Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.607
Cevap
13
Favori
160.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

3 gun.

Aksam hapoel maci var(mis) kazaniriz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Prag , soton bide hapoel bilmem ne uefa ligindeki grubumuz.

1. bekliyorum.

Hapoel bilmem ne

Inter'e yakışmayan hareketler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Prag , soton bide hapoel bilmem ne uefa ligindeki grubumuz.

1. bekliyorum.

Hapoel bilmem ne

Inter'e yakışmayan hareketler.

Bosver juve maci daha onemli

• İnter olmus köy takimi

• Bizim takımın klasik hali. Büyük takımla oynarız rakip bizden iyi olur yeniliriz.

Kağıt üzerinde zayıf bir takımla oynarız sanki daha önce çok iyi oynuyormuş gibi rakibi küçümseriz gevşek oynarız yine yeniliriz.

Alıştım artık ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Candreva87

Bizim takımın klasik hali. Büyük takımla oynarız rakip bizden iyi olur yeniliriz.

Kağıt üzerinde zayıf bir takımla oynarız sanki daha önce çok iyi oynuyormuş gibi rakibi küçümseriz gevşek oynarız yine yeniliriz.

Alıştım artık ben.

Samir nickine sulandim ama idolumun nicki zorda olsa kaptim degistirmem daha.

Italyan balonu niye aldin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Candreva87

Bizim takımın klasik hali. Büyük takımla oynarız rakip bizden iyi olur yeniliriz.

Alıştım artık ben.

Samir nickine sulandim ama idolumun nicki zorda olsa kaptim degistirmem daha.

Italyan balonu niye aldin

Candreva'yı çok seviyorum. Balon değil asla. Çok kaliteli bence. Lazio'dayken bize gelmesini çok istiyordum. Gelme olasılığı benim için mucizeydi gelince de hemen yapıştırdım linki. Formasını da alacağım reyizin. Handanoviçi de seviyorum ama köşelere giden toplara sıçramamaya başladı.Üst üste de acayip gıcık olduğum şekilde kalitesine yakışmayacak goller yedi. Dün yine saçma sapan bir frikik golü yemiş. Bu da üstüne tuz biber oldu tabi.

Van Gaal sevgin nereden geliyor, pek seveni olmaz onun.

• FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

Artik saatler kaldi , insallah boyle birsey goruruz gene

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Güzel ama italyanca

• Gecen sene gazetelerin Interde italyan yok diye zirlamalarini hatirlarsiniz , buraya yazmistim. Basta tuttosport(juventusport) olmak uzere cok ceviri yapmistim.

Su an ilk 11lerde : Inter: 4 Italian players
    Juventus: 3 Italian players

Tabi ki bunu yarin gazetelerde goremeyeceksiniz , cunku onlar 440 milyon euro + sampiyonluklarini alcaklar falan k;lasdk;lads;lkdaskl;

Neyse 11ler.

Buffon, Benatia, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Pjanic, Asamoah, Alex Sandro, Dybala, Mandzukic
    Handanovic, D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Santon; Mario Medel, Candreva, Banega, Eder, Mauro Icardi.

Karabela mandzukic11de gene , keske 90kglik ayi oynasaydi.
  • Hayatimda izledigim en iyi ilk yariydi.

Benatia sakatlanmasiyla genc yetenek barzagli oyuna girdi.
    Eder in aldirdigi 2 sari kart var , lincestayner midir nedir atilmaliydi.

Icardi nin direkten donen topu var.

Hersey istedigimiz gibi tek eksigimiz gol.

Candrevanin sag bekte denenebilecegini yazmistim , bugun sag acikta oynuyor gozuksede d ambrossio aciklarini kapatmak icin surekli defansa yardima geliyor.

Allah yuzumuzu kara cikarmasin 2. yari bi golle yikacagim evi
  • quote:

Hayatimda izledigim en iyi ilk yariydi.

Benatia sakatlanmasiyla genc yetenek barzagli oyuna girdi.
    Eder in aldirdigi 2 sari kart var , lincestayner midir nedir atilmaliydi.

Icardi nin direkten donen topu var.

Hersey istedigimiz gibi tek eksigimiz gol.

Candrevanin sag bekte denenebilecegini yazmistim , bugun sag acikta oynuyor gozuksede d ambrossio aciklarini kapatmak icin surekli defansa yardima geliyor.

Allah yuzumuzu kara cikarmasin 2. yari bi golle yikacagim evi

Fena oynamıyor inter gol gelebilir

• Gereken ders verildi kendini hayal aleminde gorenlere. Daha bunlar baslangic , kaybolan yillarin acisi cikacak insallah.
    Her ne kadar 404 milyon euro tazminat + sampiyonluklarin geri verilme hayalimiz olmasa bile hepsinin acisi cikacak.

Daha mac konusu yorum yazmak vs gereksiz olur.
    FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

juve tarafinda serie b de yazabilirdi , malum gecmisleri var serie b de en cok puan toplayan takim olmuslardi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler beyler 11 kişilik rakip dışında sahaya hakem üniformasıyla çıkan 6 kişilik destek ekibi de yendiniz,ben kesin +4 verip 8 falan oynatırlar ya da tersten penaltı çalınır diye düşünmüştüm ama fırsat vermediniz
  • Stad atmosferi güzeldi. Tebrikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5 yıl sonra yenmeyi başarmışssınız tebrikler Sevinç patlaması tabi haliyle..Gaza da gelmişiz üstüne daha bunlar ne ki vs.. haftaya kıytırık bi takım SeriA'dan takar çelmeyi kısacık rüyadan uyanırsınız :)

Geçen sene de ilk haftalarda benzer gaza gelmeler vardı hüsran olmuştu sonu
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Bence maçı izlemedin o yüzden maç hakkında yorum yapmıyorsun. Yoksa destan yazardın.

Irz düşmanının pası harikaydı 2. golde. Güzel galibiyet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Bence maçı izlemedin o yüzden maç hakkında yorum yapmıyorsun. Yoksa destan yazardın.

Irz düşmanının pası harikaydı 2. golde. Güzel galibiyet.

Yok izledim de , yazilcak cok bisey yok. Bastan sona ustunsun kaza golu yiyosun gerizekali sag bekin yuzunden. Devami comeback iste ne yazayim. Bu sene hicbir maca oyl detayli yorum yapmiyorum cok komik degilse sonuclar.

Katiliyorum da , o pastan dolayi tekrar maasinda arttirim talep ederse yandik

• Çok mutluyum gençler elimde olmayan sebeplerden dolayı maçı izleyemedim ama özeti izleyip ve yorumları okuyunca ne kadar iyi oynadığımızı gördüm.

Icardi bu sene olağanüstü performans gösteriyor. Geçmiş senelerde kafayla attığı gol neredeyse yokken adamın attığı gollerin hepsi kafayla. 2.
    Golde asisti muazzamdı. Oyunun içine çok iyi giriyor. Pas dağıtıyor. İşte senelerdir ondan beklediğim buydu.

Bir söz de D'ambrossioya. Geçen sene de bizi yakmıştı Juventus maçında bu maç da az kalsın yakıyordu kendisini toparlaması lazım.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.