Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.261
Cevap
2
Favori
802.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya abi benim gözüm takıldı haritaya orda durdurdum izledim onu geri geldim hatta biraz adam baya baya ortadan gitti ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

bu oyunda açık olarak ŞİKE var!!

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

bu yarışta KAZE denen karının eline veriyordum açık ara fark atmıştım haritaya bakayım dedim birde ne göreyim.adam yolu bırakmış uçarak geliyor ya yol mol tanımıyor.bu EA games in büyük bir bug ı yada şu catch up denen o SAÇMASAPAN olay.hangi ileri zekalının aklına gelmiş acaba.biz yavaşlayınca onlarda yavaşlıyor biz fark koyuncada aynen bu olay oluyor.allahım oyundan soğudum şu an ya böyle bir şey nasıl olur ya çok abartmışlar

Arkada kaldıklarında normal daha hızlı ve iyi gidiyorlar ama snn resimdeki haritadan kaynaklanan bi sorun normalde araba normal yoldadır

• arka arkaya hep yazıcakmıyım bilmiyorum ama orda o alanın ortasında uçarak geliyor araba haritadan dolayı değil.evet harita arabayı göstermeyince öyle görünüyor biliyorum ama burda haritayı büyültme gibi bir şansımız olsa göreceksiniz ki o araba o gri alanın ortasında.

o resimde biraz geriye gitsem ortaya çıkacak o araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Kasım 2005, 0:34:51 >
  • yaw beyler 3. adama geldim ama polis görevlerinin tümünü yapmak lazım heralde burda 1 tane eksik bıraktım yarış açılmadı bakalım 600.000 puanı nasıl yapacaz polislerde cozutuyo zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devillmycry -- 23 Kasım 2005, 0:53:02 >
  • neden yaw bu kadar talep var yaw bu oyuna
  • arkadaşlar, oyunu 10dk civarı oynadıktan sonra kapanıp masaüstüne dönüyo, aynı cd den arkadaşa kurdum o saatlerce oynuyo, sorun bende yani.
    fx 5700 ve 1 gb ram var,nvidia eski,yeni sürücüleri denedim hepsi aynı sonuç,ramlarden şüpheleniyorum...
    böyle bi sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: firadiko

ya ben hep aynı hatayı yapyom...tırın altına saklanıyom ama polis gelince çıkamıyorum ve doğal olarak yakalanıyorumm

koptum yaa. allah iyiliğini versin)))))
  • ya beyler oyuna öyle dalmışımki % 70 e geldim fakat yarışların hepsinin tamamlanmasına gerek olmadığını yeni farkettim yani örneğin 7 race den 5 i bitse yeterli oluyormuş ben hepsini bitire bitire kasıyordum zaten zorunlu olan race leri bitirince kazanılan para yetiyor bounty puanıda yeterli ise listeye devam

• ya arkadaşlar şimdi 3 kez yakalanıp 3 çizik olunca araba gidiyo mu elden? şimdi bende 2 çizik var arabamı kaybetmek istemiyorum yapılabilecek bişey var mı?

alt+f4 demeyin oyun içinden yapılacak bişey var mı?
  • Oyunda önemli bi nokta..
    O her ekranda gözüken Alev ve yanında x1 x2 x3 .... işaretleri, polislerin sizi ne kadar ciddiyetle aradıklarıdır..Mesela x1'de normal dandik polis arabaları, x2'de sivil polisler+daha çok polis, x3'e ve devamına gelemedim/gelmedim ama bi arkadaşın dediğine göre helikopterler+jipler falan geliyomuş..
    Yani başka bi deyişle polisler arabanızı tanıyor ve fişliyorlar.

Neyse gelelim önemli noktaya. Bu x'ları yoketmek için ARABANIZI MODİFİYE ETMENİZ GEREKİYOR. O yüzden arabayı aldığınız anda tüm modifiyeleri yapmayın! İlerledikçe, polisler zorlaştıkça extra modifiye yapın..Modifiyeyle çözülemediğini gördüğünüz anda da araba değiştirin..

Bi arkadaşın önceki sayfalarda söylediği bişeyi de tekrarlamak istedim: Hiçbiryere çarpmadan gidince (yavaş da gitseniz) yarışı kesinlike kazanıyorsunuz..Aklınızda olsun..

Yeni tespitler yaptıkça yazarım..

Keyifli oyunlar..

• quote:

Orjinalden alıntı: supremum

ya arkadaşlar şimdi 3 kez yakalanıp 3 çizik olunca araba gidiyo mu elden? şimdi bende 2 çizik var arabamı kaybetmek istemiyorum yapılabilecek bişey var mı?

alt+f4 demeyin oyun içinden yapılacak bişey var mı?

Araba seçme ekranında aşağıda 2'ye basılarak açılan bişi var..Sanırım o, yakalanma limitini 5'e çıkarıyor..
    Tam emin değilim ama belki ben onu Black List'teki birini yenince de kazanmış olabilirim..
    Başka bi çözüm:Arabanı değiştir, bounty kazanma kısımlarında diğer arabanı kullan ki asıl araban riske girmesin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeymisozi

arkadaşlar, oyunu 10dk civarı oynadıktan sonra kapanıp masaüstüne dönüyo, aynı cd den arkadaşa kurdum o saatlerce oynuyo, sorun bende yani.
    fx 5700 ve 1 gb ram var,nvidia eski,yeni sürücüleri denedim hepsi aynı sonuç,ramlarden şüpheleniyorum...
    böyle bi sorun yaşayan var mı?

6 aydır falan birçok oyunda aynı sorunu yaşıyorum..
    Ekran kartını değiştirerek denedim, tertemiz hdd ve windows'la denedim yok yok yok..
    Ram'i değiştirmeyi denicem şimdi..
    Allah sabır versin..
  • arkadaş kestirme falan yok dimi. Bide dikkat edersin halkanın hemen yanı. Yani senin dairen içine giremedği için tam dairenin çizgisi üstünde gösterir onu vede hemen oranın harita ksımında da yol olmadığı için sana öle gelmiş olabilir. O haritaya bidaha bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: nossrat

quote:

Orjinalden alıntı: maxtreme66

ben bu polislerden kazandığımız parayı nasıl alacağız onu bilmiyorum bayağı bi para birikti bu konu hakkında yorum pls ?

yukarıda aynı şeyi sordum. polisleri atlatmaktan falan fişmandan bir sürü bounty yani ödül kazandık. Bunları nasıl değerlendircez

onlar para değil ceza puanı gibi düşünün. polisi ne kadar uyuz edersen o kadar artıyo. sen de blacklistdeki elemanların dikkatiniş cekip yarısa (challenge) davet ediliyosun.
  • arkadaşlar m3gtr ve daha başka arabalarla yarışmal için lan game e girin hepsi orada açık durumda
  • 182

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]
  • arkadaslar Hamachi muliti olayını cozuyor mu deneyen var mı
  • abooooooooo araba gitti elden needecemm şimdi ben para yok pul yok araba yok yandı gülüm keten helva polisleri bukadar kızdırırsan olacağı bu olur bu kadar polis arabasını ben bi arada görmedim yaw manyak polisler bütün kentin polisleri peşime takıldı nerdeyse
  • most wanted da "CLICK TO CONTUNIE" yazarken sağ aşağıda 1.2 yazanlar black editionmuş heralde eğer öyleyse bendeki b.e. :)
    bu söylenen doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASIM_ARDA -- 23 Kasım 2005, 13:00:31 >
  • arkadaslar az once oyunu kurdum.Oyun tam 4 cd sanal dvd surucu yaratak kuruluor oyun.Ana ekranda bwm m3 ile baslıoruz.Görebildiiğim 32 adet araba vardı.Ama en cok porshe bulunuor yanlıs hatırlamıyosam 5 cesit pors secebilioruz.Biraz oynayım daha detayda verebilirimm..ii oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolghi -- 23 Kasım 2005, 13:40:52 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.