Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

En iyi Nfs oyunu oynamaya devam ediyorum

Yeni cikan rivalstan bile iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaslar bisey sorcam,kusura bakmayin konuyu hortlatiyom ama oynuyorum halâ oyunu

Bu bounty neye göre artiyo,diger gorevleri tamamliyom blacklistde ama bounty yetmiyo polis araci deviriyom kaciyom vs. ama cok az artiyo

Yani bu bounty yi hizli kasmanin bi yolu var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Ya arkadaslar bisey sorcam,kusura bakmayin konuyu hortlatiyom ama oynuyorum halâ oyunu

Bu bounty neye göre artiyo,diger gorevleri tamamliyom blacklistde ama bounty yetmiyo polis araci deviriyom kaciyom vs. ama cok az artiyo

2-3dk değil uzun süre kovalanman gerekiyor. Ne kadar stand benzin istasyonu tabelası vs düşürüp polisleri sincaba çevirir aranma seviyeni arttırır ise kazandığın bounty katlana katlana gelir sana.
    Ya da bu tür glitch olayına gireceksinhttps://www.youtube.com/watch?v=2oq9bj9kcew
    Ya da hile ile amacına hızlıca ulaşacaksın: Burada velet bi gardaşımız yapmışhttps://www.youtube.com/watch?v=FBlYKc1zrgg
    Kolay gele, o Clarence Callahan sincabına benden selam söyle. Ondan büyük Darius var

• quote:

Orijinalden alıntı: Drima

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Ya arkadaslar bisey sorcam,kusura bakmayin konuyu hortlatiyom ama oynuyorum halâ oyunu

2-3dk değil uzun süre kovalanman gerekiyor. Ne kadar stand benzin istasyonu tabelası vs düşürüp polisleri sincaba çevirir aranma seviyeni arttırır ise kazandığın bounty katlana katlana gelir sana.
    Ya da bu tür glitch olayına gireceksinhttps://www.youtube.com/watch?v=2oq9bj9kcew
    Ya da hile ile amacına hızlıca ulaşacaksın: Burada velet bi gardaşımız yapmışhttps://www.youtube.com/watch?v=FBlYKc1zrgg
    Kolay gele, o Clarence Callahan sincabına benden selam söyle. Ondan büyük Darius var

Anladim hocam

Su an blacklist 7 deyim,bakalim neler olucak

Bounty yi 1 milyon küsür yaptim biraz daha kasicam

Cok sıkıcı oluyo belli bi süre sonra bounty kasmak

Hele önüne polisler bariyer yapiyo ya, orda ortadan dalarsam aralarinda kalip busted oluyo

bi de drag yarislarindan nefret edoyorum ya

• Oyunun çoşmaya yeni başladığı yerlerdesiniz
    Ronald McCrea yani Blacklist 3. sıradaki elemanla kapışamadan itibaren oyun feci zorlaşıyor.
    Final kaçış sahnesi var ki diyeceğim tek şey:
    Allah şimdiden sabır versin hocam.
  • quote:

Oyunun çoşmaya yeni başladığı yerlerdesiniz
    Ronald McCrea yani Blacklist 3. sıradaki elemanla kapışamadan itibaren oyun feci zorlaşıyor.

bakalim neler olcek, tesekkurler

• Bir ihtimal zamanı yavaşlatma tuşu var onu bilmiyor olabilir misin?
    Polisler bariyer yaptığı zaman bariyere çarpmadan hemen önce zamanı yavaşlatıp iki aracın arasına giriyor geçiyorsun.
  • quote:

Oyunun çoşmaya yeni başladığı yerlerdesiniz

hocam bugün 6. ya kadar geldim, bounty kasarken baya polis birikti bi baktip helikopter filan geldi baya heyecanlandim yanigittikce zorlasiyo

• Hocam Blacklist son 3 ve onlara giderken yapacağınız yarış, kaçış vs bildiğin şampiyonlar ligi.
    Çok dikkat edin ve mümkünse Blacklist 4'e geldiğinizde araba değiştirme olayına girmek yerine modifiye olayına girin rahat bi nefes almanızı sağlar Blacklist 3'e kadar.
    Sonrası zaten cukka cukka
  • quote:

Hocam Blacklist son 3 ve onlara giderken yapacağınız yarış, kaçış vs bildiğin şampiyonlar ligi.
    Çok dikkat edin ve mümkünse Blacklist 4'e geldiğinizde araba değiştirme olayına girmek yerine modifiye olayına girin rahat bi nefes almanızı sağlar Blacklist 3'e kadar.
    Sonrası zaten cukka cukka

hocam ben hep yarislardan sonra soru isareti olan etiketleri actim,2 tanesi hatic arabalari aldim,hep onlari kullaniyom

• Yarasın hocam kartı güzel denk getirirseniz Blacklist 2 deki capon abimizin aracını alırsanız karada size ölüm yok.
    Ama o son yarış yok mu o son yarış..
    Ah o şöfeer o şöfer. Bitirdim diye sevinirken başka şeylere yan bastığınızı anlıyorsunuz

Bak heves ettim şimdi ha ama baştan sonra bitirecek organ şu anlık yok bende
  • quote:

Yarasın hocam kartı güzel denk getirirseniz Blacklist 2 deki capon abimizin aracını alırsanız karada size ölüm yok.
    Ama o son yarış yok mu o son yarış..
    Ah o şöfeer o şöfer. Bitirdim diye sevinirken başka şeylere yan bastığınızı anlıyorsunuz

Bak heves ettim şimdi ha ama baştan sonra bitirecek organ şu anlık yok bende

benim eski bilgisayar varken kaldırmıyodu bu oyunu hep hot pursuit oynardım
    içimde kalmıştı oynamak,şimdi takılıyom işte öyle

• Hatırlatma,most wanted multiplayer oynayan yerli oyuncu grubu var: https://discord.gg/NvGD924

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 9 Şubat 2018; 3:01:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

Hatırlatma,most wanted multiplayer oynayan yerli oyuncu grubu var: https://discord.gg/NvGD924

hala oynuyolar mi

• konu açılalı 13 yıl olmuş beyler
  • lann
  • başlık ve mesaj yenilendi
  • Arkadaşlar selam. Son adamı da yendikten sonra son kaçışa geldi sıra (şu meşhur köprüden atlama). Tam köprüden atlayacakken elektrik kesildi ve oyun gitti. Tekrar açtım ne kaçış var ne rival... bunu geri getirmenin bir yolu var mı? Biliyorum üzerinden çok geçmiş ama bilen varsa yazabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.