bir cumle sarfetmeyecegim." Aslnda surda yazdigim sey bizim hucumdaki tikanikligi gosteriyor. Milito etoo dedigimiz oyuncular topu alan , aldigi zaman kosan veya hucum presi yapan insanlar. Pandev vardi alvarez vardi sneijder vardi inanilmaz beslendiler.

Bu sene kanatlarimizda cigersiz 2 oyuncu var. Perisic ve candreva ancak banega ve icardi nin 0 hareketliligi butun sistemi bozmakta. Banega 10 numara degil joao mario rolunde oynayan regista oyuncumuz. Biz bunu daha iyi anlamaniz icin turkiye den ornek vereyim , alex rolunde oynatiyoruz eski fenerbahceli. Oda hareket etmezdi ancak onundeki butun forvetler , kezmanindan semih senturk e kosan topculardi. 10 numaran ve forvetin 0 hareketle oynuyorsa , cok gol atmayi bekleyemezsin.

Sabah icardi instagram hesabindan anlamistim bi haltlar oldugunu cunku fotograf paylasmisti kaptanlik pazubandi ile. simdi ise :

Resmi aciklama geldi yonetim kurulundan.
    Icardi kaptanliginin alinmayacagi , sadece 250.000 euro gibi komik bir mebla odeyererek olayin kapandigi soyleniyor.

Inanilmaz derecede sasirmis durumdayim. Asagida aciklamasi var,

“I’ve been living some very sad days of late. Inter are like a family to me and every family goes through hard times and misunderstandings can happen. I’ve probably rush into writing that page of my book. I’ve used inappropriate expressions and I am deeply disappointed to have involved Inter fans.”

“My words have offended many people, but one has to look forward and do everything to fix things. I am sorry and I’ll do everything I can to cancel those pages so that nobody can feel threatened anymore. I’ve had a meeting with the club today and we have the same objective which is the good of Inter because nothing is as big as this club.”

“That’s why I’ve accepted each decision taken by the club. I’ll try to be more careful the next time, which is something that one covering my role must always do. We are now as unite as ever and we are ready to prepare the next games with the maximum of determination.”

Bu kararin arkadasinda de boer oldugunu dusunuyorum , zaten gol yollarinda sikinti yasiyoruz , kisir durumdayiz. Muhtemelen su asamada icardiyi kaybetmeyi goze alamadi.
    De boer in arkasinda curva vardi , en azindan sezon sonuna kadar destekleyeceklerini zaman vereceklerini daha once belirtmislerdi.
    Bundan sonra gelecek kotu sonuclarda, de boerin kellesi gidecek gibi duruyor cunku arkasindaki taraftar gucunude kaybetti artik. Bunlar benim dusuncem. Bunlarin disinda 2 farkli gorus var.

Burasi sirk degil , tek bir adama bagli kalmak Inter koklerine , gecmisine , tarihine ayiptir yaziktir gunahtir. Bu birinci dusunce , interforum.it sitelerinde bu sekilde konusuluyor.

Ancak twitter uzerinde biraz daha mantikli ve yapici yorumlar var.

"Icardi bu kitabi yazmadi muhtemelen kafasindaki dusunceleri ve yasanmis hikayeleri profesyonel bir yazara soyledi. Oda kendi dusuncelerini az bisey katarak bu kitabi baskiya sundu.
    Icardi , wanda ve bu yazari bir odaya koyup sassuolo macinda yasananlari anlatin.
    Wanda, (ilgi cekme or......su) bu hikayenin dikkat cekmesi , biraz daha tartismali olmasi icin herseyi yapar.
    Icardi , wanda ya hic birsey diyemeyen kontratini bile karisina imzalatan adam , bu hikaye karsisinda sesini bile cikaramadi ve hikayeyi komik buldu.
    Yazar, Wandanin soylediklerini yazdi , icardi bir kez bile kontrol etme tesebbusunde bulunmadi.

Icardi disinda , bu olayi basimiza saran curva nord a sirtimizi donmeli miyiz? Hayir. Kesinlikle hayir.
    Inter kulubu , karisi ve menajeri baska kuluplerle gorusup , bizi maas arttirimina sokan birisi. Boyle bir kaptana sahip olmali miyiz? Hayir.
    Inter kulubu , taraftari 100 arjantinli suclu ile tehdit eden bir kaptana sahip olmali mi? Hayir. Kesinlikle hayir.
    Win-win durumundan ziyade 2 tarafinda kaybettigi bi surec bu aslinda. Umuyorum ki butun takim arkadaslarindan bu olay sonrasi ozur dilemistir.
    Ben icardi yi sucluyorum , tamamiyle kontrolsuz oldugu ve kendi hayatina surekli baskalarina karistirdigi icin.
    Ben wanda yi sucluyorum , cunku bu kitabin yazilmasi kesin o salagin basinin altindan cikmistir.
    Ben yonetim kurulunu sucluyorum , bu kitabi baskiya cikmadan kontrol etmedigi ve isleri bu hale getirdigi icin.
    Ve son olarak mancini yi sucluyorum , ranocchia dan kaptanligi alip icardiyi kaptan yaptigi icin.

Bunlarin disinda zanetti bergomi altobelli ve mazzola gibi INTER kulubunun agir toplari inanilmaz derecede elestirdi oyuncuyu.
    Muhtemelen su insanlardan bu elestiriyi ben alsam kendimi cop kontenniri gibi hissederidm.

Dusunceler ve kulupte olanlari dun gece ve bugunku mesajimla ozet gectim durum suanlik bundan ibaret.

Futbolda artik holiganizm olmamali , bu sebepten dolayi curva nord tepkisi biraz agir.
    Futbolda taraftari kaybedemezsiniz , oyuncu yokkende varkende gelecektede onlar burada olacak.
    Icardi kaptanligi alinmaliydi , bu saygisizlik taraftara yapilamaz. 250.000 euro ceza cok komik kaciyor.
    Takimin soton macinda verecegi tepkiyi merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 17 Ekim 2016; 19:48:28 >

• Eksik kalmis yukarda.

Icardi o yorumlarin oldugu sayfalarin kitabindan silinmesi icin elinden geleni yapacagini (piyasaya surulen) ve yeni baskida olmayacagini soylemis. (piyasa surulmeyen)
  • ağzına sağlık @Louis van gaal her şeyi tüm açıklığıyla yazmışsın umarım Avrupa ligi çıkış maçı olur da bu sene ilk 3 e girebiliriz
  • Yine sagolsun affetmediler 1 hafta bani yedik

A harfi yazsam uyari gelecek herhalde yakinda.

Neyse gelelim takima.

De boer in takimdaki sorunlari cozmek icin hic birsey yapmadigini , oyuncularinin guvenini kaybettigini. Inter in sirk maymunu gibi yonetildigini daha once yazmistim.
    Burada degisen hic bir sey olmadi.

Ben aslinda atalanta maciyla gorevine son verilmesini bekliyordum , ancak sanirim yonetim torino macini beklemeye karar verdi. Son bir ev maci yapip sonuc ne olursa olsun sozlesmesi feshedilecek. 1.5m tazminati var , cok sikinti olacagini dusunmuyorum.

Dun baskanin oglu tesislere geldi , de boer ausilo zanetti ile gorusme yapti. Durum degerlendirmesi adi altinda ancak torino maci sonrasi gorevine son verilecegi teblig edildi diye dusunuyorum. Okudugum kaynaklarda bu sekilde.

Thorir - Bolingbroke de boer kalmasi taraftari.
    Zanetti sg ve ausilo ise gitmesi.

Yonetim icindeki guc savasi burda bile kendini gosteriyor aslinda , bir menajerin kovulmasinda bile catlak 3 ses var.

Moratti ye fikirlerini sorduklari zaman , ben artik sadece taraftarim beni yonetim olaylarina cekmeyin diyerek enfes bir aciklama yapti.
    Thorir ve bolingbroke in buna bozuldugu soyleniyor cunku moratti inter yonetiminde hala ve hala guclu sesi olan birisi. De boer kalmali seklinde aciklama yapsa sezon sonuna kadar thorir gotururdu onu.

Benim fikrim , olmayacagi yonunde. Ozellikle son macindaki 11 i gordukten sonra fenalastim. Nagatomo borozovic eder ile sahaya cikti. Kabus gibiydi.

Uefa da southampton karsisinda bala aldigimiz galibiyet var , bunun disinda hersey ayni.

Olasi de boer kovulmasinin ardindan kulupte tekrar ve tekrar 2 dusunce hakim

1- Diego simeone ruyasi.

Simeone nin takiminda mutsuz oldugunu ve inter kulubune bir gun donecegini artik herkes biliyor diye dusunuyorum. Yok hayir bilmiyorum diyecek varsa , diego simeone - inter dream yazarsa google a fikir sahibi olabilir.
    Bu sebeple de boer sonrasi gelecek olan caretaker manager ile sene sonuna kadar kontrat imzalanacak.
    Bunlar kim olabilir ?

"On the other hand, the Suning Group wants to go with a more pragmatic, Italian choice in the shape of Andrea Mandorlini, Stefano Pioli or Francesco Guidolin while they wait for Diego Simeone."

Mandorlini - Eski inter topcusu. Kulubu yonetmek icin hayal kuruyor.
    Pioli - Italyan , oyuncu yonetminde un salmis.
    Guidolin - Eski udinese swensea hocasi.

Bakin tekrardan fark surda , sg planlamasini kisa doneme gore yapiyor. Sene sonu simeone istedikleri icin.

2. fikir

Thorir ve bolingbroke

Istedikleri menajerler.
    "However, it’s believed the board are split over who should replace the Dutchman, with President Erick Thohir pushing for a big name such as Laurent Blanc, Marcelo Bielsa, Louis van Gaal or Andre Villas Boas."

Bu isimlerde simeone ruyasinin gerceklesmeyecegini dusunerek uzun vadede istedikleri isimler.

Oyuncularinda cogu de boer in gitmesini sitiyor.

Bunlarin basinda bidon melo eder ve icardi var.

Gelismeler oldukca ekleyecegim. Ancak carsamba gelecek bir puan kaybindan sonra cadi kazani olacak buralar.

Ps: Lvg"yi burdaki skor taraftarlari begenmez ancak interi canlandirabilecek tek adam gibi duruyor suan. Simeone bekleyecegine lvg ye 3-5 yil arasi zaman verirsin.
    Takimi nagatomo bidon melo jovetic gibi coplerden temizler privemara dan oyuncu cikarir. Beni ekran basinda orgazm eder.
    Insallah hocamla inter de tekrardan bulusuruz.

Bu vesile ile milan i da , juveye bizim uyguladigimiz tarifi uyguladigi icin tebrik edelim :)

Dusmanimin dusmani dostumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 25 Ekim 2016; 12:07:40 >

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    simeone hepimizin rüyası sezon sonu gelir bir aksilik olmazsa lakin daha 10.hafta caretaker menejer bize sağlam azap çektirir
  • Medel in 3 maclik cezasinin ardindan banega tekrar kadroya donecek.
    Muhtemel 11
    Handanovic santon ansaldi(naga) murillo miranda borozo banega mario eder candreva icardi.

Kadro isi en basit taraf gelin son gunlerde olanlari okuyalim bir.

Gecenlerde moratti nin sadece taraftar olarak konustugunu isim vermedigini yazmistim ama leonardo ismini gizliden de olsa istiyor.

Inter savas gemisi gibi ama kaptani yok. Yonetim oraya tabiri caizse sozunu dinleyecegi bir adam koymak zorunda.

Fdb : Beni kovmak eger interin sorunlarini cozecekse sunning bunu yapabilir ama bu sorunlar cozulmeyecek. Cok zorlu bir proje , takimla sezon basi maclarini ben yapmadim. Zamana ihtiyacim var ve inaniyorum ki sunning bana guveniyor.

Bugun fdb menajerinden aciklama geldi. Fdb nin kovulacagi ile ilgili herhangi bir duyum almadik , bilmiyoruz diyor.

Inter efsanelerinden bergomi (Yeni gelecek olan menajer ile birlikte mutlaka takimda bir gorev verilecek) : Eger ki oyun anlaminda bir gelisme yoksa , hocayi tutmanin manasi yok. Eger biz takim ve forma ugruna savasan oyunculari bu aksam gorursek diyebiliriz ki evetr birseyler degisti , degisecek. Bu tamamiyle kulubun karari olacak , ancak su unutulmamali bu zamanda care takermanager bulmak cok zor. De boer i anliyorum , italyan futboluna hala uyum saglamaya calisiyor. Ancak inter uzerinde deneylerin yapilacagi ve oyuncularin her zaman savastigi bir kulup olmustur. Icardi ye bakin , juventus macinda takimin gercek kaptani gibiyken son 3 mactir hayalet. Ben de boer icin bahane yaratmak istemiyorum ancak gercekler bunlar. Bu aksamki macta inter bisilerin degistigini gostermeli. Bu takim bunlari haketmiyor.

Aslnda bergomi soyledikleri benim dusuncelerimle paralel. Kulupteki terazi bunu gosteriyor suanlik.

En sevdigim hocamda yorum yapti kulup hakkinda , bir sen eksiktin allah belani versin tekrar.
    Mancini : Kulupteki sorun aslinda yonetimsel , daha once city zamaninda bu kadar milliyetten insanla calismistim(yonetim bazinda) , cin endonezya ingiliz arjantin inter yonetimi kisminda karisik. Italyanlarin futbola bakis acisi ile , bu yukardaki milleyetlerin bakisi biraz farkli. Ekonomide hersey uzun vadeye gore yapilirken futbolda kisa vade. De boer in arkasindayim , eminim guzel isler yapacak.

Fdb nin desteklenmemeisinin ne kadar dogru oldugu burda , mancini nin destekledigi adamdan ne hayir gelir ?

Bunlarin disinda birde inter ultraslarinin bu aksam yapacaklari protesto var.
    "Muhtemelen sunu anlamadiniz , bu kulupteki zirve donemi artik bitti."

Ultraslarin da canina tak etmis durumda artik 5 senedir dibe coktugumuz. Kurtulacak gibi durmuyoruzda. Sanirim maca gec girme , ve veya mactan erken cikma durumlari olacak.
    Macta goruruz.

Caretaker mmanagers listesine blanc de eklendi. Cok basariliymis ligi psg de azda bizi cukkalasin.

• juve taraftarlarina gore cop , ancak diger tarafsiz fanlara gore iyi forvet olan icardi nin 2 goluyle maci kazanmasini bildik. Bilmiyorum bu kuyruk acisi nerden.
    Neyse tahrik etmeyeyim banliyorlar sonra.

Fdb icin olum kalim maciydi daha once belirttim.
    Oncelikle bir kac pozisyonu paylasayim macin ozeti adina.

https://twitter.com/IFTV_Official/status/791371224211419139 "yedigimiz gol". Defans hatasi yok tabi olur mu hic ?

https://twitter.com/danmari83/status/791372152436056064 "amelenin kacirdigi gol" Yok canim olur mu hic ?

https://twitter.com/IFTV_Official/status/791375547096002560 "handanovic icardi ile yakantopu" nasil sinirlendiyse artik.

Icardi golu icin link atmama gerek yok , mutlaka gormussunuzdur zaten.

Su istatigide paylasayim attigi son 10 sutun 8u gol olmus "copun" Milli takima falan secilmememesi apayri sey zaten ama isime gleiyor ondan ses etmiyorum.

Fdb ile gabigol arasindaki sorun daha da ciddi ve belirgin hal aldi aslinda , 1-1 oldugu dakikada kendisinden once palacio yu tercih etti.

Cogu kisi gene sans diyecektir ama bu galibiyetin sans oldugunu dusunmuyorum. Hakedilmis karsimizda bezmis bir torino vardi.

Defans hatalari gercekten katlanilmaz bir hal aldi , ranokya miranda veya medel miranda hatti dusunulebilir cezasi bitince.
    Forvetteki eder takintisi , bunu bende anlamis degilim , elbet ki cikacaktir kokusu. Ancak perisic ile eder karsilastirilamaz bile.

He birde copardi 10 mac oynayip nedense 10 gole katkida saglamis inter adina.
    90 milyon euroluk essek istatistik paylasmama gerek yok herhalde.

• 4 yukarda yazmis oldugum thorir fdb destegi futbolitalya sitesinde genis yer aldi. Haberi kopyaliyorum , merak eden olursa ceviririm.

Inter President Erick Thohir said “Suning and the management support the team and the Coach, as united we can survive.”

The Nerazzurri host Torino this evening and Frank de Boer’s job is by all accounts on the line.

“We want to reach our objectives,” Thohir told Inter Channel.

“I, Suning and the management are all concentrated on our objectives. We want to reach our objectives both on the sporting and commercial level.

“We support the team and the Coach. If we remain solid and united, as we already have done, then we can survive.

“Football is made of highs and lows, and Serie A is the highest level. But if we remain solid, we can improve.

“It is important that the players and Coach stick together and understand what it means to wear the Inter shirt.

“It is important to get results. Tonight we must get points, preferably three of them.”

• Finansal rapor aciklandi dun.

-60 m zarari var kulubun, 2 yil oncekine gore %50ye yakin dusus var. Yanlis hatirlamiyorsam -110 la kapamistik thorir in ilk donemini.

Ffp ye gore ise -25 m zarardayiz. (Kulubun sadece transfer maas personel giderleri)

Ceza gelmesi veya uyari verilmesi icin -30 olmasi gerekiyor. 5m ile atlattik bu sezonu.

Hazirlik maci oynandi renate diye cop bi takima karsi.
    Inter (Perisic, Jovetic, Gabigol and Palacio) 4-2 Renate. , orda bile 2 gol yedik

Darmian adi geciyor , tamamiyle italyan defans yapma hayali varmis cinlilerin , berlusconiden ozendiler herhalde birde palettayi alalim milandan tam olsun.

Gecen yazdigima paralel bi makale okudum gds de , moratti kendisinin artik sadece taraftar oldugunu soylese bile , yonetimde hala inanilmaz bir agirligi var. Normalde cinlileri yonlendiren bi menajer vardi Kia Joorabchian adinda. Fdbyi falan bu onerip getirtmisti ama moratti ile aralari acilinca sunning group sildi menajeri.

Italyan oyuncu transfer edilecek ocak doneminde coplerin gitmesi ile (melo palacio jovetic nagatomo d ambrossio borozovic bidon) topun agzinda.
    Yerlerine dusunulenler >> Darmian, Acerbi, Bernardeschi ve Berardi.

Rakip sampdoria , puan kaybi bekliyorum.

Macta gorusmek uzere

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    hadi iyisiniz epey gelişme var finansta :) Yakındır artıya geçmeniz..
  • Hey gidi inter keske eski yillarina donse de sampiyonlar liginde gormeyi ozledik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mizah yok mu yauvv,şiirler felan yok mu. Tadı kalmamış bu konunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uefa şampiyonlar ligine dahil etmek için okadar zorluyorki sistemi felan değiştirdiler ama adamlar direniyor ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D

ben en iyisi yarin yazayim
  • Bos yorumdan ziyade , inter bitmis diyen arkadaslarin mac ozetini 1 kerede olsa acip izlemesini oneriyorum.
    Kazanmak icin herseyi yapan , ancak pendiksporun yapaacagi hatayi defansta her hafta yapan bir takim haline burunduk. Tum takim hamama gitse gene gecmez bu cenabetlik.
    Dunku oyundan gayet memnunum ancak elestirilmesi gereken noktalar var simdi onlara geceyim.

Baslamadan su videoyu izleyin , ortasahadaki yaraticilik sikintisi ile ilgili bilgi verecektir.

https://twitter.com/BilbertoSilva/status/790938422806515712

2. olarak inter ile ilgili yapilan taktik analiz :http://www.italianfootballdaily.com/tactical-theory-inters-build-play-limiting-season/

Gabigol e odenen onca paraya ragmen neden 11 degil?
    1- sistem farkli. Gabigol suanki sistemde ancak icardi yedegi olabilir.(Eder-perisic-candreva-perisic-biabiany) Ancak de boer napiyor? Oyuncu degisikligine gerek gordugu vakit zaten defans yapmayan ortasahyi(Brozovic-banega-mario) 2 liyor palacio aliyor.
    Ortasahanda defansin d sini bilmeyen 3 adamla oynarsan sonuc ne olur? Zaten ligin en kotu beklerine sahibiz.

Dun maci izlerken tuttusport reklami gordum reklam panolarinda , haftaici neden b kadro ile cikip aslarini bize sakladiklarini daha iyi anladim

2- Takimda duran top kullanacak yok.
    Korneri santonun actigini gordum dun , koskoca takimda bir tane duran top kullanacak oyuncu yok.

Fdb: Ben gercekten anlamiyorum , 2. devre bambaska bir takimdik , neden 90 dakika bu sekilde oynayamiyoruz.
    Fdb: Gabigol un zamani geliyor , bana gore hala hazir degil ama zamani geliyor.(Crotone macinda 11 baslar)
    Fdb : Ilk yarida oynadigimiz gibi oynarsak , amator takimlardan farkimiz kalmaz. Ben gercekten anlamiyorum neyin yanlis oldugunu.
    Fdb : 14 macta 7 maglubiyet cok fazla, Kovulmak? Buna ben karar veremiyorum.

La gazetta : Inter fdb kovmaya karar verdi , bugun yarin gerceklesir.
    Cds: Inter ve de boer birlikteligi bitti. Leonardo, Blanc, Guidolin and Pioli interim olarak takim basina gececekler.

Kendi dusuncem , Fdb icin yolun sonu. Onun baska maglubiyet alacak kredisi yoktu.
    Negatif degilim sadece realistim , Inter in bu sezonuda basarisizlikla noktalanacak. Taraftarlari hasta ettiniz artik.
    Oyuncularin davranislari degisik , Banega simarik velet , eder ise yaptiklari kabul ediblecek gibi degil. Kulup sirk maymunu gibi yonetilmese ederin kadro disi kalmasi gerekecek ama nerde? FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
    Kotu de olsa , iyide olsa o senin hocan. Gecen hafta bala attigi golle sampdoria macinda guarin sendromu yasattin , ne hakla hocanin elini sikmiyorsun?

"Fdb : 14 macta 7 maglubiyet cok fazla, Kovulmak? Buna ben karar veremiyorum." Suraya dikkat , sanirim fdb de pes etti artik , basarili olamayacagini anladi.

Bolingbroke ve ausilo ne yalan atacak bakalim dunku mactan sonra magaraya kacmislardi. Gene hedefimiz sampiyonlar ligi diyip uefa gidince zil takip oynayacaklar mi yoksa bu sessizlikleri devam mi , zaman gosterecek.

Inter e tarafsiz gozle bakan herkes en ustten en alta malzemecisine kadar problemli oldugunu gorur. Polyannacilik oynamaya gerek yok. Buradan donulebilecek ne var? Herhangi bir pozitif yan gozukmuyor.

• Kovuldu.

Alt yapi hocamiz soton macinda takimin basinda olacak.
  • Bu hocanın ilk geldiği gün manciniden beter olacağını yazdım buraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.