Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun dvd versiyonunun kadıköydeki fiyatını bilen var mı alacam ama kazık yerim diye bekliyorum lütfen bilen biri cevap versin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: typhoon000

bunun dvd versiyonunun kadıköydeki fiyatını bilen var mı alacam ama kazık yerim diye bekliyorum lütfen bilen biri cevap versin....

dostum kadıköyde ne kadar bilmiyorum ama beşiktaş/sinanpaşa pasajında dvd 5ytl aklında bulunsun..
  • Beyler ben şimdi Catalyst 5.6 indiriyorum deniyecem birazdan size bilgi veririm!
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

hmmm

http://boards.gamefaqs.com/gfaqs/genmessage.php?board=927142&topic=24636903

Burdaki arkadaşlar da sorunun tamamiyle Ati Den kaynaklandığını (Catalyst 5.7 den itibaren) , ve 5.6 ya da daha eski catalyst versiyonunu yüklersek sorunun kalmadığını belirtmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama söylediği problem bizimkiyle aynı. Denesek mi acaba? Ben de 5.11 yüklü şu an. Most wanted hariç diğer tüm oyunlarda performans artışı hissettim doğrusu. Ne yapmalı acaba?

Dostum Catalyst 5.6 yükledim ama sorun hala aynı bendede 9800pro var ama olmuyo!

• quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

quote:

hmmm

Burdaki arkadaşlar da sorunun tamamiyle Ati Den kaynaklandığını (Catalyst 5.7 den itibaren) , ve 5.6 ya da daha eski catalyst versiyonunu yüklersek sorunun kalmadığını belirtmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama söylediği problem bizimkiyle aynı. Denesek mi acaba? Ben de 5.11 yüklü şu an. Most wanted hariç diğer tüm oyunlarda performans artışı hissettim doğrusu. Ne yapmalı acaba?

Dostum Catalyst 5.6 yükledim ama sorun hala aynı bendede 9800pro var ama olmuyo!

Çok kötü ya kusura bakma vallahi ben yabancıların yalancısıyım

Kardeşim crack falan yok. Cd nin içinden çıkan deamen tools ile CD 1 deki dosyalardan küçük olanı (3 kb kadar) mount et. Sanki CD 1 sürücündeymiş gibi olacak ve oyun çalışcak.

• ben ankaradan hüseyin, ya biraderler bir anlatıverin nasıl yükleyecez oyunu cd den, deamona nasıl gösterez, sonra ne yapacaz hadi yaw, oynayanlar allahın adına bizede anlatın yüklemeyide bizde oynayalım, yarım ssatte oynamayı verin yaw, bugün bize yarın size beyler, forum dostları, beraberce NFSMW'a come on!!!!
  • Sağol venom800 beşiktaşta o kadarsa kadıköydede o civardadır....genede bilen varsa kadıköydekini bi zahmet yazıversin yada herhangi bir yerdekinin fiyatını...
  • Oyundaki atmosfer ara videolar fln mükemmel.
    Ama grafikler beklediğim kadar iyi gelmedi doğrusu bendeki 9800 pro yla medium oynarım diodum full oynanıo nerdeyse undergroundla hiçbi farkı yok. bi gölgeler var bide güneş gölgelerdede çoğu yerde sorunlu zaten. belki benim karttan öyle görünüo olabilir tabe.
  • nasıl yani restore hide ne demek nerde nasıl açıklarsan biraz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

yaa sonny nin ilk yarısında polis tam karsımda oyuna başlıyorum haritada üçgenler war yıkmam gereken yerler sanırım yıkıyorum polis kayboluyo sonra cooldown yazıyo we oyun bitiyo.yapmam gerekini bulamadım bi turlu.ne yapmalıyım orda?

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

cool down yazisi polisin seni gözden kaybetmesiyle geliyor.cool down olduktan sonra haritadaki dairelere gidip saklanıyosun bu sayede polisden bi süreligine kurtuluyosun

• quote:

quote:

quote:

hmmm

Kardeşim crack falan yok. Cd nin içinden çıkan deamen tools ile CD 1 deki dosyalardan küçük olanı (3 kb kadar) mount et. Sanki CD 1 sürücündeymiş gibi olacak ve oyun çalışcak.

Kardeş gölgeler düzelmiyo ama birşey farkettim takılmalar nerdeyse oyunda hiç yok taş çatlasa 2defa oluyo!

• bende akşam iki saat ugraştıktan sonra zorda olsa başardım ve başarının ardından olayın çok kolay oldugunu anladım hemen anlatayım

1. cd yi yakıp içini açıyoruz winrar dosyasını nereye oyunu kuracaksak oraya çıkartıyoruz sonra ikinci cd yi istiyor winrar çıkartma işlemini yaparken ve 3.4 cd sonun da çıkartma tamamlanıyor...

ve ardından daemon u kuruyoruz makina kapanıp açılıyor sağ alt ta daemon göstergesi var ona sag tıklayıp üsten bir iki şey seciliyor hatırlamıyorum şimdi 1. cd de tarifi var.. oraya st.ml... gibi idi galiba onu atıyoruz sanal cd-rw nfswm olarak oyunun kapak resmi ile görünüyor ona aç deyince kurulum başlıyor 1. cd takılı gördügü için %26 ya kadar hemen okuyor işte benim de çözemedigim 2.cd olayı burda başlıyor bizim artık aldıgımız cd lerle işimiz kalmadı onları toplayıp kaldırın ikinci cd yi winrar ları çıkartdıgımız yerden (2com...diye yazıyor) alıp daemon na atıyoruz ve kurulum devam ediyor sonrası malum 3 ve 4 sonra 1. cd yi tekrar istiyor ilk başta kurulum için daemona attıgımız st.ml... yi tekrar daemon aatıyoruz ve kurulum bitiyor kurulum bitince crak yaptılarmı bilmiyorum sanal cd deki 1.cd ye sag tıklayıp aç deyince orada speed var ben onu oyunu kopyaladıgım yere yapıştırdım sonra masa üstünde ki girişe tıklayıp oyuna giriyorsunuz...

yanlışım veya hatalı anlatımım varsa düzeltin

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

bende akşam iki saat ugraştıktan sonra zorda olsa başardım ve başarının ardından olayın çok kolay oldugunu anladım hemen anlatayım

1. cd yi yakıp içini açıyoruz winrar dosyasını nereye oyunu kuracaksak oraya çıkartıyoruz sonra ikinci cd yi istiyor winrar çıkartma işlemini yaparken ve 3.4 cd sonun da çıkartma tamamlanıyor...

ve ardından daemon u kuruyoruz makina kapanıp açılıyor sağ alt ta daemon göstergesi var ona sag tıklayıp üsten bir iki şey seciliyor hatırlamıyorum şimdi 1. cd de tarifi var.. oraya st.ml... gibi idi galiba onu atıyoruz sanal cd-rw nfswm olarak oyunun kapak resmi ile görünüyor ona aç deyince kurulum başlıyor 1. cd takılı gördügü için %26 ya kadar hemen okuyor işte benim de çözemedigim 2.cd olayı burda başlıyor bizim artık aldıgımız cd lerle işimiz kalmadı onları toplayıp kaldırın ikinci cd yi winrar ları çıkartdıgımız yerden (2com...diye yazıyor) alıp daemon na atıyoruz ve kurulum devam ediyor sonrası malum 3 ve 4 sonra 1. cd yi tekrar istiyor ilk başta kurulum için daemona attıgımız st.ml... yi tekrar daemon aatıyoruz ve kurulum bitiyor kurulum bitince crak yaptılarmı bilmiyorum sanal cd deki 1.cd ye sag tıklayıp aç deyince orada speed var ben onu oyunu kopyaladıgım yere yapıştırdım sonra masa üstünde ki girişe tıklayıp oyuna giriyorsunuz...

yanlışım veya hatalı anlatımım varsa düzeltin

Kısacası demon olmasaydı sı****tık

• kesinlikle katılıyorum sana çok haklısın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hmmm

Kardeş gölgeler düzelmiyo ama birşey farkettim takılmalar nerdeyse oyunda hiç yok taş çatlasa 2defa oluyo!

Zaten ben gölgeleri açmıyorum Ama diğer oyunlar bayağı performanslıydı ya Ne yapcam karar veremedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

kesinlikle katılıyorum sana çok haklısın

yanlız benim cd ci hafta içi baskına ugramış güzelde bi tutanak döşemişler...

artık para cezası yok direk mahkemelik olmuşlar...
  • tamam arkadaşlar benimki açıldı
    o restore hideyi 1-2 kez yapmıştım olmamıştı. sonra 5-6 kez yaptım oldu
    ne alakası var bilmiyorum ama öyle oldu yani
    yardım eden arkadaşlar çok teşekkürler...
  • iskeletora benzeyen bir dosya var ona girip hide tıklaman lazım sonra sanal diskte oyunun olması lazım bu kadar
  • arkadaşlar çok basit yaw biraz kurcalayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umuterdal -- 4 Mayıs 2006; 14:10:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.