Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben 4 uncu adamdayım ve hala ferrarilerı ve eskı arabalrı goremıorum.. hıc bırı acılmadı...Bu arada corvett tavsıye edıorum 240 mıle cıkıo vee daha

modıfıyelrı eksık................................. cevap atınnnn
  • kardes ben son üç adamdayım bende göremiom nedense
  • Merak etmeyin hepsi açılıyor.Birde kara listeden bir adamı geçtiğiniz zaman ikitane bonus veriyor onları seçerken çoğunlukta performans parçasını seçiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

Beyler sistemim amd3000+ 64bit,nforce 3 anakart,1gb ram,256mb ati radeon 9250,temiz windows,yeni driverlar

yahu ben bu oyunu 800x600 full bile oynıyamadım bende mi sorun var yoksa bu oyun mu abartmış ??? ekran kartım ii deil biliorum ama bu nedir ya böle ???? Biri cvp versin mi ben mi hata yapiorum(donanımdan pek annamam )??????????????????????????????????????????????????????????
    Ayrıca anti a. ayarlarda ya kapalı ya da açık oluo yani 1-2-3 kademe gibi bir olay yok ve gölge detayı ayarı yapamıyorum.Bu ekran kartı mı çok kötü, oyun oynamak için almamıştım bu makinayı ama kızdım biraz

9250 gibi lanet bir karta bu oyunu oynayamazsın bi an önce değiştir onu o kart ancak nfs screen shotlarını duvar kağıdı olarak gösterir başkada bi işe yaramaz.

• ah be abi orjinal istemezmiyiz paramız yok ki....
  • son 2. adama gelemediğin sürece tüm araçlar ve tüm modifiyeler çıkmaz
  • arkadaşlar ben oyunun 4 cd li setuplusunu yaptım bakın dikkatli okuyun dvd kırması değil ayrıca dvd si de var isteyen irtibata geçmek için msn: komikmen@gmail.com yada kişisel sayfama girin yada 031226150 05
  • Arkadaşlar yaw bende de bu game var ama kurulumunun 3. bölümündeki movie içindeki dosyalardan blacklist_06_english_ntsc.vp6 dosyasına gelince error veriyo.eğer birinizde bu 3 bölüm varsa send yapın bi zahmet yada help edin please.

• Yaw bu Bounty için bi taktik bi hile gibi birşey biliyormusunuz arkadaşlar?
    Çok zor toplamak bunu ya
  • Bu challenge series oyunda ilerledikçe bana daha iyi arabalar vericek zannediyordum.Ben böyle beklerken 40. bölümden sonra trafikteki araçlar oyuna devam ediyorsunuz mesale çöp kamyonu,pizza arabası hatta polis arabasını kullanarak polislerden kaçıyorsunuz. Resimlerini koyucaktım fakat sayfa hata veriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MertSener

Yaw bu Bounty için bi taktik bi hile gibi birşey biliyormusunuz arkadaşlar?
    Çok zor toplamak bunu ya

Ben bounty toplama seçeneklerinde 3 tane de belli birsüratle radara(herneyse) yakalanmayı birde belli süre polisleri peşinde gezdirme seçeneği var zaten bu süre içinde diğerlerinide istemeden de yapıyorsun araç parçalama barikat geçme vs. kullanıyordum.Yok olmuyor beceremicem diyorsan tranier var onu indir onla dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dandini -- 30 Kasım 2005, 15:16:21 >
  • ılk arabam ,Cob
    alt ss le 4 uncu adaa kadar.. geldım onerıyorum.. araba 188 il de sureklı gıdebılme ozlellgıne sahı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dandini

Bu challenge series oyunda ilerledikçe bana daha iyi arabalar vericek zannediyordum.Ben böyle beklerken 40. bölümden sonra trafikteki araçlar oyuna devam ediyorsunuz mesale çöp kamyonu,pizza arabası hatta polis arabasını kullanarak polislerden kaçıyorsunuz. Resimlerini koyucaktım fakat sayfa hata veriyor.

ciddi misin?
    çok enteresan ya!!!
    www.imageshack.us
    resmi buraya hostla bi sonraki sayfaya geçtiğinde direct link gösterecek onu kopyala
    mesajını yazarken image butonuna tıklayıp araya kopyaladığın linki yapıştır...

• beyLer ben bu oyunu ınternet cafede kurdum.256 mb ekran kartı olan pc Lerde 1 sorun yoq fakat 128 oLanLarda crakc ısLemıyor kac tane crack denedıysem oLmadı haLA crack ıstıyor varmı 1 bıLgısı oLan acaba ?
  • Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dandini -- 30 Kasım 2005, 16:41:55 >
  • Arkadaşlar selam sizden bişi isticem şu resimdeki işaretlediğim ne anlama geliyo nasıl yapıcam bu görevi?

• quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

quote:

Orjinalden alıntı: xblade

Aynen abi yükle oyna.Yok hamachi yok crack,yok imaj dı car curt.Tek zoru sürürcüde olması gerekiyo diskin.Oda olsun yani

brak sen bu işleri. gittim incirli gold tan 20 ytl ye 6 taksitle çok
    sevdiğim bir oyunun orj aldım. içime oturdu walla 20 ytl değmezmiş gerçekten.
    ama ne yaparsın oyun başka yerde yok

sana ban lan herife bak.
    sanane benim görüşümden.Açtırma şimdi ağzımı.

• quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

quote:

Orjinalden alıntı: xblade

Aynen abi yükle oyna.Yok hamachi yok crack,yok imaj dı car curt.Tek zoru sürürcüde olması gerekiyo diskin.Oda olsun yani

brak sen bu işleri. gittim incirli gold tan 20 ytl ye 6 taksitle çok
    sevdiğim bir oyunun orj aldım. içime oturdu walla 20 ytl değmezmiş gerçekten.
    ama ne yaparsın oyun başka yerde yok

sana ban lan herife bak.
    sanane benim görüşümden.Açtırma şimdi ağzımı.

• Arkadaşlar acaba save dosyası istemek de yasak mı???
    Eğer değilse biri bana yardımcı olabilirmi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: OziiX

Arkadaşlar selam sizden bişi isticem şu resimdeki işaretlediğim ne anlama geliyo nasıl yapıcam bu görevi?

Cevap verebilecek olan yokmu arkadaşlar lütfen yardım ben öncden bu görevi yapmışmıydım ya

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.