Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar dedim pat diye önüme çıkmayın diye

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]
  • evet arkadaşlar şu klavyedi sorunu çözdüm galiba nosu alt tan alıp x tuşuna ayarladım sorun kalmadı ohh be
  • Arkadaşlari hani varya underground da iki vinyl üstüste ekliyoduk bunu most wanted da yapamıyomuyuz yaaa.O kadar denedim olmadı.İzzy denen kız kurusunu da yendim.Acaba daha sonralara doğru mu çıkıyo bu.Bi yardım ederseniz sevinirim.
  • Arkadaşlari hani varya underground da iki vinyl üstüste ekliyoduk bunu most wanted da yapamıyomuyuz yaaa.O kadar denedim olmadı.İzzy denen kızı da yendim.Acaba daha sonralara doğru mu çıkıyo bu.Bi yardım ederseniz sevinirim.
  • OOOoooOOOOlllLLLLLLeeeYYYY sonunda açtım cd1 i setup,autorun herşey var normal oyun cd si içi gibi ama install diyince bu bir win32 uygulaması değildir gibi bişey çıkıyor bunu nası halledecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tRkRAL -- 26 Kasım 2005, 0:20:11 >
  • ya arkadaslar hala oyunu kuramayanlar var eger yardıma ihtiyacı olan olursa elimden geleni yaparım msn adresim leweo_coren@hotmail.com müsait olduum sürece herkese kapım acık
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetguven61

Arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verebilirmi acilennnn
    yardım lütfennn

kardes istersen msne gir yardım etmeye calısim burdan zor olur
  • sistemim:p4 630 + nvidia 6800 + 2*512 ddr2 samsung

oyun oynarken altta 1 adet paylaşim programi ve 3 tane internet explorer acık..
    mcafee ve microsoft antispyware acık..
    driver en son cıkan 81.95..

oyunu 1024*768'de full detailde oynuyorum...oyunda anlik kitlemeler oluyor..bazende bariz kasilmalar oluyor...normalmi?sizde oluyormu?
  • sonunda indi ve oynadım

ama diğer taraftada vizeler başladı
  • save game i nereye kaydediyor biliyor musunuz? 2.seviye modifiyeli cilo m var nfsu2 de formatlayınca 3 kez hepsi gitmişti.aynısı tekrar yaşanmasın istiyorum
  • belgelerim / nfs most wanted
  • Oh be sonunda bitti.
    x6 bana sinir krizleri geçirtti
    Ama geçti artık neyse
  • biraz garip gelebilir ama arkadaşımın makiinasına (leptop) öncenfs1 yükledim iki el oynadım sonra nfsmw ti kurdum onda da oynadım ama nfs1 1 e geri döndüşümde tekrar oynayamadım nasıl oldu bilmiyorum ama silmişim neyse deyip yeniden yüklemeye kalktıgında kurulum anına geçmiyor otomatik çalıştırdan direk play geliyor play a bsınca most w. çalışıyor işin garibi cd den girip manuel kurmak istedigimde yine çalışmıyor şifreyi giriyorum kurulum gerçekleşmiyor cd lerde sorun yok ama makinada nfs mw. kurulu iken nfs1 kurulmıyor...

sizden ricam elinde cd si olupta makinasında nfs1 kurulu olmayan bi deneye bilirmi
  • Beyler
    ÇIKTI - MOST WANTED DEMOOOOOOOOOOOOO
    konusunun kitlenmesi lazım üst konuya ters ve Full sürümü çıktı ama hala ilk sayfada ve en üstlerde
    Mod ve adminlerin dikkatine...
  • O bişey mi? 14. sayfada konu başlığı olarak: "Forumda ki bilindik devasa resimler" ne alaka? Çözebilmiş değilim
  • Daha yeni demosunu indirebildim, elalem bitirmiş,

Demo sorunlu galiba grafik konusunda. 6600GT ile hayvani bir SS gördüm yukarılarda. Gerçi bende 9800XT var 6600 ile karşılaştırılması yanlış olur. Yine de gölgelerde falan sorun var bende. Kare kare herşey. Tüm ayarları fulleyince görüntü aşırı kalitesizleşiyor. Gölgeler kare kare. Ağaç yaprakları kare kare. Shadow'u kapattım görüntü normalleşti biraz. 4xAA ile 9800XT kasmıyor, oyun ekran kartı değil HDD üzerine bir oyun. Hızlı HDD'si olan FPS'de düşüş yaşamaz. Bendeki tek 250GB ve hayvani bir şekilde fragmantasyona uğramış diskte sonuç iç açıcı değildi. Ancak 4x250GB SATA diski olan bir arkadaşta sonuç etkileyici idi. Ancak adamda 9600 var ekran kartı olarak. yazık

Sormak istediğim- Demoda bir sorun mu var. Full sürümde düzelmiş midir bu gölge meselesi. Yoksa yazılımsal (sürücüsel!) birşey mi?

Saygılar

• oyunun black edition olması daha mı iyi olur? normaliyle ne fark var?
  • Arkadaşlar ben oyunu nasıl becerdim bilmiyorum ama kurdum...Gamecopyworld'tende mini mdf yi falan indirdim...Denedim deaon ile oldu çalıştı gerizekalı oyun oyundan çıktım makineyi yeniden başlattım ve ne oldu dersiniz oyun yerinde mini yerinde cd hide yerinde fakat...Oyuna girdiğimde makine kendini resetlemeye başladı al burdan yak dedim monitöre yumruk makineyi kapadım ve sizden yardım bekllemeye başladım....

• Yok abi kendimi zorluyom ama genede oynayamıyom bu oyunu. Ben ce iğrenç olmuş yaaa. Yanımda oturan biri izlese ben oynarken ounn hoşuna gider ama oynayanın hoşuna gitmeyeceği kanısındayım. Araba benim kontrolumde değil ki yaa. underground 2 çok güzeldi bence . Ben artık oynamıcam gibi bişey bu oyunu... halbuki ne kadar sevinmiştim daha güzel arabalar var diye...
  • Arkadaşlar bu most wanted da kilometre göstergesini nasıl degiştirebiliriz? kilometre olarak göstermesini istiyorum arabanın yaptıgı hızın..
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.