Şimdi Ara

Psikoloji Bölümü, Hangi Üniversite?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Devlet üniversitelerini veya sadece burslu olarak girebileceğim özel üniversiteleri araştırıyorum.. Psikoloji konusunda en iyi araştırma olanaklarına sahip üniversiteler sizce hangileri? Nereyi seçmeli?

• Boğaziçi diyorlar... Ama fantastik bir tarafı yok buranın,yine de iyiymiş. Koç burslu da olur o da iyi.
  • Teşekkür ederim, Boğaziçi'nden eminim zaten. Sıralayabilirsek peki İstanbul Ünv. veya Ege Ünv. mi yoksa bazı özel üniversiteleri mi tercih etmeli burslu olarak? Bir de benim asıl öğrenmek istediğim şu; araştırma yapmak istiyorum ve büyük ihtimalle okulda kalmak istiicem asistanlık vb. düşünüyorum, bunlar için kontenjanı yüksek olan bir devlet üniversitesi riskli olur mu? Cevaplayabilirseniz, fikirlerinizi belirtebilirseniz çok sevinirim, çok yardımı dokunacaktır. Teşekkürler şimdiden.
  • malesef türkiye şartlarında devlet üni olanakları yetersiz bursluyu yapabilirim derseniz özele gitmenizi tavsiye ederim asistanlık hocanın gözüne girmektir eğer ilerleyip doç.yr.,doç.prf hayalleriniz varsa her üniversite çabalayıp olunabilecek birşey
  • Teşekkür ederim rainboy, başka görüşü olan yok mu bu konuda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.