Şimdi Ara

Çin Malı İphone İnternet Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
26.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar çin malı iphone tel. kullanıyorum eskiden 0.facebook a falan giriyodu şimdi ne ona giriyo ne başka yere. ayrıca dün avea nıın 1 aylık 100 mb internet paketini yaptım onuda kullanamıyorum girmiyor hiç bir siteye. opera mini dende girmiyor telefonun kendi tarayıcısındanda. hattı çıkardım nokia 2610 da denedim onda msn ye bile girdi çin malı iphone de hiç bir yere girmiyor. lütfen yardım edin kafayı yicem 2 gündür

----------------

SORUNU ÇÖZDÜM !! ÇİN MALI İPHONE DE AVEA HATTAN İNTERNETE GİRMEME SORUNU !

*999# yi tuşlamıştım dün öğlen ayarlar falan yaptı yolladı bişeyler ama telefonun modelini yanlış tanımladığı için ayarları doğru düzgün yapamadı, akşam tekrar avea nın sitesi girdim ve söyle birşey buldum ; AYAR yazarak 9999'a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. ve yaptım. tekrar ayarlar gönderdi bu sefer eski gönderdiğinin üstüne kaydettirdim gönderdiği ayarları telefonun kendi tarayıcısından girdi googleye falan ama ya çinçe ya ingilizce. opera yı da java diye bi klasörün içinde gördüm ağ ayarlarından aveanın olduğu hattı yani sim 1 i seçtim avea gprs wap falan onları seçtim ne hikmetse açılıverdi

şimdi flash lar açılmıyo, nette falan baktım da bi arkadaş sormuş DH den herkez at telefonu sat telefonu demiş onuda araştırıcam bulursam yazarım buraya yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poppo -- 24 Şubat 2011; 10:44:55 >

• Bende Iphone 4 çin kullanıyorum. Wifi ile internet hızı harika dokunmatiğide diğer çin ürünlere göre süper.

Operanın 4.2 versiyonunu yükledim, çok hızlı bağlanıyor

burdan indir yükle derim sorun çözülür

http://www.opera.com/mobile/download/versions/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.