Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik HizmetiTurbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik HizmetiTurbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti
    01.08.2023 Güncel Fiyatlar
    PREMİUM İNDİRME SİTELERİ, VPN Premium, Windows&Office KEY, XX Site, Envato Elements, SHUTTERSTOCK VE DAHASI İÇİN ULAŞINIZ.

^^TIKLAYIP SİTEMİZDEN HIZLICA ulaşıp SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ^^

Ödeme Yöntemleri; En para , İş Bankası , HALK BANK , PAPARA , Kredi Kart

EK SATIŞ ÜRÜNLERİ SEO ARAÇLAR, GRAFİK ÜRÜNLERİ, GÖRSEL SİTELERİ [Freepik-EnvatoElements-İstockphoto-SEMRUSH-Shutterstock]

##PREMİUM ÜYELİK KULLANIM FİYATLARI##
    !ÜRÜN FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ OLMAKTADIR!
    Filenext Pemium İndirme: 1Ay 290TL 3Ay 650TL
    Turbobit.net Premium:1Ay 120TL 3Ay 2400TL 6Ay 350TL 1Yıl 500TL
    Keep2Share k2s.cc Premium PRO:1ay 320TL
    Mega.nz Premium:1ay 90
    Fileboom.me Premium:1ay 200TL
    Rapidgator.net Premium:1Ay 200Tl 3Ay 500Tl 6Ay 1000TL
    File.al Premium:1ay 300TL
    Ex-load.com Premium= 1Ay 250TL
    İcerbox.com = 1ay 180TL
    Filejoker Premium:1ay 330TL
    Alldedrid.org Debrid Premium:1Ay 80TL 3ay 160TL 6ay 300TL
    Nitroflare.com Premium:1ay 200
    Alfafile.net Premium:1ay 200TL
    Elitefile.net:1ay 400TL
    Jumploads.com1ay 200TL
    Kshared.com1ay 200TL
    Emload.com Premium:1ay 230TL
    Uploaded.net Premium: 1ay 50TL 3ay 125TL 6ay 230tl
    Hitfile.net 1ay 100TL
    Flashbit.cc Premium:1 Ay 250TL
    Uptobox Premium:1ay 50TL 3ay 120TL
    Uploadgig Premium1ay 200TL
    Daofile Premium:1ay 250TL
    Ubiqfile.com Premium 1Ay 250TL

Si( stem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 1 Ağustos 2023; 18:5:31 >

• Satın alacak olanlara asla tavsiye etmiyorum

3 aylık 2 hesap aldım ve bana özel olmasını istiyorum dedim

Cevap olarak ''Dünde sattim birine ayni site ve süre kimseye vermicem size verilen sorun yaşamadan istediginizde kullanir indirir siniz hocam''

Kotamın sürekli hızlı azaldığı hssediyorum ancak benle alakalı diye düşünüyordum takii

1 hafta önce k2s hesabımdan 2 saatte 37 gb gitti soruyorum konu sahibine verdiği cevap '' arada öyle kullanım olur''

Biraz sıkıştırınca sizinle birlikte +1 kişi kullanır yazdı... Başka konuştuğumuz kişiye özel olacak kriteri ödeme alındıktan sonra yalan oldu

Satın aldığım hesaplar 1 kişiye daha satılmış, ne kadar ahlaklı ticaret değil mi?

Filejoker hesabımın 100 gb kotası en başından beri yarısını kullanın diyor zaten burada bir düzenbazlık var açık

Parasını ödediğim hizmetin ne kadarını kullancağımı belirliyor, neden mi kalan yarısı diğer sattığı kişi için.

Sonra bu fiyatlara sadece ben satıyorum diyor aklınca haklı çıkacak hesabı ortak sattığı için, ben başta söyledim bana özel olsun şeklinde tamam cevabını aldım..

Fiyatı beğenmezsen zaten almazdım.

Bugün gelen mesaj:Sen kimsin salak salak mesajlar yazıyorsun bana ? Paran1 attık utanmadan birde konuma mesaj yazmış daha ne aldığından haberin yok git sitesinden al arkadaş zorla mı sattık

Ne aldığımdan haberim yokmuş yanlış bilgilendirip satış, sonra sonra ne aldığından haberin yok diyor.

Başta ortak satıyorum hesapları dersin veya kişiye özel bu fiyat dersin...

Aklına şaşarım bu çocuktan her hangi bir şey alanın

• http://forum.donanimhaber.com/m_47583277/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47583959

bu linkteki sorun fileserve de var arkadaşlar kesınlıkle fıleserve'ü tavsiye etmiyorum
  • http://urun.gittigidiyor.com/5-AYLIK-FILESERVE-25-TL-1-YILLIK-HOTFILE-HEDIYE_W0QQidZZ37885564 ürünü aldım. Şifre ve mail adresini de değiştirebildim. 5 dk içerisinde de teslim etti. Bu arkadaşı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

http://urun.gittigidiyor.com/5-AYLIK-FILESERVE-25-TL-1-YILLIK-HOTFILE-HEDIYE_W0QQidZZ37885564 ürünü aldım. Şifre ve mail adresini de değiştirebildim. 5 dk içerisinde de teslim etti. Bu arkadaşı tavsiye ederim.

Arkadaşım sen ordan aldıysan aldın.
    böyle gereksiz mesajı niye atıyorsun.Benim Satış Yaptıgım Konuda.
    Önemli olan ucuz olması değil..Ne kadar güvenilir acaba 2 Gün Sonra elinde kalınca o aldıgın kişiyi bulursun belki.

• Arkadaşlar bu arkadaştan 6 ay hesap alırsınız ne adam akıllı matematik bilir, ne hesap yapabilir sonra tüm dünyada 180 gün olan 6 ay 140 güne falan inebilir, hesabınız da zaten 2 güne bir kapanacağından 140 günü de 14 gün kullanırsınız kolay kolay muhatap da bulamazsınız pek anlayışı da güçlü değil sorunlar yaşarsınız. İşin özü uzak durun diyorum. Bir dolandırıcı değil ama tam mini çakal :) Yok yere sinir olmayın, meslek etiği olan arkadaşlardan alın. Zaten gladyo38 diye google'da aratırsanız göreceksiniz ne olduğunu arkadaşın:http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=gladyo38

Hesap almayın alırsanız da belaya hazır olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mthan -- 5 Şubat 2012; 13:48:28 >

• www.mydownloader.net hesabı satıyor musunuz ? bu tür sitelerin tamamını kapsıyor da ?
  • Arkdaşlar ben 16 yşaından kcüğüm nasl alacam lütfen yardmıcı olun sürekli film indiriyorm Wupload Gerek ...

Acilenwww.altyazili.com sitesinden izliyorm bnn içnde wupload gerek acilen yarmdcı oln para konusu skntı değildr .. not : 16 yşaındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

arkadaşlar haberi okuyun
    http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/19753242.asp

bu konuyada bakın kişiyle alışveriş yapmayın dolandırıcıdır ..
    http://forum.donanimhaber.com/m_56923272/tm.htm

usulsüz işlem yapanların hesapları kapatılmış bizimkide kapandı ve şahıs ilgilenmiyor hak talep etmeyin yazıyor

Aynı sorunları bende yaşadım ,arkadaşı ve konuyu şikayet ettim..Artık gereğini yaparlar umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

http://teknoloji.milliyet.com.tr/internetten-dosya-indirme-devri-bitiyor-mu-/internet/haberdetay/24.01.2012/1493042/default.htm

BU ADRES YETERLİ OLAYI ANLAMANIZ İÇİN BİZİM ELİMİZDE OLAN BİŞEY DEĞİL ÜSÜLSÜZ SATTIN KAPANDI DİYOR DAHA YA ANLAMIYORMUSUN ARKADAŞIM FİLESERVE LİNKLERİ İNDİREMESSİN ŞU ANDA VE YÜKLENEN DOSYALARI SİLİP HESAPLARI KAPATIYOLAR.

BU OLAYI BEN Mİ ÇIKARDIM BENİM ZARARIMI KİM VERCEK FİLESERVE CEVAP BİLE VERMİYOR NE OLCAK ? UZUN HESAP ALIRKEN BUNLARI HESABA KATCAKSINIZ O YÜZDEN HAK TALEP EDEMESİN.TEK SEN DEĞİLSN SENELİK ALAN BENDEN 6 AY YADA ADAMLAR BİŞEY DEMİYOR SEN BANA SUC BULUYORSUN.

@ONE SEN HELE HIC KONUSMA HESAP VERDGMZ HALDE HESAP İSTEYİP DURDUN VERİYORUZ DAHA AYNI ŞEY.YAZIN SANA KULLANIP HESABI YOK DOLANDIRDI DİYOR :)

büyük harfle yazıyosun haklımı oldun,benim senle yaşadığım problem bunlardan çok önceydi.verdiğin bütün hesaplar kapandı suçu bende bulup başka hesap vermedin.hiç yaptığın işin arkasında değilsin.hele sen konuşma deyip dahada dellendirme beni!

• Arkadaşlar bu elemanın ne kadar lakayıt ve boş biri olduğunu aşağıdaki linkten te gerebilirsiniz.

Daha önceki mağdurların değerlendirmeleri. Yani dolandırdığı yada sorun yaşadığı tek kişi ben değilim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56923272&p=1#56986618

Ben araştırma yapmadan alışveriş yaptım. Ama zararlı çıktım. Bundan sonrası için sizler iyi düşünün.

Ama illede bu elemandan hesap alacaksanız kesinlikle önce hesapları isteyin. Bakın bakalım 1-3-6 aylık geçerliliği varmı? Çalışıyormu, blokelimi, patlakmı vb. Önce deneyin sonra parasını gönderin. Bakalım bu şekilde kabul edecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyoman -- 29 Ocak 2014; 2:01:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biyoman

Arkadaşlar bu elemanın ne kadar lakayıt ve boş biri olduğunu aşağıdaki linkten te gerebilirsiniz.

Daha önceki mağdurların değerlendirmeleri. Yani dolandırdığı yada sorun yaşadığı tek kişi ben değilim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56923272&p=1#56986618

Ben araştırma yapmadan alışveriş yaptım. Ama zararlı çıktım. Bundan sonrası için sizler iyi düşünün.

Ama illede bu elemandan hesap alacaksanız kesinlikle önce hesapları isteyin. Bakın bakalım 1-3-6 aylık geçerliliği varmı? Çalışıyormu, blokelimi, patlakmı vb. Önce deneyin sonra parasını gönderin. Bakalım bu şekilde kabul edecek mi?

genc sen saka mısın bi kaybol git konuma yazma..2012 de ki seylerı bulmus koymus o olayın aslını bile bilmiyorsun konusuyorsun.

aglıcaksan sanaldan hesab felan alma bu ne yahu.
    pm den yazmaların bitti şimdide konu post kasma ısın mı basladı sıkayet etcem..ceza alırsn umarım..
    bana gelsn verdgm hesabı ss cekcem bırı calısıyo mu calısmıyo mu let gorelım.
    calısmayan hesap mı attıkta 23 lıranı aldık senın ?

ben herkese yardımcı olurum calıstıgım sorun olsada..senin gibilere hayır :))

böyle konusuyor DAHA ÖNCE SENDEN HESAP ALDIM YİNE ALCAM DİYE PM ATAN SENSİN BANA bu kadarı işte bu elemanın

ne ala iş hesaplar saglam olur calısmıyo der..konuyu uzatr buraya kadar sonra da bebek gibi aglar 23 lıra ıcın :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biyoman

quote:

biyoman20 gün önce, 14:32
    Slm hocam. Daha öncede sizden hesap almıştım. şimdi de 1 aylık 3 hesap almak istiyorum.
    1) Turbobit
    2) Letitbit
    3) Uploaded

hesaplar elinizde mevcutsa haber bekliyorum.banka havalesi ile ödeme yapacağım.

kendi mesajı arkadasın :) daha önce almıs şimdi beni dolandırıcı her şey yaptı:) tek turbosunu kullanamadıgı için:)
    oda calısan verilip 2 sefer tekrar verdik hatta engel yediği için arkadas sureklı hesap beklıyo..
    öyle bişey yok..kota olayı war sitenin sen onu geçip indiriyorsun keyfince sonra engel yedi yeni hesap at kullanamadım yok öyle bi dünya işte.
    o kadar adama sattım tek bu adamla böyle ugrasdım..sorun kımde belli...
    sorun cıkabilir premiumlarda kiralıyoruz sonucta onlada kurallar gereği zaten ilgileniyoz yterince

Arkadaşlar adam hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor. Gönderdiği turbo hesapları direk blokeli olarak geldi. Yani ben hiç indirme dahi yapmadım. Adam bloke olmuş hesapları verdi hep. Letitbit zaten hiç çalışmadı. Hem patlak hesap verdi.

Ayrıca 2012 nin dökümanları yazmıssın diyor. Evet yazdım. Çünkü orda tarih önemli değil. Senin nasıl biri olduğunu mağdur olan arkadaşlar çok iyi anlatmışlar. Kişiliğini, karakterini, dürüstlüğünü, tavırlarını daha birçok şeyi anlatmışlar. Bunlar olayın tarihinden çok daha önemli. Nasıl biri olduğunu, olaylar karşısında nasıl bir tavıra büründüğünü herkes öğrenmeli ki bizler gibi onlar da dolandırılmasın.

Gelelim şimdi can alıcı noktaya. Evet arkadaşlar bugüne kadar para iadesi isteklerimi reddetti. Çocuk gibi azarlayıp git başımdan, daha da yazma, kimseye hesap vermem ben, para iadesi de yapmam, sen beceremiyosun gibi ithamlarda bulunan arkadaş son yazdıklarımdan sonra bana şöyle bir pm atmış.

gladyo3810 sa. önce, 03:17
    kardesim hesap ne ver 23 tl ne geliyosa turbo ucreti kullanamadim diyon ya parasini atcam.
    let calismiyo diyon ayrica calistigini gostercem onun..
    fayda kazandirmaz ikimizede bu hareketler yakismiyo..
    kendi aramizda cozeriz.
    let up calisiyo tek calismiyan turbn onunda parasini veririm olr btr..biter..

gladyo3810 sa. önce, 03:19
    sen bilin ister kabul et ister etme..ben turbo parasini iade etcemi soledim..
    team de ver let calistigini gostercem yoksa sen kaybesersn..yazilarini silinir nasilsa...yapilacak okan seyi ben teklf ettim

Buyrun arkadaşlar.Dün gece ben bu konuya yazı yazana kadar çok farklı bir kişilik vardı karşımda. Ama şimdi çıkarlar söz konusu olunca adam 180 derece dönüş yaptı.

Bu elemanla bir haftadır sorun yaşıyoruz. Ama hiç bir şekilde geri adım atmadı. Yapıcı bir tavır sergilemedi. Konusuna olayı anlatınca para iadesi yapacağını ve yapılacak şeyi ben teklif ettim diyor. Şimdiye kadar nerdeydi o aklın? Ben sana defalarca paranın peşinde olmadığımı yapılan haksızlığın peşinde olduğumu söyledim.

Sesleniyorum DH ailesine. Durum ortada artık siz karar verin. Ve adam hala diyor ki sadece seninle sorun yaşıyorum. Arkadaş konundaki yazılan cevapları da mı okumuyorsun?

BU ARKADASIN NE KADAR YALANCI BİRİ OLDUGUNU HEPİNİZ GÖRÜN...
    HESAPLARININ HEPSİDE ÇALISIYOR BUNLARDA İSPATI...
    İŞTE BUNLAR BÖYLE SADECE SATICI LEKELEMEYE CALISAN VERİLEN HESAPLARDAN HABERİ OLMAYIP KULLANMAYI BİLMİYEN ARKADASLAR
    ÇOK KOMİKLER GERÇEKTEN...
    RESİM ÇEKTİRDİ İLLA BANA..

TURBOM CALISMIYOR DİYE ORTALIGI YIKAN ARKADAS PM DE ATTIGIM RESIM GAYETTE AKTİFMİŞ???

BUNLARI YAPMA GEREĞİ HİSSEETTİM HESAPLARININ HEPSİDE ÇALISIYOR İŞTE BÖYLE ADAMLAR SADECE MİLLETİ KÖTÜLEMEYE CALISIR..NEYSE HERKES NE OLDUGUNU GÖRMÜŞTÜR..DÜNYADAN Bİ HABER KONUSUYOR HESAPLARINA BAKMADAN SONRA HAKSIZLIK DİYOR ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

arkadaşlar bu gönderdiği hesapların hepsi bana gönderdiğinde 3-5 er gün blokeli idi. her gönderdiği hesap hep blokeli çıktı. ben neden 3-5 gün bekleyeyim. Şimdi blokesi bitmiş neymiş hesap çalışıyormuş. Bu saatten sonra kim inanır. Konuna yazmaya başlayınca para iadesi teklif edecek kadar düşmüşsün.Arkadaşa gönderdiğim orjinal pm ler aşağıda. Bu adam saf zeytin yağı çıktı. Ama bu kadar akılsız olacağı aklıma gelmemişti.

1)

biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 12 gün önce, 16:24 letitbit için söyle bir uyarı veriyor

"Bu dosyayı aşağıdaki nedenlerden dolayı indirebilmeniz mümkün olamamaktadır::

Premium erişim süreniz sona ermiştir.
    Premium anahtarınızı almak için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.:"

2)
    gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet12 gün önce, 02:17 hocm sehır dısındayım mesajım gelmıyor mu.yarın kodu vercem....:)

3)

biyoman
    LETİTBİT ile dosya indiremiyorum. Önceden sizin dediğiniz gibi kod soruyordu ama artık o bölüm çıkmıyor . sistem mi değişti. nasıl yapıcaz?
    örneğin bu link:
    http://u8083852.letitbi...TntnnMcrlr11TR.rar.html

4)

gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet8 gün önce, 02:19 bu dosyada kod yazma yeri yok ? sayıları gırmenz gerek send dıyor anlamadım

5)
    biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 7 gün önce, 13:05 hocam şimdide letitbit ile şöyle bir uyarı veriyor:
    Bu dosyayı aşağıdaki nedenlerden dolayı indirebilmeniz mümkün olamamaktadır::

Bu premium anahtarı kayıtlı bir hesaba daha önceden bağlanmış durumdadır, lütfen buraya tıklayarak hesabınıza giriş yapınız.

6)

biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 7 gün önce, 13:10 hocam turbobit ile de indirme yapmıyor. şöyle bir uyarı veriyor.
    Premium access is blocked
    Your Premium access to download temporarily blocked.
    Reason: Limit reached by daily amount of traffic
    End time of block: 2014-01-21 00:00:00
    End time of block: 2014-01-23 00:00:00

sizden ricam bir an önce bana düzgün çalışan şifreler göndermeniz.aldığım günden beri neredeyse düzgün kullanamadım.

7)

gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet7 gün önce, 14:36 hocam turbo duzelır.kota ve ipten bu hatayı verdi.
    acılacak o.
    ama letbıt yerine baska site söleyin.letbitte sorun cıkıyor bu ara..kodlar aktıflıgını nasıl oluyorsa yıtırıyor.
    bana ısınızı gorcek letbıt dısı duger sıtelerden bırını soleyın letımde hıc kalmadı zaten:(

8)

gladyo38Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet7 gün önce, 15:42 acil.indirmen gereken film.varsa o zaman ayri hoca.turboda bu tarz gecici engelleme oluyor.site ile alakali.bizle degil.kota cok az veriyir.
    batuhan.yalciner@gmail.com - xxxxxxxxxxx
    bu turbo gecici hesp sendeki yrn duzelir...
    tkrr hata verirse.cok.kez hesabi komple degisirim

lete gelck olursak...saglm.olrak veriyorm.bozuk olrk donuyor bana.benim sucum.olmasa gerek buda.sonucta kiralama isi yapip isini goruyorz insnlarn.kimn kodu ne yptginida bilemiyoz goremiyz..aksam atablrsem atcm.let kod.yoksa bska site vrmk zorundayim..

9)

biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 7 gün önce, 16:09 hocam verdiğiniz şifreler çalışmıyosa yada site böyle hatalar veriyorsa bizim şuçumuz ne peki? ben bu siteleri kullanmak istiyorum ama sizin aracılığınızla bu iş olmuyor sanırım. başka şifre istemiyorum sonuçta. eğer bu şekilde düzeltme yapamıyorsanız ticaret ahlakı olarak müşterinin parasını iade edersiniz. yada mağdur edersiniz. o sizin vicdanınıza kalmış artık.

10)

gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet7 gün önce, 16:15 hocam iste anlatamadim.konu.hesap.olarak versem.hata verse.let..amenna hemen degisirim sfre yalnis ne dese.
    kod olrak.veriym.calisir.durumda pat gidio..
    o zaman iste cok sikinti oluyo satmadgmda sorun yok..zaten sana surekli bi ay baska verim demedim..gecici olrk.soncta let ayarlicam satgm. site.

11)
    gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet7 gün önce, 16:17 sizede verecktm o zaman.iki gun sonra sinavm var..elmdr su an olsa at zaten...
    kimseyi madur etmedm su zamana kadar zaten ama.cok kisiye hsp satiyorm.bole srnlar.cikio bazen ozellkle let sitesnde.ben ayarlaynca vrcm sizede..

12)
    biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 6 gün önce, 18:14 Hocam dün akşam ayarlarım dediniz ayarlamadınız. Bana lütfen paramı iade edermisiniz. Konuyu ve durumu şikayet bölümüne taşıycam. En geç yarın para iadesi yapınız lütfen. Yapmazsanız da siz bilirsiniz. Hakkımı helal etmiyorum. Konunun peşinde de sıkı sıkı durucam. Bilginize....

13)
    gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet6 gün önce, 21:26 dün ben ne yazdım okumuyon sanırım verebilirsem veririm dedim. net veririm demedim.yarın diye..
    ben yenileme yapmak zorunda degılım ayrıca kod olarak verıyoruz bıde.hesap da degıl bunu oncelıkle anla ?
    ben madur etmemek ıcın baskasıyla degısıyorum hak gecmesın dıye ıstesem onuda yapmam.
    belli kurallar ve sartlarımız var..ona gore satıs yapıyoruz.
    para iadesi olmaz tek hesap için..hesap degısımı olur oda satıcının nıyetıne baglı..bnları ogrenın
    ars9xxxxxxxxxx9s
    bu kod patlarsa hıc bı sekılde hesap vermem..

14)

biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 6 gün önce, 22:29"dün ben ne yazdım okumuyon sanırım verebilirsem veririm dedim. net veririm demedim.yarın diye..
    ben yenileme yapmak zorunda degılım ayrıca kod olarak verıyoruz bıde.hesap da degıl bunu oncelıkle anla ?
    ben madur etmemek ıcın baskasıyla degısıyorum hak gecmesın dıye ıstesem onuda yapmam.
    belli kurallar ve sartlarımız var..ona gore satıs yapıyoruz.
    para iadesi olmaz tek hesap için..hesap degısımı olur oda satıcının nıyetıne baglı..bnları ogrenın
    ars9xxxxxxxxxxxxx9s
    bu kod patlarsa hıc bı sekılde hesap vermem.. "
    bu yazdığın mesaj hiç hoş değil. Karşında bir çocuk varmış da azarlıyormuş gibi davranıyorsun. Bu arada ben tek hesap için değil komple para iadesi istiyorum. Ve hala da istemekteyim.Yarını bekliyorum. çünkü turbo da patlak veriyor. Konuşmalarınızı ve cümlelerinizi düzgün seçerseniz hem kırıcı hem de sorunlu biri olmazsınız. Böyle basit ve itici konuşma tarzıyla bir yere kadar gidersiniz ancak.

15)
    gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet6 gün önce, 00:13 gayet acık ben dıyeceklerımı dedım.
    daha mesaj ne alıp ne atalım..
    ozgur@tak.com.tr şifre:xxxxxxx ( turbo buda )
    brs_sirdasadam@hotmail.com şifre:xxxxxxx ( ilk verdgm buymus)

letbit kod dedgm sekılde kullanırsanda patlamaz
    hesapları verdm zaten..kullanırsn turboda gecıcı engel yerse dıgerıyle ındırırsın tmm
    yonetıcıyede yalan yazma sureklı kapanıyo dıye bı kere kod devre dısı kaldı sadece

16)
    biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 4 gün önce, 23:40 son gönderdiğin turbo için şifre yine bloke olmuş. ilk kez bu akşam bunu kullanacaktı ki buyur burdan yak.

End time of block: 2014-01-24 00:00:00
    Reason: Limit reached by the volume of bandwidth per month (300 GB)
    End time of block: 2014-02-03 09:25:28

sonra diyorsunki sadece biri patlak verdi.ben turboyu da hiç kullanamadım daha.bak kardeşim ya adam gibi doğru düzgün çalışan şifre gönder yada paramı iade et.yoksa bu konu daha çok uzayacak.

17)

biyoman
    Kayıt Tarihi: 16 Mart 2009 3 gün önce, 23:31 Verdiğin hesaplardan turbobit ve letitbit hala çalışmıyor. aldığım günden beri de çalışmadı. Gönderdiğin bütün şifreler ya blokeli ya da patlak sorunlu.Son kez söylüyorum. artık kesinlikle sifre falan istemiyorum. Sadece Paramı iade et. insanları mağdur eden, senin gibilerin layıkını bulmaları için gerekirse olayı yargıya taşırım.binlerce liram gitse dahi umrumda olmaz. ondan sonrasını sen düşünürsün artık. yaptığın iş ne kadar yasal ya da değil ben bilemem. Sana 2 gün daha müsade.salı günü mesai bitimine kadar paramı hesabımda görmek istiyorum.bu sana son ihtarım.

18)
    gladyo38
    Kayıt Tarihi: 26 Kasım 2009 şikayet3 gün önce, 23:36 sen kimi tehdit ediyorsun ? 23 tl en kadar konus aciz insan..
    hesap verdık calısmıyorsa bnm sorunum degıl ben calısan verdım letbitimde calısıyor upload'to da sen ındırmeyı bılmıyosan bılemem senle mı ugrascam her gun 23 tl verdım dıe

Evet arkadaşlar. mesajları dikkatli okursanız hesapların çalışmadığını, sorunlu olduğunu ve patlak çıktığını kendi de itiraf ediyor. Herşey apaçık ortada. Blokeler kalkmış adam şimdi hesaplar çalışıyor diyor. Bu forumdaki herkesi çocuk mu sandım sen? 10 gündür çalışmayan blokesi kalkmış hesapları şimdi gösteriyorsun.

Şimdi neyi nasıl ispatlayacaksın? Sahtekar, yalancı, dolandırıcı gladyo38. Evet arkadaşlar karar tekrar sizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

https://www.inclouddrive.com

varmı?

malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlarhttp://turbobit.net/3slxgzjjkk5x.html bu adresi premiuma çevirebileek var mı acaba, çok acilde... pm lütfen..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.