- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GTA San Andreas Gizemler, Hileler, Müzikler ve Modlar
Bu konudaki kullanıcılar:
 
492
Cevap
15
Favori
497736
Tıklama
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş
Mesaj


2654 Mesaj
9 Mart 2011; 11:43:31 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

1) Mass Grave
Umarım herkes 69. bölgeyi biliyodur 69. bölgeden El Castillo Del Diablo'ya doğru giderken bir çukur var çukurun içinde 6 tane ceset var üstünde ise bir araba var havaalanındaki uçak kalıntılarında ölen insanlar sanırım ..


2) Secret Wall
San Fierro'da " U " harfine benzeyen bi yol var yolun virajından sağa dönüp duvara doğru motor ile yaklaşınca duvara giriyoruz ve daha sonra başka bir yere düşüyoruz ..


3) Vice City Hidden Package and Vice City Maps
Los Santos'ta bir dükkanda Vice City'deki gizli paketin büyüğünü bulabilirsiniz. Angel Pine'de bir çöp kutusunda ise Vice City haritaları görebilirsiniz.


4) Gta Vice City and Gta III Pitcures
Vinewood'da mezarlığın arkasındaki bir binada Gta Vice City ve GTA III posterlerini görebilirsiniz ..

5) El Castillo Del Diablo Ghost [MOD]
El Castillo Del Diablo'da bir mezarlık var mezarlığın çaprazına doğru bir çukur var o çukura bi kaç kere bomba atın sonra içine girip zıplayın tekrar bomba atın ve etrafı sis kaplamaya başlar bir evin arkasına girip tekrar çıkın ve o çukura çok fazla yaklaşmadan bakın çukurun üstünde şapkalı bir adam duruyor yanına yaklaşınca yok oluyor + kasaba lanetli olduğu için üstünden geçen uçaklar kasabaya düşüyor ..
6) Scream In Grave
Vinewood yazısının arkasındaki mezarlıkta bir seri katilin mezarının yanına gidip dikkatlice dinlerseniz çığlık seslerini duyabilirsiniz + Carl'ın annesinin mezarından da öksürük sesleri gelmektedir [ Carl : Oyunda yönettiğimiz adam ]
7) Secret Graphty
Vinewood'daki mezarlıktaki duvarda akşam 20:00'da ortaya çıkan sabah 06:00'da yok olan bir grafiti görebilirsiniz ..


8) Writing On The Grave
Vinewood'daki mezarlıktaki bir mezar taşının üstünde dikkatlice bakınca CARL yazdığını görebilirsiniz + Çölde terkedilmiş mezarlıktada bir mezar taşının üstünde CARL yazdığı doğrudur ..

9) The Letter " R " In The Sky
Bulutsuz bir gecede havaya baktığınızda " R " harfini görebilirsiniz. Her GTA oyununda karşınıza çıkar. Rockstar'ın simgesidir.
10) Liberty City
Oyunun içindeyken Liberty City'e gitmek mümkün ilk olarak Teleporter 3.0b programını indiriyoruz sonra programı açıyoruz aşağı saatin yanına harita geliyor ona sağ tıklayıp " Teleport To " dan Liberty City'i seçiyoruz Marko's Bistro'nun içide var ..


11) The Big Ear
Çöldeki dev anteni bilirsiniz onun altındaki safari kamyonetine binip Radio X'i açarsanız üzerinize intihar uçaklarının yağdığını görürsünüz ..
12) Zombie In Zombotech [MOD]
Zombotech'i bilirsiniz oraya ara sıra köyde yaşayan kel sadece pantalonu olan bir adama benzeyen ama çok zor ölen bir Zombi gelir + Bazen size roket atan bir yaratık gelir adı ise Nemesis'tir ..
13) Ryder's Revenge [MOD]
Bunun olabilmesi için oyunu bitirmeniz gerekir oyunu hep The Jonhsons House'e kaydederseniz oyuna girdiğinizde telefonunuz çalar Ryder sizi tehdit eder ve dışarı çıktığınızda evin arkasında Ryder çıkar ama üstünde kırmızı çizgiler vardır ve öldürmesi çok zordur ölünce sizi tekrar arar ve bidaha geleceğini söyler ..
14) Area 69
Area 69'a ara sıra UFO benzeri araçlar indiğini duydum fakat doğru mu bilemem.
15) Not Welcome
Big Smoke'un uyuşturucu fabrikasında saklandığı yerin önünde " Not Welcome " [ Hoş Gelmediniz ] yazısı vardır bunu Carl için yazmıştır ..
16) UFO ??
Bu oyunun her yerinden görülebilir bazen havada yanıp sönen arkasında iz bırakarak ilerleyen bir uçan araç vardır ve bir süre sonra bu yok olur ..
17) Suicide Peoples
Las Venturas'ta bir binanın üstünde insanlar doğuyor ve sonra aşağı düşüp ölüyor oyun hatasıydı heralde belli birşey değil ..


18) Secret City
Las Venturas'ta satın aldığımız bir evin içinde kapının yanında KANGAROO yazarak zıplarsanız aşağı düşersiniz ve bir süre sonra ufak bir şehre gelirsiniz içine insan yoktur ..


19) " K "
San Fierro'da bir binanın üstünde beliren " K " harfi var ..
20) Beaten Man
Los Santos'ta bir polis binasında bir vatandaşı sorguya çekiyorlar onu kurtarsanız bile kıpırdayamaz çünkü oraya sabitlenmiş ..
21) Vice City Pictures
Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN yazıp kapının önünden havalandıktan sonra Oblivion denilen paralel evrene geçiceksiniz ordan Ryder'ın evine girip içeriyi incelerseniz içerde Vice City posterini görebilirsiniz ..
22) Submarine
Denizin altında yıkık dökük bir denizaltı var ama içine binilemiyor ..
23) Interior In The Night
İnteriorda hiç sabah olmaz hep gecedir ..
24) There Are No Easter Egg
San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There Are No Easter Eggs Up Here Go Away yazıyor. Anlamı ise Burada Süpriz Yumurta Yok Kaybol demek süpriz yumurtadan kastı ise oyundaki gizli şeyler ..


25) Stone Tunnel
The Big Ear'ı bilirsiniz hani şu çölün ortasındaki dev anten ordan aşağı inip biraz ilerledikten sonra insan yapımı olmayan taştann bir tünel görebilirsiniz ..


26) Ghost Car
Bu hayalet araba değildir. Rockstar Games bunu köylere kasabalara koyacakmış eski model araba olduğu için ama bi hatadan dolayı yokuşa koymuşlar arabalarda orda oluşuyor ve aşağı kayıyor. İçinde sürücü olmadığı içinde herkes hayalet araba sanıyor ama araba sadece kayıyor ..


27) Bio Well
Montgomery'de Bio Well denilen bir kapak var. Nükleer atıkların olduğu bir yer fakat etrafındaki otlar insanı ürkütüyor.
28) Catalina's Ex Loves
Catalina'nın evinin yanında 3 mezar var bu mezarlardakiler ise Catalina'nın 3 eski sevgilisidir ..
29) Secret Town : Aldea Malvada
Barbar'a ile tanıştığımız kasabanın hemen yanındaki bir tepene terkedilmiş ufak bi kasaba görebilirsiniz ..
30) Rocking Chair
Fischers Lagoon' da iskelenin sonundaki evin yanında bi sandalye var ve bu sandale gece yarısı saat 00:00 sularında sallanmaya başlıyor ama sabah olunca sallanmıyor ..
31) CJ's Mom Ghost
Gece saat 00:00 sularında CJ'nin evine gidip dikkatlice etrafı dinlerseniz CJ'nin annesinin çığlık seslerini duyabilirsiniz ..
32) Leatherface And Ed Gein
Bu iki adam psikopat bir seri katildir Leatherface moddur fakat Ed Gein çölde terkedilmiş mezarlıkta El Castillo Del Diablo'da karşınıza çıkabilir ve arasıra sizi pompalı tüfek ile koşturduğunu görebilirsiniz ..


33) Blue Light In The House
The Farm'da bir evin penceresinden geceleri mavi ışık süzülmekte Oblivion'dan evin içine girildiğinde anormal bişey yok boş bir ev evin gizemi geceleri beyaz ışık yerine mavi ışık vermesi ..
34) Secret Locations
Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN ile kapının önünden havalandığınızda önünüze direkt olarak sarı ok çıkar oraya girdiğinizde ise bir kaç tane gizli mekan görebilirsiniz bu mekanların içinde Madd Dogg ile OG Loc'u tehdit ettiğimiz mekanda bulunmakta üstelik mekanlarda değişik şarkılar çalmakta ..


35) Ghost Car 2
Mount Chiliad'da yeni bir hayalet araba keşfettim bu arabaların içinde sürücü var fakat aniden ortaya çıkıyorlar sadece araba değil bazen bisiklette çıkabiliyor ..


36) Vinewood
Vinewood yazısının üstüne çıktığınızda üzerinize intihar uçaklarının yağdığını görebilirsiniz ..
37) Phone Number
Vinewood yazısının arkasındaki havuzlu evde bir telefon var telefonun üstüne fotoğraf makinesi veya dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp baktığınızda bir telefon numarası görmeniz mümkün google'a arattırdım ama bişey çıkmadı ..
38) Secret Jimmy
Winewood yazsının arkasında havada duran gizli bir levye var alınabiliyor ..
39) Horse Screams In Tierro Robada
Gece saat 00:00 sularında Tierro Robada'ya giderseniz at kişnemeleri duyabilirsiniz ..
40) Salvatore And Maria In Gta Sa
Saints Marko's Bistro görevine girdiğinizde karşınıza direkt video geliyor videoyu geçmeden izlerseniz Maria'yı ve Salvatore'yi görebilirsiniz ..
41) Blue Hell
Blue Hell yer altıdır buradan Area 69'ın içine girebilirsiniz gitmek için öncelikle Wang Cars'a gidin onun hemen karşısında inşaat var ROCKETMAN yazarak yarım binanın içine girip yukarı doğru havalanın daha sonra ise aşağı inin ve mavi cehennemdesiniz ..
42) Cesar's Car
Cesar'ın ilk yarış görevinde yarışın bittiği kumsala giderseniz araba park etme yerinde Cesar'ın arabasını görebilirsiniz ..
43) 1 Hour Photo
Glen Park'ta bir binanın üstünde 1 Hour Photo yazıyor bu reklamın aynısı Liberty City'de de var ..
44) Secret Valley
Sevgilinizi gezdirmeye gittiğinizde bazı restaurantlar var sadece sevgilinizi gezdirirken açılıyor buraya Oblivion'dan girerseniz Secret Valley adında bir restauranta varırsınız ve bazı evlerde makarna pizza yemekleri var bu kutuların üstüne dürbünlü tüfekle veya fotoğraf makinesiyle baktığınızda Secret Valley yazısını görebilirsiniz ..
45) UFO
69. bölgeye veya Bone County'den yüksek bir tepeye çıkın ve gökyüzünü incelemeye başlayın bir süre sonra sarı bir yıldız göreceksiniz dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp dikkatlice bakarsanız hareket ettiğini görebilirsiniz gece yarısı hilesini yazmayı untmayın ..

46) Claude In San Andreas
Farewell, My Love görevine girdiğinizde GTA 3'ün ana karakteri olan Claude'u görebilirsiniz tabi her zaman ki suskun haliyle Catalina da bir GTA 3 karakteridir ..


47) Moon
Sniper Rifle ile Ay'a ateş ederseniz Ay'ın büyüdüğünü görebilirsiniz. Bir süre sonra küçülüp yenide büyümeye başlar bu gizem bütün GTA serisinde mevcuttur ..
48) Unlock All Stores
Oyuna yeniden başladığınızda ilk videoyu geçmeden izleyin. Polis arabası tam tren yolunun üstünden geçerken ROCKETMAN yazın. Böylece bütün mağazaları açmış olacaksınız. Haritada görünmesede bütün mağazalar açılacak ..
49) Mr Whoopee
Dondurma arabasının üstündeki şey bakın neye benziyor.

49) Secret World

• Desert Eagle silahı.
• Kamera.
• Vinewood'un arkasındaki levye.
• Didier Sachs'tan mavi elbiseler ve şapka.
• Prolaps'tan mavi ayakabbılar.
• Gece görüşü.
• Binco'dan şaka maskesi.
• Kırmızı kamyon.
• Kırmızı saç.
• Didier Sachs'tan haç kolyesi.
• Haç, R.I.P ve mezar dövmeleri.
• Gazinoda 10.000$ harcamak.
• 1 hafta içinde 9 fahişe ile yatma.

Eğer yukarıda verilenlerin tamamını yaparsanız, The Farm'daki mavi ışık veren eve giriş açılıyormuş ve girince yeni bir evrene geçiyormuşuz. Bunlar Rockstar'ın epsilon sitesinde yazan bilgiler. Ben denemedim fakat bu yaz denemeyi düşünüyorum. Eğer doğruysa gerçekten çok ilginç.

50) Epsilon

Oyunda sırtında çanta olan, dağcı yayalar var bunlara sataştığınız da size söylediği şeyler :

• Careful, Brother-Uncle.
• Are you looking for spiritual answers.
• KIFFLOM.
• Join our fellowship.
• Fightining is for the weak.
• Mind out.
• Kifflom, Krant Help!
• Do you need spiritual guidance.
• I bring a message of peace.
• Careful.
• Have you heard of the Epsilon Program?

Ve berberde geçen diyaloglar :

• Oh yeah, that's a whole load of Kifflom!
• Epsilon smiles on you!
• There you go, uncle-brother.
• Wow, like Kifflom and everything
• Life is a circle, friend"
• Let Epsilon tame(?) your .......
• Kifflom and ka-poo(?), uncle-brother!.

İkisinin ortak noktası "Kifflom" ve "Uncle-Brother" demesi bu yayaların epsilondan bahsetmesi çok ilginç.

51) Lil' Probe'Inn
Area 69'un yanındaki Lil' Prope'Inn adlı kafede ufo resimleri var. Arka kapıdan girdiğiniz de San Andreas'ın haritası ve işaretli bölgeler var. Eğer gece yarısı hilesi yazıp gösterilen yerlere giderseniz, ufo görebilirsiniz.
52) Ghost Plane
Oyunun her yerinde görebilirsiniz. Üstünüzden uçak geçtiğinizde dikkatlice bakın bir süre sonra yok olacak.

53) Falling Star
Çölde gizemli bir şey araken birden yıldız gibi bir şeyin düştüğünü gördüm. Sizce ne olabilir? Video aşağıda.

54) Ghost Vortex
Bot kursunun karşısındaki plajda Hayalet Vortex görebilirsiniz. Yine bir random hatası.

54) Suicidal Photographer
Los Santos'ta bir fotoğrafçı var. Bu fotoğrafçı bir kaç fotoğraf çektikten sonra denize yürüyerek kendini öldürüyor. Sanırım koordinat hatası.

55) Face In The Wall
Vinewood'da bir binanın duvarlarında yüze benzeyen şekiller var.

56) Desert Ranger or Jimmy Hernandez's Ghost
Arco Del Oest'e araştırma yaptık ve çöl bekçisini buldum. Polis aracı belli aralıklarla buraya geliyor. Normal hiç bir araba buraya gelmiyor. Veya Jimmy Hernandez'in hayaleti olabilir. Çünkü araç buraya El Castillo Del Diablo'ya giriyor.

57) Piggsy and Monkey Face
Angel Pine'de yolun üstünde Piggsy ve Maymuna benzeyen bir şekil var.

58) Angel
Oyunda bir taşın üstünde meleğe benzeyen bir şekil var.

59) Bunny
Oyunda taşın üstünde tavşana benzeyen bir şekil var.

60) Devil Face
Oyunda bir binanın camında yaratığa benzeyen bir yüz var.

61) Alien
Çölde mutlaka görmüşsünüzdür. Kayaların üstünde uzaylıya benzeyen bir şekil var.

62) Bloody Window
San Fierro, Chinatown'da kanlı bir pencere var.

63) Strange Walton
Wu Zi Mu görevini yaparken fark ettiniz mi bilmem ama patikadan zengin bir adamın sürdüğü Walton geliyor. Normalde oradan araç gelmiyor. Zengin bir adamın sürmesi işi daha da garipleştiriyor.
64) Bigfoot's Footprints
Dağda koca ayak denilen, modla aktif edilebilen yaratığın ayak izleri mevcut. Oyunda olmadığını biliyoruz ama ayak izleri neden var?


Hileler

Silahlar, Can ve Zırh

LXGIWYL - Silah paketi 1 (Thugs Tools)
KJKSZPJ - Silah paketi 2 (Professional Tools)
UZUMYMW - Silah paketi 3 (Nutter Tools)
ROCKETMAN - Jetpack verir.
AIYPWZQP - Paraşüt verir.
WANRLTW - Sınırsız cephane.
NCSGDAG - Tüm silah seviyenizi hitman yapar.
OUIQDMW - Araç kullanırken aynı zamanda nişan alırsınız.
HESOYAM - Can, Zırh, $250.000
BAGUVIX - Ölümsüzlük.


Polis, Seviyeler ve Çeteler

OSRBLHH - Aranma seviyenize 2 yıldız ekler.
ASNAEB - Polislerden kurtulursunuz.
LJSPQK - Polisler tarafından 6. seviyeden aranırsınız
AEZAKMI - Asla aranmazsınız.
MUNASEF - Adrenalin modu.
KANGAROO - Mega zıplama.
IAVENJQ - Mega yumruk.
AEDUWNV - Asla acıkmazsınız.
CVWKXAM - Sınırsız oksijen.
BTCDBCB - Şişmanlarsınız.
KVGYZQK - Zayıflar, sıska kalırsınız.
JYSDSOD - Maximum güç.
OGXSDAG - Maximum güven.
EHIBXQS - Maximum çekicilik.
MROEMZH - Her bölgede çeteniz olur.
BIFBUZZ - Sokakları çeteler kontrol eder.

Araç Yaratma

AIWPRTON - Rhino verir.
CQZIJMB - Bloodring Banger verir.
JQNTDMH - Rancher verir.
PDNEJOH - Yarış arabası verir.
VPJTQWV - Yarış arabası verir.
AQTBCODX - Romero verir.
KRIJEBR - Stretch verir.
UBHYZHQ - Çöp kamyonu verir.
RZHSUEW - Caddy verir.
JUMPJET - Hydra verir.
KGGGDKP - Hovercraft verir.
OHDUDE - Helikopter verir.
AKJJYGLC - ATV verir.
AMOMHRER - Tanker verir.
EEGCYXT - Dozer verir.
URKQSRK - Planör verir.
AGBDLCID - Monster verir.


Araç Seviyeleri

CPKTNWT - Ekrandaki tüm araçlar patlar.
XICWMD - Görünmez araçlar.
PGGOMOY - Mükemmel araç kontrolü.
ZEIIVG - Bütün lambalar yeşil olur.
YLTEICZ - Agresif sürücüler.
LLQPFBN - Pembe trafik.
IOWDLAC - Siyah trafik.
AFSNMSMW - Uçan botlar.
BGKGTJH - Trafikte ucuz arabalar.
GUSNHDE - Trafikte hızlı arabalar.
RIPAZHA - Uçan arabalar.
JCNRUAD - Ekrandaki tüm araçlar patlar.
COXEFGU - Tüm araçların nitrosu olur.
BSXSGGC - Dokunduğunuz araçlar patlar.
THGLOJ - Sakin trafik.
FVTMNBZ - Trafikte kasaba araçları.
VKYPQCF - Taksilere nitro verir.
VQIMAHA - Tüm araçların seviyesini maximum yapar.


Oynanış
AJLOJYQY - Herkes birbirine saldırır.
BAGOWPG - Herkes sizden nefret eder.
FOOOXFT - Herkese sil?h verir.
SZCMAWO - İntihar edersiniz.
CIKGCGX - Plaj partisi.
AFPHULTL - Ninja teması.
IOJUFZN - Halk isyan eder.
PRIEBJ - Funhouse teması.
SJMAHPE - Herkese 9mm silah verir.
ZSOXFSQ - Herkese roket verir.


Hava ve Zaman

AFZLLQLL - Güneşli.
ICIKPYH - Çok güneşli.
ALNSFMZO - Bulutlu.
AUIFRVQS - Yağmurlu.
CFVFGMJ - Sisli.
MGHXYRM - Gök gürültülü ve fırtınalı.
CWJXUOC - Kum fırtınası.
YSOHNUL - Hızlı saat.
PPGWJHT - Hızlı oynanış.
LIYOAAY - Yavaş oynanış.
XJVSNAJ - Her zaman gece.
OFVIAC - Turuncu gökyüzü 21:00

GTA San Andreas Teleporter 3.0b

GTA San Andreas Teleporter 3.0b

Nasıl Kullanılır ?

Programı indirdikten sonra Zip'li dosyanın içindekileri çıkartın daha sonra " sat " yazan simgeye tıklayın. Saatin oraya San Andreas haritası gelecek. Ona sağ tıklayarak " Teleport to " dan istediğiniz yeri seçin oyuna girin ve seçtiğiniz yerdesiniz ..

GTA San Andreas Radyo Müzikleri Ve Ana Müzik

GTA San Andreas Musics

Nasıl Kullanılır ?

Programı indirdikten sonra çalıştırın. Üstte Game Folder diye bir şey var. Onu GTA San Andreas\audio\streams a yönlendirin. Extract seçeneğine tıklayın.Yerel disk C de "GTA San Andreas Music" adında bir klasör oluşacak.Bütün müzikler onun içinde umarım hoşunuza gider ..

GTA San Andreas Liberty City'de Düşmeden Yürüme

GTA San Andreas Solid Liberty City Mod

Nasıl Kullanılır ?

Zip'li dosyayı açın daha sonra içindekileri C: Rockstar Games/Gta San Andreas/data/maps/leveldes'e çıkartın ama çıkartmadan önce leveldes dosyasının içindekileri ordan keserek yedekleyin daha sonra GTA Sa Teleport'u açarak Liberty City'e gidin iyi eğlenceler artık düşmeden yürüyebilirsiniz ..

Yukarıdaki bilgiler kesinlikle alıntı değildir. Bilgiler tamamen bana aittir ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.
Diğer GTA gizemlerine erişebilmek için imzamdaki yazıya tıklayabilirsiniz.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 7 Ekim 2012; 11:15:14 >
_____________________________5114 Mesaj
9 Mart 2011; 15:16:24 

quote:

13) Ryder's Revenge
Bunun olabilmesi için oyunu bitirmeniz gerekir oyunu hep The Jonhsons House'e kaydederseniz oyuna girdiğinizde telefonunuz çalar Ryder sizi tehdit eder ve dışarı çıktığınızda evin arkasında Ryder çıkar ama üstünde kırmızı çizgiler vardır ve öldürmesi çok zordur ölünce sizi tekrar arar ve bidaha geleceğini söyler ..

Bunu hiç duymamıştım doğruysa gerçekten çok ilginç
_____________________________

Why do we fall?


2654 Mesaj
9 Mart 2011; 17:37:30 


quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor


Bunu hiç duymamıştım doğruysa gerçekten çok ilginç

Doğru ben sadece gördüğün şeyleri yazdım buraya Ryder bazen The Jonhsons House'da da karşına çıkabilir
_____________________________1041 Mesaj
9 Mart 2011; 19:19:16 


quote:

Orijinalden alıntı: Brutal KillDoğru ben sadece gördüğün şeyleri yazdım buraya Ryder bazen The Jonhsons House'da da karşına çıkabilirilginçç
_____________________________435 Mesaj
9 Mart 2011; 21:23:47 

GÜZEL PAYLAŞIM THANKS..
_____________________________

Seni gördüğüm zaman böyle içimde bir şeyler oldu. Konuşmayı beceremem ama anladın di mi? Canımsın be! Güneşimsin, havamsın. Yani şu ağzımdaki izmarit yok mu kız! İşte onun gibi benimsin. Yani buramdasın be! Sen hayatımın tek golüsün yani.


1518 Mesaj
10 Mart 2011; 17:35:15 

http://www.youtube.com/watch?v=nGyzHFs72sQ Kırmızı çizgili Ryder...
_____________________________5114 Mesaj
10 Mart 2011; 17:56:58 


quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

http://www.youtube.com/watch?v=nGyzHFs72sQ Kırmızı çizgili Ryder...

Dünyanın kurşununu attı
_____________________________

Why do we fall?


 
105 Mesaj
11 Mart 2011; 11:09:41 

ben de hiç olmadı bunlar ki ?
_____________________________

İmza kuralları için okuyun :http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm
http://img482.imageshack.us/img482/5341/aslanlaryuvaa2ek0.gif


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
11 Mart 2011; 15:29:49 

güzel paylaşım
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
11 Mart 2011; 15:39:10 


quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

6) Scream In Grave
Winewood yazısının arkasındaki mezarlıkta bir seri katilin mezarının yanına gidip dikkatlice dinlerseniz çığlık seslerini duyabilirsiniz + Carl'ın annesinin mezarından da öksürük sesleri gelmektedir [ Carl : Oyunda yönettiğimiz adam ]


şu bölümü haritada gösterecek arkadaş var mı ?winewood yazısının oralarda saatlerce gezmeme rağmen mezarı bulamadım
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


2654 Mesaj
11 Mart 2011; 20:59:26 


quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTERMezarların taşları falan yeşildi heralde iyice bak oralara olmazsa yarın ss yüklerim

+ Beğendiyseniz ne mutlu bana arkadaşlar yeni şeyler bulunca yazıcamquote:

Orijinalden alıntı: eren_619messi

ben de hiç olmadı bunlar ki ?


Arkadaşım sen dediğim yerlere gittiğimden emin misin ?? Ya da oyunu bitirmedin ilk 2 sır oyunu bitirmeden oluyor onları yapmayı dene hayalet falan çıkarmaya çalışırsan işin zor oyun bitmeden olmaz o
_____________________________12110 Mesaj
11 Mart 2011; 21:44:50 

Ben teleport ile Liberty City'e gittim. Marco's Bistro güzel yer. Bir tane görevde de gidiyorduk. Oradaki kemanlı müzik harika.


2654 Mesaj
11 Mart 2011; 23:21:16 


quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ben teleport ile Liberty City'e gittim. Marco's Bistro güzel yer. Bir tane görevde de gidiyorduk. Oradaki kemanlı müzik harika.

Hocam teleportu nerden indirdin bana site verir misin ? Bende arıyorum programıda bi çok site virüslüdür diye korkuyorum + Liberty City'e aşağıdan bakmakla yetiniyorum jetpack çıkmıyor o kadar çok yükseğe yapmışlar Liberty City'i sadece teleportla çıkılıyomuş diye duydum ben
_____________________________1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
12 Mart 2011; 10:25:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Brutal KillMezarların taşları falan yeşildi heralde iyice bak oralara olmazsa yarın ss yüklerim

+ Beğendiyseniz ne mutlu bana arkadaşlar yeni şeyler bulunca yazıcam


hocam ss koyar mısın dün baktım bugün baktım, yok yok.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat-FC INTER -- 12 Mart 2011; 10:25:58 >
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


2654 Mesaj
12 Mart 2011; 13:43:44 


quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTERhocam ss koyar mısın dün baktım bugün baktım, yok yok.

Sen orada boşuna mezar arama önündeki mezarlığa git ordada duyarsın çığlık sesi
_____________________________12110 Mesaj
12 Mart 2011; 15:22:09 

Forumda link vermek yasak falan değil değil mi?


5114 Mesaj
12 Mart 2011; 16:57:19 


quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Forumda link vermek yasak falan değil değil mi?

Eğer illegal bi olay yoksa neden yasak olsun. Bilgi amaçlı sonuçta.
_____________________________

Why do we fall?


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
12 Mart 2011; 17:08:07 


quote:

Orijinalden alıntı: Brutal KillSen orada boşuna mezar arama önündeki mezarlığa git ordada duyarsın çığlık sesi


ss isterim
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


3963 Mesaj
12 Mart 2011; 18:10:44 


quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

http://www.youtube.com/watch?v=nGyzHFs72sQ Kırmızı çizgili Ryder...

İlginçmiş yıllardır oynadığım san andreasta bunu bilmiyordum


12110 Mesaj
12 Mart 2011; 19:13:56 

GTA SA Teleport

Bağlantı adresi bu. Buradan .zip uzantılı dosyayı indiriyoruz. Sıkıştırıldığı için sat adlı uygulamayı çalıştırmak istediğimizde ayıklamak isteyip istemediğimizi soruyor bize sistem. Ayıklamazsak uygulama açılmıyor onun için ayıklıyoruz. Ayıklamış olduğumuz klasöre giriyoruz ve sat uygulamasını çalıştırıyoruz. Ardından San Andreas'ı açıyoruz. Oyunu simge durumuna küçülttükten sonra bildirim alanında teleportun simgesine sağa tıklayıp teleport to diyoruz. Gitmek istediğimiz yeri seçiyoruz ve oyuna dönüyoruz.. İstediğimiz yere gelmiş oluyoruz. Eğer teleportun penceresini açmak veya gizlemek istiyorsanız bildirim alanında simgesine sağa tıklayıp Hide / Restore demeniz yeterli. Uygulamayı açtıktan sonra X simgesine basarsanız kapanır, yeniden açmak zorunda kalırsınız. Onun için dediğim yolu izleyin. Bazen harita ile bizim olduğumuz yer birbirini tutmayabiliyor veya grafikler geç açılabiliyor ama endişelenmeyin, uygulamanın oyuna hiçbir zararı yok. (ben denedim)

NOT: Anlatım bana aittir.


2654 Mesaj
13 Mart 2011; 11:48:27 

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

GTA SA Teleport

Bağlantı adresi bu.
Buradan .zip uzantılı dosyayı indiriyoruz. Sıkıştırıldığı için sat adlı uygulamayı çalıştırmak istediğimizde ayıklamak isteyip istemediğimizi soruyor bize sistem. Ayıklamazsak uygulama açılmıyor onun için ayıklıyoruz. Ayıklamış olduğumuz klasöre giriyoruz ve sat uygulamasını çalıştırıyoruz. Ardından San Andreas'ı açıyoruz. Oyunu simge durumuna küçülttükten sonra bildirim alanında teleportun simgesine sağa tıklayıp teleport to diyoruz. Gitmek istediğimiz yeri seçiyoruz ve oyuna dönüyoruz.. İstediğimiz yere gelmiş oluyoruz. Eğer teleportun penceresini açmak veya gizlemek istiyorsanız bildirim alanında simgesine sağa tıklayıp Hide / Restore demeniz yeterli. Uygulamayı açtıktan sonra X simgesine basarsanız kapanır, yeniden açmak zorunda kalırsınız. Onun için dediğim yolu izleyin. Bazen harita ile bizim olduğumuz yer birbirini tutmayabiliyor veya grafikler geç açılabiliyor ama endişelenmeyin, uygulamanın oyuna hiçbir zararı yok. (ben denedim)

NOT: Anlatım bana aittir.

Hocam ben dün indirmiştim dosyayı sağol Liberty City'e gidiyorum ama biraz ilerleyince aşağı düşüyorum ROCKETMAN yazıp uçmayı deniyorum olmuyor onun özel bi programı var mı ??


quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

ss isterim

Tamam abi sinirlenme ss koyucam birazdan

Bu arada yeni şeyler buldum onları da yazdım arkadaşlar< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 13 Mart 2011; 11:52:26 >
_____________________________1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
13 Mart 2011; 11:54:00 


quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill


ss isterim

Tamam abi sinirlenme ss koyucam birazdan

Bu arada yeni şeyler buldum onları da yazdım arkadaşlaro kadar çok aradım ki, bulamadım yine de. bekliyorum
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


12110 Mesaj
13 Mart 2011; 12:56:05 

Libert City'de aşağı düşülüyor. Nedeni oyundan kaynaklanıyor. Çözümünü ben de bilmiyorum.


2654 Mesaj
13 Mart 2011; 13:31:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTERTamam abi sinirlenme ss koyucam birazdan

Bu arada yeni şeyler buldum onları da yazdım arkadaşlaro kadar çok aradım ki, bulamadım yine de. bekliyorum

ss Koymaya çalışıyorum desteklemiyor diyo Sen Vinewood'daki mezarlığı biliyo musun ??< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 16 Mayıs 2011; 22:36:19 >
_____________________________1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
13 Mart 2011; 13:45:06 


quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill
o kadar çok aradım ki, bulamadım yine de. bekliyorum

ss Koymaya çalışıyorum desteklemiyor diyo Sen Winewood'daki mezarlığı biliyo musun ??


hayır bilmiyorum ben harita resmini koyayım şimdi o zaman sen bana tarif et olur mu ?
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
13 Mart 2011; 13:55:32 

haritadan tarif edebilir misin ?
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


2654 Mesaj
13 Mart 2011; 14:15:40 


quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

haritadan tarif edebilir misin ?


2 numara orada mezarlık var
_____________________________12110 Mesaj
13 Mart 2011; 14:19:57 

Bir görevde de oraya gidiyorduk. Orada bir yazı vardı bi ara kayboluyodu bi ara çıkıyodu. :D
Buna gelen 1 yanıtı gör.


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
13 Mart 2011; 15:30:23 

ben de 10 numaranın olduğu yerlerde mezarlık arıyorum kaç gündür
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


12110 Mesaj
13 Mart 2011; 17:23:35 

Saat 20.00'den önce mezarlığın hali:


Saat 20.00'den sonra mezarlığın hali:


NOT:Resimler bkaakco'ya aittir.


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
13 Mart 2011; 17:52:47 


quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Saat 20.00'den önce mezarlığın hali:


Saat 20.00'den sonra mezarlığın hali:


NOT:Resimler bkaakco'ya aittir.hocam Allah senden razı olsun

burası demek mezarlık.

buralarda gezerken çığlık sesleri de duydum. etrafa baktım kavga falan mı var diye yok.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


12110 Mesaj
13 Mart 2011; 18:00:24 

Ben de bir ara gezeyim iyice belki duyarım.


2654 Mesaj
14 Mart 2011; 19:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

ben de 10 numaranın olduğu yerlerde mezarlık arıyorum kaç gündür

Vinewood'un arkasındada var mezar ama çimlerin arasında bide yeşil çok belli olmuyor< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 22 Ocak 2013; 0:12:52 >
_____________________________12110 Mesaj
14 Mart 2011; 19:30:00 

Ne oyun bea, sıkılsam bile hiç silmek istemiyorum.


1863 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Samir Handanovic
14 Mart 2011; 19:42:36 


quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ne oyun bea, sıkılsam bile hiç silmek istemiyorum.


aynen, ayda 2 kez mutlaka uğrarım oyuna
_____________________________


F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla


2654 Mesaj
14 Mart 2011; 20:31:39 


quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER
aynen, ayda 2 kez mutlaka uğrarım oyuna

Ben hergün online San Andreas uğruyorum çok eğlenceli gerçekten tavsiye ederim
_____________________________ 
3056 Mesaj
14 Mart 2011; 21:12:32 

eskımez bu oyun
_____________________________12110 Mesaj
14 Mart 2011; 21:28:23 

Online oynamadım belki denerim, yeni pc alırsam bu yaz, GTA 4 tadından oynanmaz. San Andreas bitmez vatan bölünmez :D


2654 Mesaj
16 Mart 2011; 19:59:55 

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Online oynamadım belki denerim, yeni pc alırsam bu yaz, GTA 4 tadından oynanmaz. San Andreas bitmez vatan bölünmez :D

Eğer oynicak olursan bana mesaj at sana server veriyim beraber oynarız
Yeni Şeyler Buldum Onlarıda Koydum Arkadaşlar Gerçekten Çok İlginç Şeyler< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 21 Mart 2011; 21:39:56 >
_____________________________ 
1605 Mesaj
26 Mart 2011; 14:44:45 


quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbabaİlginçmiş yıllardır oynadığım san andreasta bunu bilmiyordum

+1
_____________________________2654 Mesaj
3 Nisan 2011; 14:10:08 

Arkadaşlar Gta San Andreas müziklerini ve Liberty City'de düşmeden yürüme modunuda koydum umarım hoşunuza gider
_____________________________2835 Mesaj
13 Mayıs 2011; 22:21:23 

var ya mütişsin kardeş....hemen deniyicem
_____________________________

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.


2654 Mesaj
14 Mayıs 2011; 12:56:53 


quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

var ya mütişsin kardeş....hemen deniyicem

Bende konuya ilgi azaldı sanıp yeni şeyler koymuyordum onlarıda yaziyim bari
_____________________________2835 Mesaj
14 Mayıs 2011; 16:08:03 

YAZ YA :D
BU KONUYA İLGİ AZALIRMI ?????
_____________________________

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.


2654 Mesaj
15 Mayıs 2011; 18:11:17 


quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

YAZ YA :D
BU KONUYA İLGİ AZALIRMI ?????

Merak etme ilgi azalmadıkca bulduğum herşeyi yazarım Ha bu arada yeni bulduğum gizemleri, GTA Teleporter ve Facebook'taki GTA San Andreas sayfamızı koydum umarım hoşunuza gider
_____________________________6736 Mesaj
18 Mayıs 2011; 10:10:23 

Ya beyler ben bir tülü liberty city'e gedimiyorum.Programı aıyorum oyunuda açıyorum teleport diyorum gene aynı yere yukardan düşüyor. YARDIM
_____________________________