Şimdi Ara

aracımı kiraya vermek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
41.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2007 model renault clio sedan dizel aracım var ve ben bunu kiraya vermek istiyorum bunun sizce aylık geliri ne kadar olur ve ne tür bir yol izlemeliyim(nasıl bir sözleşme yapmalıyım ve bundan benim zararım ne olur) yardımcı olursanız sevinirim.

aracın özellikleri
    model 2007
    kasa sedan 4 kapı
    dizel 1.3-1.6 arası performans
    klima, yol bilgisayarı, park sensörü, öncamlar elektrikli,
    ve diğer standart özellikler.

aracın bir sorunu yoktur. temiz ve bakımlıdı.

• adanada ayda 600 falan veriorlar kiralamacılar. bence kendiniz elden verin daha karlı çıkarsınız.
  • Günlüğünü 60-70 liradan verebilirsin ilk başlarken. Çünkü kiralık araba firmalarında aynı arabanın günlüğü 80-90 lira civarında.
  • ben kendim elden verince kaza gibi bir durumda bana sorun çıkrırmı?? yada süren kişinin trafik kurallarını ihlal etmesi durumunda?? polise yada mahkemeye gidemen kanun dışı kiralama yaptığım ortaya çıkar sonra yüzü astarından pahalıya gelmesin.
  • yanlış yazdım astarı yüzünden pahalıya gelmesin diyecektim
  • zaten araba kirala işi yapanların çoğu normal kasko yaptırıyor aracını. yani ranr a car kaskosu yaptırmıyor. sizde normal kasko yaptırıp aracı elden kiraya verebilirsiniz. ben ilanlarda sormuştum atmıştım bende 2010 getz var tüplü ne kadara alıyorsunuz dedim. bana 600-650 arası alırız demişlerdi yani günlüğü 20 lira gibi komik rakamlara geliyor en iyisi sahibinden.coma kiralık ilanı verin müşteri gelirse allah korusun kaza yaparsa araç sahibinin arkadaşıyım der olur biter
  • Bir arkadaşımın müşteriside kendi çapında RENT A CAR işi yapıyordu , adamın 6 adet aracı varmış , adamın biri 6 aracıda 1 aylığına kiralamış. O günden sonrada 6 araçtanda haber gelmemiş...
    Diyeceğim şu , aracınıza GPRS sistemi gibi bir sistem taktırın. Neticede pekde güvenli bir iş değil kiralık araçları satmasalar bile çalıp parçalayarak satabilirler.
  • normal kazalar sorun değil kasko var sigorta var halledilir ama birilerine çarpıp kaçma olayı olabilir termal kameralar var her yerde trafik kurallarını ihlal etme olabilir 2 ay sonra bile ceza gelebiliyor ben buna bir çözüm bulmak istiyorum. başka bi sorun yok bence de elden kiraya vemek daha karlı ayda 10 gün kirada kalsa 50 den 500 yapar bir ev kirası bu araçda fazla yıpranmaz benim şirketin servisi olduğu için sadece gezmeleri işe yarıyor araba bide kredili kendi parasını kazansın diye böyle birşey düşündüm
    cevaplarınız içinde ayrıca teşekkür ederim.
  • gprs sistemi kolay sorun çıkmaz benim sorunum yukarıdaki yazdıklarım.
  • Araba kiralama şirketlerine değil de normal şirketlere kiralık verebilirsiniz. Bazı şirketler araç almak yerine kiralıyor ama ayda 800tl civarı vs falan olur tahminen.
  • Arabayı kiralayacak olan adam nasıl olsa kiralık araba diyip patır kütür girecek çukurlara, tümseklere. Yani astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
  • direk adamın eline arcı vermicem tabi prosedürüne uygun olması lazım kiralama şirketleri şirket oldukları için sorun çıkmıyor ben noter onaylı belge falan hazırlayamam işim var zamanım yok zamanım olsa sorun yok zaten ama herkese güven olmuyo onun için kiralama şirketlerine verirsem 6 aylık yada 1 yıllık anlaşma olursa ben hiç kimse ile muhatap olmam sadece şirketle muhatap olurum sorun çıkmaz bildiğiniz bir şirket varmı ? Aylık düşündüğüm fiyatta 800tl sigortası ve kaskosu bana ait sadece açtığı arızalar ve ceza falan olusa onlar şirkete ait kasko ve sigortayıda yaparlarsa 600 de sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_cs

merhaba arkadaşlar 2007 model renault clio sedan dizel aracım var ve ben bunu kiraya vermek istiyorum bunun sizce aylık geliri ne kadar olur ve ne tür bir yol izlemeliyim(nasıl bir sözleşme yapmalıyım ve bundan benim zararım ne olur) yardımcı olursanız sevinirim.

aracın özellikleri
    model 2007
    kasa sedan 4 kapı
    dizel 1.3-1.6 arası performans
    klima, yol bilgisayarı, park sensörü, öncamlar elektrikli,
    ve diğer standart özellikler.

aracın bir sorunu yoktur. temiz ve bakımlıdı.

Aracı kiralayan şahıs ölümlü kazaya karışırsa başın çok büyük belaya girer demedi deme sakın öyle bi işe kalkışma derim
  • temiz ve bakımlı diyorsun,yazık günah bence harcama arabayı..

Çok çok sağlam biri olursa kiralamacı,belki..
  • Malum sitede bazı şirketler 1 ay kadar önce aracınızı 1000 tl ye kiralayalım gibi mesajlar atıyordu.Fakat çevremden bazılarının dolandırcı olduğunu duydum.Eğer illaki kiraya vermek istiyorsanız bildiğiniz tanıdığınız yer iyurdu belli olan bir rent a car la çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır.
  • merhaba arkadaslar,
    siteyi yeni gordum yorumlari okurken benimde ilgimi cekti. ben ocak ayinda 6 ay maltada dil egitimine gidecegim. 2011 nisan ayinda sifir yeni kasa opel astra ecoflek 1.3 dizel cosmo paket sunrooff+navigasyon var. ben egitimim suresince aracimi kiraya vermek istiyorum. sizce nereye yada kimlere danismam lazim. konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.
  • arabayı hurdaya cevırırler satarkende fıyat duser
  • "Az tamah çok zarar getirir" derler..

Bi de "deveyi yardan uçuran bi tutam ottur" var, söz meclisten dışarı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 18 Aralık 2011; 21:13:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanbaz

merhaba arkadaslar,
    siteyi yeni gordum yorumlari okurken benimde ilgimi cekti. ben ocak ayinda 6 ay maltada dil egitimine gidecegim. 2011 nisan ayinda sifir yeni kasa opel astra ecoflek 1.3 dizel cosmo paket sunrooff+navigasyon var. ben egitimim suresince aracimi kiraya vermek istiyorum. sizce nereye yada kimlere danismam lazim. konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.

Merhaba 6 ay için kaç para istiyorsunuz? Bu sitede biraz araştırın kiralayacak birini kesin bulursunuz.
  • Ben mini cooper aracımı rent a cara kıraladım..7 aydır calısıyor..paramı düzenli alıyorum cok da memnunum.Bu surede aracımla ılgılı hıcbır sorun yasamadım..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.