DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TP-LINK TL-wr543G ve superonline modem
0
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> TP-LINK TL-wr543G ve superonline modem
Giriş
      1 Mesaj
      26 Şubat 2011 16:11:35
      Merhaba,

1 ay önce eve superonline fiber internet bağlattım. Evde bazı noktalardan çekmediği için araya bir access point koyayım dedim.
      tp-link'in tl-wr543g modelini aldım. Hedefim access point ile superonline arasında wireless bir köprü oluşturup access pointe bağlandığımda modem üzerinden internete ulaşmak. wireless ssid'leri farklı, şifreleme yöntemi WEP ve şifreleri aynı

Bana bütün ayarlar doğru gibi görünmesine rağmen bir türlü bağlantı sağlayamadım. iki taraftaki ayarları da gönderiyorum nerede yanlış veya eksik yaptığımı bilen varsa yazarsa çok sevinirim
      superonline için gateway'im 192.168.2.1 tp-link için 192.168.3.1 ikisinde de dhcp açık
      imajları

Images

adresine koydum

Yardımcı olabilen varsa çok sevinirim. forumlarda bayağı bir aradım. baktıklarıma göre ayarlar doğru görünüyor.

Şimdiden teşekkürler

Sayfa:   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> TP-LINK TL-wr543G ve superonline modem
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.